Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

čeprou mislm da bomo še kkšno leto gledal pretežno modre tribune, pa vseeno :)

nobeden kolko tolko resen in modno zaveden navijač ne bo drugo leto imel rossi in yamaha napisa, sploh ne italijani :wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobeden kolko tolko resen in modno zaveden navijač ne bo drugo leto imel rossi in yamaha napisa, sploh ne italijani :wallbash:

bojo vsi meli Alitalia Aprilia Biaggi :whistle:

Honda je prvič v zgodovini brez sramu kupla tuje ljudi. Yamahine inžinirje in Ducatijevga šefa moštva, zato me nebo presenetlo, če bosta HRC in Repsol prvaku Lorenzotu dala ponudbo ki je nebo mogel zavrniti, Yamaha pa vse sila napela da bi Rossi osvojil 10 naslov pr njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojo vsi meli Alitalia Aprilia Biaggi :whistle:

Honda je prvič v zgodovini brez sramu kupla tuje ljudi. Yamahine inžinirje in Ducatijevga šefa moštva, zato me nebo presenetlo, če bosta HRC in Repsol prvaku Lorenzotu dala ponudbo ki je nebo mogel zavrniti, Yamaha pa vse sila napela da bi Rossi osvojil 10 naslov pr njih.

sej a ni ob prestropu iz honde v yamaho rossi povleku tut neki inzenerjev za sabo :stupid:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo to res, mislim, da bo Rossi vseeno korektno odpeljal vse naslednje dirke tako kot se spodobi (to se sprašuje KennyJR), saj je že večkrat dokazal svojo profesionalnost. Bo pa tudi Ducatiju prinesel lep zaslužek z merchom, saj so to mokre sanje vseh italijanov in pa ducatistov (po moje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite, da bosta Rossi in Ducati že takoj na isti valovni dolžini?

Jaz mislim, da če gre naslednjo sezono na Ducatija nima veliko možnosti za osvojitev prvaka. Posebej če bo Lorenzo ostal pri Yamahi, ki je očitno dodelana tako kot je treba.

Razen, če bo Rossi, že na skrivaj začel pomagati razvijati dirkalnik za leto 2011.

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo to res, mislim, da bo Rossi vseeno korektno odpeljal vse naslednje dirke tako kot se spodobi (to se sprašuje KennyJR), saj je že večkrat dokazal svojo profesionalnost. Bo pa tudi Ducatiju prinesel lep zaslužek z merchom, saj so to mokre sanje vseh italijanov in pa ducatistov (po moje).

Mokre sanje glih ne, no. :doze: Sm si pa vedno želel videt Doctorja na Ducatiju, po tem k so se rdeči vrnil na MotoGp sceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite, da bosta Rossi in Ducati že takoj na isti valovni dolžini?

Jaz mislim, da če gre naslednjo sezono na Ducatija nima veliko možnosti za osvojitev prvaka. Posebej če bo Lorenzo ostal pri Yamahi, ki je očitno dodelana tako kot je treba.

Tako, kot jih ni imel prvo sezono z Yamaho? :whistle:

D.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati bo drugo leto na začetku leta vsaj takšen, kot je letošnja Yamaha. Saj bo poleg odpeljal Jeremiya, ki jo pozna do potankosti. Potem še imajo par mesecev do prve dirke, da ga dodelajo in je lahko komot konkurenčen že na začetku. (seveda če je vse to res, da gre tja) Se pa verjetno že Nickiyu smeji, ker bo ponolno dobil super vozen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tole pa res... mislm da bo ducati zaslužil vsaj toliko kolikor bodo rossija plačali samo s pordajo navijaških artiklov :D

čeprou mislm da bomo še kkšno leto gledal pretežno modre tribune, pa vseeno :)

Saj "Rossijeve" tribune že zdaj niso modre, ampak rumene.

Popravljeno . Popravil gretzky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj "Rossijeve" tribune že zdaj niso modre, ampak rumene.

Rumena barva je logo Njegovega plemenaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej a ni ob prestropu iz honde v yamaho rossi povleku tut neki inzenerjev za sabo :stupid:

Bo Stupid še enkat napisal. Honda znamka ki ima za logotip krilo, še nikoli v zgodovini ni kupovala tujih ljudi. HRC ima v koncernu status vsemogočnega in tako so delovali do letos. HRC je izobrazil vse ljudi, ki so z Rossijem prebegnili v Yamaho, znamko ki ima logo treh prekrižanih zvočnih vilic. HRC je napolnil Burgeesovo čarobno knjigo. polnil jo je z Gardnerjem, Doohanom in 46. Pol je to biblijo odnesel s seboj. smer prestopov Honda--->Yamaha. Ko so v boksu čez zimo naredili red in je Yamaha vestno poslušala in naredila VSE kar sta Burgees&Rossi naročila, je Yamaha postala najbolši motor na gridu

Letos se je zgodil presedan. ljudje iz Yamahe in Ducatija so dobili zaposlitev v Hondi. smer Ducati--->Honda in Yamaha---->Honda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati bo drugo leto na začetku leta vsaj takšen, kot je letošnja Yamaha. Saj bo poleg odpeljal Jeremiya, ki jo pozna do potankosti. Potem še imajo par mesecev do prve dirke, da ga dodelajo in je lahko komot konkurenčen že na začetku. (seveda če je vse to res, da gre tja) Se pa verjetno že Nickiyu smeji, ker bo ponolno dobil super vozen motor.

Burges je reku da ostane pri yamahi,da upa da si bo rossi premislil :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

meni bi bila kombinacija Spies - Burgess zelo všečna ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka. Že nekaj časa pravim, da bom odprl motogp spletno stran in sedaj sem se dokončno odločil da tole začnem enkrat jeseni delat in da bi bila potem do nove sezone urejena. Imam tudi že športni forum in sedaj bom naredil še motogp stran, kjer bo veliko novic (večina prevedenih iz uradne strani), opisi vseh prostih treningov, kvalifikacij in dirk, pa tudi pred sezono vsako leto naredim velik preview.

Zakaj tole sedaj pišem sem? Zato ker bi mi prav prišla kakšna pomoč, s tem da človek že veliko časa spremlja motogp, moto2 ali pa 125ccm (še boljše vse) oz. da ga tale šport zanima in veseli, ter se dokaj spozna. Jaz osebno spremljam motogp že od 7 leta starosti in mi je najzanimivejši šport in tudi uživam v tem, zato sem se odločil tudi za spletno stran, saj imam tudi že nekaj izkušenj z tem in hočem počasi ustvariti najboljšo slovensko spletno stran za motogp. Pomoč bi rabil predvsem za moto2 in 125cmm, saj te dve kategoriji spremljam bolj na grobo in ne vem veliko podrobnosti, zato če se kdo spozna na te dve kategoriji in želi sodelovati na spletni strani (predvsem opis treningov, kvalifikacij in dirke, občasno kakšna novica) naj me prosim kontaktira in se bodo dogovorili kako in kaj. Stran bi začel urejat enkrat jeseni-pozimi, tako da bi bila otvoritev kakšen mesec pred začetkom sezone 2011. Če je kdo zainteresiran naj me kontaktira in se zmenimo ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je pa rdeč Ducati bistveno lepši od rumenega. Polega tega bo tobačni sponzor po vsej verjetnosti Marlboro, tako da bo tudi Ducati ostal rdeč, če bo Rossi res šel h Ducatiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pozabljamo, da je danes šport na vrhunskem nivoju samo še biznis in popolnoma nič drugega. Saj tudi Rossi odhaja k Ducatiju, ker je Lorenzo prehuda konkurenca... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka. Že nekaj časa pravim, da bom odprl motogp spletno stran in sedaj sem se dokončno odločil da tole začnem enkrat jeseni delat in da bi bila potem do nove sezone urejena. Imam tudi že športni forum in sedaj bom naredil še motogp stran, kjer bo veliko novic (večina prevedenih iz uradne strani), opisi vseh prostih treningov, kvalifikacij in dirk, pa tudi pred sezono vsako leto naredim velik preview.

Zakaj tole sedaj pišem sem? Zato ker bi mi prav prišla kakšna pomoč, s tem da človek že veliko časa spremlja motogp, moto2 ali pa 125ccm (še boljše vse) oz. da ga tale šport zanima in veseli, ter se dokaj spozna. Jaz osebno spremljam motogp že od 7 leta starosti in mi je najzanimivejši šport in tudi uživam v tem, zato sem se odločil tudi za spletno stran, saj imam tudi že nekaj izkušenj z tem in hočem počasi ustvariti najboljšo slovensko spletno stran za motogp. Pomoč bi rabil predvsem za moto2 in 125cmm, saj te dve kategoriji spremljam bolj na grobo in ne vem veliko podrobnosti, zato če se kdo spozna na te dve kategoriji in želi sodelovati na spletni strani (predvsem opis treningov, kvalifikacij in dirke, občasno kakšna novica) naj me prosim kontaktira in se bodo dogovorili kako in kaj. Stran bi začel urejat enkrat jeseni-pozimi, tako da bi bila otvoritev kakšen mesec pred začetkom sezone 2011. Če je kdo zainteresiran naj me kontaktira in se zmenimo ;)

kennyjr :?

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kennyjr :?

:P

ne verjamem. keniđr bo sokomentator na poptv, in on, keni, pa ja ne potrebuje pomoči, a? Če Burgees kej ne ve, če je Suppo u dilemi al pa ma Hayden problem z nastavitvijo ga pokličejo. Stoner je prepotenten in ga ne praša za nasvet, pa vidmo kje se vozi. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burges je reku da ostane pri yamahi,da upa da si bo rossi premislil glare.gif

Enako je rekel ko je šel k Yamahi, pa si je potem premislil.yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi brez Burgesa pomojem ne gre nikamor... če pa, pa bo to za mene večje presenečenje, kot če bi šel k Suzukiju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!