Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

BTW iz zelo zanesljivih virov sem izvedel, da bo Rossi prenehal tekmovat. Žal, tko je.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW iz zelo zanesljivih virov sem izvedel, da bo Rossi prenehal tekmovat. Žal, tko je.

hahahawhistle.gif

danny denijel šmidt trance_25_naughty.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW iz zelo zanesljivih virov sem izvedel, da bo Rossi prenehal tekmovat. Žal, tko je.

no ja glede na to da motogp, kadar je govora o pogodbah niso ravno neka ugibanja kot recimo f1, kjer je kubica že 3x podpisal za ferarri, potem pa massa kar na 1x podpiše še za par let... ima rossi verjetno že pogodbo z ducatijem in potemtakem nebo nehal tekmovati... oz bo... samo ne še v naslednji sezoni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na sporedu je trening ki ga lahko gledate tukaj: http://veetle.com/view/index.html#4c273b9768503

zaenkrat preseneča stoner... ker pelje res dobro... naredil je par kogov šel v box in nato postavil nekaj res hitrih časov, ki dejansko kažejo nek potencial da bi na tej dirki lahko bilo drugače... res da telih 5 krogov ne pomeni veliko ampak vseeno mislim da tole obeta :)

presenečal je bautista, ki je bil večino časa do sedaj (36 do konca) pri vrhu, sedaj je že v pesku in trenutno 5. :)

randy spet pelje dobro zaenkrat 3. za lorenzom :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na sporedu je trening ki ga lahko gledate tukaj: http://veetle.com/vi...l#4c273b9768503

zaenkrat preseneča stoner... ker pelje res dobro... naredil je par kogov šel v box in nato postavil nekaj res hitrih časov, ki dejansko kažejo nek potencial da bi na tej dirki lahko bilo drugače... res da telih 5 krogov ne pomeni veliko ampak vseeno mislim da tole obeta :)

presenečal je bautista, ki je bil večino časa do sedaj (36 do konca) pri vrhu, sedaj je že v pesku in trenutno 5. :)

randy spet pelje dobro zaenkrat 3. za lorenzom :)

kenny oprosti samo stoner po tvoje ze zadnje 3 dirke kaže potencialgrim.gif

samo pri realizaciji še nekako škripatrance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny oprosti samo stoner po tvoje ze zadnje 3 dirke kaže potencialgrim.gif

samo pri realizaciji še nekako škripatrance_19_hmm.gif

u mugellu ga ravno ni...

v silverstonu ga je... ampak je res zaškripalo pri realizaciji na startu...

v assnu je pa pomalem zaostajal cel vikend za jorgjejem, na dirki je presenetil še pedrosa... sicer so bili skupaj dokler je garal na polno, ampak tako celo dirko ne gre...

tokrat pa deluje precej sproščeno na motociklu in tudi časi kažejo na to :)

sedajle zanimiv prizor... stoner za capirossijem... se mu je capirossi opravičeval že preden je stoner pišel mimo, seveda ga je potem stoner tako kot vedno napizdil in capirossiju je bilo vidno nerodno, ker sem mu je potem lih še ene 2x opravičil med vožnjo XD

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oz bo... samo ne še v naslednji sezoni...

:naughty: :naughty: :naughty:

Drugo leto bo zihr spizdu k dučetu. Se je mende mal ustrašu Horheja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotni FP2.

1. Jorge Lorenzo ESP Fiat Yamaha Team 1m 42.748s

2. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 1m 42.798s

3. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team 1m 42.836s

4. Randy de Puniet FRA LCR Honda MotoGP 1m 42.913s

5. Aleix Espargaro ESP Pramac Racing 1m 42.978s

6. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 1m 43.031s

7. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 1m 43.238s

8. Loris Capirossi ITA Rizla Suzuki MotoGP 1m 43.261s

9. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 1m 43.376s

10. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro Team 1m 43.565s

11. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 1m 43.623s

12. Hector Barbera ESP Paginas Amarillas Aspar 1m 43.900s

13. Mika Kallio FIN Pramac Racing 1m 43.923s

14. Ben Spies USA Monster Yamaha Tech 3 1m 43.979s

15. Marco Melandri ITA San Carlo Honda Gresini 1m 44.115s

16. Kousuke Akiyoshi JPN Interwetten Honda MotoGP 1m 45.442s

17. Wataru Yoshikawa JPN Fiat Yamaha Team 1m 46.653s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

všeč so mi tele mejhne razlike... mogoče pa danes randy lahko končno skoči na pole :kva2:

bo še zanimivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka. Že nekaj časa pravim, da bom odprl motogp spletno stran in sedaj sem se dokončno odločil da tole začnem enkrat jeseni delat in da bi bila potem do nove sezone urejena. Imam tudi že športni forum in sedaj bom naredil še motogp stran, kjer bo veliko novic (večina prevedenih iz uradne strani), opisi vseh prostih treningov, kvalifikacij in dirk, pa tudi pred sezono vsako leto naredim velik preview.

Zakaj tole sedaj pišem sem? Zato ker bi mi prav prišla kakšna pomoč, s tem da človek že veliko časa spremlja motogp, moto2 ali pa 125ccm (še boljše vse) oz. da ga tale šport zanima in veseli, ter se dokaj spozna. Jaz osebno spremljam motogp že od 7 leta starosti in mi je najzanimivejši šport in tudi uživam v tem, zato sem se odločil tudi za spletno stran, saj imam tudi že nekaj izkušenj z tem in hočem počasi ustvariti najboljšo slovensko spletno stran za motogp. Pomoč bi rabil predvsem za moto2 in 125cmm, saj te dve kategoriji spremljam bolj na grobo in ne vem veliko podrobnosti, zato če se kdo spozna na te dve kategoriji in želi sodelovati na spletni strani (predvsem opis treningov, kvalifikacij in dirke, občasno kakšna novica) naj me prosim kontaktira in se bodo dogovorili kako in kaj. Stran bi začel urejat enkrat jeseni-pozimi, tako da bi bila otvoritev kakšen mesec pred začetkom sezone 2011. Če je kdo zainteresiran naj me kontaktira in se zmenimo ;)

Super, z veseljem bom prebiral in širil reklamo, če bo kvalitetno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pozabljamo, da je danes šport na vrhunskem nivoju samo še biznis in popolnoma nič drugega. Saj tudi Rossi odhaja k Ducatiju, ker je Lorenzo prehuda konkurenca... :wallbash:

In ti to veš, ker ti je Rossi to povedal?

Menim, da tukaj ni zanemariti dejstva, da Ducati Rossija že dolgo snubi in da so to mokre sanje vseh Italijanov - in tudi navijačev Rossija in Ducatija širom po svetu.

Pa finančna ponudba tudi ni zanemarljiva. A dela bo zagotovo veliko.

Zato pa je tanova multistrada 1200 tako draga, hehe :)

ne verjamem. keniđr bo sokomentator na poptv, in on, keni, pa ja ne potrebuje pomoči, a? Če Burgees kej ne ve, če je Suppo u dilemi al pa ma Hayden problem z nastavitvijo ga pokličejo. Stoner je prepotenten in ga ne praša za nasvet, pa vidmo kje se vozi. . . .

Cartman, če bi ti posal s Kleemenxom, bi bilo to po mojem zelo kvalitetno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, z veseljem bom prebiral in širil reklamo, če bo kvalitetno!

Hvala. A do tam je še daleč... Potrebno je najprej sestaviti RESNO ekipo in narediti stran, potem pa glavnina. Če se ne najde noben, bom pa sam urejal samo za motogp in pač brez moto2 in 125ccm, ki ne spremljam ravno podrobno.

Stave danes? Randy pred Dovijem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hohoho kakšen razplet kvalifikacij. Odlično. Že komaj čakam jutri dirko. Mislim, da bo prava poslastica. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da mi je Lorenzo zoprn, Stoner pa malo manj, upam, da ju požre Spies. Eh, dream on....:alko:

Vsekakor upam, da bo Stoner pred Antipatikom.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. A do tam je še daleč... Potrebno je najprej sestaviti RESNO ekipo in narediti stran, potem pa glavnina. Če se ne najde noben, bom pa sam urejal samo za motogp in pač brez moto2 in 125ccm, ki ne spremljam ravno podrobno.

Stave danes? Randy pred Dovijem .)

Spodbodno da imaš toliko veselja, treba se je pa zavedati da moraš najprej sam kaj naredit potem pa boš lahko pritegnil še kakega navdušenca.Projekt, ki si se ga zastavil ni tako preprost.Upam da vsaj obvladaš HTML...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale warm up precej obeta :)

prvi trije zelo skupi... in mislm da bo dons o zmagovalcu odločal boj neposredno na progi in ne pace ki ga ima posamezen voznik :)

se že veselim :)

čeprav se mi najmočnejši zdi dani...

stoner bo tako al tako spet 16 po štartu, glede na to da komaj iz boxov zlezel... prvič mislim ca je motor celo ugasnil, po ponovnem vžigu je pa motor skor od tal odskakoval pri speljevanju... :S

mislim da stoner nekako ni sproščen, je vs napet in komaj čaka da zamenja ekipo... in v takem primeru so težko dobri rezultati... ampak vseeno so lahko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima zakaj ti rezultati niso objavljeni v novicah na prvi strani portala. Nobenih novic glede 125ccm ali Moto2, če nebi prav pogledal kdaj je dirka, nebi niti vedel da je... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!