Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

jaz pač ne... ker to govorite zato, ker je dober, ker ne navijate zanj in ker je precejkrat premagal vašega...

če bi navijali zanj bi bilo pa super... nekako se mi ne zdi pošteno...

tudi jaz ne navijam za lorenza, ampak kaj naj... premaguje stonerja ves čas pa se ga ne žalim in ne govorim da je antipatičen al pa zoprn...

ko je bil v senci rossija ga noben ni poniževal, vsi ste ga še hvalili da bo kmalu še on stonerja pojedel, rossija pa nikoli... sedaj ko pa poje tudi rossija, je pa takoj hudo...

po drugi strani razumem, tudi jaz ne prenesem rossija... ampak ga nisem že od njegovih začetkov, ko sploh še ni zmagoval... kar je vseeno drugače kot pa če te nekdo začne motiti, ker je konkurenca tvojemu... :(

glede navijanja in žaljenja se strinjam stabo, ampak v športu so pač prisotne emocije

in te včasi zameglijo razum...

ne razumem pa zakaj si to tako ženeš k srcu...

konec koncev vsak pri sebi dobro ve, da so vsi v motogp-ju carji :worship:

ne razumem te pa ko praviš, da nisi maral rossija še preden je zmagoval,

ker pač zmaguje že od svoje 1. sezone...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede navijanja in žaljenja se strinjam stabo, ampak v športu so pač prisotne emocije

in te včasi zameglijo razum...

ne razumem pa zakaj si to tako ženeš k srcu...

konec koncev vsak pri sebi dobro ve, da so vsi v motogp-ju carji :worship:

ne razumem te pa ko praviš, da nisi maral rossija še preden je zmagoval,

ker pač zmaguje že od svoje 1. sezone...

ker mi je pać jorge car, pa čeprav niti mal ne navijam zanj... pa večini bolj privoščim... pa čeprav sedi na najboljšem motorju... res dobro pelje... res obvlada...

in me kr mal žalosti ko vsi tečnarijo kak antipatik je...

nevem sej rossi mi je tud car, tud on zna... pa glede na to kaj je dosegel, kaj je delal...

ampak nevem že ko sm pri 7ih letih videl tisto faco se mi je kr nekak zagravžal... pa potem ko jih je ene par zmagal... se mi zdi da 2 v prvi sezoni, pa pač nasplošno ga nisem mogel videt na stopničkah, pa čeprav v prvi sezoni ni bil mislim da niti med 5 v skupnem, pa mi je bil vseeno antipatičen, ampak seveda ne zaradi tega ker bi premagoval moje favorite... tiste čase so japonci prevladovali... navijal sem za sakato... zmagal je mislim da ueda, če mam tapravo leto v spominu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi je pać jorge car, pa čeprav niti mal ne navijam zanj... pa večini bolj privoščim... pa čeprav sedi na najboljšem motorju... res dobro pelje... res obvlada...

in me kr mal žalosti ko vsi tečnarijo kak antipatik je...

nevem sej rossi mi je tud car, tud on zna... pa glede na to kaj je dosegel, kaj je delal...

ampak nevem že ko sm pri 7ih letih videl tisto faco se mi je kr nekak zagravžal... pa potem ko jih je ene par zmagal... se mi zdi da 2 v prvi sezoni, pa pač nasplošno ga nisem mogel videt na stopničkah, pa čeprav v prvi sezoni ni bil mislim da niti med 5 v skupnem, pa mi je bil vseeno antipatičen, ampak seveda ne zaradi tega ker bi premagoval moje favorite... tiste čase so japonci prevladovali... navijal sem za sakato... zmagal je mislim da ueda, če mam tapravo leto v spominu...

kenny ti si trance_27_notworthy.gif car notwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi je pać jorge car, pa čeprav niti mal ne navijam zanj... pa večini bolj privoščim... pa čeprav sedi na najboljšem motorju... res dobro pelje... res obvlada...

in me kr mal žalosti ko vsi tečnarijo kak antipatik je...

nevem sej rossi mi je tud car, tud on zna... pa glede na to kaj je dosegel, kaj je delal...

ampak nevem že ko sm pri 7ih letih videl tisto faco se mi je kr nekak zagravžal... pa potem ko jih je ene par zmagal... se mi zdi da 2 v prvi sezoni, pa pač nasplošno ga nisem mogel videt na stopničkah, pa čeprav v prvi sezoni ni bil mislim da niti med 5 v skupnem, pa mi je bil vseeno antipatičen, ampak seveda ne zaradi tega ker bi premagoval moje favorite... tiste čase so japonci prevladovali... navijal sem za sakato... zmagal je mislim da ueda, če mam tapravo leto v spominu...

jorge je itak car, je pa res da včasih deluje malce nadut...

ampak tak pač je in v vseh intervjujih govori zelo iskreno in ne išče izgovorov, za kar mu štejem v en velik +

mislim, da večino moti njegovo proslavljanje po dirki, ampak če mu paše...

ne raumem zakaj ti je rossi antipatičen zaradi njegove face :D

gledamo moto dirke in ne lepotno tekmovanje...

v 1. sezoni res ni bil na koncu pri vrhu, ampak če si pozorno spremljal si lahko videl kako je takrat totalni

neznanec prehiteval takrat že priznane dirkače po levi, desni po zunanje strani, celo po 2 dva naenkrat itd...

v tisti sezoni pa je še 2. postal prvak najmlajši od 3 bratov aoki

meni meni osebno je trenutno najbolj antipatičen barbera, ampak ne zaradi face :D

pač pa zaradi nenehnega čakanja drugih dirkačev na treningih da jih sledi in tako naredi dober krog

verejeto si videl kako je na sobotnih kvalifikacijah kar nekaj dirkačev pizdilo nanj in to se dogaja že celo sezono

zdaj mislim, da ima že toliko izkušenj da bi moral sam sestaviti hiter krog

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morebiten vnovičen padec bi bil velik problem, a je kovinska ploščica zelo velika, vijaki pa se lahko zlomijo le v primeru napake v proizvodnji.

:hmm: jez se v primeru ponovnega padca ews nebi bal za ploščico in šraufe. me pa skrbi, kaj se lahko zgodi s kostjo. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morebiten vnovičen padec bi bil velik problem, a je kovinska ploščica zelo velika, vijaki pa se lahko zlomijo le v primeru napake v proizvodnji.

:hmm: jez se v primeru ponovnega padca ews nebi bal za ploščico in šraufe. me pa skrbi, kaj se lahko zgodi s kostjo. . . .

ob vnovičnem padcu bi blo konc dirkanja za letos,mogoče za skoz :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba tele Yamahe mal pokvart, ker delajo predobro :whistle: .

Mislim, da bo Rossi prestopil k Ducatiju in prav je tako. Malo se je zasedel pri sedanjem moštvu. Upam, da bo Ben prišel na tovarniško Yamaho in pokazal ves svoj talent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

stari borec se ne da, bravo :worship: upam da bo vse OK in bodo MotoGP dirke spet malo bolj zanimive :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je potem z Rossijem? Včeraj sem slišal, da je uradno podpisal pogodbo....

Sem pa poiskal včerajšno temo:

Čeprav tovarniški Ducati še ni potrdil prestopa Valentina Rossija, pa je vir blizu moštva za GPWeek izjavil, da je posel sklenjen, manjkajo le še detajli.

Eden izmed detajlov, ki ga je treba razjasniti, je ta, kdaj objaviti uradno novico o največjem prestopu po letu 2003 - takrat se je Rossi od Honde preselil k Yamahi. Skoraj gotovo se bo to zgodilo v enem od prihajajočih dirkaških vikendov: na VN Nemčije (16.-18. julij), na VN ZDA (23.-25. julij) ali na VN Češke (13.-15. avgust). Obstaja velika verjetnost, da bodo informacijo v svet športa lansirali ob Valentinovem povratku. Čeprav so se pojavile govorice, da bo Rossi zaradi izjemno hitre rehabilitacije šokiral z vrnitvijo že na prihodnji dirki na Sachsenringu (šest tednov po poškodbi), pa je ta možnost zelo malo verjetna, a kljub temu mogoča. Znalo pa bi se zgoditi, da se bo Valentino pojavil na dirki v Laguni Seci, saj je ameriško tržišče izjemno pomembno za italijanski Ducati. Sam je sicer pred kratkim oznanil, da se namerava MotoGP karavani pridružiti v Brnu, torej po poletnem odmoru. S tem bi si kupil prepotreben čas za popolno sanacijo hude poškodbe.

nv no kaj se dogaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale je uspešno prestal testiranje. :worship: Noga naj bi bila vredu med vožnjo ( za hojo še vedno uporablja bergle), več težav naj bi mu povzročala rama.

n512042_rossi_01.preview_small.jpgn512043_rossi02_0.preview_small.jpgn512041_rossi05.preview_small.jpgn512046_rossi04.preview_small.jpg

n512045_rossi06.preview_small.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale je uspešno prestal testiranje. :worship: Noga naj bi bila vredu med vožnjo ( za hojo še vedno uporablja bergle), več težav naj bi mu povzročala rama.

In po 20 krogih naredil čas 1.39,300. Za primerjavo čas Maxa Biaggija na Apriliji 1.36,589. Še mau rab, da bo spet taprav B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In po 20 krogih naredil čas 1.39,300. Za primerjavo čas Maxa Biaggija na Apriliji 1.36,589. Še mau rab, da bo spet taprav B)

zaključil pa je pri 1.38,2xx, kar sploh ni tako slabo če vzamemo v račun da je po dobremu mesecu 1. sedel na motorju in verjetno 1. letos na SBK-ju plus tega naj bi vozil z bridgestone gumami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaključil pa je pri 1.38,2xx, kar sploh ni tako slabo če vzamemo v račun da je po dobremu mesecu 1. sedel na motorju in verjetno 1. letos na SBK-ju plus tega naj bi vozil z bridgestone gumami

Ja nekje eni poročajo o času 1.39 , drugi 1.38 . No sej kokrkol je to dober cajt v teh prvih krogih po taki poškodbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jorge je itak car, je pa res da včasih deluje malce nadut...

ampak tak pač je in v vseh intervjujih govori zelo iskreno in ne išče izgovorov, za kar mu štejem v en velik +

mislim, da večino moti njegovo proslavljanje po dirki, ampak če mu paše...

ne raumem zakaj ti je rossi antipatičen zaradi njegove face :D

v tisti sezoni pa je še 2. postal prvak najmlajši od 3 bratov aoki

verejeto si videl kako je na sobotnih kvalifikacijah kar nekaj dirkačev pizdilo nanj in to se dogaja že celo sezono

zdaj mislim, da ima že toliko izkušenj da bi moral sam sestaviti hiter krog

jah no sej drugač se ne napenja nevem kako... res da ima pač drugačen način kot rossi ki ima usta do ušes... jorge se pač ne smeji na vsa usta in se pač mal našopiri... ampak sej ni lepotno tekmovanje da bi se moral lepo držat :P

ko se je pa dejansko šopiril pa nevem kaj še v jerezu... če bi jst zmagal na tak način bi se še 2x bolj...

pa ne zarad njegove face, nism s tem mislil da je grd... samo samo obnašanje pa tist trapast smeh... sej ne rečem da je s tem kaj narobe... samo meni pač takrat ni bilo všeč in ga nisem maral... potem ko je pa začel zmagovat pa sploh ne, pa ne da bi imel kej proti njemu, samo včasih sem pa res raje videl da zmaga kdorkoli samo rossi ne... sej potem sem ga začel cenit, pa sej se je vidlo da si je zmago zaslužil, ampak všeč mi pa še vedno ni :D

no za prvaka nevem... nisem šel gledat, in za tak dolgo nazaj se ne spomnim... sploh ko sem bil še mulc takrat...

prav tako itak nimam pojma kako je rossi takrat prehiteval... videl sem dirkanje da se vozijo en za drugim in vsake toliko časa sem doma vprašal kdo je na prvih treh mestih :D takrat zame še niso bili dirkači po priimkih ampak so bili ta siv pa ta zelen pa ta rdeč pa ta črn...

drugače pa nevem kaj se vsi tolk pritožujejo nad dirkači ki jim hočejo sledit... rajš naj bodo veseli da so zadi in ne spredi...

naprimer za stonerjem se je kr vlakec naredil pa jih je skenslu... :D pa sej so bli sami taki, ki bi bli srečni že da so med 5 :D

nevem pa kako je espargaro pridobil v prvem ovinku toliko, če je sekal, ker naprimer vsak ki je šel čez na dirki je precej izgubil... pomojem je šel kar nalašč čez XD

če se rossi res vrne vsaj v laguni seci bo to super... sej ne da ga nevem kako pogrešam, ampak vseeno bo kanček bol zanimivo... sicer bo uspeh že da bo blizu najboljšim, ampak dirkal pa bo (če bo) :)

sicer bi pa zdej res privoščil nickyju, da se prvič letos uvrsti na podium, al pa da se po dolgem času celo znajde na sredini :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa nevem kaj se vsi tolk pritožujejo nad dirkači ki jim hočejo sledit... rajš naj bodo veseli da so zadi in ne spredi...

naprimer za stonerjem se je kr vlakec naredil pa jih je skenslu... :D pa sej so bli sami taki, ki bi bli srečni že da so med 5 :D

nevem pa kako je espargaro pridobil v prvem ovinku toliko, če je sekal, ker naprimer vsak ki je šel čez na dirki je precej izgubil... pomojem je šel kar nalašč čez XD

sicer bi pa zdej res privoščil nickyju, da se prvič letos uvrsti na podium, al pa da se po dolgem času celo znajde na sredini :)

nič ni narobe, če se kdo vsake toliko časa pošlepa...

problem nastane če se nekdo stalno šlepa in sam ni sposoben na kvalifikacijah narediti hitrega kroga

isto je, če bi se ti na faxu pridno učil za izpite, nekateri pa bi stalno prepisovali od tebe...

verjetno ti nebi bilo všeč :)

nickyju tudi jaz zelo privoščim stopniče in verjamem(upam), da jih bo letos dosegel

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe no ja kaj pa vem... meni se zdi to dobra taktična poteza... tak da če je po kvalifikacijah za mano mi je vseeno če se pošlepa... zna pa to motit koncentracijo verjetno... ker nenazdnje veš da imaš nekoga zadaj... slišiš ga tudi... zna biti neprijetno... sploh ker veš da je nalašč tam in se šlepa...

glede tega če kdo na faxu prepisuje od mene... me nikoli ne moti... moti pa če te stalno nekaj sprašuje :D podobna zgodba u bistvu...

samo če na faxu kdo od mene prepisuje more bit pa res obupan, da se tega loti XD

glede nickyja je pa tako... da še nisem videl dirkača ki bi bil tako odvisen od pist :) in mislim da v sachu, laguni, estorilu, phillipu, nenazadnje indiju, pa mogoče še kje sposoben še 1x bolje odpeljat kot pa na kaki drugi pisti, tako da me sploh ne skrbi da nebo na stopničkah... navijam za zmago ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal za dražit :P:P:P

mene ne dražiš :P ... full dobr zgleda :worship: ... res si želim, da bi Rossi Ducatija vozu ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ne dražiš :P ... full dobr zgleda  :worship:  ... res si želim, da bi Rossi Ducatija vozu ...  :yea2:

Jst si pa želim, da k Yamahi pride Stoner, v zameno za Valeta...  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si pa želim, da k Yamahi pride Stoner, v zameno za Valeta...  :evilgrin:

Roling Stonerja si pa kr dam pel :P ... želim si, da bi Ben pršu namest Rossiya :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!