Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Rossi k Ducatiju 2011 ...potrjeno?

DUCATI CEO Gabriele Del Torchio has confirmed Valentino Rossi will race alongside Nicky Hayden in the Malboro Ducati MotoGP squad from 2011.

Following one of the worst-kept secrets in MotoGP, Del Torchio confirmed Rossi's intentions to switch to Ducati in an interview with Cycle World magazine.

"Nicky is a wonderful person and a great rider. This year, he greatly contributed to improving our Desmosedici racer. Next year, he and Valentino will hone the bike to its ultimate winning potential," said the Ducati boss.

http://www.crash.net/motogp/news/162203/1/ducati_lets_slip_on_rossi_acquisition.html

:evilgrin:

Ducati z uradno izjavo že zanikal, da bi obstajali kakšni dogovori

http://www.ducati.com/racing/motogp/news/press_release___official_statement/2010/08/04/343/index.do

Vendar kljub temu mislim, da so stvari jasne in je samo še vprašanje časa kdaj potrdijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, ko je že bolj ali manj gotovo, da gre Rossi na Ducatija - kdo od njegovih navijačev stavi na njega drugo leto?

jest stavim da nebo med 3 v skupnem... pa ne zato ker ga ne maram, pač pa zato ker se mi zdi popolnoma logično... ducati se mi ne zdi nevem kako dober motor, stoner mislim da nima nobene motivacije sam motor kej izboljšat, tko da bo rossi sedel na en jajc, pomankanje testiranj bo še bolj vplivalo na vse skupaj...

na drugi strani bosta na yamahi horhe in ben, pa na hondi casey in dani, ki bodo sigurno na boljšem, sploh yamahi...

sploh pa če burgess negre z rossijem ne verjamem da bi rossi lahko naredil kaj dosti glede razvoja...

edina dobra stvar vsega je, da bodo njegovi skromni rezultati nekoliko opravičili stonerja za par let nazaj :) bi bilo pa smešno vidt haydna pred rossijem na večini dirk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, ko je že bolj ali manj gotovo, da gre Rossi na Ducatija - kdo od njegovih navijačev stavi na njega drugo leto?

brez pomisleka :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest stavim da nebo med 3 v skupnem... pa ne zato ker ga ne maram, pač pa zato ker se mi zdi popolnoma logično... ducati se mi ne zdi nevem kako dober motor, stoner mislim da nima nobene motivacije sam motor kej izboljšat, tko da bo rossi sedel na en jajc, pomankanje testiranj bo še bolj vplivalo na vse skupaj...

na drugi strani bosta na yamahi horhe in ben, pa na hondi casey in dani, ki bodo sigurno na boljšem, sploh yamahi...

sploh pa če burgess negre z rossijem ne verjamem da bi rossi lahko naredil kaj dosti glede razvoja...

edina dobra stvar vsega je, da bodo njegovi skromni rezultati nekoliko opravičili stonerja za par let nazaj :) bi bilo pa smešno vidt haydna pred rossijem na večini dirk...

jaz pa stavim da si ti največji reterdiranec ki piše v moto gp temi na motosvet temi :worship:

aja pa rossi za haydnom :surrender: če bi t tomosovo specialko vozo mogoče res :boobies:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lej bomo naslednje leto debatirali o tem, ko bo dejansko jasno kako in kaj... jaz sem podal zgolj svoje mnenje in retardiranci ste vi, ki ne morete sprejeti mnenja nekoga, ki meni drugače kot vi... pa to je na nivoju vrtca :wallbash:

glede haydna sem pa rekel da bi bilo smešno videt, nisem rekel da bo tako... nasploh sta že vozila za isto moštvo, čeprav je res da je bil nicky takrat rookie...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lej bomo naslednje leto debatirali o tem, ko bo dejansko jasno kako in kaj...

tocno tako. zivi bili pa videli.

jaz sem podal zgolj svoje mnenje in retardiranci ste vi, ki ne morete sprejeti mnenja nekoga, ki meni drugače kot vi...

glej moj podpis .)

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kje da dobiti posnetek dirke v Laguni? Bil na morju, DVD rekorder pa mi je nekaj štrajkal!

mam jst ;) če rabiš ti lahk pošljem DVD... če ti pa še katera dirka manjka pa povej, mam od 2006 naprej vse kar se tiče motosporta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem pred nekaj časa že pisal tukaj, naj še 1x povem, da za naslednjo MotoGP sezono odpiram novo slovensko stran o vseh treh kategorijah, predvsem o MotoGPju. Gor bodo novice večina c/p z uradne motogp strani, seveda prevedene v slovenščino in malo drugače napisano, kar bo velik plus za tiste, ki ravno ne obvladajo angleškega jezika. Predvsem pa bodo na spletni strani vsi povzetki vseh prostih treningov, kvalifikacij in dirke - zanimivo branje, za vse ljubitelje tega športa. Pred vsako sezono bom(o) naredil(i) tudi preview sezone z opisi vseh ekip, dirkačev, stez in seveda koledar dirk v sezoni in vse novosti pred sezono.

Trenutno projekt planiram sam in tudi spletno stran bom sam uredil, kupil domeno, itd. tako da bi kakšna pomoč prav prišla in če bi kdo želel biti del ekipe in pomagati predvsem v kategorijah kot so 125ccm in moto2 (naslednjo sezono mislim, da bo nova kategorija in ne bo več 125ccm) in jih PODROBNO spremlja me lahko kontaktira in mu brez problema ponudim sodelovanje, seveda pa pričakujem resnost, solidno znanje angleščine in kar je glavno spremljanje vseh prostih treningov, kvalifikacij, dirk in vse podrobnosti, tako da je treba razumet, da tole vzame tudi določeno mero časa, ampak vseeno kdor ljubi tale šport, mislim da mu to ne bo problem. Seveda bi prav prišla tudi kakšna finančna pomoč in že naprej sprejemam razne sponzorje, kot so naprimer podjetja, spletne strani in podobno in potem se lahko dogovorimo za kakšno reklamiranje, ali kaj podobnega.

Vsi zainteresirani za takšno ali drugačno pomoč, me prosim kontaktirajte na ZS in se dogovorimo. Spletno stran (in verjetno tudi manjši forum) bom kmalu začel že urejati, saj postavitev in vse vzame nekaj časa, otvoritev pa bi bila enkrat februarja naslednje leto, ko bom(o) objavili tudi preview pred sezono in potem štartamo. Stran mislim, da bo v Sloveniji dobrodošla, saj kar jaz vem jih samo o tem športu ni veliko, razen avtomanija naprimer, ki pa ima nasplošno vse, pa motosvet forum, ampak stran samo o motogpju nevem če že obstaja, tako da verjamem da bomo z dobrim delom kvalitetni in uspešni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem pred nekaj časa že pisal tukaj, naj še 1x povem, da za naslednjo MotoGP sezono odpiram novo slovensko stran o vseh treh kategorijah, predvsem o MotoGPju. Gor bodo novice večina c/p z uradne motogp strani, seveda prevedene v slovenščino in malo drugače napisano, kar bo velik plus za tiste, ki ravno ne obvladajo angleškega jezika. Predvsem pa bodo na spletni strani vsi povzetki vseh prostih treningov, kvalifikacij in dirke - zanimivo branje, za vse ljubitelje tega športa. Pred vsako sezono bom(o) naredil(i) tudi preview sezone z opisi vseh ekip, dirkačev, stez in seveda koledar dirk v sezoni in vse novosti pred sezono.

Trenutno projekt planiram sam in tudi spletno stran bom sam uredil, kupil domeno, itd. tako da bi kakšna pomoč prav prišla in če bi kdo želel biti del ekipe in pomagati predvsem v kategorijah kot so 125ccm in moto2 (naslednjo sezono mislim, da bo nova kategorija in ne bo več 125ccm) in jih PODROBNO spremlja me lahko kontaktira in mu brez problema ponudim sodelovanje, seveda pa pričakujem resnost, solidno znanje angleščine in kar je glavno spremljanje vseh prostih treningov, kvalifikacij, dirk in vse podrobnosti, tako da je treba razumet, da tole vzame tudi določeno mero časa, ampak vseeno kdor ljubi tale šport, mislim da mu to ne bo problem. Seveda bi prav prišla tudi kakšna finančna pomoč in že naprej sprejemam razne sponzorje, kot so naprimer podjetja, spletne strani in podobno in potem se lahko dogovorimo za kakšno reklamiranje, ali kaj podobnega.

Vsi zainteresirani za takšno ali drugačno pomoč, me prosim kontaktirajte na ZS in se dogovorimo. Spletno stran (in verjetno tudi manjši forum) bom kmalu začel že urejati, saj postavitev in vse vzame nekaj časa, otvoritev pa bi bila enkrat februarja naslednje leto, ko bom(o) objavili tudi preview pred sezono in potem štartamo. Stran mislim, da bo v Sloveniji dobrodošla, saj kar jaz vem jih samo o tem športu ni veliko, razen avtomanija naprimer, ki pa ima nasplošno vse, pa motosvet forum, ampak stran samo o motogpju nevem če že obstaja, tako da verjamem da bomo z dobrim delom kvalitetni in uspešni.

in pol svizec zavije čokolado.... saj poznaš to zadevo:closedeyes:

očitno ne veš v kak projekt se spuščaš

drugače pa obilo uspeha pri iskanju sponzorjev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 4 leta vodim enega izmed največjih športinh forumov v Sloveniji, sponzorje sem dobil brez problema, saj se jim oglaševanje splača tako njim, kot meni tako da nevem kje je problem.

Ali v kakšen projekt se spuščam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že 4 leta vodim enega izmed največjih športinh forumov v Sloveniji, sponzorje sem dobil brez problema, saj se jim oglaševanje splača tako njim, kot meni tako da nevem kje je problem.

Ali v kakšen projekt se spuščam?

ej vauuu. saj lepo in prav samo na slovenskem prostoru še 2 motoristični reviji bijeta boj za prezivetje :closedeyes: in sedaj misliš da bo ti z moto gp forumom uspel......

no ko najdeš kakšnega sponzorja mi javi na pm... bom se pol jaz doniral € aja in to ni provokacija ampak res mislim :naughty:

vseeno ti želim veliko uspeha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Forum bo pa poleg spletne strani, ki bo glavnina. Nikakor pa ne moreš primerjat revij z spletom, saj če je stran kvalitetna in je gor veliko zanimivih podatkov, kot so naprimer opisi treningov in podobno, bo gor prišlo veliko ljudi kar je glavni cilj spletne politike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

randy pa že na motorju in verjetno bo nastopil v brnu, če bo le lahko

http://www.siol.net/sportal/avtomotosport/motociklizem/2010/08/de_puniet_ze_dirkal_z_motorjem.aspx

3 tedne po odprtem dvojnem zlomu že na motorju in po 4ih tednih že na dirki :notworthy: in kot je rekel gaber naj bi rossi rekel da je randyjev zlom precej grši od njegovega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 tedne po odprtem dvojnem zlomu že na motorju ...

http://motomatters.com/news/2010/08/05/de_puniet_hoping_to_make_return_at_brno.html

"De Puniet was luckier than Rossi, as his fractures were not compound and that the bones did not puncture the skin"

Podoben zlom, a ne odprt zlom. Slednji je se bolj "nasty" zaradi moznosti okuzbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha no gabrova izjava je bila da je zlom odprt...

no sej itak so ga pa operirali, pa so ga takrat prerezali :D

vsekakor zelo hitra vrnitev... samo od randyja je to itak za pričakovat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da playboy drug let osedla RIZLO, zadnč sm neki ujel da se pr Suzukiju zanimajo za Randya :rolleyes:

Rabmo enga divjaka :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1

sploh pa randy rabi tovarniško mašino, pa bo že pokazal kaj zmore... že v 250cc je bil povsem v stiku z najboljšimi, pa mu nekako ni uspel nek lep preboj navzgor, tako da bi marsikdo mislil da je pač sicer dober voznik, ki pa ni dovolj dober za zmage, ampak jst vrjamem da je, sploh po tem kar je pokazal v nižjih klasah in pa kar kaže na tejle hondici ;) bravo randy ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi's future is still the major talking point in the MotoGP paddock...."An announcement about 2011 will be made after the race on Sunday".

Še malo pa bo uradno :D

Popravljeno . Popravil karlovacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

untitled-1.jpg

Petek, 13.8.2010

1. prosti trening 13.55 - 14.55

Sobota, 14.8.2010

2. prosti trening 9.55 - 10.55

Kvalifikacije 13.55 - 14.55

Nedelja, 15.8.2010

Warm up 9.40 - 10.00

Dirka 14.00

untitled-2.jpg

Dolžina kroga

5403 m

Rezultati 2009

1. Rossi

2. Pedrosa

3. Elias

Rekord dirkališča

1’56.670 - J. Lorenzo ’09, Yamaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi's future is still the major talking point in the MotoGP paddock...."An announcement about 2011 will be made after the race on Sunday".

Še malo pa bo uradno :D

Prejle me je učo klical in povedal..... Rossi gre na Suzukija :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!