Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Prejle me je učo klical in povedal..... Rossi gre na Suzukija :P

Ja ta bi bla res lepa :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle me je učo klical in povedal..... Rossi gre na Suzukija :P

Ne bi se čudil, če bi se zgodilo kaj takega... :naughty: :boobies:

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu, bo največje presenečenje, če ostane na fijatjamajki, ne?

In kokr je Rossi mojster "jebat ceu svet" zna kej tazga objavt v Brnu in spet vse naprej po starem k, da nč ni blo in s to potegavščino spet narest zgodovinski spektakel, ki je prvi in edini tkole vse navleku pa pol zajebu v njegovem slogu ( ja sej nism nikol reku, da kam grem jest sm sam razmišljal O:-) ) :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brisem... duplirano...

Popravljeno . Popravil albin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FP1

lorenzo 1:57:215

pedrosa 1:57:756 +541

rossi 1:57:821 +606

dovi

hayden

edwards

stoner

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kokr je Rossi mojster "jebat ceu svet" zna kej tazga objavt v Brnu in spet vse naprej po starem k, da nč ni blo in s to potegavščino spet narest zgodovinski spektakel, ki je prvi in edini tkole vse navleku pa pol zajebu v njegovem slogu ( ja sej nism nikol reku, da kam grem jest sm sam razmišljal O:-) ) :D

Zakaj so mu potem pri Yamahi prepovedali testirat motocikel za novo sezono? Zato zgornji scenarij verjetno kar odpade :rolleyes:

Popravljeno . Popravil karlovacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj so mu potem pri Yamahi prepovedali testirat motocikel za novo sezono? Zato zgornji scenarij verjetno kar odpade :rolleyes:

In koga bojo ali lahko kaznujejo, če je to del potegavščine ter njihova promocija in Rossi vseeno sede na testiranjih na motocikel 2011 ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans bomo lepo vidli, kolko na formo upliva pomankanje petkovega treninga. Eliasu so zarad testa na Misanu prepoveali petkov trening hehe. Glede na to da je Tony v Brnu kar domač, mislim, da nanj to nebo preveč uplivalo, po drugi strani pa je moto2 tako izenačena serija, da nisem čisto prepričan kaj bo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tale režiser...

včeraj je padel simončeli, danes randy in bautista, ki so ga odnesli na nosilih, posnetka pa ni bilo niti od enega... še ko prenašajo prvo slovensko ligo v nogometu je boljši prenos pa majo samo eno kamero, pa še ta ni giroskopska :headbang:

nej rajš mal vložijo v samo sliko kot pa v razno razne bedne kamere :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans bomo lepo vidli, kolko na formo upliva pomankanje petkovega treninga. Eliasu so zarad testa na Misanu prepoveali petkov trening hehe. Glede na to da je Tony v Brnu kar domač, mislim, da nanj to nebo preveč uplivalo, po drugi strani pa je moto2 tako izenačena serija, da nisem čisto prepričan kaj bo :hmm:

Kot kaže, se ne sekira preveč, saj trenutno na drugem prostem treningu vodi s kar precejšnjo prednostjo pre domačim Abrahamom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo niso bile tako zanimive kvalifikacije, super res. Upajmo da bo tudi dirka jutri vsaj tako zanimiva, razlike so res majhne. :D

Spies :worship: Rossija bi si želel malce višje, ampak bo vsaj nekaj prehitevanja jutri

Popravljeno . Popravil karlovacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se Rossi vrne v stilu, da mu rata naprat te mulce. :evilgrin: :D

Jaz pa upam, da zmaga Spies. Za Rossija je prvenstvo itak že izgubljeno, pa še odhaja od Yamahe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa upam, da zmaga Spies. Za Rossija je prvenstvo itak že izgubljeno, pa še odhaja od Yamahe.

Ja pa kaj? Zmaga lahko pa še vseeno kakšno dirko! :naughty: Držim pesti da zmaga jutri, ker mu privoščim da po zmagi pove svetu kje bo nadaljeval kariero.:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedrosa se je pa res konkretno odpelau naprej :blink:

škoda za padec rossija k je biu v svojem najhitrejšem krogu :closedeyes: za bena pa itak ni kej dodat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!