Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Če ga ne spustijo je to zato ker jih je strah.

Tudi meni je najprej prišlo na misel to, da se bojijo.

Se že ve, gre Burgess tudi k Ducatiju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale KenyJR je pa zgleda totalen poznavalec, vsaka čast.

Najbolj sem bil navdušen nad tem uvodom :Tukaj pač rossi ne razume....

Respect stari :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot očitno je, da je zadeva komplicirana in da bi jo razumeli, bi potrebovali vedeti kakšne bolj insiderske informacije. Če Yamaha ne pusti Rossiju testirat, potem ima nek razlog za to. Možnih razlogov za to je veliko. Naprimer:

-Yamaha ni zadovoljna z odhodom številnih mehankarjev z rossijem in se maščuje na ta način(samo domneva)

-Prišlo je do nekega konflikta in zamer med vodilnimi Yamahe ter rossijem(precej možno)

-Yamaha se boji?(tudi možno, ampak bi prej dejal da je kaj drugega, bolj osebne narave)

-itd itd...

V kolikor pri Yamahi resnično ne dovolijo testiranja rossiju, bodo na škodi samo oni. Zamerila se bo ljudem(sploh če ne bodo podali pravega razloga zakaj mu ne pustijo...), rossi pa bo pridobil status Heroja če bo takoj na začetku začel zmagovati na ducatiju.

Sam se zaenkrat vzdržujem nekih komentarjev, saj je brezveze obsojat in grajat kogarkoli če ne poznaš ozadja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ne bo dobil status heroja, tut če začne takoj z Ducatijem zmagovati....ker ta status ima že lep čas .)

GO VALE GO

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ne bo dobil status heroja, tut če začne takoj z Ducatijem zmagovati....ker ta status ima že lep čas .)

GO VALE GO

To je res, status heroja rossi definitivno ima in nobeden mu ga nikoli ne bo mogel vzeti. Naslovi, dosežki govorijo zase. Bomo pa v naslednem letu ali dva videli kaj se bo zgodil. Menim da sta samo 2 opciji, ali bo zmagoval ali pa bo potonil tako kot Šumi. Vsi vemo da je rossi dosti več kot šumi in definitivno ne bo kar tako potonil. Dal bo vse od sebe da dokaže svetu da je še vedno številka ena.

GOO VALE GOO plus GOO Lorenzo, Spies, Stoner, Pedrosa, S tolkimi vrhunskimi dirkači bomo dirke gledali odprtih ust :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, status heroja rossi definitivno ima in nobeden mu ga nikoli ne bo mogel vzeti. Naslovi, dosežki govorijo zase. Bomo pa v naslednem letu ali dva videli kaj se bo zgodil. Menim da sta samo 2 opciji, ali bo zmagoval ali pa bo potonil tako kot Šumi. Vsi vemo da je rossi dosti več kot šumi in definitivno ne bo kar tako potonil. Dal bo vse od sebe da dokaže svetu da je še vedno številka ena.

GOO VALE GOO plus GOO Lorenzo, Spies, Stoner, Pedrosa, S tolkimi vrhunskimi dirkači bomo dirke gledali odprtih ust :OK:

sej vem da to ni tema, ampak kdaj je šumi potonil? :O

pa tud nemorš rečt da je rossi več kot šumi, ker je f1 neprimerljiva z motogp... več ljudi na svetu zagotovo pozna šumija, čeprav sam menim da majo rossijevi dosežki večjo težko itd...

drugače pa tudi letos mamo vse te vrhunske dirkače, pa ni kej dost dirk za z odprtimi usti gledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa tudi letos mamo vse te vrhunske dirkače, pa ni kej dost dirk za z odprtimi usti gledat...

zadnje čase je že problem odprte oči držat, kaj šele usta :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da to ni tema, ampak kdaj je šumi potonil? :O

pa tud nemorš rečt da je rossi več kot šumi, ker je f1 neprimerljiva z motogp... več ljudi na svetu zagotovo pozna šumija, čeprav sam menim da majo rossijevi dosežki večjo težko itd...

drugače pa tudi letos mamo vse te vrhunske dirkače, pa ni kej dost dirk za z odprtimi usti gledat...

Priznam formule 1 ne gledam, ampak ko pogledam kje na skupnem seštevku je šumi, se dobil občutek da je dost slabo v primerjavi z prejšnjimi dosežki.

F1 je res neprimerljiva z motogp. Moje mnenje je ta, da vožnja motogp motocikla veliko bolj kompleksna in bolj zahtevna kot vožnja dirkalnika F1. Formula je prišla že nekaj let tako daleč, da bi jo lahko v celoti upravljali z boxev skozi računalnik.Poleg tega je na stezi večinoma zelo težko prehitevat. Glavna atrakcija je kdo bo prej gume zamenju ter nafilu benzin v boxih. Najbolši vozniki vozil z šterimi gumami so zame vozniki Rallyev. Prav neverjetno je kakšne hitrosti dosegajo navadnih cestah....

V mojih očeh je rossi več kot šumi prav zaradi tega kar si sam rekel. Koliko ljudi pozna šumija in koliko rossija je brezveze primerjat, saj je to v celoti odvisno od gledanosti in priljubljenosti športa. Tako kot cel svet pozna nogometaše. Atlete, gimnastičarje itd itd ki trenirajo ravno toliko če ne več, pa pozna bolj malo ljudi...

Situacija z rossijem bi morala popestriti dogajanje. Tudi če bo situacija podobna letošnji mi bo vseeno zanimiv. Motogp je pač eden od športov ki mi nikakor ne more bit dolgočasen.... :OK:

LP

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam formule 1 ne gledam, ampak ko pogledam kje na skupnem seštevku je šumi, se dobil občutek da je dost slabo v primerjavi z prejšnjimi dosežki.

F1 je res neprimerljiva z motogp. Moje mnenje je ta, da vožnja motogp motocikla veliko bolj kompleksna in bolj zahtevna kot vožnja dirkalnika F1. Formula je prišla že nekaj let tako daleč, da bi jo lahko v celoti upravljali z boxev skozi računalnik.Poleg tega je na stezi večinoma zelo težko prehitevat. Glavna atrakcija je kdo bo prej gume zamenju ter nafilu benzin v boxih. Najbolši vozniki vozil z šterimi gumami so zame vozniki Rallyev. Prav neverjetno je kakšne hitrosti dosegajo navadnih cestah....

V mojih očeh je rossi več kot šumi prav zaradi tega kar si sam rekel. Koliko ljudi pozna šumija in koliko rossija je brezveze primerjat, saj je to v celoti odvisno od gledanosti in priljubljenosti športa. Tako kot cel svet pozna nogometaše. Atlete, gimnastičarje itd itd ki trenirajo ravno toliko če ne več, pa pozna bolj malo ljudi...

Situacija z rossijem bi morala popestriti dogajanje. Tudi če bo situacija podobna letošnji mi bo vseeno zanimiv. Motogp je pač eden od športov ki mi nikakor ne more bit dolgočasen.... :OK:

LP

sej se hecaš, ne? Letos se ne tanka več, in če bi oboje F1 in WRC videl v živo, bi najbrž mislil drugače. No, lahko rečem de jaz kot gledalec nimam dvomov kaj je najbol zajebano dirkanje na svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo se palite, je že Rossijeva napoved prestopa povečala zanimivost tega športa!

Ostalih debat se ne dotikam......

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo se palite, je že Rossijeva napoved prestopa povečala zanimivost tega športa!

Ostalih debat se ne dotikam......

LP Bajsi

Ne več sam to :naughty: ja je kar zanimiv spremlat zdej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest pogrešam zadeve izpred parih let, ko si z netovarniškim strojem lahko zmagoval (Melandri, Gibernau.......), po mojem okusu taka prednost tovarniških teamov malo ubija tekmovanje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi vemo da je rossi dosti več kot šumi

Samo vprašanje je, kaj bo rossi počel v schumijevi starosti - čez 10 let :closedeyes:

Vsi rečemo kakšno neumnost, kar je tudi ta trditev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi zdele 2 sezoni v Ducatiju in drugo sezono prvak. Nato gre v SBK v tovarniško Duklo zraven Edwardsa in spet, da mal po pesi Biaggiju in k tm pobere lovoriko bo glih ene 35-37 star, da gre k Ferrariju in tm ga ene 5 let na vse pretege porivajo naprej, da bo prlezu do prvaka in pol gre v rally k pa nau dost naredu in šou v penzijo :P:D

iz tvojih ust v rossijeva ušesa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo vprašanje je, kaj bo rossi počel v schumijevi starosti - čez 10 let :closedeyes:

Vsi rečemo kakšno neumnost, kar je tudi ta trditev.

Upam da bo čez 10 let upokojen iz motogp in si ne bo delal bruk na stezi kot šumi. Na vsak način neki na silo delat pač ni uredu. Še vedno trdim da je rossi večji talent/boljši voznik kot schumi, zato ker nastopa v bolj kompleksnem športu.

V kolikor se ne strinjaš mi je čist vseen, samo sem prepričan da se marsikdo strinja.

Če bi sedaj postavil schumija v motogp in rossija v formulo kateremu misliš da bi šlo bolje? Mislim da vsi vemo komu.... :OK:

post-6017-040486000 1282367576_thumb.jpg

PS: Se opravičujem za :topic:

LP

Popravljeno . Popravil NejcN
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam formule 1 ne gledam, ampak ko pogledam kje na skupnem seštevku je šumi, se dobil občutek da je dost slabo v primerjavi z prejšnjimi dosežki.

al pa če je vmes 3 leta pavziral, vozi slabši avto in je star 40 ali celo več let :O sej ne pravim da je še vedno dober, samo ni pa potonil no :)

F1 je res neprimerljiva z motogp. Moje mnenje je ta, da vožnja motogp motocikla veliko bolj kompleksna in bolj zahtevna kot vožnja dirkalnika F1. Formula je prišla že nekaj let tako daleč, da bi jo lahko v celoti upravljali z boxev skozi računalnik.Poleg tega je na stezi večinoma zelo težko prehitevat. Glavna atrakcija je kdo bo prej gume zamenju ter nafilu benzin v boxih. Najbolši vozniki vozil z šterimi gumami so zame vozniki Rallyev. Prav neverjetno je kakšne hitrosti dosegajo navadnih cestah....

tukaj se strinjam s tabo... že dejstvo da so nekateri dirkači začeli dirkati pri 18ih 19ih 20ih... recimo sato pa b. senna in še nekateri po parih letih pa sedeli v F1 je smešno...

z motorjem začneš dirkati od malega in potem počasi napreduješ...

WRC je povsem drug svet, ampak je loeb dokazal da je že prvič ko se je usedel v F1 dirkalnik lahko hiter, torej tudi WRC ni kr neki in so tudi tam veliki mojstri dirkanja...

seveda je pa GLAVNI faktor zahtevnosti vsakega športa konkurenca... je lahko motor še tako težko peljat, pa če ti ni treba it do skrajnega limita je veliko lažje kot pa če maš v F1 zelo močno konkurenco recimo...

V mojih očeh je rossi več kot šumi prav zaradi tega kar si sam rekel. Koliko ljudi pozna šumija in koliko rossija je brezveze primerjat, saj je to v celoti odvisno od gledanosti in priljubljenosti športa. Tako kot cel svet pozna nogometaše. Atlete, gimnastičarje itd itd ki trenirajo ravno toliko če ne več, pa pozna bolj malo ljudi...

LP

no sej to sem ti želel povedat... ampak tako misliva midva, kdo drug spet drugače... pa nebo kar tako sprejel najinega mnenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sponzor Fiat se tudi seli k rdecim? :whistle:

Kokr so teli prepledeni Fiat-Ferrari-Ducati se pomoje kr vrača ne seli...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kolkr jst vem marlboro ostaja glavni sponzor in ducati ostaja rdeč...

fiat nebo več pri yamahi, kjer naj bi bil glavni sponzor sedaj petronas...

kaj bo pa fiat sponzoriral pa nevem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bo pa fiat sponzoriral pa nevem....

Mogoče bo:

- Niki na Marlboru (pure red Ducati),

- Rossi na Fiatu (rdeče-rumeno-belo-modri Ducati).

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bo:

- Niki na Marlboru (pure red Ducati),

- Rossi na Fiatu (rdeče-rumeno-belo-modri Ducati).

:naughty:

no ja kaj pa vem.. glede na to da se je govorilo da bo dal večino dnarja za rossija sponzor, torej marlboro... potem dvomim da bo rossi vozil na fiatu XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!