Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

ravno to ti pravim... tukaj ni bilo govora o nastavitvah... rossi bo že preko zime našel svoje nastavitve...

govoril sem o tem da bo ducati s stonerjem motor dodelal do te mere da nebo več tog in počasen, ampak zelo vozljiv hiter stroj... in potem bo prišel rossi...

če je motor tak kot je bil mu nobene nastavitve ne pomagajo... zato so pri ducatiju izdelali nove vilice in očitno se rezultati kažejo tukaj, če je to to bomo pa videli na prihodnjih dirkah...

To sm ti pa jst povedu ;) Sam kaj bo Stoner delu nov motor k je že naupou z mislimi iz ducatija, pa še sam je želel vn. To so medijske farse. On samo še tolko vztraja do kraja sezone. Pomaga tolk, da še nekak držijo višja emsta, če bi hotu on razvit motor tko kt se zagre, bi podalšu pogodbo, pa razviju tko kt se razvija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati se umika iz razreda Superbike v sezoni 2012, kar pomeni da pri Ducatiju res vse moči usmerjajo v motoGP (Rossija)

:kva2::kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno to ti pravim... tukaj ni bilo govora o nastavitvah... rossi bo že preko zime našel svoje nastavitve...

govoril sem o tem da bo ducati s stonerjem motor dodelal do te mere da nebo več tog in počasen, ampak zelo vozljiv hiter stroj... in potem bo prišel rossi...

če je motor tak kot je bil mu nobene nastavitve ne pomagajo... zato so pri ducatiju izdelali nove vilice in očitno se rezultati kažejo tukaj, če je to to bomo pa videli na prihodnjih dirkah...

Rossi je 'na črno' odpeljal par krogov z Ducati-jem in jim dal par namigov... :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Ben, go Nicky, go Ben, go Nicky :010 :010 :010 :010 :yea2:

Škoda da ni Nicky na drugem, ampak dobro tut to je ok. Kvalifikacije čist po mojem okusu :D Hayden pred Stonerjem, Spies odličen.. Edino Rossiju bi privoščil kakšno mesto višje, ampak tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke benu... nabil je lorenza na tovarniški yamahi...

rossi pa... no comment...

čestitke tudi haydnu...

ste videli to? barbera in kallio sta čakala stonerja da bi se mu prilepila na rit za zadnji krog in mu s tem uničila krog... neverjetno :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barbera in kallio sta tisti krog peljala 1:53.xx... da se stonerju nista lepo umaknila je naravnost idiotsko... če voziš po stezi kot polž moraš dejansko vedeti kaj je za tabo... res neverjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barbera in kallio sta tisti krog peljala 1:53.xx... da se stonerju nista lepo umaknila je naravnost idiotsko... če voziš po stezi kot polž moraš dejansko vedeti kaj je za tabo... res neverjetno...

Kenny vam postreže z informacijo, ki je na TVju niso povedali in sedaj razumem Stonerjeve jezo, (prej sem mislil, da pizdi ker je to že nekako v njegovi navadi), nekdo pa gre in mu prilepi minus. Nekateri ste pa res biseri no...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barbera in kallio sta tisti krog peljala 1:53.xx... da se stonerju nista lepo umaknila je naravnost idiotsko... če voziš po stezi kot polž moraš dejansko vedeti kaj je za tabo... res neverjetno...

pa si mogoče razmišljal o pregledu očk ???

kaj je stoner počel je bilo na meji idiotizma :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je počel? nekoliko se je napizdil...

štarta 4 mesta za lorenzom... kar pomeni da če bo vse po planu mu bo spizdil po parih krogih in upanja na zmago je konec... ti se verjetno nebi jezil? sploh ker je tako zaradi dveh idiotov ki sta se ti hotela prilepit na rit v naslendjem krogu in ti s tem uničila krog :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je počel? nekoliko se je napizdil...

štarta 4 mesta za lorenzom... kar pomeni da če bo vse po planu mu bo spizdil po parih krogih in upanja na zmago je konec... ti se verjetno nebi jezil? sploh ker je tako zaradi dveh idiotov ki sta se ti hotela prilepit na rit v naslendjem krogu in ti s tem uničila krog :S

In zato se je moral zapeljati direktno v njega? S to potezo je pri meni izgubil veliko točk. Res je, da je jokica, ampak naslednje leto bi se znal dokazati in uspeti. Hondina forma se pobira, da je dober voznik, pa tudi ni dvoma. Samo podstrešje mora še malo urediti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato so pri ducatiju izdelali nove vilice in očitno se rezultati kažejo tukaj, če je to to bomo pa videli na prihodnjih dirkah...

jaz sem bil pa vedno prepričan da vilice za ducati izdeluje švedski ohlins... :unsure:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem bil pa vedno prepričan da vilice za ducati izdeluje švedski ohlins... :unsure:

ne ni res... vito je doma za bajto pobral en star bicikel pa mal zakrivu da paše na motor

In zato se je moral zapeljati direktno v njega? S to potezo je pri meni izgubil veliko točk. Res je, da je jokica, ampak naslednje leto bi se znal dokazati in uspeti. Hondina forma se pobira, da je dober voznik, pa tudi ni dvoma. Samo podstrešje mora še malo urediti.

še dotaknil se ga ni?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni res... vito je doma za bajto pobral en star bicikel pa mal zakrivu da paše na motor

še dotaknil se ga ni?????

seveda se ni ker je jokica :cry:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dotaknil se ga ni?????

Ni se ga dotaknil, je pa precej objestno nakazal kaj bi najraje naredil. V mojih očeh je s to potezo izpadel idiot, pa ga drugače nimam za slabega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se ga dotaknil, je pa precej objestno nakazal kaj bi najraje naredil. V mojih očeh je s to potezo izpadel idiot, pa ga drugače nimam za slabega.

ja al pa če mu je tip zajebal cel krog... ko pa je hopper dejansko brcal checo v laguni par let nazaj je bilo pa smešno... lol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!