Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Saj se Schumacher na zadnji dirki tudi ni dotaknil Rubensa, pa je bil cel hudič... :evilgrin:

pa čist brez potrebe... še rubens je bil 2x bolj kriv za vse kot miha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR zdej pa nehej nakladat. zgleda da res nisi vidu situacije v F1 med Schumijem ter Rubensom na zadnji dirki...o tejle situaciji danes veš pa več kot Stoner, Kallio in Barbera (al kdorkol je še bil) skupej!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a rossi mal namerno polaga yamaho v pesek :whistle: ?

bravo ben :worship:

zanimiv podatek učerej na kvalifikacijah o porabi motorjev,škoda ker niso pokazali še za tovarniški yamahi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bo prenosa na pop tv??? kje se da pol prenos gledat?

Prenos boš imel na 24ur.com tako kot vedno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a rossi mal namerno polaga yamaho v pesek :whistle: ?

bravo ben :worship:

zanimiv podatek učerej na kvalifikacijah o porabi motorjev,škoda ker niso pokazali še za tovarniški yamahi .)

lorenzo je mel 2. rdeče 1,3,4 pa zelene...

stoner naprimer je imel 1,2 rdečega pa 3,4 zelenega...

capirossi pa uporablja že 5. agregat :O, s tem da ima prva dva rdeča. že lani je bil edini ki je šel čez...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kje posnetek manevra Stonerja? Nism gledu, pa me zanima o cem vi tuki.. :D

eh nč ni blo... kallio in barbera sta grdo ovirala stonerja pa čeprav sploh nista bila v hitrem krogu...

zato je stoner najprej upočasnil tako da tudi tadva parazita, ki sta se mu hotela nalimat na rit nista imela nič od tega in potem je nekako zapeljal pred kallia tko ene 3cm stran in se mal napizdil na njega... kallio mi je zategnil sredinca in to je bilo to...

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se hecaš, ne? Letos se ne tanka več, in če bi oboje F1 in WRC videl v živo, bi najbrž mislil drugače. No, lahko rečem de jaz kot gledalec nimam dvomov kaj je najbol zajebano dirkanje na svetu.

Za moje pojme F1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi zdele 2 sezoni v Ducatiju in drugo sezono prvak. Nato gre v SBK v tovarniško Duklo zraven Edwardsa in spet, da mal po pesi Biaggiju in k tm pobere lovoriko bo glih ene 35-37 star, da gre k Ferrariju in tm ga ene 5 let na vse pretege porivajo naprej, da bo prlezu do prvaka in pol gre v rally k pa nau dost naredu in šou v penzijo :P:D

Takrat se bo pa tud že z avijoni dirkalo in bo še tam probal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo je mel 2. rdeče 1,3,4 pa zelene...

stoner naprimer je imel 1,2 rdečega pa 3,4 zelenega...

capirossi pa uporablja že 5. agregat :O, s tem da ima prva dva rdeča. že lani je bil edini ki je šel čez...

capirossi ma 9 agregatov letos, njemu se hebe :whistle: bautisti isto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Rossi se se isce po poskodbi ocitno....

Popravljeno . Popravil Hello_Nasty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden bo šel k Dukatiju jim bo čim več škode naredu, kmalu ga bodo prosil če lahko že prej gre... :yea1:

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem od kje jim logika.. Glede na to, da imajo na PopTV ekipo, ki se ukvarja z MotoGPjem, da Keržišnika in Skubica pošiljajo okoli po dirkah, itd, res ne vem zakaj potem prenos dirke zamenjajo z enim zlajnanim filmom, ki je bil z zadnjih 10 letih predvajan že 20x..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!