Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Upam da bo prenos vsaj na njihovi spletni strani. :wallbash:

Pa saj v zadnjih parih postih že ene parkrat piše da BO na 24ur.com prenos!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey Stoner.. ccccc :)

Pa ne da mu provoščim, bi bil vesel če bi dosegel dober rezultat, sam izgovor Kennya me zanima.. :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali pedro pa lepo beži (4 sek pred Benom) pa 12 krogov pred koncem. Stoner je zgledal, da si je kr sam požel izstop. Kaj pa Edwarsovi Yami dogaja :glare: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali pedro pa lepo beži (4 sek pred Benom) pa 12 krogov pred koncem. Stoner je zgledal, da si je kr sam požel izstop. Kaj pa Edwarsovi Yami dogaja :glare: ?

Vidm, da je dirke konc pa tu na ITA_5 live prenosu zamujajo s prenosom :surrender: (zgornji post je deloma na mestu :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Ben, najboljši rezultat sezone :notworthy: Predvsem pa me veseli, da je nabil Lorenza na tovarniški Yamahi.. Mislim, da bo imel Lorenzo precej dela z Benom drugo leto :D

Čestitke tudi Daniju za brezhibno dirko in seveda tudi Lorenzu in Rossiju, sta se tudi solidno peljala. Škoda edino za Nickya, sem upal, da bo imel vsaj možnost za podium :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno dolgočasna dirka. Čestitke pa Pedrosi za super odpeljano dirko, prav tako Spiesu, če bi bil Rossi tretji bi bilo pa perfektno :D

Žalostna novica je ta, da se je danes na eni izmed dirk v Indianapolisu ubil 13 letni Peter Lenz R.I.P. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey Stoner.. ccccc :)

Pa ne da mu provoščim, bi bil vesel če bi dosegel dober rezultat, sam izgovor Kennya me zanima.. :)

izgovor je točno ta da je stoner pač štartal iz ozadja in še slabo štartal ter se prebijal naprej... izgleda nekoliko pretiraval in padel... če nebi bilo takih idiotov kot so kallio in pa barbera (ki se že celo sezono lima na rit kjer se le lahko) bi bilo nekoliko drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je bila dirka kar zabavna, sploh glede na brno...

dani je odpeljal brez napake, se je pa lepo videlo, kako Honda :notworthy: leti

je na ciljni kar padel mimo bena :D

čestitke benu in nickyju, ki se je dobro boril brez levega drsnika

škoda, ker je stoner padel ker bi bila dirka verjetno še bolj zanimiva

rossi pa zgleda, da nekako ne uspe nastavit motorja ali je zgubil motivacijo ali pa celo ''his mojo'' :D

@kenny, nekoč te ni motilo ko so se barbera in co. vedno na rep lepili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno dolgočasna dirka. Čestitke pa Pedrosi za super odpeljano dirko, prav tako Spiesu, če bi bil Rossi tretji bi bilo pa perfektno :D

Žalostna novica je ta, da se je danes na eni izmed dirk v Indianapolisu ubil 13 letni Peter Lenz R.I.P. :(

Na MotoGP RedBull Rokkie pokalu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostna novica je ta, da se je danes na eni izmed dirk v Indianapolisu ubil 13 letni Peter Lenz R.I.P. :(

Osebno zame in še za koga drugega je biu Peter že par let eden največjih talentov in upov svetovnega motociklizma prihodnosti,vendar je žal usoda želela drugače...

Peter R.I.P.

Popravljeno . Popravil RVT
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kenny, nekoč te ni motilo ko so se barbera in co. vedno na rep lepili

u bistvu me še zdej ne... ampak če to narediš tako da nobenega ne zajebeš... sploh pa barbera to res počne čiiiist vs čs...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa jest mislm, da je po podpisu pogodbe Spies postal tovarniški dirkač in pomoje na šverc že tut tle v INDIANAPOLISU vozu tovarniški material, če že ne kr tovarniški motor v "svojih" oklepi.( kšnga rezervnega iz FIAT teama) Yamahi je ameriški trg zelo pomemben in tle, da je Spies dosegu tak rezultat je tako za Yamaho kot za Spiesa izredna reklama in tržna poteza. Ob tem pa, če je slučajno res peljal tovarniški motocikel tut en pokazatelj Yamahi kok res lahko računanjo najn v prihodnji sezoni in kok je res z istim materialom lahko nevaren Lorenzotu in ostalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa jest mislm, da je po podpisu pogodbe Spies postal tovarniški dirkač in pomoje na šverc že tut tle v INDIANAPOLISU vozu tovarniški material, če že ne kr tovarniški motor v "svojih" oklepi.( kšnga rezervnega iz FIAT teama) Yamahi je ameriški trg zelo pomemben in tle, da je Spies dosegu tak rezultat je tako za Yamaho kot za Spiesa izredna reklama in tržna poteza. Ob tem pa, če je slučajno res peljal tovarniški motocikel tut en pokazatelj Yamahi kok res lahko računanjo najn v prihodnji sezoni in kok je res z istim materialom lahko nevaren Lorenzotu in ostalim.

In seveda zdej k je Spies njihov in Rossi "izdajalc" mu tut teoretično še dat možnost, da v skupnem seštevku za kazen prehiti Rossija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa jest mislm, da je po podpisu pogodbe Spies postal tovarniški dirkač in pomoje na šverc že tut tle v INDIANAPOLISU vozu tovarniški material, če že ne kr tovarniški motor v "svojih" oklepi.( kšnga rezervnega iz FIAT teama) Yamahi je ameriški trg zelo pomemben in tle, da je Spies dosegu tak rezultat je tako za Yamaho kot za Spiesa izredna reklama in tržna poteza. Ob tem pa, če je slučajno res peljal tovarniški motocikel tut en pokazatelj Yamahi kok res lahko računanjo najn v prihodnji sezoni in kok je res z istim materialom lahko nevaren Lorenzotu in ostalim.

sem se tudi jaz vprašal, če nista slučajno z rossijem zamenjala motorje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In seveda zdej k je Spies njihov in Rossi "izdajalc" mu tut teoretično še dat možnost, da v skupnem seštevku za kazen prehiti Rossija

Mislm, da se za tretje mesto borijo vse od 7. mesta Hayden, Spies, Rossi, Stoner in Dovizioso, ki ga trenutno zaseda. Dirk je še nekaj do konca (celih 7), tko

da bi se Vale tolk hitr predal, ga tud Rookie formata Ben, ne ogroža, ker je ostalih kr nekaj konkurentov, pa vsi vemo, da se vsi borijo do zadnje zastavice v sezoni.

:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa jest mislm, da je po podpisu pogodbe Spies postal tovarniški dirkač in pomoje na šverc že tut tle v INDIANAPOLISU vozu tovarniški material, če že ne kr tovarniški motor v "svojih" oklepi.( kšnga rezervnega iz FIAT teama) Yamahi je ameriški trg zelo pomemben in tle, da je Spies dosegu tak rezultat je tako za Yamaho kot za Spiesa izredna reklama in tržna poteza. Ob tem pa, če je slučajno res peljal tovarniški motocikel tut en pokazatelj Yamahi kok res lahko računanjo najn v prihodnji sezoni in kok je res z istim materialom lahko nevaren Lorenzotu in ostalim.

Ne vem no... Glede na to, kako je Dani na ravnici za šalo opral Spiesa, medtem ko je Lorenzo dobil Dovija na isti ravnini (sicer na bremzanju), Spies sigurno ni imel motorja ki bi lahko na ravnini toliko potegnil. Vsekakor je Spies pokazal, da bo v naslednji sezoni s tovarniško M1 zelo hiter. In tudi komentar Lorenza (predvsem pa njegova grimasa), da se bo sigurno z Spiesom bolje razumel kot z Rossijem, mi je deloval zelo diplomatski in napovedal hudo borbo Lorenzo - Spies. S tem da bo tokrat Lorenzo hotel pregrado v boksu. Zgodovina se ponavlja...

Popravljeno . Popravil marko55
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no... Glede na to, kako je Dani na ravnici za šalo opral Spiesa, medtem ko je Lorenzo dobil Dovija na isti ravnini (sicer na bremzanju), Spies sigurno ni imel motorja ki bi lahko na ravnini toliko potegnil. Vsekakor je Spies pokazal, da bo v naslednji sezoni s tovarniško M1 zelo hiter. In tudi komentar Lorenza (predvsem pa njegova grimasa), da se bo sigurno z Spiesom bolje razumel kot z Rossijem, mi je deloval zelo diplomatski in napovedal hudo borbo Lorenzo - Spies. S tem da bo tokrat Lorenzo hotel pregrado v boksu. Zgodovina se ponavlja...

Ja se kr strinjam...

Nemorem si pomagat, da ne bi...Vale bo pa itak vse opral :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!