Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Ampak zato, da ima pravilmo stehiometrično razmerje, mora dobiti dovolj goriva, kar pa lahko zagotovijo z velikimi injektorji ali pa z velikim tlakom goriva - za oboje pa je potreben zadostni pretoko goriva (l/uro).

D.

Vidim, da se da lepo pogovarjat, brez enega bedastega komentarja, ki je bil vmes. Tom Cruz se mi zdi.

Lahko da ne ve nič in potem prepiše neko dopolnilo svoji izjavi.

Sem dobil tudi potrditev svojih izjav, nahitro napisanih iz glave.

Govora je bilo o tlakih goriva in pravilih, izjave pa se dopolnjujejo.

Omejitev tlaka se razume, moštva uporabljajo sisteme, seveda pa se lahko doseže toliko ali več brez povečanega tlaka

goriva (=injektorjev). Če upoštevamo samo ta parameter brez restriktorjev, itd..

Seveda pa je smiselno razvoj tu kot je in mene to še najmanj moti.

To je samo trditev, ki je ni treba brati, ampak drži, povod je bil in mi je dal malo razmišljati.

Škoda pa je res, da ni takšne debate (splošno tehnične, turbo polnjenje...), ena podobna sicer ne čisto tehnična je bila o čutenju pospeška npr. porsche vs. motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi is back :010 :010 B)

je bil že cajt :OK:

prvenstvo pa je zgleda zaključeno, dani je v 3. krogu padel in si zlomil ključnico na treh mestih :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi is back :010 :010 B)

Cool jour jets, fighter. Ko bo še na kakem treningu pr vrhu, še raj na dirki bo to neki. Sej veš: Še slepa kura včasih zrno najde. Ga je pa res lepo vidt spredi :) Me prav zanima, če niso ble tole z izpuščenimi dirkami in operacijo spet njegove igrce s tekmeci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravijo da se točke talajo v nedeljo :naughty: :naughty: :naughty: :P

Cool jour jets, fighter. Ko bo še na kakem treningu pr vrhu, še raj na dirki bo to neki. Sej veš: Še slepa kura včasih zrno najde. Ga je pa res lepo vidt spredi :) Me prav zanima, če niso ble tole z izpuščenimi dirkami in operacijo spet njegove igrce s tekmeci?

ja in kdo se v tem trenutku briga zanj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool jour jets, fighter. Ko bo še na kakem treningu pr vrhu, še raj na dirki bo to neki. Sej veš: Še slepa kura včasih zrno najde. Ga je pa res lepo vidt spredi :) Me prav zanima, če niso ble tole z izpuščenimi dirkami in operacijo spet njegove igrce s tekmeci?

A so igrice al ne, nevem. Valentino je dostkat pokazal največ ko se je od njega pričakovalo najmanj. sam če pomislimo na Laguno Seco proti stonerju, ko je blo videt de bo Casey zmagal že u soboto, tako prednost je mel. Ta vikend pa imajo Fiat Yamahi novo specifikaciojo motorja, ki naj bi bil konkurenčen Hondi in ducatij. ima bolši vlek in več moči. narjena je za stop&go piste. če iz dirke odštejemo še pedroso. sta lahko obe fiat yamahi na podiju. Florenzano je že fuuul dirk nazaj rekel, da mopra Rossi lorenza premagat vsaj še enkrat, predno gre od Yamahe. jaz bi sicer stavil na malezijo ali avstralijo. pa me ne moti tud če ga tle nabije hehe

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so igrice al ne, nevem. Valentino je dostkat pokazal največ ko se je od njega pričakovalo najmanj. sam če pomislimo na Laguno Seco proti stonerju, ko je blo videt de bo Casey zmagal že u soboto, tako prednost je mel. Ta vikend pa imajo Fiat Yamahi novo specifikaciojo motorja, ki naj bi bil konkurenčen Hondi in ducatij. ima bolši vlek in več moči. narjena je za stop&go piste. če iz dirke odštejemo še pedroso. sta lahko obe fiat yamahi na podiju. Florenzano je že fuuul dirk nazaj rekel, da mopra Rossi lorenza premagat vsaj še enkrat, predno gre od Yamahe. jaz bi sicer stavil na malezijo ali avstralijo. pa me ne moti tud če ga tle nabije hehe

nova specifikacija motrja je lahko tut dvorezen meč v primeru da izdahne .)

no pa useeno upam da ne bo :) ,lepo bi blo vidit po dolgem času spet 46 na najvišji stopnički :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nova specifikacija motrja je lahko tut dvorezen meč v primeru da izdahne .)

no pa useeno upam da ne bo :) ,lepo bi blo vidit po dolgem času spet 46 na najvišji stopnički :)

ker pr Yamahi niso vedli de se bo Pedrosa zlomil, jaz osebno dvomim da bi Lorenzu dali vprašljiv motor. do konca sezone pa ima Jorge še enega Vale pa dva nova.

to jaz na začetk sezone nism čist zastopil kaj pomeni nov motor. Ekipa inšpektorjem prijavi motor, ti ga zaplombirajo in pol se z njim vozi. Nov motor pomeni, da ni še narejen, da ga lahko pedenajo u R&D delavnici. Ko ga prnesejo na dirko in prijavijo, ga ćrtajo s spiska. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo tale Dani pa ma smolo... sicer nisem ravno njegov navijač.... sam mi ga je pa ful žal... že tko mu ni lahko v življenju, ker ga verjetno zaradi drobne postave non stop župniki obletavajo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki, iščem link posnetka, zadnjega kroga ene dirke kjer Sete opere Valeta v zanjem ovinku oz ciljni ravnini... ma kdo kak link?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki, iščem link posnetka, zadnjega kroga ene dirke kjer Sete opere Valeta v zanjem ovinku oz ciljni ravnini... ma kdo kak link?

to RVT zihr ve na pamet kera dirka je bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki, iščem link posnetka, zadnjega kroga ene dirke kjer Sete opere Valeta v zanjem ovinku oz ciljni ravnini... ma kdo kak link?

mislm da je bla nemčija - sachsenring

leta 2003-6 stotink razlike :)

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi vozeč za pedroso je reku de je bil čuden padec. HRC je zdej izjavila de je bil za kaastrofo kriv zataknjen gas! Šit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotni trening.

1. Jorge Lorenzo ESP Fiat Yamaha Team 1m 47.413s

2. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 1m 47.836s

3. Valentino Rossi ITA Fiat Yamaha Team 1m 47.905s

4. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team 1m 48.059s

5. Loris Capirossi ITA Rizla Suzuki MotoGP 1m 48.349s

6. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 1m 48.409s

7. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 1m 48.508s

8. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 1m 48.629s

9. Ben Spies USA Monster Yamaha Tech 3 1m 48.643s

10. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro Team 1m 48.669s

11. Aleix Espargaro ESP Pramac Racing 1m 48.921s

12. Randy de Puniet FRA LCR Honda MotoGP 1m 48.958s

13. Hiroshi Aoyama JPN Interwetten Honda MotoGP 1m 48.973s

14. Marco Melandri ITA San Carlo Honda Gresini 1m 48.978s

15. Hector Barbera ESP Paginas Amarillas Aspar 1m 49.441s

16. Mika Kallio FIN Pramac Racing 1m 49.826s

Fastest Friday time:

Valentino Rossi ITA Fiat Yamaha 1m 48.174s

2009 Japanese Grand Prix - 26/04/2009:

Pole position:

Valentino Rossi ITA Fiat Yamaha 1m 48.545s*

Fastest race lap:

Jorge Lorenzo ESP Fiat Yamaha 1m 48.477s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: VALENTINO :yea1:

Končno (pred Lorenzom), bi lahko rekli! Ta rezultat je zelo pomemben za njegovo samozavest, tako da upam da ga nabije še jutri na dirki.:yea2:

Popravljeno . Popravil karlovacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo poslušal tiskovno? bi prosil kaj je rossi povedal... grem stavit da rame ni niti omenu.... in to na pisti, ki je daleč najbolj zahtevna za tako poškodbo...

ampak sedaj ko gre se mu ni treba več izgovarjat... temu se pa reče idiot... kdo bo za takega navijal...

drugače pa čestitke tako rossiju kot tudi doviju za lep rezultat na kwalifikacijah... rossiju je očitno pomagala nova mašinca... doviju pa to da honda stavi vse na njega... tako da zdej se vidi kaj pomeni biti nr 2 v ekipi...

lepo tudi stoner, glede na to kako zadaj je bil cel trening je nakoncu odpeljal zelo spodoben krog... samo ju3 tkole nebo šlo... ker je blo spet bolj na silo... v takem tempu se neda peljat...

horhe je pa čist popizdil :blink: če se nau mau ohladil čez noč bo ju3 noro ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!