Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

a je kdo poslušal tiskovno? bi prosil kaj je rossi povedal... grem stavit da rame ni niti omenu.... in to na pisti, ki je daleč najbolj zahtevna za tako poškodbo...

ampak sedaj ko gre se mu ni treba več izgovarjat... temu se pa reče idiot... kdo bo za takega navijal...

:wallbash:

Rossi also continued to avoid experiencing excessive pain in his shoulder and was therefore able to produce his strong form.

“As I said yesterday I expected to suffer more with the shoulder but I am feeling quite good and when I brake in a straight line here I don't have too much pain. I am so happy about all of this,” he said.

ZADOVOLJEN? :winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se nerad naravnost obesam na zapisane stavke ostalih clanov foruma, toda tokrat je Kenny prekosil samega sebe. Najprej vprasa, kaj je Rossi povedal na tiskovni konferenci, nato ga v isti sapi spreleti razodetje in v svoje spoznanje zastavi lastno prepricanje, saj nenadoma pozna njegove izrecene besede ter se za konec spusti v analizo ugotovitev in Valentina oznaci za idiota. Neprecenjlivo!

Info: Navijam za Edwardsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, Kenny.. :grrr :grrr

Ne bit tako obremenjen z Rossijem. Mu gre pač malo bolje in jaz mu čisto verjamem, da ga rama manj matra, kar je povedal tudi sam. Hvala bogu, da prihaja nazaj v staro formo, po smoli Danija je prav, da dobimo še nekoga, ki se bo spet sposoben boriti za najvišjo stopničko z Lorenzom in Stonerjem. Bo vsaj dirka bolj zanimiva, pa tudi sicer me veseli, da se Valentino počasi pobira :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res Kenny. Si fajn tehnično podkovan, spremljaš precej podrobno, ampak tvoje zapenjanje v Rossija je pa že mal rpeveč.

Kvalifikacije:

1 4Andrea DOVIZIOSOITARepsol Honda TeamHonda289.91'47.001

2 46Valentino ROSSIITAFiat Yamaha TeamYamaha291.71'47.0550.054 / 0.05

3 27Casey STONERAUSDucati TeamDucati294.41'47.1050.104 / 0.050

4 99Jorge LORENZOSPAFiat Yamaha TeamYamaha293.21'47.2060.205 / 0.101

5 5Colin EDWARDSUSAMonster Yamaha Tech 3Yamaha289.81'47.4640.463 / 0.258

6 11Ben SPIESUSAMonster Yamaha Tech 3Yamaha290.41'47.6480.647 / 0.184

7 14Randy DE PUNIETFRALCR Honda MotoGPHonda290.11'47.7520.751 / 0.104

8 58Marco SIMONCELLIITASan Carlo Honda GresiniHonda289.51'47.9140.913 / 0.162

9 19Alvaro BAUTISTASPARizla Suzuki MotoGPSuzuki288.21'48.0021.001 / 0.088

10 65Loris CAPIROSSIITARizla Suzuki MotoGPSuzuki289.11'48.0681.067 / 0.066

11 69Nicky HAYDENUSADucati TeamDucati286.51'48.1821.181 / 0.114

12 33Marco MELANDRIITASan Carlo Honda GresiniHonda288.51'48.2381.237 / 0.056

13 41Aleix ESPARGAROSPAPramac Racing TeamDucati279.11'48.3711.370 / 0.133

14 7Hiroshi AOYAMAJPNInterwetten Honda MotoGPHonda281.81'48.3961.395 / 0.025

15 40Hector BARBERASPAPaginas Amarillas AsparDucati285.51'48.5351.534 / 0.139

16 36Mika KALLIOFINPramac Racing TeamDucati289.51'49.4802.479 / 0.

Rossi je nabil Lorenzota, Edwards pa Spiesa. Se mi pa zdi, da bo jutri na dirki drugače. Upam, da se Rossi in Lorenzo užgeta na nož.

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem rekel da ga rama ne boli... seveda je poškodovan... lahko da res potrebuje operacijo...

ampak njegovi rezultati iz prejšnjih dirk pa niso posledica tega... sicer nekaj že odtehta.. ampak bil je zanič in imel je izgovor...

predvsem se mi zdi trapasto to, da v celi dirki lahko pelje z istim tempom... in da ni mogel blizu niti na kwalifikacijah, kjer rabiš praktično en krog.. in če mal potrpiš potem ga že odpelješ... je pa peljal isto kot na celi dirki...

recimo ko je stoner imel polomljeno zapestje, je bilo jasno... na vseh kwalifikacijah in treningih je bil pač najhitrejši.. na dirki je po polovici popustil, ker ni mogel več...

in kako ste takrat vsi po njem da se zlomi pod rossijevim pritiskom...

ja itak... ko je rossi ob tebi te je lahko strah samo tega da ni čisto jasno kako je usmerjen...

in ja čestital sem mu, ker si pač zasluži čestitke... mu nebi smel? tudi če je idiot je še vedno lahko (drugi)najboljši in si zasluži čestitke... jao...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wallbash:

Rossi also continued to avoid experiencing excessive pain in his shoulder and was therefore able to produce his strong form.

“As I said yesterday I expected to suffer more with the shoulder but I am feeling quite good and when I brake in a straight line here I don't have too much pain. I am so happy about all of this,” he said.

ZADOVOLJEN? :winkiss:

hvala ti za info... to je tisto kar sem rabil, ne pa neko napizdevanje ostalih...

skratka če je rekel ga verjetno manj boli... ampak mislim da je za dvig forme krivo kaj drugega, kot pa to...

dejstvo je da če bi bil slab bi jamral da ga boli kot hudič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti za info... to je tisto kar sem rabil, ne pa neko napizdevanje ostalih...

skratka če je rekel ga verjetno manj boli... ampak mislim da je za dvig forme krivo kaj drugega, kot pa to...

dejstvo je da če bi bil slab bi jamral da ga boli kot hudič...

Kaj si ti pameten ej! :grrr Res nimaš nič drugega za delat kot pa se obremenjevat z Rossijem in ugibati kaj bi bilo, če bi bilo...?:fight1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem malo gledal po dolgem času, pa me zanima zakaj dajejo dol nogo pred ovinkom, kakšna jim je to nova finta :?

tako hudo vozijo, da se od straha podelajo v hlače... in nato ga skušajo s tresenjem iz hlač spravit, da jih ne moti... kaj res nisi vedel tega???

šalo na stran...

o tem se še vedno dosti ugiba in nič pametnega ne pove... jaz še najbolj zaupam tisti razlagi, da gre za neke vrste stabilizacijo sistema motocikla in voznika...

l.p.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo stoner... mojstrsko... škoda da gre sezona proti koncu :(

tudi dovi je dobro peljal...

čestitke obema yamahama za izjemno borbo... še posebi rossiju, ki je zmagal v dvoboju, ampak tudi lorenzo ni bil kaj dosti slabši... malo mu je zmanjkalo...

(in niti besedice o rami :P (vsaj pomoje, ker gaber ni nič omenil, rossija pa tak nism direktno slišu ko je trot gobcal vmes :P))

drugače pa grlede štarta...

meni se je zazdelo da je rossi očitno štartal prehitro... potem je skubic nekako potrdil mojo domnevo... no rossi je ušel brez kazni... sicer še bolje, smo vsaj na koncu bili priča dobremu dvoboju za stopničke... ampak ne verjamem da pač niso opazili, ker glede na vso tehniko to pomojem ni mogoče... da ni spet kaka čudna spletka dorne, češ rossi ne sme najebat ker bo 3/4 folka ugasnl televizjo... že zanč so se pokazal s tisto črno zastavo v 125cc...

kaj menite vi o štartu?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na startu je trznil, sam zdej ne vem, a se tut za centimeter ne sme dirkac premaknit?

mislim da se ne smeš premaknit dokler luči ne ugasnejo, tudi če ne greš čez črto... res da na štartu ni nič pridobil... ampak sej tudi recimo ianone ni zadnjič... samo on ni rossi, pa tudi španec ne, tako da nevem če je zanj isto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če reče "ne" si posljivevalec ne glede na to ali si dal notri samo glavico ali pa celega tiča...

nekako tako ja :grim

no sej nimam nč proti da je blo tko kot je blo, ker je bla supr dirka, ampak ni pa fer no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!