Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

no sej nimam nč proti da je blo tko kot je blo, ker je bla supr dirka,

ampak ni pa fer no...

:hmm::lol1: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno dirka, ko se ni dalo dihat v zadnjih krogih. Trd boj yamah...je pa Stoner odpeljal fenomenalno dirko in čisto v njegovem stilu (nespektakularno). Vozil je celo dirko skoraj kvalifikacijske kroge in konkurentom niti ni dal možnosti za boj...res fenomenalno.

Zdaj pa še superbike gledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravi pravilnik o štartu;

Anticipation of the start is defined by the motorcycle moving forward when the red lights are on. The Race Direction will decide if a penalty will be imposed and must arrange for the team to be notified of such penalty before the end of the fourth lap.

po vseh pravilih bi moral rossi dobiti kazen, če pa beremo 2. stavek vidimo, da o tem odločajo komisarji in ker črte ni prevozil so se verjetno odločili, da ne bodo ukrepali...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravi pravilnik o štartu;

Anticipation of the start is defined by the motorcycle moving forward when the red lights are on. The Race Direction will decide if a penalty will be imposed and must arrange for the team to be notified of such penalty before the end of the fourth lap.

po vseh pravilih bi moral rossi dobiti kazen, če pa beremo 2. stavek vidimo, da o tem odločajo komisarji in ker črte ni prevozil so se verjetno odločili, da ne bodo ukrepali...

:worship:

si razblinil dvome sedaj :)

PS se vidmo kej na obali :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj zapral,če pa sam sebe negiraš :lol:

ja lej povedal sem čist jasno... meni je blo še bol všeč da kazni ni dobil, ker je bila dirka bol zanimiva...

samo ni pa fer do ostalih, ker bi mogl bit za vse enake...

če ti bankomat izplača 10€ preveč ti je všeč, pa čeprav ni fer, no sam to se ne obnese lih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravi pravilnik o štartu;

Anticipation of the start is defined by the motorcycle moving forward when the red lights are on. The Race Direction will decide if a penalty will be imposed and must arrange for the team to be notified of such penalty before the end of the fourth lap.

po vseh pravilih bi moral rossi dobiti kazen, če pa beremo 2. stavek vidimo, da o tem odločajo komisarji in ker črte ni prevozil so se verjetno odločili, da ne bodo ukrepali...

jah na podlagi česa se pa odločijo? priimka ali nacionalnosti? glede na to da je ianone (pa ga maram lih tolk kot rossija) zadnjič bil bolj v minusu kot tokrat rossi, se mi zdi vse skup bedno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah na podlagi česa se pa odločijo? priimka ali nacionalnosti? glede na to da je ianone (pa ga maram lih tolk kot rossija) zadnjič bil bolj v minusu kot tokrat rossi, se mi zdi vse skup bedno

na podlagi česa se odločijo vedo samo oni sami, sklepam pa da je odvisno koliko prej se premakne in za koliko, odločilni

faktor pa je verjetno ali prevozi črto ali ne...

v starih 500cc časih so bili takšni štarti nekaj povsem normalnega in ni bilo problema, dokler dirkač ni prevozil štartne črte, kar se mi zdi posem razumljivo, razen če bi si vzel 1m zaleta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"This was a big battle between Valentino and I, two warriors with the killer instinct," said Lorenzo.

"I have to say that at some points I do not think he was completely fair, we were both on the limit but some of his moves were maybe a bit too much and he touched me and pushed me wide when I don't think it was right.

"We are team-mates, I am fighting for the Riders' Championship but we are both fighting for the Teams' and Manufacturers' Championship as well and we have to remember this."

:lol1: Ne vem kaj joka zaradi prvenstva, ko pa je praktično že novi svetovni prvak.

BRAVO VALE!!! :notworthy:

Popravljeno . Popravil karlovacko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, mojstrski boj, kakor pravi komentator, Rossi ni puščal niti milimetra :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"This was a big battle between Valentino and I, two warriors with the killer instinct," said Lorenzo.

"I have to say that at some points I do not think he was completely fair, we were both on the limit but some of his moves were maybe a bit too much and he touched me and pushed me wide when I don't think it was right.

"We are team-mates, I am fighting for the Riders' Championship but we are both fighting for the Teams' and Manufacturers' Championship as well and we have to remember this."

:lol1: Ne vem kaj joka zaradi prvenstva, ko pa je praktično že novi svetovni prvak.

BRAVO VALE!!! :notworthy:

jah no v bistvu je to kar je povedal res... ampak to je dirkanje... pa tud sej mu nebi blo treba tišat tja...

za rossija se tako ali tako ve da pač ne popušča in vozi zelo agresivno, kar včasih ne izpade ravno fer, ampak kot rečeno to je dirkanje... lahko se mu postaviš ob bok le z enakim pristopom... ampak seveda bi potem tudi rossi jokcal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je za svojo psiho potreboval točno to, da premaga Lorenza (že pred Mugellom je vozil nekoliko v krču). Najbrž se mu bo spet odprlo in bo sproščeno vozil do konca sezone. Zagotovo je zadovoljen tudi nad dejstvom, da je Ducati spet konkurenčen. Kenny bo zagotovo rekel, da mu je Ducatija poštimal Stoner (kateremu kapo dol).

Na drugi strani pa je Lorenzo vse bolj nervozen, saj grejo njegovi rezultati navzdol. Normalno je, da ne more v nedogled nadaljevati serije vrhunskih rezultatov. Morda ga skrbi tudi dejstvo, da bo drugo leto pri Yamahi prva violina in se ne bo mogel zgovarjati na nikogar drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Rossi v elementu....u want it...u got it! :worship: Umazano dirkanje gor dol, res ne vem zakaj modrujejo....Rossi pa flegma...pravilno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no 46 se kej dost ne sekra in prjavi takole: "Jorge has been saying all year that he wanted to have a last lap battle with me. Well today he got it."

hahaha bravo Vale :worship:

Mislim pa, da je tu bolj nespametno ravnal Lorenzo. On bi se lahko mirno peljal do konca na 4. mestu, saj je prvenstvo praktično že njegovo. Še dobro, da ga je zabolel ego in smo lahko videli vrhunsko predstavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da je bil Rorenzo je blo vsaj zanimivo za gledat! :worship: Drgač bi hmal še zaspal -_-

Še dobr da je bil Lorenzo je blo vsaj zanimivo za gledat! :worship: Drgač bi hmal še zaspal -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Jorge has been saying all year that he wanted to have a last lap battle with me. Well today he got it."

ja, dobil je dobro lekcijo, ni kaj...

sicer pa, tudi trše dvoboje smo videli letos v kategoriji moto2, pa nismo bili deležni izjav, da so šli akterji predaleč.

meni se to dopade, dogajanje iz ovinka v ovinek, ko si na trnih pa to... le kdo si želi sterilnosti, kot smo jo navajeni iz zadnjih sezon formule 1???

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Lorenzo pozabu, da se je dve al tri dirke nazaj čez cel ovinek peljal naslonjen na Pedroso, zdej pa joka malinouc...Dubu je točno to kar je isku, naslednjo sezeno pa upam da bo še več tega GO 46 GO

Racing is for man not for boys :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Lorenzo pozabu, da se je dve al tri dirke nazaj čez cel ovinek peljal naslonjen na Pedroso, zdej pa joka malinouc...Dubu je točno to kar je isku, naslednjo sezeno pa upam da bo še več tega GO 46 GO

Racing is for man not for boys :evilgrin:

Imam občutek, da Rossi počasi leze Lorenzu pod kožo. Do zdaj ga Lorenzo ni j***l 5 posto, kot kaže, pa se je že začel sekirati. Bo šel po poti Gibernaua, Stonerja,...?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!