Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Hola,

zadnjih nekaj krogov sta Vale in Lizičar začinila dirko z lepim dvobojem, zame noben od njiju ni šel preko meje dobrega okusa (v Moto2 je praktično vsako dirko več takihle borb in dotikov) tko da ne vem zakaj jamranje, zmagal je pač boljši/spretnejši!! upam da bo v tem stilu cela sezona 2011 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Epska dirka. Da bi bilo več takšnih. Stvar je bila pomoje povesem regularna, pač je bilo ''na hard''. Če vam ni všeč, pejte gledat golf.

Rad vidm spet Stonerja na vrhu. Povsem v njegovem stilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ja, dejstvo je, da je Rossi borec, CAR, in tudi prvak vseh časov! Dejstvo je tudi, da je Lorenzo VRHUNSKI pilot, je material za prvaka, nimaš kaj. Najbolj žalostno dejstvo pa je, da Lorenzo žal ni DED v pravem pomenu besede! Manjka mu to, kar manjka marsikateremu dirkaču, da bi enostavno priznal, da je bil Rossi boljši in rekel, Rossi, KAPO DOL, RAZTRGAL SI ME DANES NA PISTI KO STARE CAJTNGE, in mu čestital, te pa šmrkavec jamra in govori da je bila dirka umazan boj in vse podobno... Smola zanj, to mu bo kot zgleda vedno manjkalo, kot kakemu razvajenemu sinčku, ki ne prizna poraza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demon...Se vse kakor strinjam s tabo, sam pol smo spet tuki, paddock nebi biu tok zanimiu če bi bli vsi na isto kopito, eni jokajo drugi ne eni so fer drugi spet ne...Je bl fajn če je raznobarvno vse ;)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Demon...Se vse kakor strinjam s tabo, sam pol smo spet tuki, paddock nebi biu tok zanimiu če bi bli vsi na isto kopito, eni jokajo drugi ne eni so fer drugi spet ne...Je bl fajn če je raznobarvno vse ;)

Ja, se strinjam s teboj. Ampak tukaj na forumu je pač kar nekaj ljudi ki na to gleda drugače. Jaz pa trdim, da tudi ta lastnost, ki je Lorenzo žal nima je zelo pomebna vrlina, ki bi jo moral pravi champion imeti. :rolleyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo se mi zdi nasplošno dosti podoben Biaggiju skozi leta. Odličen in samozavesten voznik, ki dokler mu gre je težko premagljiv. Ko mu ne gre prvič poišče takoj krivdo drugje, ko mu ne gre drugič se zapre vase in kuha, ko mu spodleti v tretje začne na silo in na vse ali nič in ponavadi je z dirkači takšnega karakterja potem vedno več NIČ. Sej lahko, da se motim ker jih primerjam samo mal sta si pa podobna. Sej "jokajo" kdaj nasplošno vsi ko jim ne gre vključno z Rossijem, samo pr nekaterih je to pogosteje in k "jokajo" so ponavad žaljivi in nesramni.

post-8975-016326200 1286190714_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo se mi zdi nasplošno dosti podoben Biaggiju skozi leta. Odličen in samozavesten voznik, ki dokler mu gre je težko premagljiv. Ko mu ne gre prvič poišče takoj krivdo drugje, ko mu ne gre drugič se zapre vase in kuha, ko mu spodleti v tretje začne na silo in na vse ali nič in ponavadi je z dirkači takšnega karakterja potem vedno več NIČ. Sej lahko, da se motim ker jih primerjam samo mal sta si pa podobna. Sej "jokajo" kdaj nasplošno vsi ko jim ne gre vključno z Rossijem, samo pr nekaterih je to pogosteje in k "jokajo" so ponavad žaljivi in nesramni.

Drži popolnoma! Res je, vsak zna zajokat, motijo me pa taki "piloti", ki za svoj neuspeh vedno krivijo ali druge pilote, ali pa motor. Pedrosa je tipičen predstavnik teh, ki VEDNO valijo krivdo za neuspeh na motor ali pnevmatike. Edini, ki ima jajca priznat, da več ni zmogel ON je Rossi, je tolko DEDA, da prizna, da je to bilo največ kar je lahko naredil, da več ni mogel potegnit iz motorja zaradi sebe. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se čist strinjam z vami glede tega da je Rossi car... verjetno eden največjih ever...... in res fino ga je gledat, samo pozabljate pa da je sam tudi precej jokal ko ga je Elias par let nazaj malo bolj na trdo vzel...... zgleda so glede tega vsi isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se čist strinjam z vami glede tega da je Rossi car... verjetno eden največjih ever...... in res fino ga je gledat, samo pozabljate pa da je sam tudi precej jokal ko ga je Elias par let nazaj malo bolj na trdo vzel...... zgleda so glede tega vsi isti.

pa reakcija ko ga je lani u ameriki usral in šel potleh. . telemetrijo pa žlajfe pa nevem kaj use so krivili. . . vsi so krvavi pod kožo. sam Lorenzo je bl tečn, Rossi pa use na šalo vrže. čeprav . . . tisto rompanje z oklepi pod mostom. . ne razumem zakaj bi bil tam kriv Vale, ker je bil na notranji strani. mel je linijo. tam bi moral odnehat Jorge. u tem dvoboju dam jaz Lorenzu 10 pik, valetu pa 9.5. Lorenzo je mel vse za zgubit, Vale je lahko le dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Lorenzo je mel vse za zgubit, Vale je lahko le dobil.

Hola mojster,

z vsem dolžnim spoštovanjem, tole ni tko črno-belo: do konca sezone so še 4 dirke, torej še 100 pik in tudi če bi bil dvoboj bolj grob in bi npr Lizičar padel, ima že sedaj več kot 100 pik prednosti pred Stonerjem (Mali Pedro IMHO zagotovo ne bo odpeljal vseh 4 dirk ki so še do konca, zato ga ne štejem) tko da ima naslov praktično že zagotovoljen, tudi če samo še lizike liže do konca sezone in sploh ne vozi :rolleyes: (zato mi je resnično žal da se je Mali Pedro poškodoval :cry: )

na drugi strani pa Vale v pikah res ni imel kej izgubit, lahko bi pa npr padel in si ponovno poškodoval ramo ali "tabogo" nogo, kar bi pomenilo zmerno do pretežno slab začetek za 2011, saj bi morda moral izpustit testiranja čist drugačnega motorja kot ga je navajen in posledično slabši start v novo sezono

skratka, oba sta imela kaj izgubit, ampak sem zelo vesel da sta se namesto taktiziranja raje odločila za dirkanje, zato :worship: obema!! se pa iz "posttravmatskih" izjav vidi, da je Lizičar res bolj MadMaxove sorte, se mi zdi da ga je kolega RVT zelo dobro okarakteriziral :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo jokcanje ... to je dirkanje ... podobno bi blo, če bi boksar joku, da ga je nasprotnik sunu u oko :P

po mojem mnenju, je šlo za čisto dirkanje in pri tem gre predvsem za to, kdo bo prej, ne pa kdo lepši pele... šmikerjev nas je itak preveč :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

z vsem dolžnim spoštovanjem, tole ni tko črno-belo: do konca sezone so še 4 dirke, torej še 100 pik in tudi če bi bil dvoboj bolj grob in bi npr Lizičar padel, ima že sedaj več kot 100 pik prednosti pred Stonerjem (Mali Pedro IMHO zagotovo ne bo odpeljal vseh 4 dirk ki so še do konca, zato ga ne štejem) tko da ima naslov praktično že zagotovoljen, tudi če samo še lizike liže do konca sezone in sploh ne vozi :rolleyes: (zato mi je resnično žal da se je Mali Pedro poškodoval :cry: )

na drugi strani pa Vale v pikah res ni imel kej izgubit, lahko bi pa npr padel in si ponovno poškodoval ramo ali "tabogo" nogo, kar bi pomenilo zmerno do pretežno slab začetek za 2011, saj bi morda moral izpustit testiranja čist drugačnega motorja kot ga je navajen in posledično slabši start v novo sezono

skratka, oba sta imela kaj izgubit, ampak sem zelo vesel da sta se namesto taktiziranja raje odločila za dirkanje, zato :worship: obema!! se pa iz "posttravmatskih" izjav vidi, da je Lizičar res bolj MadMaxove sorte, se mi zdi da ga je kolega RVT zelo dobro okarakteriziral :OK:

heh. ja pred Pedroso ki je BTW že izpuščen iz bolnice in se pospešeno celi v komorah, ima "samo" 69 pik se pravi de je mel u nedeljo prednosti 56 točk. v primeru de bi se sesul še bol kot Pedrosa bi ta rabil samo tri druga mesta tudi če Sepang spusti!! ni neizvedljivo. Despress je z zlomnjeno ključnico odpelal Dakar, Tyler Hamilton pa francosko pentljo. Zato se mi zdi Lorenzo krepko hrabrejši kot Vale. Glede testiranja, pa nevemo točno ali ima Rrossi kaj za izgubit. Yamaha mu ni še dala dovoljenja.

Grda Grda jamaha :D

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zgornja dva primera jasno nakazujeta da rossi ni čisto nič drugačen od ostalih... in nevem zakaj trdite kok je rossi car, medtem ko so vsi ostali jokice, če je jasno, da to sploh ni res in da so vsi nekje na istem... nevem kaj se vtikate vsi v to "jokanje"... kaj ma to veze z dirkanjem... tuki najdete samo en razlog več da lahko napišete rossi car, lorenzo bedak...

res da je rossi verjetno od vseh najmanj jamral... ampak tukaj ni prisotno nič drugega, kot pa to da je rossi tudi najmanjkrat izgubil, ter to da je rossi zagotovo najbolj agresiven voznik od vseh... zdej al to pomeni da ma jajca, al pa da je nepošten naj presodi vsak sam...

tudi rossi je ogromno prejamral v sezonah 2006 in 2007 nad motorjem pa gumami... pa boste rekli ja če je imel pa res slab motor in gume... vsekakor, samo ko on to reče je vse kul, ko pa dani/stoner/lorenzo... pa takoj samo iščejo izgovore...

sam menim, da voznik sam najbolje ve kaj je šlo narobe in zakaj je izgubil... torej on in ne vi/mi ki ste/smo dirko pogledali na tv in se potem po forumih delate/mo pametne...

in se mi ne zdi čisto nič narobe če vsak dirkač pove kaj je šlo narobe... še veliko raje vidim da dobim informacije, kot pa da je tiho... ampak nekateri ga bodo seveda takoj obravnavali kot jokico...

in če povem še svoje mnenje glede rossija in ostalih... rossiju se očitno tako dirkanje zdi primerno, medtem ko ostalim ne... sami nebi šli do te mere, zato se jim ne zdi pošteno... ker niso tako agresivni kot je on imajo posledično tudi manj možnosti da iz dvoboja pridejo kot zmagovalci...

glede na to, da so vsi nasprotniki podobnega mnenja in da se rossiju pač še ni našel enak... celo ne lorenzo, ki je veljal za zelo brezkompromisnega, bi se lahko postavil na njihovo stran, čeprav je to dirkanje in je potrebno dat vse od sebe in biti agresiven...

ampak če pogledamo z druge plati... če bi se lorenzo ali pa kdo drug zopestavil rossiju na njegov način verjetno nebi prišla daleč...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ker je rossi itak legenda an?

drugače pa sm pogledal tisti posnetek na 24ur intervju z rossijem in pa še z lorenzom... oz obratno...

lorenzo ni povedal nič kaj preveč pikrega, mal je sicer pojamral... na koncu je sledilo sporočilo kaj se utegne zgoditi... no mogoče se bo res...

rossi pa... "haha mal sva se dotaknila, full je blo zabavno... haha..." no nevem no... v turčiji 2007 se še dotaknila nista pa baje ni bilo zabavno... 1x bi ju rad videl v obratni vlogi, pa takole rossija na zunanji strani al kaj podobnega... pa ne da bi mu privoščil, samo rad bi videl kako bi se odzval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako? Tko kot takrat, ko ga je Max s komolcem na travo zrinil....prehitel in pokazal sredinca...ter se odpeljal.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater teb je že kr težko minus stisnt k take strelaš, sej ne veš a bi te človk pomilovov al se smeju... :headbang:

K boš razumu zakaj ma Rossi 9 naslovov, ter ostali trenutni dirkači manj, pol bod brihtn.

Če ne preneseš da je pač Rossi svoj tip dirkača in da je tak kot je, je skrajn cajt da TI nehaš jokat nad našimi posti in nehaš bit EMO...Rossi je sam razviu svoj motor, zato mu je upravičeno jokanje kar je naredu iz te yamahe, ostali kr neki bevskajo...

PS: Nism Rossi fan ;) Sam spoštujem ga kot dirakča ;)

lej... tudi jaz spoštujem rossija kot dirkača, tako kot vse ostale... ampak večina vas pa tle nekaterih pač ne spoštuje...

in zame komentar lorenzo je odličen dirkač, ampak je jokica ni nobeno spoštovanje, ker noben ni jokica...

moj komentar na prejšnji strani je dobil 10 minusov (zaenkrat), res da je to verjetno posledica tega kdo ga je napisal in ne njegove vsebine, pa vendar... se vidi da niste objektivni, ker sam v komentarju ne vidim nič takega kar bi si zaslužilo minus... no razen tega da ni napisan izrazito v rossijevo korist...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko nekdo razloži lorenzovo izjavo po dirki,da je dirkal s starim agregatom ker z novim nebi končal dirke?

V soboto je jorge razlagal, da mu star agregat bol sede, in tukaj novega nebo več uporabljal. to je bil njegov zadnji, šesti nov motor. Razlika je v specifikaciji. Yamaha (pa honda tudi) je dala na tej dirki updatan motor na razpolago obema, sam rossi je stvar uzel na dirko, lorenzo se je bolš počutil na starejši verziji. ker je rossi manj dirkal, ima še en motor na pravici.

btw, Yamaha je pred uvedbo pravila šestih motorjev na sezono porabla okrog 25 motorjev na dirkača!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako? Tko kot takrat, ko ga je Max s komolcem na travo zrinil....prehitel in pokazal sredinca...ter se odpeljal.... :naughty:

In pol ga je še pred tiskovno konferenco Rossi na pičko ruknu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!