Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Danes sem malo gledal po dolgem času, pa me zanima zakaj dajejo dol nogo pred ovinkom, kakšna jim je to nova finta :?

Pel se z motorjem prlet v ovinek in spusti nogo dol :rolleyes: ,men da dober filing tak sistem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol ga je še pred tiskovno konferenco Rossi na pičko ruknu :grim

A res? Kdaj pa je bilo to? Je kak posnetek na Youtubu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol ga je še pred tiskovno konferenco Rossi na pičko ruknu :grim

neeee komar ga je piču :)http://www.youtube.com/watch?v=WFVN5atbuOY u nedelo se je Biaggi na podiju scenjal s Crutchlowom. petkratni prvak, res carski dirkač, ampak čim se pojavi da človeku 5 razlogov da ga mrzi hehe.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako? Tko kot takrat, ko ga je Max s komolcem na travo zrinil....prehitel in pokazal sredinca...ter se odpeljal.... :naughty:

Ampak vseeno Max ni tako antipatičen kot Lorenzo. Tako kot nekateri pravite o Maxu, tako jaz mogoče gledam

tegale španca. Mogoče je res kaj podobnosti, jaz osebno mislim (in upam), da nikoli ne bo tako dober kot

on. Biaggi je legenda in renome, ne glede na vse te spletke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva stvar ki jo želim razčistiti, je da je Valentino Rossi IMHO eden najboljših dirkačov vseh časov. Prebral sem njegovo knjigo in odkar spremljam MotoGP bi ubijal za to da ga kot legendo v živo spoznam.

Zdej pa:

LOOOOOL kako je folk tle zabit:D:D:D

Prvo kot prvo...Lorenzo je izjemen dirkač, to dokazuje samo in izključno s svojimi predstavami (npr. v Jerezu letos je Daniju kradel SEKUNDE na krog na koncu!!), kdor se s tem ne strinja je pač slep, gluh in neumen. Ko pade Lorenzo je lizika (MENJAL SPONZORJA DOLGO NAZAJ IDIOTI:D To je kot bi Rossija klicali kamela zarad bivšega sponzorja Camel), butl in kreten...ko pade Rossi pa imajo vsi okoli njega srečo...pa to je že bolno ljudje!:D

Vsak motor so razvijali inženirji s pomočjo feedbacka od dirkačev, tudi YZR-M1 ni drugačen primer. Rossi je v svoji knjigi napisal, da Yamaha v osnovi ni bila slab motor. Rabili so neko veliko ime, ki privleče s seboj denar od sponzorjev in sposobno ekipo mehanikov. Ve kdo kdo je Jeremy Burgess? Zato je trditev, da je Yamaha Rossijev motor in da je vsakdo, ki jo vozi dobro lopov, N E U M N A:)

Kot nekajletni aktiven fan MotoGP-ja obožujem take boje kot je bil na ta vikend. Ali resnično želite da Vale zmaga vsako dirko z 20 sekundami prednosti...potem ste pač ljudje, ki vas dirkanje sploh ne zanima:P Moj trenutni favorit je Lorenzo, pa sem bil vesel da sem lahko po dolgem času zadnje kroge spremljal v stoje, kljub temu da je bil izkupiček za njega slabši.

Lorenzo pa mi je stopil v oko ravno zaradi borbenosti. To da je užgal po M1 je rahlo neumno, ni pa edini dirkač ki je izrazil nezadovoljstvo na glup način, je bil pa na njegovo nesrečo ravno v kadru:D Vsi ga obtožujete kujanja in obupavanja...pa človek je imel že toliko spodrsljajev in hudih poškodb v karieri, po katerih gre dostikrat samo še navzdol. Jorge je vedno ko so ga vsi odpisali najdu nov ritem in šokiral. Vse, ki imamo res radi motorje in motošport v pozitivnem smislu, Die hard Rossi fan-e pa spravil do kujanja, ki ga Jorgetu tako radi očitajo. To, da si pa užaljen ko tvojemu favoritu ne gre dobro in pljuvaš po nekom, ki mu upravičeno beli lase, je pa pač žalostno... Če vam gre Jorge kot človek in oseba na živce, naredite novo temo: "Kateri MotoGP dirkač je najbolj simpatičen?" in tam debatirajte o tem:P Jaz imam o njem kot dirkaču za povedati same dobre stvari.

LPG

P.S.: Hvala za minuse:) (lizike ene:P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/sport/motogp/se-bo-vroce-lorenzo-svari-rossija.html

Da malo nadaljujemo vojno :headbang::wallbash: Zdej mi pa res ni jasno kdo je bolj butast... prej se je jokal zdej pa grozi...

Še en razlog več, zakaj za Lorenza nebom nikoli navijal, pa če bi bil 20 let zapored prvak... Sicer pa ni bojazni, glede na njegov odnos, bo že drugo leto naslov prvaka šel v druge roke. Saj veste, na silo ne gre nič, mali pa je zamorjeno, prepotentno dete, ki bo začel delati vse več napak, ker bo vozil na silo... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/sport/motogp/se-bo-vroce-lorenzo-svari-rossija.html

Da malo nadaljujemo vojno :headbang::wallbash: Zdej mi pa res ni jasno kdo je bolj butast... prej se je jokal zdej pa grozi...

pa sej to ni nadaljevanje. to je novinarsko napihavanje kondoma brez veze. jorge je vse to povedal uro po koncu dirke in zdej to lajnajo in lajnajo ko de je nevem kaj. pač nimajo o čem pisat pa čjo narest nek konflikt pač grejo se slaka in Travna. dejmo prcat tolk cajta de se bo res kej zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh kar se mene tice se je zgodba zaključila z karirasto zastavico...

Dobra borba, ki je popestrila celo dirko. :notworthy:

To je to.

Oba sta dobra, upam da bo drugo leto isto ko bo Rosi na Duceju. :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej to ni nadaljevanje. to je novinarsko napihavanje kondoma brez veze. jorge je vse to povedal uro po koncu dirke in zdej to lajnajo in lajnajo ko de je nevem kaj. pač nimajo o čem pisat pa čjo narest nek konflikt pač grejo se slaka in Travna. dejmo prcat tolk cajta de se bo res kej zgodilo.

Točno tako, že stran, na kateri je novica objavljena je znana po takih napihovanjihbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz konkretnih virov vem, da je vsa zadeva bila že pred dirko dogovorjena in zrežirana z obema dirkačema Yamahe. Za vsem tem pa stojita Skubic in Keržišnik.

Je tako bolj zanimivo za gledalce in nato še za obiskovalce foruma Motosvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Pedrosa je priletel v Kuala Lumpur, in se bo na dirkališču odločil ali bo dirkal. Norec.

u mater, res je norc....mogoče pa je le prišel Lorenzota malo strašit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Pedrosa je priletel v Kuala Lumpur, in se bo na dirkališču odločil ali bo dirkal. Norec.

Hudo. Mislim, da od njega nihče ne pričakuje, da bo dirkal že ta konec tedna. Je na Sepangu kar nekaj močnih zaviranj in se bojim, da zna biti stvar kar boleča. Res, da je Dani lahek kot piščanček, ampak 1,6 G pojemka ni ravno mačji kašelj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo. Mislim, da od njega nihče ne pričakuje, da bo dirkal že ta konec tedna. Je na Sepangu kar nekaj močnih zaviranj in se bojim, da zna biti stvar kar boleča. Res, da je Dani lahek kot piščanček, ampak 1,6 G pojemka ni ravno mačji kašelj.

Najbrž nebo pelal, nam pa malo razjasni zakaj so šefi v Yamahi dožveli živčnega ko sta se Lorenzo in Rossi klala u smrt. Če bi Lorenzo fasal tako poškodbo kot Rossi ali de Punet, al pa sam tako kot Rea v Imoli (padec ni bil videt nič groznega, zdej mu pa iz roke štrlijo drati) bi Dani sigurno vozil, in pobral pike. čez 14 dni bi bil u igri za stopničke, Lorenzo pa bi gledal po TV kako Dani beži Valetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž nebo pelal, nam pa malo razjasni zakaj so šefi v Yamahi dožveli živčnega ko sta se Lorenzo in Rossi klala u smrt. Če bi Lorenzo fasal tako poškodbo kot Rossi ali de Punet, al pa sam tako kot Rea v Imoli (padec ni bil videt nič groznega, zdej mu pa iz roke štrlijo drati) bi Dani sigurno vozil, in pobral pike. čez 14 dni bi bil u igri za stopničke, Lorenzo pa bi gledal po TV kako Dani beži Valetu.

Imaš prav amapak je tukaj veliko ČEjev... ČE bi se katerikoli od njiju poškodoval je spet veliko ČEejev...ČE bi se Lorenzo (kot sam praviŠ) bi bila velika možnost da bi bil naslov svetonega prvaka ogrožen, ampak še zmeraj je kar nekaj točk pod varno streho... ČE bi se pa Rossi, je pa tudi njegovo testiranje za drugo leto pod vprašajem... sej vsi vemo da tudi on ni ravno prenovljen... Moje mnenje je samo to, da naj že pustijo te ČEje pri miru in navsezadnje saj je vendar to dirka in hvala kurcu da se kaj dogaja, čene naj se že pred dirko zmenijo kdo bo za kom vozil pa ne bo problemov kdo je koga kam zrinil... Po drugi strani pa bi Lorenzo popustil pa bi varno pripeljal vse pike, ne da se zdaj joka pa pizdi.. ampak tukaj se je šlo za prestiž med njima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

o pišuka!!! meni Mali Pedro ni bil nikoli posebej pri srcu, ampak s tem ko je prišel dol in bil pripravljen vozit, si je prislužil moj respect, tud če so se potem odločili da ne bo vozil; tko je treba ja, borbeno, ne jamrat za vsako figo!!

srčno upam in držim pesti da mu uspe čudež vseh čudežev, da bo letos prvak :OK: dejmo Mali :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav amapak je tukaj veliko ČEjev... ČE bi se katerikoli od njiju poškodoval je spet veliko ČEejev...ČE bi se Lorenzo (kot sam praviŠ) bi bila velika možnost da bi bil naslov svetonega prvaka ogrožen, ampak še zmeraj je kar nekaj točk pod varno streho... ČE bi se pa Rossi, je pa tudi njegovo testiranje za drugo leto pod vprašajem... sej vsi vemo da tudi on ni ravno prenovljen... Moje mnenje je samo to, da naj že pustijo te ČEje pri miru in navsezadnje saj je vendar to dirka in hvala kurcu da se kaj dogaja, čene naj se že pred dirko zmenijo kdo bo za kom vozil pa ne bo problemov kdo je koga kam zrinil... Po drugi strani pa bi Lorenzo popustil pa bi varno pripeljal vse pike, ne da se zdaj joka pa pizdi.. ampak tukaj se je šlo za prestiž med njima...

2010 je sezona kostolomov. Lorenzo se je pred sezono dobro sesul in da je qatar končal drugi je bil nor dosežek. Rossi na krosu takoj po qatarju in pol v Mugellu Capirosi nedolgo tega, Bautista pred LeMansom Aoyama . . . . ČE je bil samo eden. če bi se Lorenzo pošteno zlomil, bi bil najbrž ob naslov, ki je kao že njegov. pa ni!!!

mene mal čudi, da tud po nedavni tragediji folk padce na dirkah še zmer dojema kot nenevarne. čist vsak padec lahko konča sezono ali pa ima še hujše posledice.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2010 je sezona kostolomov. Lorenzo se je pred sezono dobro sesul in da je qatar končal drugi je bil nor dosežek. Rossi na krosu takoj po qatarju in pol v Mugellu Capirosi nedolgo tega, Bautista pred LeMansom Aoyama . . . . ČE je bil samo eden. če bi se Lorenzo pošteno zlomil, bi bil najbrž ob naslov, ki je kao že njegov. pa ni!!!

mene mal čudi, da tud po nedavni tragediji folk padce na dirkah še zmer dojema kot nenevarne. čist vsak padec lahko konča sezono ali pa ima še hujše posledice.

ČE bi se Lorenzo pošteno zlomil, ne moreš vedet, ČE bi bil ob naslov... in ČE ni še konec sezone...

Nobenmu ne privoščim poškodb, ampak to je del športa... če ne reskiraš ne profitiraš... Tudi boxar nastavlja čelo drugemu in si ogroža svoje življenje... Najbolje da vozijo kot formula 1... eden za drugim, na ravnini prehitet... če pa slučajno kdo naredi manever pa hitr kaznovat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE bi se Lorenzo pošteno zlomil, ne moreš vedet, ČE bi bil ob naslov... in ČE ni še konec sezone...

Nobenmu ne privoščim poškodb, ampak to je del športa... če ne reskiraš ne profitiraš WTF?!? :eek: ... Tudi boxar nastavlja čelo drugemu in si ogroža svoje življenje... Najbolje da vozijo kot formula 1... eden za drugim, na ravnini prehitet... če pa slučajno kdo naredi manever pa hitr kaznovat...

okej. se ne grem več.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok saj je že dosti časa preteklo od Lorenzo-Rossi dvoboja ampak ne vem kaj šefi jamrajo... saj je Lorenzo začel dvoboj z Rossijem in ne obratno...Šefi bi o tem lahko razmišljali preden so postavili taka dva egota v ekipo.

Lorenzo pa s tem jamranjem verjetno opravičuje svoje dejanje pred šefi... boljše tak, kot da Rossija ne bi niti napadel !!! To da bo boj trd je itak vedel in pričakoval.

Komaj čakam dirko :) in upam da se nadaljuje v tem ritmu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!