Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Stiskam želodec, da ne bi iz njega v obratni smeri ven skočilo današnje kosilo. V dirkaški sezoni ne štejejo dobri časi in odličja - šteje pa zmožnost populističnega prostituiranja? Torej je najbolje, da se Rossiju šenka dvesto točk v skupnem seštevku, ker se zna prodajati.

Igorr, ne ni fora v tem kar si ti napisu, sej lorenzo si je letos zaslužu naslov prvaka in mu tut prvoščm, sam mi je pa res antipatičen. Pa ne zato ker sem fan rossija, ampak ma res čudaško obnašanje na trenutke. tut zdaj po dirki na tiskovki, mu je rossi lepo športno čestital, ga ruknu po rami, un pa tam ko en bimbo sedi pa gleda. to pač ni obnašanje, pa ne sam za v javnost ampak tut privat lajf. Drgač pa čestitke lorenzotu, letos je biu res najbolši, zdej ko pa nima kaj več izgubit, pa upam da vidimo še kak dober obračun med njima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr, ne ni fora v tem kar si ti napisu, sej lorenzo si je letos zaslužu naslov prvaka in mu tut prvoščm, sam mi je pa res antipatičen. Pa ne zato ker sem fan rossija, ampak ma res čudaško obnašanje na trenutke. tut zdaj po dirki na tiskovki, mu je rossi lepo športno čestital, ga ruknu po rami, un pa tam ko en bimbo sedi pa gleda. to pač ni obnašanje, pa ne sam za v javnost ampak tut privat lajf. Drgač pa čestitke lorenzotu, letos je biu res najbolši, zdej ko pa nima kaj več izgubit, pa upam da vidimo še kak dober obračun med njima :)

ma kaj pa nej pade u trans k ga je Rossi potreplal po rami al kaj? tam se čjo med sabo pobit. morda celo dobesedno. pol pa nej mal pozabijo pa skačejo u luft od veselja? Lorenzo pač ni tipična pop lutka navdušen nad vsem in vsakim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj pa nej pade u trans k ga je Rossi potreplal po rami al kaj? tam se čjo med sabo pobit. morda celo dobesedno. pol pa nej mal pozabijo pa skačejo u luft od veselja? Lorenzo pač ni tipična pop lutka navdušen nad vsem in vsakim.

Ne, noben ni reku da mora v trans padt, verjamem da se čjo med sabo pobit. sam lej, to so športniki in daj mej malo jajc, pa odreagiraj športno, čeprav je tvoj najhujši sovražnik. Rossi mu je čist lepo športno čestital, ga pohvalu un pa ko en tepec tam sedi, pa dobr konc koncev nej, boli me k**** sam je blo smešn za vidt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar je blo je mimo. zdej pride Philip Island. WOOOHAAAAAAA!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=8qtQA_zjgrk

http://www.youtube.com/watch?v=v2I1q6NnLR0&feature=related

Ahhhhhhh kje so časi ko je Marco zmagoval ....... matr mu prvoščim da bi mu vsaj v SBK šlo.... pa kak povratek pol v GP..... pojma nimam za koga bi navijal naslednjo sezono v motogp-ju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, noben ni reku da mora v trans padt, verjamem da se čjo med sabo pobit. sam lej, to so športniki in daj mej malo jajc, pa odreagiraj športno, čeprav je tvoj najhujši sovražnik. Rossi mu je čist lepo športno čestital, ga pohvalu un pa ko en tepec tam sedi, pa dobr konc koncev nej, boli me k**** sam je blo smešn za vidt :)

nevem. uni tepec je spizdil iz odra za zmagovalce k svoji ekipi in jim izkazal vsa respekt. pomoje je tam športnosti ene tolko kot jo je blo med Zidanom in Materazzijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precejkat sm prebral de bo Kalio brezposelen že po Philip Islandu in da naj bi ga na zadnjih dveh dirkah zamenjal Checa. Model. tud če ga je motoGP ducati večkrat poskušal ubit in mu je dejansko potopil motoGP kariero gre še mal dražit hudiča hehe! Najbrž Baylisssove fore nebo naredu me pa ful zanima kje se bo vozil v primerjavi z Barbero in Espagarom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr, ne ni fora v tem kar si ti napisu, sej lorenzo si je letos zaslužu naslov prvaka in mu tut prvoščm, sam mi je pa res antipatičen. Pa ne zato ker sem fan rossija, ampak ma res čudaško obnašanje na trenutke. tut zdaj po dirki na tiskovki, mu je rossi lepo športno čestital, ga ruknu po rami, un pa tam ko en bimbo sedi pa gleda. to pač ni obnašanje, pa ne sam za v javnost ampak tut privat lajf. Drgač pa čestitke lorenzotu, letos je biu res najbolši, zdej ko pa nima kaj več izgubit, pa upam da vidimo še kak dober obračun med njima :)

Nisem komentiral tvojega mnenja.. odgovoril sem direktno na post od RHonde. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precejkat sm prebral de bo Kalio brezposelen že po Philip Islandu in da naj bi ga na zadnjih dveh dirkah zamenjal Checa. Model. tud če ga je motoGP ducati večkrat poskušal ubit in mu je dejansko potopil motoGP kariero gre še mal dražit hudiča hehe! Najbrž Baylisssove fore nebo naredu me pa ful zanima kje se bo vozil v primerjavi z Barbero in Espagarom.

Na dirki v nedeljo sta komentatorja na Motogp to tud omenla. Bi blo fajn videt kaj oldtimer še zmore. Pomoje bi se lahko kr dobr odpelu, glede na to da ni pod čist nikakršnim pritiskom. Pomoje bo bolš kot Hayden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem komentiral tvojega mnenja.. odgovoril sem direktno na post od RHonde. :)

no jaz sem pa dodal še svoje mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem. uni tepec je spizdil iz odra za zmagovalce k svoji ekipi in jim izkazal vsa respekt. pomoje je tam športnosti ene tolko kot jo je blo med Zidanom in Materazzijem.

no lej, sej lepo in prav da je izkazal ves respekt svoji ekipi, saj nenazadnje je ona zaslužna za to kar ima? ne v celoti, ampak vsaj v polovici recimo, tk na uč :) ampak stari če ti kdo športno čestita in ti moli uno taci da bi ti hotu čestitat, ti pa nč?? pa ne mi zdej rečt da je biu v šoku in da ni nč okol sebe vidu, ampak sam svojo ekipo. sej pravm, nej se obnaša kokr če, če paše njemu, paše tut men, sam men je blo res malo smešno to gledat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej se nočem kej posebno mešat v tole vojno glede lorenzovega obnašanja (kam smo prišli v dirkanju :S) ampak:

rossi in lorenzo očitno ne govorita, sta skregana na kratko povedano...

torej zakaj bi si nekaj čestitala in zakaj bi se horhe obrnil k njemu ko ga je on tresel po rami...

kvečjemu mu je rossi samo najedal... pač če jorge noče "več vidt" rossija je to njegova stvar... zakaj bi moral rossija objemati sam da ga on mal dregne...

zakaj rossi nekej tiši vanj, če pa se v ostalih primerih nekaj krega z njim... in nasploh je bil rossi tisti ki je hladil odnose med njima že nekaj let nazaj...

lorenzo očitno prezira rossija v vseh pogledih... mogoče ni ravno najlepše za vidt, ampak ni vam zato bit treba takoj užaljen in jokat po forumih kakšen prasec je lorenzo ker rossija ne mara...

no da benu ni dal roke se mi zdi mal čudno, ampak očitno se ni pustil motit :) sej tudi meni ni všeč to, ampak kaj če je tako proslavljal pa naj... to je posebn trenutk zakaj si ga nebi vzel zase... verjamem da ni mislil nič slabega... če mu pa namerno ni dal roke ma pa tud svoje razloge... mogoče res ni največji simpatik med vsemi, ampak nwm zakaj bi ga blo treba obsojat... vsi so samo ljudje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej se nočem kej posebno mešat v tole vojno glede lorenzovega obnašanja (kam smo prišli v dirkanju :S) ampak:

rossi in lorenzo očitno ne govorita, sta skregana na kratko povedano...

torej zakaj bi si nekaj čestitala in zakaj bi se horhe obrnil k njemu ko ga je on tresel po rami...

kvečjemu mu je rossi samo najedal... pač če jorge noče "več vidt" rossija je to njegova stvar... zakaj bi moral rossija objemati sam da ga on mal dregne...

zakaj rossi nekej tiši vanj, če pa se v ostalih primerih nekaj krega z njim... in nasploh je bil rossi tisti ki je hladil odnose med njima že nekaj let nazaj...

lorenzo očitno prezira rossija v vseh pogledih... mogoče ni ravno najlepše za vidt, ampak ni vam zato bit treba takoj užaljen in jokat po forumih kakšen prasec je lorenzo ker rossija ne mara...

no da benu ni dal roke se mi zdi mal čudno, ampak očitno se ni pustil motit :) sej tudi meni ni všeč to, ampak kaj če je tako proslavljal pa naj... to je posebn trenutk zakaj si ga nebi vzel zase... verjamem da ni mislil nič slabega... če mu pa namerno ni dal roke ma pa tud svoje razloge... mogoče res ni največji simpatik med vsemi, ampak nwm zakaj bi ga blo treba obsojat... vsi so samo ljudje...

kenny verjetno je nekaj tvojega posta letelo tudi name ane? no pa da ti odgovorim. ja se verjetno se prezirata, ampak v tem pogledu je biu rossi MOŠKI v pravem pomenu besede, športnik s športnim obnašanjem, in mu čestital za naslov osvojenega prvaka. in ne ne obsojam loreenzota, daleč od tega, sej ne morjo bit vsi prjatli med sabo, ampak tle je pa lorenzo res izpadel nek high človek. Nikoli prej nisem posvečal pretirane pozornosti obnašanju lorenzota, ampak po zadnjih dveh tekmah in njegovih izjavah sem pa tut to začeu mau spremlat.

nočeš se mešat?? ahahahahahaha si me nasmeju, pejt par strani nazaj pa svoje poste poglej, pa boš opazil da si do vraatu v tej vojni besed glede lorenzotovega obnašanja :D

lp, mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Lorenzo je tak kreten kar se obnašanja tiče, da brezveze...Res, da je vrhunski pilot, vendar bi mogu it nazaj na une bicikle k se z nogami poganjaš med tamale, da ga naučijo vsaj malo športnosti in olike. Kar se Rossija tiče, vedno je vsakemu četital, ko in če ga je kdo nabiu...Elbowz pa upam da bo Lorenza naslednje leto uničeval, takoj za Rosijem in pred Pedroso...

Forza 46 forza

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej se nočem kej posebno mešat v tole vojno glede lorenzovega obnašanja (kam smo prišli v dirkanju :S) ampak:

rossi in lorenzo očitno ne govorita, sta skregana na kratko povedano...

torej zakaj bi si nekaj čestitala in zakaj bi se horhe obrnil k njemu ko ga je on tresel po rami...

kvečjemu mu je rossi samo najedal... pač če jorge noče "več vidt" rossija je to njegova stvar... zakaj bi moral rossija objemati sam da ga on mal dregne...

zakaj rossi nekej tiši vanj, če pa se v ostalih primerih nekaj krega z njim... in nasploh je bil rossi tisti ki je hladil odnose med njima že nekaj let nazaj...

lorenzo očitno prezira rossija v vseh pogledih... mogoče ni ravno najlepše za vidt, ampak ni vam zato bit treba takoj užaljen in jokat po forumih kakšen prasec je lorenzo ker rossija ne mara...

no da benu ni dal roke se mi zdi mal čudno, ampak očitno se ni pustil motit :) sej tudi meni ni všeč to, ampak kaj če je tako proslavljal pa naj... to je posebn trenutk zakaj si ga nebi vzel zase... verjamem da ni mislil nič slabega... če mu pa namerno ni dal roke ma pa tud svoje razloge... mogoče res ni največji simpatik med vsemi, ampak nwm zakaj bi ga blo treba obsojat... vsi so samo ljudje...

problem bo ko bo drugo leto horhe gledal rossija celo sezono v rit :naughty:

glej kenny ne razumeš pa ne boš, pa saj če pa živiš v svojem svetu.. pa saj občudujem te ker ti je v življenju tako lepo :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej se nočem kej posebno mešat v tole vojno glede lorenzovega obnašanja (kam smo prišli v dirkanju :S) ampak:

rossi in lorenzo očitno ne govorita, sta skregana na kratko povedano...

torej zakaj bi si nekaj čestitala in zakaj bi se horhe obrnil k njemu ko ga je on tresel po rami...

kvečjemu mu je rossi samo najedal... pač če jorge noče "več vidt" rossija je to njegova stvar... zakaj bi moral rossija objemati sam da ga on mal dregne...

zakaj rossi nekej tiši vanj, če pa se v ostalih primerih nekaj krega z njim... in nasploh je bil rossi tisti ki je hladil odnose med njima že nekaj let nazaj...

lorenzo očitno prezira rossija v vseh pogledih... mogoče ni ravno najlepše za vidt, ampak ni vam zato bit treba takoj užaljen in jokat po forumih kakšen prasec je lorenzo ker rossija ne mara...

no da benu ni dal roke se mi zdi mal čudno, ampak očitno se ni pustil motit :) sej tudi meni ni všeč to, ampak kaj če je tako proslavljal pa naj... to je posebn trenutk zakaj si ga nebi vzel zase... verjamem da ni mislil nič slabega... če mu pa namerno ni dal roke ma pa tud svoje razloge... mogoče res ni največji simpatik med vsemi, ampak nwm zakaj bi ga blo treba obsojat... vsi so samo ljudje...

A zakaj? ZATO KER JE TO ŠPORTNO, IN KER SE ZA VRHUNSKEGA ŠPORTNIKA SPODOBI TAKŠNO OBNAŠANJE! In Rossi je zopet pokazal da je športnik v pravem pomenu besede, čestital je svojemu največjemu tekmecu oz. "sovražniku" za osvojeni naslov. In taškno obnašanje bi se spodobilo za novega svetovnega prvaka. Če mene vprašate je to, kar je naredil Spiesu poden od podna, pa ne mi govorit zdej da je bil v evforiji,šoku... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi bil to da mu je čestital čeprav sta skregana znak vrhunskega športnika...

prej se mi zdi ena vsiljiva naješna gesta, s katero se neki vn meče... če se drži zase v ostalih primerih naj se še v tem... ne pa da ob takih trenutkih neki simpatizira...

vrhunski športnik bi bil če se nebi kregal pa jokcal da hoče zid pa jebal jorgetu mater za vsako stvar ki ga je motila in bi bila lepo frenda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem bo ko bo drugo leto horhe gledal rossija celo sezono v rit :naughty:

glej kenny ne razumeš pa ne boš, pa saj če pa živiš v svojem svetu.. pa saj občudujem te ker ti je v življenju tako lepo :whistle:

ma ja bo jorge gledal rossijevo rit.. rossija čaka končevanje dirke v zadnjem ovinku prvega kroga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdržim več.....KennyJR!!

PROSIM TE, spremeni si ime profila, ker mislim da s tvojim šutastim obnašanjem močno blatiš ime velikega športnika... Ne razumem, kako si lahko taka budala, kot se kažeš v svojih postih....KMET!!!

Uživajte naprej..............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi bil to da mu je čestital čeprav sta skregana znak vrhunskega športnika...

Ne samo to, ampak celo osnovne kulture obnašanja!

Saj veliko ljudi lahko doseže marsikaj- denar, slavo, v tem primeru naslov- v svoji kulturi in obnašanju pa so, če se grdo izrazim lahko- osli. Zaradi mene naj ima 10 naslovov, jaz ga ne cenim, še najmanj kot človeka.

Če grem malo ven iz teme, samo samo spomnimo se npr. Arturja Šterna...

In ni res, da je Rossi človek, ki se drži zase, to je bila posledica obnašanja iz druge strani, valda da je bit

težko s takim človekom kot je ta španec v teamu..

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glede na vse napisano je Rossi svetovni prvak, ki mu ni uspel pac ubraniti naslova in je ze zarad tega lepo, da mu cestita....kva teb Kenny ni jasn tud ne vem, oz. zakaj ti tok sede prcat? :grim

Drugac ga je pa Rossi lepo solal, ze drugic zapored....tko da....ce bo v vrhunski formi se naprej, bo mel Lorenzo se velik lekcij za predelat. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zdržim več.....KennyJR!!

PROSIM TE, spremeni si ime profila, ker mislim da s tvojim šutastim obnašanjem močno blatiš ime velikega športnika... Ne razumem, kako si lahko taka budala, kot se kažeš v svojih postih....KMET!!!

Uživajte naprej..............

lej.. dej si ti rajš w iz nicka... te bo bolje opisalo :grim :grim :grim :evilgrin:

Ne samo to, ampak celo osnovne kulture obnašanja!

Saj veliko ljudi lahko doseže marsikaj- denar, slavo, v tem primeru naslov- v svoji kulturi in obnašanju pa so, če se grdo izrazim lahko- osli. Zaradi mene naj ima 10 naslovov, jaz ga ne cenim, še najmanj kot človeka.

Če grem malo ven iz teme, samo samo spomnimo se npr. Arturja Šterna...

In ni res, da je Rossi človek, ki se drži zase, to je bila posledica obnašanja iz druge strani, valda da je bit

težko s takim človekom kot je ta španec v teamu..

ja lepo se vedi, čene tvoj naslov nebo nič vreden jorge... sedi vzravnano v boksih.. ne delaj fac, ne pači se... jej z zaprtimi usti... svojim mehanikom ne segaj v besedo ampak jih pozorno poslušaj, ker so vsi po vrsti starejši od tebe... ne glej punc nižje od pasu, ker to ni lepo, pa tud v joške ne ker ne bodo več hotle navijat zate...

do rossija se obnašaj vedno najlepše kar se da, se mu klanjaj in lezi v rit, ker te bodo le tako imeli navijači radi... :wallbash:

če bi se rossi tako obnašal bi bil car, ker bi bil kontraverzna osebnost... ;)

Pa glede na vse napisano je Rossi svetovni prvak, ki mu ni uspel pac ubraniti naslova in je ze zarad tega lepo, da mu cestita....kva teb Kenny ni jasn tud ne vem, oz. zakaj ti tok sede prcat? :grim

Drugac ga je pa Rossi lepo solal, ze drugic zapored....tko da....ce bo v vrhunski formi se naprej, bo mel Lorenzo se velik lekcij za predelat. :lol:

ja no je lepo da mu čestita... se strinjam... ampak če ga jorge pač ne mara ga pač ne mara... sej ga upravičeno ne glede na to kako sta se oba medsebojno obnašala v zadnjem času... in nevem zakaj bi potem jorge stiskal rossijevo roko z navdušenjem samo zato da se pred tv pokaže v dobri luči...

čestital mu je ravno toliko da se je potem speljal...

JST NAPRIMER CENIM JORGEJEVO ODKRITOST, DA LEPO DA JASNO VEDET DA SE MU JEBE ZA ROSSIJA IN DA Z NJIM NOČE IMET OPRAVKOV. ZELO VŠEČ MI JE DA SE NE DELA NEKI PRIJAZNEGA PA NEVEM KAKŠNEGA ŠE, ČE PAČ SITUACIJA NI TAKŠNA...

IN ZA KONEC, JORGE JE MENI OSEBNO EDEN MANJ PRILJUBLJENIH DIRKAČEV V MOTOGP IN NISM NOBEN NJEGOV FAN... SE MU PA RAD POSTAVIM V BRAN, KER JE VSE SKUPAJ ŽE BIZARNO .--

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST NAPRIMER CENIM JORGEJEVO ODKRITOST, DA LEPO DA JASNO VEDET DA SE MU JEBE ZA ROSSIJA IN DA Z NJIM NOČE IMET OPRAVKOV. ZELO VŠEČ MI JE DA SE NE DELA NEKI PRIJAZNEGA PA NEVEM KAKŠNEGA ŠE, ČE PAČ SITUACIJA NI TAKŠNA...

se prav je v mugellu na dirki ko je meu napis na majici da pogreša rossija igral?

dobr da vem za drugič,bom sam tebe uprašal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav je v mugellu na dirki ko je meu napis na majici da pogreša rossija igral?

dobr da vem za drugič,bom sam tebe uprašal :grim

ten points. to smo pa že mal pozabli. . . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!