Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

suvereno do zmage ;)

bravo casey....

jorge je pokazal da lahko premaga rossija in to za ziher...

škoda ker haydnu ni ratalo... res je dobro odpeljal zadnje 3 kroge in lepo zapiral rossiju...

to da ga je rossi takole prehitel je lahko zanj samo plus... yamaha je boljša na zaviranju... tako da naslednje leto ko bo rossi na ducatiju ga takole ne bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey je bil danes res odličen! Drugače pa tudi ostali solidno, Lorenzo kljub drugemu mestu pokazal, da je naslov zaslužen, Rossi tudi solidno glede na malo slabše izhodišče na štartu, edino škoda za Nickya, ker sem res upal, da mu uspe na koncu tisto tretje mesto! Škoda za Spiesa, sem upal, da bo tudi on na koncu v borbi za tretje. No, pa drugič :)

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi makaronar vozil na 'ful',bi jih spet itak nažgal na puni črti te pubertetnike! :rolleyes:

Ti si zato usposobljen, da veš da ni vozil na ful? Al mogoče veš iz kake 1. roke?

Mater ste bedni s tem izjavam... :headbang:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si zato usposobljen, da veš da ni vozil na ful? Al mogoče veš iz kake 1. roke?

Itak,drgač se pa res nebi oglašal! :rolleyes:

Mater ste bedni s tem izjavam... :headbang:

No in kdo je zdaj beden!? :rolleyes::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak,drgač se pa res nebi oglašal! :rolleyes:

Pol pa deli z ostalimi ta tvoj "vir", da vidmo kaj bo v nasledni dirki... ;)

Dirka se je pa men zdela dougočasna, blo bi zanimiv če bi Lorenzo ujev Caseya...Razn pač zadnega kroga k je blo mal bol napeto med Haydnom in Rossijem... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner rastura kot po starem bravo :worship: dobro so se borili tudi drugi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa deli z ostalimi ta tvoj "vir", da vidmo kaj bo v nasledni dirki... ;)

Moj vir je zelo verodostojen in zaenkrat naj ostane skrivnost.O naslednji dirki pa še je preoranjeno govort! :fight1:

Dirka se je pa men zdela dougočasna,

Seveda,če pa ni vozu na FUL! :OK::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je čisto vseeno če vozi Rossi na Hondi, Yamahi, Ducati-ju ali pa kar na metli.:naughty: Samo, da bi ga drugo leto drugi gledali večinoma od zadaj. Vedno bolj mi je všeč Ben. Ker ni neki serator ampak se je izkazal za čisto dobrega dečka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stonerja in lorenza res noben ne mara. celo tekmo sta bla čist sama.

Kaj je hondinim mehankarjrm? najprej so zajebali Pedrosin gas zdej so sabotirali Doviziosov štercamortizer, de se je nosilc na vilci odšraufal in zatikal. fuck.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi makaronar vozil na 'ful',bi jih spet itak nažgal na puni črti te pubertetnike! :rolleyes:

Jst sm clo slišu, da je vozil le do četrte prestave :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suvereno do zmage ;)

bravo casey....

jorge je pokazal da lahko premaga rossija in to za ziher...

škoda ker haydnu ni ratalo... res je dobro odpeljal zadnje 3 kroge in lepo zapiral rossiju...

to da ga je rossi takole prehitel je lahko zanj samo plus... yamaha je boljša na zaviranju... tako da naslednje leto ko bo rossi na ducatiju ga takole ne bo ;)

no za tale komentar sem prejel 6 minusov (do sedaj) pa je samo nekaj vrstic komentarja direktno na dirko...

Če bi makaronar vozil na 'ful',bi jih spet itak nažgal na puni črti te pubertetnike! :rolleyes:

tale uporabnik, katerega nick je primern vsebini njegovih postov mimogrede, pa je za tole bedarijo prejel 0 minusov (zaenkrat)...

tukaj se samo vidi, kako je na tem forumu vseeno kaj napišeš samo da je vi istem stavku beseda rossi in beseda nažgal... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je da to niso moji problemi... ampak vaši... ker ste bolniki v tem primeru VI...

PS: ejga fantje za 2000 bo žurka ;) (ne objav ker sm že čez ampak minusov ;)) si zaslužte.. za pridno in zavzeto klikanje ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je da to niso moji problemi... ampak vaši... ker ste bolniki v tem primeru VI...

Ne Keni,ne...a ne res ne zastopiš???! Evo ti še enkrat!

why-boys-need-parents-4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober da usake tuk cajta tut to temo pogledam da se saj mau nasemjim :D

kr če ne piše da je Rossi najbolši je prec vojna :lol::lol::lol::lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo opazu ko je biu stonerjev onboard da je meu podrsan kombinezon pri komolcu :naughty: ?

al se je sam kak našitek tko vidu?

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo opazu ko je biu stonerjev onboard da je meu podrsan kombinezon pri komolcu :naughty: ?

al se je sam kak našitek tko vidu?

a ma kdo kak link da posnetek pogledam ? hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!