Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Lej, simple as that, ti pač za vsak komentar dobiš minus, ker si napisu že tok bedarij, da ko folk zagleda tvoj nick je avtomatsko minus....

to je to ker je za vas bedarija če napišeš kaj kar ni ravno rossi je največji car...

in ja full otročje je dajat minuse avtomatsko zaradi imena in ne zaradi vsebine...

takih otročarij od takih ljudi človek nebi nikoli pričakoval... sram vas je lahko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MODERATORJI POZOR

DAJTE ODPRET PROSIM NEKO NOVO TEMO DA SE BODO LAHKO PREPIRALI V NJEJ PO MILI VOLJI IN BOMO OSTALI LAHKO V MIRU PREBIRALI OBJAVE ČLANOV.

NEKATERE OBJAVE NE SODIJO V ŠPORTNI MOTOCIKLIZEM.............................

post-15465-079324400 1287338720_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MODERATORJI POZOR

DAJTE ODPRET PROSIM NEKO NOVO TEMO DA SE BODO LAHKO PREPIRALI V NJEJ PO MILI VOLJI IN BOMO OSTALI LAHKO V MIRU PREBIRALI OBJAVE ČLANOV.

NEKATERE OBJAVE NE SODIJO V ŠPORTNI MOTOCIKLIZEM.............................

post-15465-079324400 1287338720_thumb.jpg

HEH sej ne vem če bi komentirav pa bom reskirav... Jest sem samo 1x malo u hecu nekaj napisal okrog dirkačev in sem dobil opozorilo od moderatorjev... nekateri, ko pa že preveč najedajo, pa lahko najedajo iz leta v leto... res je da vsak lahko svoje komentira ampak tukaj beremo ene in iste štorije vsako leto... naj bodo opozorila za vse ali pa nobenega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej lahko kdorkoli opozori... samo klikneš opozori pri postu...

čeprav jst vem da nebom nikoli nič opozarjal, ker se mi zdi brezveze nekomu omejevat svobodo govora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ste me razumeli.Naj odprejo temo in se bomo vsi povprek prepirali o tem in onem brez dlake na jeziku.Teme pa bodo ostale bolj cenjene.Ni mi pa do tega da bi nekoga opozarjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suvereno do zmage ;)

bravo casey....

jorge je pokazal da lahko premaga rossija in to za ziher...

škoda ker haydnu ni ratalo... res je dobro odpeljal zadnje 3 kroge in lepo zapiral rossiju...

to da ga je rossi takole prehitel je lahko zanj samo plus... yamaha je boljša na zaviranju... tako da naslednje leto ko bo rossi na ducatiju ga takole ne bo ;)

nočem se kregat sam mislm da ni vse v motociklu , pomoje ma rossi kr jajca in da je zlo dober na brmzanju ( spet rossi sam pač k si ga že lihk omenu pa k lihk navijam zanga ga bom mau zagovarju) Drugač pa vsak dirkač ma svoje proge na katerih je dobr oz mu grejo PA NI SE TREBA ZDEJ SPET PRTOŽVT DA GA ZAGOVARJAM PA NWM KWA SAM PAC SVOJE MNENJE SM POVEDU ČE MA PA KDO KEJ PROTI MI NEJ PA NA PM POVE !!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi že tako ali tako zelo pozno zavira... recimo lani je lepo na nekaterih dirkah lorenzo pripravljal napad iz zaveterja pa ni mogel mimo na istem motorju, ker je rossi toliko kasneje zaviral...

samo zadnje čase mi rossi ne izgleda ravno suveren sploh mi ni v PI... mogoče je to posledica bolečin v rami, ampak če bi bila na istem motorju vprašanje če bi rossi prišel mimo...

v glavnem že nestrpno čakam kolk bo rossi pred haydnom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda se je očitno odločla met TRI repsolke. Stoner Pedrosa in Dovizioso bodo u isti garaži. Yamahi pa je poleg Rossija Burgesa in mehanikov zbežal tud fiat. drugo leto bo sponzor Air Asia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv intervju z burgessom...

KLIK

Zanimivo branje, hvala.

A ni to mal smešno, kar se bo novembra dogajal? V nedeljo bo Rossi in ekipa še v modrem, iskal nastavitve in zadnje desetinke pred dirko, odpeljali in šli spat, zjutraj pa vstali in namesto v Yamahino garažo zavili k Dučeju in se oblekli v tiste rdeče jopice, al' kako? Me zanima, če bo Rossi imel še vedno moder kombinezon tisti dan? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo branje, hvala.

A ni to mal smešno, kar se bo novembra dogajal? V nedeljo bo Rossi in ekipa še v modrem, iskal nastavitve in zadnje desetinke pred dirko, odpeljali in šli spat, zjutraj pa vstali in namesto v Yamahino garažo zavili k Dučeju in se oblekli v tiste rdeče jopice, al' kako? Me zanima, če bo Rossi imel še vedno moder kombinezon tisti dan? :P

letos to mal čudno izpade ker je precej prestopov, lani so vsi ostali na istih motorjih, in se nismo meli čemu čudit. Možno je da bo valentino nosil fiat yamaha kombinezon do februarskih testov. zarad sponzorjev ga more nosit, yamaha pa mu dovoli testirat ducatija. podobno je blo ko je prestopil iz 250 v 500 je na testih moral met oblečen aprilijin kombinezon z vsemi sponzorji.

Drgača pa smo letos to vidli pr Superbikerjih. Xausov motor so v ponedeljek po dirki dali Haslamu, Smrztovo RSV4 Hagi Toselandovo R1 pa Lavertyju. mičken problem je nastal ker je Lavertijev osebni sponzor red bull, yamahin pa monster, zato ni smel vozit svoje čelade. in je vozil z belo, brez sponzorjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos to mal čudno izpade ker je precej prestopov, lani so vsi ostali na istih motorjih, in se nismo meli čemu čudit. Možno je da bo valentino nosil fiat yamaha kombinezon do februarskih testov. zarad sponzorjev ga more nosit, yamaha pa mu dovoli testirat ducatija. podobno je blo ko je prestopil iz 250 v 500 je na testih moral met oblečen aprilijin kombinezon z vsemi sponzorji.

Drgača pa smo letos to vidli pr Superbikerjih. Xausov motor so v ponedeljek po dirki dali Haslamu, Smrztovo RSV4 Hagi Toselandovo R1 pa Lavertyju. mičken problem je nastal ker je Lavertijev osebni sponzor red bull, yamahin pa monster, zato ni smel vozit svoje čelade. in je vozil z belo, brez sponzorjev

ne verjamem oz. sem prepričan, da rossi na testu ne bo nosil kombinezona v sponzorskih barvah. fiat ima sponzorsko pogodbo z ekipo in ne z rossijem. v navadi je da ekipa po zadnji dirki oprosti dirkača vseh sponzorskih obveznosti in s tem tudi nošenje kombinezona v moštvenih barvah...

primer laverty je primer zase, ker gre v tem primeru do medsebojega križanja interesov osebnega in moštvenega sponzorja...

če bi bil njegov osebni sponzor npr. chupa chups :D nebi bilo verjetno nobenega problema

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da bodo počasi vsi sedeži zasedeni...

mcn je danes objavil, da se randy seli k pramacu, njegov sedež v lcr pa naj bi zasedel ''tiger'' tony

sicer neuradno, ampak bomo videli...

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podobno je blo ko je prestopil iz 250 v 500 je na testih moral met oblečen aprilijin kombinezon z vsemi sponzorji.

To si pa zvedu v Rossijevi knjigi :P

A si kdo upa napovedat prvih pet na testeranjih v Jerezu:

Jest pravm:

1. Lorenzo (ker bo edini tak ostal na svojem motorju Pedrosa pa še nau dobr)

2. Stoner (Ker z Dukle na Hondo je lažje k obratno pa že tko je hitr zadnje cajte)

3. Spies ( tovarniški material mu bo, dal par stotink k mu jih zdej še fali)

4. Dovizioso (neobremenjeno pelu, pa še veseu k je zic za naslednjo sezono dubu)

5. Rossi (čeprou je virtuoz jest mislm, da preden bo Duklo čist ukrotiv bo kr mogu še par testnih krogov narest)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO :yea1:

Kaj ve kdo kako bodo naslednje leto sestavljene ekipe?

Kje bo kdo vozil,kdo bo šeu proč,kdo bo prrišel itd..

L.P in srečno vožnjo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da bodo počasi vsi sedeži zasedeni...

mcn je danes objavil, da se randy seli k pramacu, njegov sedež v lcr pa naj bi zasedel ''tiger'' tony

sicer neuradno, ampak bomo videli...

Zanimivo, da bo raj privat Ducatija zbral kot pa tovarniški zic Suzukija. A misli da bo Rossi tolk hitr čudeže delu, da se bo dal z ostalimi tud dobr pelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule na 15sec je eno lepo prehitevanje :rolleyes:

no tole ni lih "prehitevanje"... ampak ravno v tem sem govoril...

Zanimivo, da bo raj privat Ducatija zbral kot pa tovarniški zic Suzukija. A misli da bo Rossi tolk hitr čudeže delu, da se bo dal z ostalimi tud dobr pelat :)

pri suzukiju itak ni placa, ker bo samo en dirkač, ki ima pogodbo že dlje časa...

glede na to da ducati obljublja tovarniške mašine tud pri pramacu, je mogoče to celo boljša izbira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO :yea1:

Kaj ve kdo kako bodo naslednje leto sestavljene ekipe?

Kje bo kdo vozil,kdo bo šeu proč,kdo bo prrišel itd..

L.P in srečno vožnjo... :OK:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!