Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

ŽIVJO :yea1:

Kaj ve kdo kako bodo naslednje leto sestavljene ekipe?

Kje bo kdo vozil,kdo bo šeu proč,kdo bo prrišel itd..

L.P in srečno vožnjo... :OK:

REPSOL HONDA TEAM:

#26 Dani Pedrosa

#27 Casey Stoner

#4 Andrea Dovizioso

MARLBORO DUCATI TEAM:

#46 Valentino Rossi

#69 Nicky Hayden

YAMAHA TEAM(mislm da še ni sponzorja uradno):

#99 Jorge Lorenzo

#11 Ben Spies

SUZUKI TEAM (brez sponzorja):

#19 Alvaro Bautista

SAN CARLO GRESINI HONDA TEAM:

#58 Marco Simoncelli

#7 Hiroši Aojama

LCR TEAM:

#24 Toni Elias

PRAMAC DUCATI TEAM:

#65 Loris Capirossi

#14 Randy de Puniet

CARDION AB DUCATI TEAM:

#17 Karel Abraham

PAGINAS AMARILLAS ASPAR TEAM:

#40 Hector Barbera

MOSTER YAMAHA TEAM:

#5 Colin Edwards

#35 Cal Crutchlow

Mislm da je večalmn takole...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa zvedu v Rossijevi knjigi :P

A si kdo upa napovedat prvih pet na testeranjih v Jerezu:

Jest pravm:

1. Lorenzo (ker bo edini tak ostal na svojem motorju Pedrosa pa še nau dobr)

2. Stoner (Ker z Dukle na Hondo je lažje k obratno pa že tko je hitr zadnje cajte)

3. Spies ( tovarniški material mu bo, dal par stotink k mu jih zdej še fali)

4. Dovizioso (neobremenjeno pelu, pa še veseu k je zic za naslednjo sezono dubu)

5. Rossi (čeprou je virtuoz jest mislm, da preden bo Duklo čist ukrotiv bo kr mogu še par testnih krogov narest)

No jest ti lahko že za ponedeljek po sezoni povem...

Stoner

in potem ostali... kako sekundo zadaj... verjetno začenši z danijem...

rossi 13.

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REPSOL HONDA TEAM:

#26 Dani Pedrosa

#27 Casey Stoner

#4 Andrea Dovizioso

A zanimivo kaj polej REPSOL bo iml kar tri HONDICE..

:yea1:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse tako kaže :yea1:

število vseh hond seveda ostaja enako 7.. za 1x...

že lani bi jih bilo lahko 8. pa so potem sanmarinčani zajebali... no torej če se kdo najde bi jih bilo verjetno lahko 8 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO :yea1:

Kaj ve kdo kako bodo naslednje leto sestavljene ekipe?

Kje bo kdo vozil,kdo bo šeu proč,kdo bo prrišel itd..

L.P in srečno vožnjo... :OK:

Kje si pa ti hodu zadne cajte, po luni mogoče?

Mal nazaj preber pa boš o vsem informiran, da bodo pri Hondi trije pa že sosedu tamal ve pa je komaj shodu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa zvedu v Rossijevi knjigi :P

A si kdo upa napovedat prvih pet na testeranjih v Jerezu:

Jest pravm:

1. Lorenzo (ker bo edini tak ostal na svojem motorju Pedrosa pa še nau dobr)

2. Stoner (Ker z Dukle na Hondo je lažje k obratno pa že tko je hitr zadnje cajte)

3. Spies ( tovarniški material mu bo, dal par stotink k mu jih zdej še fali)

4. Dovizioso (neobremenjeno pelu, pa še veseu k je zic za naslednjo sezono dubu)

5. Rossi (čeprou je virtuoz jest mislm, da preden bo Duklo čist ukrotiv bo kr mogu še par testnih krogov narest)

Jst napovedujem:

1. Pedrosa

2. Spies

3. Dovi

4. Lorenzo

5. Rosi

6. Stoner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa zvedu v Rossijevi knjigi :P

A si kdo upa napovedat prvih pet na testeranjih v Jerezu:

Jest pravm:

1. Lorenzo (ker bo edini tak ostal na svojem motorju Pedrosa pa še nau dobr)

2. Stoner (Ker z Dukle na Hondo je lažje k obratno pa že tko je hitr zadnje cajte)

3. Spies ( tovarniški material mu bo, dal par stotink k mu jih zdej še fali)

4. Dovizioso (neobremenjeno pelu, pa še veseu k je zic za naslednjo sezono dubu)

5. Rossi (čeprou je virtuoz jest mislm, da preden bo Duklo čist ukrotiv bo kr mogu še par testnih krogov narest)

priznam, sm un staromodn tip k ma doma knjižne police, pa vinilke, pa original cdje, tako in drugačno nepotrebno navlako :whistle:

Testiranja. . . :hmm: predpostavljajmo lepo vreme in nobenih problemov.

Jaz na honde nebi stavil. Dani je zlomnjen, Dovi ni čist class act, Stoner pa bo na novem motorju. ne verjamem da letel kar prvi dan. Pomoje bi se mogla za prvo mesto udart Lorenzo in Spies. jorge je zasluženo prvak, Spies bo menjal samo motor, ekipo pelje s sabo, podobno kor Rossi.

3. Stoner

4 Rossi

5 Dovi

6 Nicky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res mau se je zmotu, tko je mislu:

1. Pedrosa

2. Spies

3. Dovi

4. Lorenzo

5. Rosi

6. Bautista

7. Stoner

samo vprašal sem ga za razlago... zakaj moraš nabijat poste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri suzukiju itak ni placa, ker bo samo en dirkač, ki ima pogodbo že dlje časa...

glede na to da ducati obljublja tovarniške mašine tud pri pramacu, je mogoče to celo boljša izbira...

Kakor jest vem se je govorilo, da bosta še naprej dva Suzukija, če dobijo pod pogodbo Z Randyam oz.solidnega pilota. Res pa nisem spremljal dogojanja okoli Japonskega Gp, kjer naj bi se Suzuki zjasnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki tudi naslednjo sezono brez moštva :?

No worries, u WSBK jih bo ene šestnajst! al bo to lepo gledat zadne 4 vrste :) /joke

Zleni so res vse sile usmerli v WSBK in majo tam poleg treh fabriških pilotov še vsaj eno ekipo z dvema Kawasakijema, po vsej verjetnosti pa dve! Team Pedrecini in Lorenzini Racing. Lorenzini je do zdej je dirkal z yamaho, se ti sliši znano?

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest ti lahko že za ponedeljek po sezoni povem...

Stoner

in potem ostali... kako sekundo zadaj... verjetno začenši z danijem...

rossi 13.

Sam ti Kenny si pa res en :slap:. Meni minus stisneš (za kar mi seveda dol visi), ker sem Stonerja postavil na 6. mesto, sam pišeš pa take, da gre nam večini na bruhanje. Ampak, če te že zanima zakaj, ti lahko vseeno razložim. Ker je imel že letos težave in to na mopedu, ki ga vozi že par sezon in sem mnenja, da mu na drugem sedežu ne bo šlo od začetka ne vem kaj dobro.

P.S. pa ti si Damjan Murko tega motosveta. Prav rad bi te enkrat na cesti srečal, mislim celo, da bi ti stisnu roko in ti dal za pivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzini je do zdej je dirkal z yamaho, se ti sliši znano?

On bo tudi prešaltal iz Yamahe na Kawasakija :O ... jah no :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti Kenny si pa res en :slap:. Meni minus stisneš (za kar mi seveda dol visi), ker sem Stonerja postavil na 6. mesto, sam pišeš pa take, da gre nam večini na bruhanje. Ampak, če te že zanima zakaj, ti lahko vseeno razložim. Ker je imel že letos težave in to na mopedu, ki ga vozi že par sezon in sem mnenja, da mu na drugem sedežu ne bo šlo od začetka ne vem kaj dobro.

P.S. pa ti si Damjan Murko tega motosveta. Prav rad bi te enkrat na cesti srečal, mislim celo, da bi ti stisnu roko in ti dal za pivo...

KAŠN MINUS ŽE SPET??? ne talam minusov oz zeloo zeloo redko... in tudi če bi jih bolj pogosto ti ga nebi dal, ker se mi s tvojim komentarjen me zdi nič narobe... samo vprašal sem te zakaj misliš da bo stoner tako nizko... hvala za odgovor... samo drugič mal premisli preden se užigaš za brezveze...

kar se tiče stonerja, sam mislim da bo na hondi takoj hiter... že prvi dan... honda le ni ducati, ki bi imel 1000 in 1 problem vsak vikend... zato tudi rossija pričakujem tako nizko...

seveda ne morem trdit da bo res tako, ampak upam in verjamem da bo stoner "presenetil"...

kar tak ni hudo :closedeyes:

da nima mopeda je še huje :naughty:

moped sem res prodal nekaj časa nazaj... u bistvu sm ga zamenjal za sintisajzer...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAŠN MINUS ŽE SPET??? ne talam minusov oz zeloo zeloo redko... in tudi če bi jih bolj pogosto ti ga nebi dal, ker se mi s tvojim komentarjen me zdi nič narobe... samo vprašal sem te zakaj misliš da bo stoner tako nizko... hvala za odgovor... samo drugič mal premisli preden se užigaš za brezveze...

kar se tiče stonerja, sam mislim da bo na hondi takoj hiter... že prvi dan... honda le ni ducati, ki bi imel 1000 in 1 problem vsak vikend... zato tudi rossija pričakujem tako nizko...

seveda ne morem trdit da bo res tako, ampak upam in verjamem da bo stoner "presenetil"...

moped sem res prodal nekaj časa nazaj... u bistvu sm ga zamenjal za sintisajzer...

škoda da ga nisi za kakšno sivo celico :worship: al pa 2....

:topic:

se oproščam ampak moral sem, ko sem tole pravljico prebral

aja pomojem je triangel bolj zate, ker sintisajzer ma preveč tipk......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kr dovi bo pred danijem... in to v španiji na pisti kjer je dani vedno blestel...

in stoner spet nekje zadaj... itak je 2. razredni dirkač...

pač mislite si svoje... ampak casey vam bo zaprl usta... ;) ali pa odprl če boste imeli zaprte :surrender:

in hayden bo pred rossijem ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kr dovi bo pred danijem... in to v španiji na pisti kjer je dani vedno blestel...

Pa ne samo Dovi, še kdo drug bo pred njim, Dani že da je blestel, samo ne po 3x zlomu ključnice :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima prva reakcija Rossija, ko bo stopil iz Ducat-ia. Kakšen komentar bo?

Se spomnete prvega komentarja Niki Hayden-a: "What ever they are paying Stoner to ride this thing, it isn't enough"... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene samo zanima prva reakcija Rossija, ko bo stopil iz Ducat-ia. Kakšen komentar bo?

Se spomnete prvega komentarja Niki Hayden-a:  "What ever they are paying Stoner to ride this thing, it isn't enough"...  :evilgrin:

Verjetno bo mal presenečen, ja... :whistle:

 Se mi zdi, da bo podobno kot, ko je Michael Schumacher prišel k Ferrari-ju, ko so zanj

govorili , da je traktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!