Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

tak zaj pa pocasi trening gledat :naughty:

ma dej... zdej pa če je rossi tebi oh in sploh bi pa moral biti vsem? no lej si tele čase... tukaj stoner kaže da je pač najboljši...

me zanima kdaj bo rossi takole z ducatijem raztural... pa bo imel na voljo boljšo ekipo, 5x več denarja, večjo podporo...

FP2: prenos (14.05-14.50): http://veetle.com/in...w#4cce0c334cfbf

dvomis da nebo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo nasekal v zadnjem krogu kamnenega :closedeyes:

rossiju se zadnjih 10 minut ni dalo sploh z boksa :naughty:

aja dsf zmaga ( srcni utrip lorezna 181 v zadnjem hitrem krogu :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo nasekal v zadnjem krogu kamnenega :closedeyes:

rossiju se zadnjih 10 minut ni dalo sploh z boksa :naughty:

aja dsf zmaga ( srcni utrip lorezna 181 v zadnjem hitrem krogu :evilgrin: )

jap lorenzu je uspel zelo dober krog... stonerju pa niti ni uspelo ponoviti jutranjega časa... upam da ima še dost rezerve ;)

zakaj dsf zmaga, sej tuki nima dsf nič zraven... drugače pa se mu je utrip gibal tam nekje od 170-180... to je precej veliko... vsaj zame recimo... koliko je mel šele lani naprimer v cataluyji al pa sachu... :D

uuuu rossi predzadnji italjan na gridu, za melandrijem?

ja rossi na koncu sicer sploh ni vozil, ampak tudi tekom treninga je bil bolj malo pri vrhu... melandri se je pa danes zelo dobro odrezal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja drugo leto bodo meli tezave, ker lolipop glih nima nekih izkušenj, da bi lahko kaj pri razvoju pomagal.....

jaz pravim da bo tezko yamahi drugo leto

....ja to ti praviš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da bo JLo tudi drugo leto eden glavnih kandidatov za prvaka..

Bolj bo zanimivo leta 2012, ko pridejo 1000ccm dirkalniki in bodo Rossiju zagotovo fejst prav prišle bogate izkušnje njegove ekipe, ki jo je pripeljal sabo :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JLO bo mel enga večjih problemov že v svoji garaži, Rossi je nevarn po defaultu, me pa ful zanima kaj bo s hondo. Pedrosa je strašno krhek, Puig izsiljuje z sponzorji, Stoner in Suppo bosta mela svoje ideje in zahteve. . . . lahko bo dream team, al pa je tolk egov in šefov recept za katastrofo. presenetu me je stonerjev odgovor na vprašanje, kako bo po njegovo odreagiral Rossi, zavrgu bo moje setinge in si mislu stoner ima res specifičn način vožnje

BTW, Stonerjeva rcv bo v tork in sredo bela z kengurujem in zvezdami čez bok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bo drugo leto Yamaha pa čisto zanič, je strel v prazno. Imajo zmagovalen motor in do drugega leta se ne bo bistveno spreminjal.

Pa mislim da vsi malo preveč dajete poudarek na to, kako naj bi dirkač razvijal motor. On daje usmeritve, frišne ideje pa pridejo iz glav inženirjev. A mislte da je Rossi pogruntal, kako naj rešijo cattering na sprednjem kolesu? Ali pa kaj naj naredijo v glavi motorja in airboxu, da je M1 imela dovolj konjev za kosanje z ostalimi?

Pomoje bo pa Stoner drugo leto glavni favorit. Tako kot je to naredil z Ducatijem, ko mu je očitno sprememba tako pasala, da je v prvem letu osvojil naslov-mogoče se pa zdej zgodba ponovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bo drugo leto Yamaha pa čisto zanič, je strel v prazno. Imajo zmagovalen motor in do drugega leta se ne bo bistveno spreminjal.

Pa mislim da vsi malo preveč dajete poudarek na to, kako naj bi dirkač razvijal motor. On daje usmeritve, frišne ideje pa pridejo iz glav inženirjev. A mislte da je Rossi pogruntal, kako naj rešijo cattering na sprednjem kolesu? Ali pa kaj naj naredijo v glavi motorja in airboxu, da je M1 imela dovolj konjev za kosanje z ostalimi?

Pomoje bo pa Stoner drugo leto glavni favorit. Tako kot je to naredil z Ducatijem, ko mu je očitno sprememba tako pasala, da je v prvem letu osvojil naslov-mogoče se pa zdej zgodba ponovi.

pozabljas da bo dučejev proračun vrjetno nekiliko milj tezji od ostalih.....

stoner ne bo niti pod razno prvak z hondo... vsaj v 1 sezoni ne.........

če bo jamaha hitra bo lizika nevarna, pa rossi bo definitivno popravil pomoje določene zadeve na dučeju

stavim pedrosa.... je že čas :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2009 FP2

1 27 Casey STONER 1'32.819

2 3 Dani PEDROSA 1'32.987 0.168 / 0.168

3 99 Jorge LORENZO 1'33.065 0.246 / 0.078

4 46 Valentino ROSSI 1'33.354 0.535 / 0.289

5 69 Nicky HAYDEN 1'33.664 0.845 / 0.310

2010 FP3

1 27 Casey STONER 1'32.664

2 26 Dani PEDROSA 1'32.945 0.281 / 0.281

3 99 Jorge LORENZO SPA 1'33.117 0.453 / 0.172

4 58 Marco SIMONCELLI 1'33.171 0.507 / 0.054

5 11 Ben SPIES USA 1'33.226 0.562 / 0.055

10 46 Valentino ROSSI ITA 1'33.498

več al manj vozijo enake čase kot lani, Dani :worship: Rossi bi bil z letošnjim časom tudi lani četrti, letos je deseti! noro!!!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Nicky!! Upam, da mu bo končno uspelo sestavit tut eno solidno dirko in se pripeljat vsaj na tretje mesto.. Stoner se bo najbrž itak spet strestu :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo Đizas. bling bling čelada za to dirko. Kaj majo skupnega Karmen stavec, sestre in Lorenzo? Swarowske kristalčke. in seveda. zlata barva NI barva. je zlato.

post-1354-0-28445800-1289040158_thumb.jpg

ma sam kak šiptar. . . . pa to se res zgleduje po Biaggiju.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ga že čelada moti... ma nemoj.... in to uporabnika od katerega bi človek pričakoval vsaj malo resnosti...

a ko je mel pa rossi raznorazne čelade so bile pa vse ql.. sej so bile res... ampak zakaj lorenzova ne sme bit? ker nima istega stila kot rossi??

če bi ga pa imel bi pa spet kopiral od rossija... :notworthy:

meni osebno čelada izgleda zanimiva...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Nicky!! Upam, da mu bo končno uspelo sestavit tut eno solidno dirko in se pripeljat vsaj na tretje mesto.. Stoner se bo najbrž itak spet strestu :rolleyes:

lej ne klič hudiča no, ko veš da še sam prehitro pride :evilgrin:

bi optimistik :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ne klič hudiča no, ko veš da še sam prehitro pride :evilgrin:

bi optimistik :evilgrin:

Čelada od JLo je za bruhat :)

Kar se pa Stonerja tiče, pa upam, da se moja napoved ne uresniči. Ker bi mu privoščil dober rezultat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo Đizas. bling bling čelada za to dirko. Kaj majo skupnega Karmen stavec, sestre in Lorenzo? Swarowske kristalčke. in seveda. zlata barva NI barva. je zlato.

post-1354-0-28445800-1289040158_thumb.jpg

ma sam kak šiptar. . . . pa to se res zgleduje po Biaggiju.

Meni osebno je ta čelada :SS

Go Rossi! Upam da pride čim višje na kvalifikacijah in da jutri na dirki raztura :grim in se poslovi z zmago od Yamahe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da Kenan zmaga v moto2... pa ne bi blo švoh če bi Melandri v motogp :D, no ja zato je največja šansa če prvih dvanajst med dirko udari strela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in lorenzo bo čelado prodal v dražbi. dobiček bo pa šel v dobrodelne namene... zato je bila čelada tudi izdelana... in bistvo kiča gor je da dvigne ceno same čelade...

tak da sautparkec & company :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in lorenzo bo čelado prodal v dražbi. dobiček bo pa šel v dobrodelne namene... zato je bila čelada tudi izdelana... in bistvo kiča gor je da dvigne ceno same čelade...

Lorenzova čelada se bo dobro prodala zato, ker jo je nosil letošnji svetovni prvak in ne zato, ker ima iz kristalov narisano krono (ali kaj je že to). Tudi meni osebno je malo kičasta, ampak saj jo nosi on in ne jaz. V soncu se njegova čelada lesketa kot Las Vegas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!