Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Lorenzova čelada se bo dobro prodala zato, ker jo je nosil letošnji svetovni prvak in ne zato, ker ima iz kristalov narisano krono (ali kaj je že to). Tudi meni osebno je malo kičasta, ampak saj jo nosi on in ne jaz. V soncu se njegova čelada lesketa kot Las Vegas.

Ne glede na okuse se mi zdi, da bodo teh čelad prodali bore malo.

The Spaniard will celebrate his world championship with a hand made X-lite X-802 like nothing we have ever seen before. A base paint containing real gold pigment will be topped by 1,800 Swarovski® crystals, all placed by hand, reproducing the Lorenzo's Land symbol.

Those wishing to acquire an autographed version of this special edition can do so by sending an email to: lorenzoworldchampion@nolan.it, and ponying up 12,000 Euro. to je kr dobra cena. Mord bo kakšno dal Riders for Health za dobrodelno licitacijo. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzova čelada se bo dobro prodala zato, ker jo je nosil letošnji svetovni prvak in ne zato, ker ima iz kristalov narisano krono (ali kaj je že to). Tudi meni osebno je malo kičasta, ampak saj jo nosi on in ne jaz. V soncu se njegova čelada lesketa kot Las Vegas.

Ne glede na okuse se mi zdi, da bodo teh čelad prodali bore malo.

The Spaniard will celebrate his world championship with a hand made X-lite X-802 like nothing we have ever seen before. A base paint containing real gold pigment will be topped by 1,800 Swarovski® crystals, all placed by hand, reproducing the Lorenzo's Land symbol.

Those wishing to acquire an autographed version of this special edition can do so by sending an email to: lorenzoworldchampion@nolan.it, and ponying up 12,000 Euro. to je kr dobra cena. Mord bo kakšno dal Riders for Health za dobrodelno licitacijo. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacijo. Šele zdajle sem prvič videl njegovo čelado in niti nisem vedel nič o njej. Sem mislil, da je unikat in se bo zato prodala za dober denar.

Drugače ga pa kar dobro driftajo v ovinku številka 13. Skoraj kot WRC vozniki. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzova čelada se bo dobro prodala zato, ker jo je nosil letošnji svetovni prvak in ne zato, ker ima iz kristalov narisano krono (ali kaj je že to). Tudi meni osebno je malo kičasta, ampak saj jo nosi on in ne jaz. V soncu se njegova čelada lesketa kot Las Vegas.

joooooooooooooooooo... dej a ne dojameš... ravno zaradi kristalov je tolk večja cena... zato bodo zbrali več denarja.. prodana bo na dobrodelni dražbi po kvalifikacijah....

@skopusnik

čudno da imate mene poln kurac.. nekdo ki pa pljuva po lorenzu zaradi čelade, ki jo bo dal v dobrodelne namene je pa ceu car ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooooooooooooooooo... dej a ne dojameš... ravno zaradi kristalov je tolk večja cena... zato bodo zbrali več denarja.. prodana bo na dobrodelni dražbi po kvalifikacijah....

@skopusnik

čudno da imate mene poln kurac.. nekdo ki pa pljuva po lorenzu zaradi čelade, ki jo bo dal v dobrodelne namene je pa ceu car ane?

Lorenzo je car, ker bo čelado, katere ni sam kupil podaril v dobrodelne namene. Lepa gesta, ni kaj.

Drugače si pa res ena tečka, saj imaš že dve minuti po objavi posta en minus (jaz ne talam minusov, mi je brez veze), na podforumu pa so trije uporabniki.

p.s.: A si vesel, ker ima Stoner pole position. Res je dobro vozil, kapo dol.

Popravljeno . Popravil gretzky
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne obnašam se "nekorektno brez razloga... ampak zaradi tebi podobnih...

kadarkoli kaj napišem (pa sploh nikogar ne užalim) in določeni osebki takoj u luft, kaj pišem... pa je kreg...

kadar vi žalite lorenza, se jst pritožim in potem spet usi u luft... pa je spet kreg...

žalostno ni kej... še bolj žalostno je da so uporabniki na tem forumu večinoma starejši od mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je car, ker bo čelado, katere ni sam kupil podaril v dobrodelne namene. Lepa gesta, ni kaj.

Drugače si pa res ena tečka, saj imaš že dve minuti po objavi posta en minus (jaz ne talam minusov, mi je brez veze), na podforumu pa so trije uporabniki.

p.s.: A si vesel, ker ima Stoner pole position. Res je dobro vozil, kapo dol.

a je važno da je ni sam kupil? a mislš da bi mu bilo problem? :O včasih veliki športniki (kdorkoli... rossi, lorenzo, šumi denimo) lahko v dobrodelnost pripomorejo že s svojim položajem in ne s svojim denarjem...

nism reku da je zdej pa nevem kak car al pa kej več od koga drugega... ampak ni pa treba žalit zaradi tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti itak vse veš... pol se boš pa spet po glavi tolkel :notworthy:

pomojem se tvoji starši že lep čas tolčejo po glavi :topic:

aja zaradi takšnih stvari kot je moto gp definitivno ne

aja drugače stoni fenomenalen danes

upam da ga ju3 ne kiksne v 1 krogu ( zadnji ovinek) ker danes je bilo precej na meji....

rad bi zanimivo dirko gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat sej je boš če ne drugje pa v moto2, tokrat se je Kenan odloču da bo na ciljni prehiteval vodilnega pa zraven štelal ventile na motorju ... ker zadnjič ko je tolkel po balanci ni blo dost zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hayden je dobil warm up :) pred lorenzom in stonerjem :)

res pa je da sta se stoner in lorenzo precej po boxih mudila vmes... sploh stoner je nakoncu naredil le 3 kroge in še to je mel celo čredico pred sabo...

so bili pa časi malce počasnejši... verjetno je še precej frišno dol... čeprav, če bi stoner imel prosto pot, ga verjetno nebi motilo, tako kot ga ni v PI :P

rossi 8... uspelo mu je usut bena na 9. za tisočinko... očitno zaostaja z nastavitvami za dirko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro so se borili v MOTO.2 do zadnjega :notworthy: 2010 je prau Špansko leto :D v vseh kategorijah..

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!