Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

kaj se pizdite čez bradla... tole je čisti rossi style... prisiliti nasprotnika da popusti... kenan tokrat ni popustil... če lorenzo nebi zanč sledi enako....

lorenzo je tudi naredil traparijo tam z marcom... je marco bi v isti situaciji pa fer rešil... če bo zlatko kej pizdil po tekmi pol :BUA:

težka bo dons za caseja :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zasluženo zmagal lorenzo :notworthy:

bravo stoner , rossi ni mogel sledit...

drugače pa tapravo klanje... všečno ni kaj

simončeliju privoščim boljši motor, ker bo še en ki ja nor do konca...

drugače pa izjava lorenza, da ko ga je simončeli prehitel se je pol moral malce ohladit....

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa dirka.. lorenzo mislim da je bil danes boljši... ne verjamem da bi bilo kaj drugače, če bi stoner imel enako gumo kot jorge...

dobro tudi stoner... rossi uredu, glede na treninge no...

škoda za simončelija... in pa seveda nickyja... res ma smolo fant...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka :)

Čeprav ne navijam za Lorenza in ga štejem vse kam drugam kakor med meni simpatične dirkače, me po eni strani veseli, da je zmagal tole dirko. Letos je bil pač najboljši in kljub mojstrstvu Rossija močno dvomim, da bi ga The Doctor premagal letos. Lahko, da bi bilo tesno, ampak Lizika se je res odlično peljal celo sezono. S tega vidika mu privoščim tole zmago, ker je še enkrat pokazal, da je res dober in bo mogoče vsaj malo zaprl usta tistim, ki pravijo kako je njegov naslov nezaslužen, oziroma da je prvak samo zaradi Rossijeve smole. Kar se mene tiče, si je letošnjo lovoriko popolnoma zaslužil. Sam smotan je pa še zmer :D

Tudi Stoner in Rossi odlično. V bistvu katerikoli izmed prvih treh bi danes zmagal, bi mu zaradi takšnih in drugačnih razlogov iz srca privoščil.

Veseli me prvo mesto med ostalimi (4. mesto) Bena Spiesa, razočaran pa sem zaradi padca Nickya, ki je danes očitno imel hitrost za vožnjo pri vrhu.

Kakorkoli že, komaj čakam rezultate prvih testiranj, da vidimo kako se bodo odrezali prestopniki ter seveda naslednjo sezono, za katero verjamem, da bo zaradi premešanih kart in vsaj petih dirkačev, ki so sposobni redno zmagovat (Lorenzo, Rossi, Stoner, Pedrosa in Spies) zelo zanimiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svaka čast Lorenzot in njegovim 383osvojenim točk:D Rossi uredi glede na treninge...Simoncelli kapo dol čedalje bolši je:D

sm po tej dirki se je pa vidlo da si Lorenzo zasluži naziv svetovenga prvaka:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voof. cel dan pohajal, pršu domow zdownloadal torrent in se čudu. . . luda dirka. najgrši čeladu v zgodovini navkljub je Jorge letos ClassAct, kolko se je navadu u lanski sezoni je meni nepojmljivo. S Simoncellijem je mel mal sreče, ampak kako jih je polovu in kako je Stonerju odpelal. ludo. Pa Dani Pedrosa. drugo leto bo težka borba že v garaži, tale demonstracija brzine kljub kostolomu. . . čist zmešan. Res me zanima kaj bo jutri na testiranjih, in ful ful si želim de bi bli testi regularni, da vreme nebi kej zajebalo. v petek bo na british eurosport2 povzetek testiranj, in popoldan je oblublen torrent WIIIIII :) R

Suzuki je baje izpogajal dovoljenje za met samo en motor v 2011, in oblubu 2 dirkalnika za 2012. na testbenchu že vrtijo 2 agregata, V4 prototip in 4in-line derivat superbike stroja. Naslednji pondel al pp tork gre Rossi že pod nož, da sestavijo ramo.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta njegov naglas... človeka ne more pustit ravnodušnega :OK::worship::OK:

Precej tipična italijanska izgovorjava angleškega jezika - trda.:naughty:

Tud Grki so jim dokaj podobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

racing underground, posnetk iz eurosporta moody, Ryder&Spalders :worship:

A ma kdo slucajno invite kodo za racing underground?

Popravljeno . Popravil Dant3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!