Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

no ja po drugi strani pa je dal stoner rossiju danes pol sekunde... včeraj bi pa lahko na koncu tud nekolk izboljšal, če bi vozil... pa je proti koncu naredil par krogov...

lani je stoner vozil testiranja prepričljivo hitreje od ostalih pa je bil po tem bol tko tko... recimo v jerezu sploh... nekako testiranja bol kažejo kvalifikacijsko formo... mislm da bo potrebno še počakat da bomo vidl kako so dejansko moči razporejene... tudi lani je bilo tako... tukaj spadajo zraven tudi honde... če je dovi hiter, zakaj dani nebi bil... mislm da ko bo šlo za res bodo že šopali, tud melandri zna na dirki vedno precej več pokazat...

Nekaj se je slišalo ja, da je Rossi prosil ostale da naj ga spustijo naprej in mu dajo kakšno sec ali pa vsaj 1/2 secwallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se je slišalo ja, da je Rossi prosil ostale da naj ga spustijo naprej in mu dajo kakšno sec ali pa vsaj 1/2 secwallbash.gif

dal pol sekunde pomeni premagal za pol sekunde... kaj ti ni jasno? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj dela Honda? Verjetno nič kaj dosti... Pedrose ni nikjer, Dovi sicer soliden, vendar te uvrstitve kažejo na še eno povprečno sezono brez naslova za Hondo.

Vsa čast pa gre Benu, :worship: upam da mu letos uspe dobiti kakšno dirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm prevelik optimist če napovem, da bojo po dirki v katarju

1. Rossi

2. Stoner

3. Ben

:P

Popravljeno . Popravil brembo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm prevelik optimist če napovem, da bojo po dirki v katarju

1. Rossi

2. Stoner

3. Ben

:P

pred dvemi mesci bi reku da ja, da si preoptimističen glede Vohuna. ampak zdej, ko Honda zgleda čist odsotna, pa me nit nebi blazno presenetlo. Vseeno je v igri vsaj še lorenzo, pogojno Hayden.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

v pričakovanju nedeljske dirke - ena slikca s testiranja :worship: dejmo Ben :yea1: no sej dejmo tud naši, sam nimam glih zaupanja da bo res kej :unsure:

post-163-127071629095_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

v pričakovanju nedeljske dirke - ena slikca s testiranja :worship: dejmo Ben :yea1: no sej dejmo tud naši, sam nimam glih zaupanja da bo res kej :unsure:

a zdej po tanovem za yamahe navijaš? :whistle: Sploh ne omeniš de ma suzukijev legenda Capirossi štarta svojo 300!!! dirko na svetovnem, in da se začne zanj že 21 sezona!!! Spies, simoncelli in bautista so bli še u vrtcu!!

BTW: jez capirossija ne maram zarad objestnega sesuvanja ljudi v "šampionski" 250 sezoni leta 98, če se ne motim, ko je storpediral najprel Lucchija in kasneje u boju 1 na 1 še Harado, ali ipaq, zelo spoštljiva kariera!

komej čakam prvo moto2 dirko. a se ve, bo Elias že vozil? al še okreva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

nene, sej še navijam za naše, ampak enako kot tebi se je takrat Capin zameril tudi meni, Alvaro mi ne deluje "šampionsko" - tako kot Ben, ki je IMHO največji talent za Valetom :worship: zato še iz časov AMA navijam zanj, čeprav so ga medtem Suzukijevi (možganski) enoceličarji šenkali Yamahi :headbang:

o Eliasu pa ne morem izvedet nič novega, le poročilo o operaciji gležnja in prsta... ampak že ta molk najbrž kaže da ga (vsaj) na prvi dirki ne bo :( sicer pa nam bodo povedali jutri na treningih ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

nene, sej še navijam za naše, ampak enako kot tebi se je takrat Capin zameril tudi meni, Alvaro mi ne deluje "šampionsko" - tako kot Ben, ki je IMHO največji talent za Valetom :worship: zato še iz časov AMA navijam zanj, čeprav so ga medtem Suzukijevi (možganski) enoceličarji šenkali Yamahi :headbang:

o Eliasu pa ne morem izvedet nič novega, le poročilo o operaciji gležnja in prsta... ampak že ta molk najbrž kaže da ga (vsaj) na prvi dirki ne bo :( sicer pa nam bodo povedali jutri na treningih ;)

oooofaaak sej to je res že jutri!!!!! WIIIIIIIIII!!!!! pol bo tony vozu. če ne, bi blo zihr objavleno, da nemore, in kdo je nadomestni dirkač. po moje :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki se vam ne da brskat, kdaj so tekme na sporedu:

Sobota:

18.30 Moto GP trening (DSF)

21.15 MotoGP kvalifikacije (DSF)

Nedelja:

10.30 Superstock (Eurosport 2)

12.00 Superbike Race 1 (Eurosport)

13.00 Supersport Race 1 (Eurosport 2)

19.00 125cc (Šport TV 1)

19.30 Supersport Race 2 (Eurosport)

20.00 Superbike Race 2 (Eurosport)

20.15 Moto2 (Šport TV 1)

21.40 MotoGP (POP TV)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj prenosov kvalifikacij na POP TV ne bo več???????? Ali samo teh v Katarju ne, ker vidim da bodo prenašali samo dirko :eek:

Kje na netu, pa bi lahko gledal proste treninge, kvalifikacije in dirko? Razen na motogp.com, kjer je plačljivo?

Mogoče kdo ve, kjer na netu bi dobil free up. ime in geslo za gledat prenose na motogp.com?

Hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj a je pop tv sploh kdaj prenašu kvalifikacije? Jz sm jih zmerej gledu na DSF-u kjer so mi tut všeč komentatorji, k majo the Hoff-a tm in pove dost zanimivih stvari.

Čeprov letos bo baje Skubic pomagu Kržišniku, tko da tut to zna bit kr kvalitetno.... Komi čakam nedelo in če bo res slab vreme bo usaj kj za počet čez dan, če se že na motor nebo dalo it...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj so pravili, da bodo po novem prenašali tudi kvalifikacije in seveda dirko... Jaz sem do zdaj kvale gledal na Italia uno, majo tud dobre komentatorje in ful hodijo tudi po boksih in okrog, samo kaj ko ne razumem italijansko :D

Kaj DSF se da gledat tudi preko neta? Ker mam samo navaden tv...na anteno in tega ne mroem gledat, zato si moram zrihtat nekako za gledat preko neta :) BBC prenaša vse proste za F1, kaj za MotoGP tudi? Če mogoče kdo kaj ve...

Drugače pa ja, komaj čakam jutri da se začne po toliko časa pavze :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljal sem, če se bi zbralo naprimer 5 ljudi, pa da vsak 20€ in skupaj kupimo letni dostop do vseh prenosov na strani motogp.com. Skupna cena za celotno sezono je 100€, vsak da 20€, eden plača in potem si skupaj razdelimo up. imena in gesla, ter imamo vsi dostop... Če je kdo za, naj se prosim javi, ker drugod, nevem kje se bi še dalo gledat proste treninge na netu, razen na uradni strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!