Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

pri ducatiju so našli zanimivo rešitev, kako preprečiti suvanje ognja nazaj v agregat

in s tem podaljšati življensko dobo, ker mora en agregat letos zdržati 3 dirkaške vikende

post-8684-127076142684_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri ducatiju so našli zanimivo rešitev, kako preprečiti suvanje ognja nazaj v agregat

in s tem podaljšati življensko dobo, ker mora en agregat letos zdržati 3 dirkaške vikende

si bojo lahko po zmagi prižgali cigaro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki se vam ne da brskat, kdaj so tekme na sporedu:

Sobota:

18.30 Moto GP trening (DSF)

21.15 MotoGP kvalifikacije (DSF)

Nedelja:

10.30 Superstock (Eurosport 2)

12.00 Superbike Race 1 (Eurosport)

13.00 Supersport Race 1 (Eurosport 2)

19.00 125cc (Šport TV 1)

19.30 Supersport Race 2 (Eurosport)

20.00 Superbike Race 2 (Eurosport)

20.15 Moto2 (Šport TV 1)

21.40 MotoGP (POP TV)

treningi so prav tako v petek (danes) na DSF

in športTV prenaša kvalifikacije v vseh treh razredih v živo na športTV 2...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj prenosov kvalifikacij na POP TV ne bo več???????? Ali samo teh v Katarju ne, ker vidim da bodo prenašali samo dirko :eek:

Kje na netu, pa bi lahko gledal proste treninge, kvalifikacije in dirko? Razen na motogp.com, kjer je plačljivo?

Mogoče kdo ve, kjer na netu bi dobil free up. ime in geslo za gledat prenose na motogp.com?

Hvala :OK:

rečeno je bilo da naj bi poptv prenašal vse razrede in tudi kvalifikacije oz bi bilo na kanal A ali tvpika... sedaj je te pravice odkupil športTV tako da imaš tam ostala razreda in kvalifikacije za vse ostale 3 razrede, tudi motogp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljal sem, če se bi zbralo naprimer 5 ljudi, pa da vsak 20€ in skupaj kupimo letni dostop do vseh prenosov na strani motogp.com. Skupna cena za celotno sezono je 100€, vsak da 20€, eden plača in potem si skupaj razdelimo up. imena in gesla, ter imamo vsi dostop... Če je kdo za, naj se prosim javi, ker drugod, nevem kje se bi še dalo gledat proste treninge na netu, razen na uradni strani.

Sanjaš?

In real life bi zgledalo takole eden plača pol si razdelite in se usi na enkat prklopite. . in stvar ukinejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečeno je bilo da naj bi poptv prenašal vse razrede in tudi kvalifikacije oz bi bilo na kanal A ali tvpika... sedaj je te pravice odkupil športTV tako da imaš tam ostala razreda in kvalifikacije za vse ostale 3 razrede, tudi motogp...

Nimam športTV :( kaj se da gledaš športTV tudi preko neta slučajno? Kvale in dirka bo na športTV ali tudi oba treninga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam športTV :( kaj se da gledaš športTV tudi preko neta slučajno? Kvale in dirka bo na športTV ali tudi oba treninga?

jah pol si izpadel iz sistema, ker si eden redkih ki ga nimajo... newem kak to da ga nimaš... jst mam siol tv naprimer in to izključno zato, ker je trio paket, z vsemi programi celo cenejši kot pa samo internet pri enaki hitrosti...

drugače pa mislm da boš bolj težko gledal šport tv po netu... je pa tukaj sigurno kak prenos... zrihtaj si...

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=72033&part=sports

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa kot zanimivost so moto2 kr precej počasnejši od 250cc ZAENKRAT!

prvi nekje okrog 2.03.2 rekord pa 1.59.3 :)

kaj so derbiji nardil v 125...v si 4je taprvi :D in kakšni časi :S:S očitno ta klasa izumira in jo reši le kak Moto1 :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner lorenzo rossi. Prvic videl da diski zarijo!?!? Na ducatiju tudi zadnji na izhodih iz ovinkov...(ne vem ce je zadnji karbonski) CHE SPETTACOLO!!!! Pa tut capirossi je tko spektakularno padel... Se je ulegu na hrbet in nonsalantno drsal do peska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 1. Casey Stoner, Ducati Marlboro Team, 1min 55.500sek

2. Jorge Lorenzo, Fiat Yamaha Team, 1min 56.026

3. Valentino Rossi, Fiat Yamaha Team, 1min 56.028

4. Andrea Dovizioso, Repsol Honda Team, 1min 56.698

5. Nicky Hayden, Ducati Marlboro Team, 1min 56.793

6. Ben Spies, Monster Yamaha Tech 3, 1min 56.818

7. Alvaro Bautista, Rizla Suzuki MotoGP, 1min 56.998

8. Randy de Puniet, LCR Honda MotoGP, 1min 57.031

9. Mika Kallio, Pramac Racing, 1min 57.059

10. Hector Barbera, Paginas Amarillas Aspar, 1min 57.105

11. Dani Pedrosa, Repsol Honda Team, 1min 57.133

12. Colin Edwards, Monster Yamaha Tech 3, 1min 57.167

13. Loris Capirossi, Rizla Suzuki MotoGP, 1min 57.363

14. Marco Simoncelli, San Carlo Honda Gresini, 1min 57.535

15. Aleix Espargaro, Pramac Racing, 1min 57.605

16. Marco Melandri, San Carlo Honda Gresini, 1min 58.035

17. Hiroshi Aoyama, Interwetten Honda MotoGP, 1min 58.082

Vir:24.ur

Kar pet dirkačev znotraj 1:56:XX, tole pa bo še pestro :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene skrbi tisti 1.55.5 :)....nimam rad ko se en naprej odpelje... no komaj čakam da štartajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pol si izpadel iz sistema, ker si eden redkih ki ga nimajo... newem kak to da ga nimaš... jst mam siol tv naprimer in to izključno zato, ker je trio paket, z vsemi programi celo cenejši kot pa samo internet pri enaki hitrosti...

drugače pa mislm da boš bolj težko gledal šport tv po netu... je pa tukaj sigurno kak prenos... zrihtaj si...

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=72033&part=sports

Jaz mam amis 4mb/s net za 22€ na mesec. Da bi mel siol in trio za 35€ (al kok) samo zaradi motogpja, pa ne. TVja itak skor ne gledam, razen šport, ki pa je itak na netu vse.

Ja sem dobil potem na myp2p par programov, ki prenašajo motogp, samo jih je večina v španščini, ampak ok glavno da je slika, če ne drugo :D si pa zdaj lovdam dol 1. prosti od včeraj z angleškega eurosporta, tako da bom še 1x pogledal v angleščini ;) kvale pa se mi zdi da prenaša tudi BBC, ki se ga da gledat na netu, če si zrihtaš kodek za anglijo.

ekole vsi ki bi radi malo stavili na rezultate kvalifikacij in dirk

http://www.prerok.si/liga-30/7/1/motosport-moto-gp

je pa vse zastonj samo prijavit se je treba :)

Če lahko še jaz naredim reklamo za moj športno/stavni forum: www.sportbets.si

Gor imamo tudi veliko o motogp in F1 in seveda drugih športih. Jaz veliko pišem za motošporte, tako da če je še kdo zainteresiran od tukaj in spremlja motogp, poleg spremljanja bi pa rad še kaj dodatno zaslužil je vabljen na forum in deli mnenja skupaj z nami :OK:

P.S.: Za ogled celotnega foruma je potrebna registracija in tudi prijava v Stavni del na forumu.

Popravljeno . Popravil Kleemen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene skrbi tisti 1.55.5 :)....nimam rad ko se en naprej odpelje... no komaj čakam da štartajo

če bo ostalo pri tem času(ne verjamem), zna biti dirka še zanimiva...

na testu v marcu sta se rossi in stoner spustila pod ta čas, tako da nekaj rezerve verjetno še ostaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam amis 4mb/s net za 22€ na mesec. Da bi mel siol in trio za 35€ (al kok) samo zaradi motogpja, pa ne. TVja itak skor ne gledam, razen šport, ki pa je itak na netu vse.

Ja sem dobil potem na myp2p par programov, ki prenašajo motogp, samo jih je večina v španščini, ampak ok glavno da je slika, če ne drugo :D si pa zdaj lovdam dol 1. prosti od včeraj z angleškega eurosporta, tako da bom še 1x pogledal v angleščini ;) kvale pa se mi zdi da prenaša tudi BBC, ki se ga da gledat na netu, če si zrihtaš kodek za anglijo.

Če lahko še jaz naredim reklamo za moj športno/stavni forum: www.sportbets.si

Gor imamo tudi veliko o motogp in F1 in seveda drugih športih. Jaz veliko pišem za motošporte, tako da če je še kdo zainteresiran od tukaj in spremlja motogp, poleg spremljanja bi pa rad še kaj dodatno zaslužil je vabljen na forum in deli mnenja skupaj z nami :OK:

P.S.: Za ogled celotnega foruma je potrebna registracija in tudi prijava v Stavni del na forumu.

hehe jst sm toliko na "boljšem" ker se mi siol tv splača, ker je sam net drag, kej drugega kot siol pa met ne morem :D kolk te pa pride kej amis tv?

no sej važno da lahko gledaš treninge na myp2p, ta stran res zažiga :) eurosport france maš u francoščini haha :D

drugač pa super trening, casey kaže zobe oz za začetek mlečne zobke, bomo vidl dans kako bo nadaljeval... glede na to da pred sezono ni deloval nevem kako suvereno mi res zgleda da je v hudi formi... kot da bi se z rossijem zamenjala napram lani, ko je stoner dominiral na testih pa je potem rossi na dirkah bil takoj zraven :) kako bi privoščil stonerju da mu spet rata po vseh težavah... honda pa samo ??? :? :S veseu sm tud za nickyja... lani je bil na prvi dirki nikjer, letos pa precej dobro kaže... kaj bo šele v laguni, pa indyju ;) go nicky... dokaži da znaš (še 1x) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene skrbi tisti 1.55.5 :)....nimam rad ko se en naprej odpelje... no komaj čakam da štartajo

ne boj se IBA ata Doktore bo na dirki vse na realna tla postaviltrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jst sm toliko na "boljšem" ker se mi siol tv splača, ker je sam net drag, kej drugega kot siol pa met ne morem :D kolk te pa pride kej amis tv?

no sej važno da lahko gledaš treninge na myp2p, ta stran res zažiga :) eurosport france maš u francoščini haha :D

drugač pa super trening, casey kaže zobe oz za začetek mlečne zobke, bomo vidl dans kako bo nadaljeval... glede na to da pred sezono ni deloval nevem kako suvereno mi res zgleda da je v hudi formi... kot da bi se z rossijem zamenjala napram lani, ko je stoner dominiral na testih pa je potem rossi na dirkah bil takoj zraven :) kako bi privoščil stonerju da mu spet rata po vseh težavah... honda pa samo ??? :? :S veseu sm tud za nickyja... lani je bil na prvi dirki nikjer, letos pa precej dobro kaže... kaj bo šele v laguni, pa indyju ;) go nicky... dokaži da znaš (še 1x) :)

amis se mi zdi da ma trio z tvjem in telefonom + net 1mb enako kot siol, če se ne motim. dvojček z netom 4mb in telefonom pa za 25€ tam neki...ma itak telefona ne rabim tako da net 4mb za 22€ odlično + brezžičen modem dobiš, super.

Drugače pa ja...upam da bo Rossi še boljši kot včeraj na prostem, čeprav tukaj Stonerju leži steza + boljša forma. Na treningih boljši tukaj Casey, lani zmagal, rekord še vendo drži iz leta 2008, bomo videli kaj bo dalje, ampak realno tole dirko Stoner dobi...čeprav upam da ne. :naughty:

Honde ja :? Dovi kar soliden in uredu, Pedrosa pa itak ma tukaj cel čas težave z vzmetenjem in se mi zdi da zdaj testirajo neke nove nastavitve na vzmetenju, ker je povedal da se motor stalno trese in baje da še ni prav navajen... Danes od 18.00 do 23.00 AKCIJA! :OK:

Kje bi lahko spremljal angleški Eurosport na netu? Oni majo vse proste, kvale in dirko + komentatorja dobra... Ker mi teži spremljat te špance, ki jih nič ne razumem :D tnx ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... sem si dal tole dol, vpisal kodo za odrarat, ki je tam napisana in potemse mi odprejo neke kode v beležki, potem pa nevem kako naprej posotpek. Kaj tisto moram pol kam kopirat, ali kaj? Ne razumem te reči... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem morš zagnat datoteko da ti tale dosov okn odpre... downloadal pa nisem... ker je prišlo do 70mb pol se mi pa ni dalo več čakat, a je sploh tolk velika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem morš zagnat datoteko da ti tale dosov okn odpre... downloadal pa nisem... ker je prišlo do 70mb pol se mi pa ni dalo več čakat, a je sploh tolk velika?

Ja sem ugotovil kako je in maš nekaj programov. Zdaj gledam eurosport UK pa je gor Curling :D kodek pa je velik 1 KB in nekaj... samo potem moraš dat si še dol player VLN, da lahko preko tistega gledaš... Gledam na eno špansko zdaj trening. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!