Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Ja sem ugotovil kako je in maš nekaj programov. Zdaj gledam eurosport UK pa je gor Curling :D kodek pa je velik 1 KB in nekaj... samo potem moraš dat si še dol player VLN, da lahko preko tistega gledaš...

Meni Eurosport šteka tak, da je neuporabno...

Medtem ko kak drug program (npr. BBC One) pa dela b.p.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz upam, da bom lahko vsaj kvalifikacije zdaj "normalno" gledal in da bo malo več programov prenašalo... Meni tudi Eurosport šteka na tistem VSLju :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje na 24h bo prenos a tam na desni strani kjer je tv???? .....punca hoce gledat en film pa gledam ce bo kje na netu prenos da bi gledal....prosim za kaksen link....hvala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvalifikacije bo prenašal tudi Pop tv na 24ur.com.

Na 24ur bo danes el Classico, če se ne motim. Ali ima 24ur več programov? Vedno bodo na 24ur kvale? Če bodo potem ZAKOOOON! :yea1::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar zanimive kvalifikacije :)

kar se tiče zmagovalca je pomoje odločeno, razen če ne bo rossi iz rokava potegnil kakšnega asa

oz. ugotovil kako v zadnjem delu piste pridobiti 3 desetinke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetno... nehal poslušati gabra na šport tv samo zato ker me je začelo srat tiščat... umru od smeha...

kako sta s skubicom komentirala klaso 125cc... že sam način in naglas komentiranja mi je deloval kot da se delata norca al pa da sta se ga nažgala z arabskim žganjem...

potem pa je gaber napovedal moto2 claso namesto motogp... ko sta prišla nazaj izjavi da je valentino rekel da bo težko sledil rossiju... ja to bo pa res težko ja... in za finale še izjava... tukaj so rezultati obeh neuradnih treningov, eden danes drugi ju3... čudno da majo že rezultate če je šele jutri :trance_27_notworthy:

skratka... polom, še dobro da sem nehal gledat...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vam povem... moto2 bo uspešnica.. zelo zanimiva vožnja... 40 folka na gridu... 30 v 2eh sekundah... cela gora ekip... dobri dirkači... ju3 pričakujem ogromno akcije na sami stezi ;)

čestitke tončiju za pole :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedrosa prepelje cilj s +2s... gaber se dere kakšna polomija za danija... kako polomljene kvalifikacije... dani tisti trenutek na 3. mestu... mene je sram pred tv namesto gabra... on pa še kar kako slabo vozi dani... pa kaj ta človek res nima pojma o dirkanju... kaj res ne razume da obstaja 1001 razlog zakaj je bil dani v tistem krogu slučajno mal bol počasen? :wallbash: bolš da ne gledam več ker mi je že slabo...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je s tabo Kenny, kaj si ti za ena budala, samo to me zanima?????

Ce je Pedrosa, kot sam pravis, zaostal + 2 sekunde za Stonerjem pol je to dejansko polomija

ne glede na uvrstitev

res si bebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bol dno tega(strašno kratkega) grida čudi. zadnji je Melandri? a je tale satelitska honda slabša od hayateja, al je z ekipo kej narobe, sej white afro ni bistveno hitrejši, Aoyama ju nabija za sekundo!!! de punet pa kar u drugi vrsti! men se pilota ne zdita kriva za polomijado. . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je s tabo Kenny, kaj si ti za ena budala, samo to me zanima?????

Ce je Pedrosa, kot sam pravis, zaostal + 2 sekunde za Stonerjem pol je to dejansko polomija

ne glede na uvrstitev

res si bebec

pedrosa tisti krog pač ni peljal na polno ampak je bil to 1. hiter krog ko je šel na pisto s trdimi gumami ki jih je potrebno ogreti... glej haydna... prvi krog pelje 5s počasneje ponavadi... no ti je zdaj jasno zakaj se zgražam? in takih "napak" je bilo v 5ih minutah 10...

take bedarije bi lahko označil celo za zavajanje laične publike... kar je žalostno...

ne ščiti gabra samo zato, ker sta kolega al kaj jst vem kaj... bodi objektiven... če je zanič je pač zanič... kaj na ti zdaj? :wallbash:

bil sem eden največjih zagovornikov gabra, ko so ga vsi pljuvali... nisem pravil da je dober, ampak sm ga sprejemal takšnega kakršen je... še vedno ga sprejemam takšnega kakršen je, samo napake vseeno vidim... pa ne mal napak...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zagovarjam Gabra ker sva pač prijatelja. Jasno da dela napake, ampak v treh urah prenosa jih naredi vsak.

Tudi Toby Moody al pa Julian Ryder, ki sta carja

ampak ne razumes, da ce je eden cel vikend pol ure za ostalimi, koj je bil Pedrosa in ce je bil 2 sekundi na krog za Stonerjem je to definitvno tema!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zagovarjam Gabra ker sva pač prijatelja. Jasno da dela napake, ampak v treh urah prenosa jih naredi vsak.

Tudi Toby Moody al pa Julian Ryder, ki sta carja

ampak ne razumes, da ce je eden cel vikend pol ure za ostalimi, koj je bil Pedrosa in ce je bil 2 sekundi na krog za Stonerjem je to definitvno tema!!!

jo... ti si debil... mutiš pa sploh neveš o čem govorim... govorim o tem da je dani peljal nekje na 90%, ker je bil ravno prvi krog po tem ko je šel iz boxov... gaber pa se je drl kako slab krog pelje... če se potem nebi nabremzal v prvem ovinku bi bil naslednji krog veliko hitrejši, ker bi imel ogrete gume... skoraj tako kot da bi nekoga merili ko je v in lapu, pa bi bil 5 sekund zadaj pa bi se drl kakšna polomoja...

sej nism nč reku, samo napisal sem par gabrovih napak... pol si se pa ti začel nekaj spotikat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon kvalifikacije včeraj. Predvsem zadnji krog in jaz na nogah držal pesti za Rossija, potem pa rahlo razočaranje, ampak danes že vidim kako se bosta oddaljila od ostalih in spet bo na tesno... :worship:

KennyJR se strinjam s tabo glede Keržišnika, vsaj na določene čase :D nimam pa nič proti njemu in ga seveda nekako razumem... Je pa super, da je še Skubic zraven, da vsaj malo več pove o motorjih :OK:

Mi pa deluje kot da se Gaber in Skubic ne razumeta ravno najbolje (to sem opažal že lani) :D eden govori tako, drugi gre kontra...

Najboljši komentar: Zadnji krog, Rossi za 2 desetinki boljši, pol pa Gaber "Ah to ni nič", potem pa takoj Skubic, "Seveda je"! :lol: Logično da je dosti za en sektor...proti Stonerju.

Da se malo poigram s stavami danes sam osebno igram:

Dovizioso pred Spiesom

De Puniet pred Capirexom

in seveda Rossi gladko pred Lorenzom, ki ga vidim v pesku danes.

Kaj pravite? :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nevem nevem... prej bi rekel randy v pesku... čeprav ima tudi capirex idelane možnosti za hattrick ta vikend... :P

lorenzo pa verjamem da bo končal... res nevem zakaj ga vsi pričakujete v pesku... lani je padel ravno tolikokrat kot rossi, s tem da je bil tisti ki je moral zmagovati, ker je imel zaostanek...

prej bi pričakoval v pesku rossija, če se bo preveč gnal za caseyjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pričakujem veliko odstopov danes. Dirka pod reflektorji, pozna ura 23.00, mrzel asvalt, dirkači vsi "napaljeni", ker je začetek sezone in bodo veliko tvegali, saj so željni dobrih rezultatov, Lorenzo na prostem že padel, povedal je da tukaj ne pričakuje zmage in da če bo slučajno končal na 3. mestu bo to odličen rezultat, pa tudi zelo si želi dirko zaključiti, ampak Jorge je pač Jorge, ki vedno preveč tvega...nevem bomo videli. Jaz upam da gre vn, ker po eni strani ga niti ne maram in mi ni všeč, tudi zelo sem b il vesel takrat ko je govoril, da bo šel h Hondi, a nažalost je še vedno skupaj z Rossijem -_-

Randy nevem...glede na odlične rezultate tukaj dvomim da bo tvegal in odstopil, saj verjame da če gre tukaj out zapravi odličen rezultat, Capirex pa v tem vikendu velikokrat out, sigurno pod nekim pritiskom, štarta svojo 300. dirko v karieri, želi postaviti čimboljši rezultat, včeraj sem gledal njegovega suzukija in mi ne deluje ravno najbolje, kot da se bi stalno tresel...ali se samo meni zdi, nevem no...

Dovi pa pomoje gladko pred novincem, Spies kazal odlične rezultate, meni osebno letos takoj za Rossijem eden izmed dirkačev, ki mu sigurno priželim dobre rezultate in verjamem da bo iz dirke v dirko boljši, sploh ko se bo navadil na motogp dirkalnik, ker yamaha v superbiku se rahlo razlikuje od tech3 yamahe v motogpju, res pa da ima že nekaj izkušenj od lani, ko je testiral suzukija... Dovija vidim skoraj brez problema pred Benom, razen če bo kak odstop, ampak dvomim...

Kaj Dovi ma tukaj tudi težave z vzmetenjem kot Pedrosa? Ker nisem nič slišal, da bi kdo omenjal tudi Dovija, ampak samo Pedroso, da še testira novo vzmetenje in se še privaja... Kako je z Dovijem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kje moto 2 prenos dirke prek interneta mogoče ma kdo kakšen link? nujno!!!

šport kanal mogoče) je pa jeba če ga nimaš) Britiš tv dela vsem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pričakujem veliko odstopov danes. Dirka pod reflektorji, pozna ura 23.00, mrzel asvalt, dirkači vsi "napaljeni", ker je začetek sezone in bodo veliko tvegali, saj so željni dobrih rezultatov...

Kaj Dovi ma tukaj tudi težave z vzmetenjem kot Pedrosa? Ker nisem nič slišal, da bi kdo omenjal tudi Dovija, ampak samo Pedroso, da še testira novo vzmetenje in se še privaja... Kako je z Dovijem?

letos že 3. štartajo pod reflektorji in so verjeto vsi dokaj dobro seznanjeni s pogoji ki jih prinaša ta ura

plus tega so tudi že testirali v teh pogojih, tako da to verjetno ne bo nek bistven faktor

dovi z ohlins nima večjih težav, ker z njimi vozi že od lanskega brna in se jih je verjetno že navadil

oz. ugotovil kako jih nastaviti po njegovih željah, je pa imel na začetku precej težav in je takrat za pedroso precej

zaostajal

opcijo, da jih dobi je imel tudi pedrosa, vendar je ni izkoristil in je do konca sezone raje vozil z showo

čeprav je vedel, da bodo letos uporabljali ohlins

sedaj se mu vrača, da noče biti testni zajček in to raje prepusti timskemu kolegu, kot je to že počel

v preteklosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki se vam ne da brskat, kdaj so tekme na sporedu:

Sobota:

18.30 Moto GP trening (DSF)

21.15 MotoGP kvalifikacije (DSF)

Nedelja:

10.30 Superstock (Eurosport 2)

12.00 Superbike Race 1 (Eurosport)

13.00 Supersport Race 1 (Eurosport 2)

19.00 125cc (Šport TV 1)

19.30 Supersport Race 2 (Eurosport)

20.00 Superbike Race 2 (Eurosport)

20.15 Moto2 (Šport TV 1)

21.40 MotoGP (POP TV)

tu mas seznam oz spored

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mal pomoči prosm, kako na netu na Šport tv1 strani gledat prenos 125 in Moto2 v živo? Tnx.

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!