Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

...drgač pa pritisk je ko ti nekdo diha za ovratnik, ne pa vozi pou sekunde na krog počasneje 2 sekundi zadi...

Pizda, ampak, res je težko kej napisat na forumu, ne da se v nič meče kateregakoli dirkača...

Vseeno pa navijam za Valeta! Pa še bena zraven, xexe...

Popravljeno . Popravil LucifugeRofocale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny predlagam ti da si kupiš kak motorad( revijo to mislim) pa si prebereš kak intervju od kakšnega znanega šefa ex ducati moštva Livio Suppo. Je v eni izmed revij povedal da Stoner je dober voznik, ki bi ga lahko pripeljal k Hondi če bi to on želel( no to ni bistvo)

povedal je da je Rossi pač najboljši( da v krogu oz 2 odloči dirko naredi tisto odločilno prednost pred ostalimi) predpostavil je da ima še tako slabe gume in počasnejši motor........................

trance_25_naughty.gif

že že že...

samo poglej... stoner ponavadi zmaguje na način, da se po 7-8ih krogih odpelje na 4-5 sekund in to je to... tudi danes je šlo vse v to smer... potem pa bang :wallbash:(za stonerja)

ve kdo, kdo v gp razredu vozi z akrapovičem?

suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, ampak, res je težko kej napisat na forumu, ne da se v nič meče kateregakoli dirkača...

Vseeno pa navijam za Valeta! Pa še bena zraven, xexe...

sej rossi je bil danes zasluženo najboljši... škoda da ben ni štartal bol spredaj in da horhe ni bolje štartal... ker čene bi bila oba nevarna... yamaha spet leti... ampak tudi ducati je dober in komi čakam motegi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha spet leti... ampak tudi ducati je dober in komi čakam motegi :D

rossi pa 17. po top speedu al kako :closedeyes: ?

še dobr da leti pa da je parkiral v inlap krogu

bravo ben pa nicky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je bil denimo v 5. krogu za več kot sekundo hitrejši od rossija in več kot 8 desetink od dovija... če bi stoner vozil take čase kot ga je postavil v 5. krogu bi bil konstantno hitrejši od rossija za sekundo na krog... pa je bil v 6. krogu še hitrejši v T1... res nevem kaj je hotel... zmagat za krog? mi lahko kdo razloži, ker počasi me res skrbi za caseyja... nima mere... tudi če bi namesto 1.55.5 vozil 1.56.0 bi bil pou sekunde hitrejši od ostalih...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny Yamaha pač le ni letela danes, najslabše nažalost Rossi-ju ampak to še vedno ni merilo za zmago. 

Glede dirke pa nimam komentarja, praktično ni nohtov, škoda za Haydna da mu je v zadnjem ovinku zmanjkal, Honde so se očitno res pobrale. Spies pa po mojih pričakovanjih, perfektno zame :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qwa mi gre na qurac Honda, k je bla tolk hitrejša na ravnini. U quwaz use skp!

in to reče tip, ki ima v garaži Hondo ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je bil denimo v 5. krogu za več kot sekundo hitrejši od rossija in več kot 8 desetink od dovija... če bi stoner vozil take čase kot ga je postavil v 5. krogu bi bil konstantno hitrejši od rossija za sekundo na krog... pa je bil v 6. krogu še hitrejši v T1... res nevem kaj je hotel... zmagat za krog? mi lahko kdo razloži, ker počasi me res skrbi za caseyja... nima mere... tudi če bi namesto 1.55.5 vozil 1.56.0 bi bil pou sekunde hitrejši od ostalih...

Ej, KennyJR, imam en predlog - ti bi mogu z RHondo se malo pomenit, pol pa se probajta plasirat v MotoGP kot svetovalca za vse te dirkače.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to reče tip, ki ima v garaži Hondo ... :whistle:

Ja, ampak srčk še vedno bije za Yamaho-san...:grim

Sej ti tut ne navijaš najbolj za Stonerja, k vozi Duceta, xexe... Al se motm, bre?!:unsure: Ne me razočarat, bova obračunala na osebni ravni.:alko::alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak srčk še vedno bije za Yamaho-san...:grim

Sej ti tut ne navijaš najbolj za Stonerja, k vozi Duceta, xexe... Al se motm, bre?!:unsure: Ne me razočarat, bova obračunala na osebni ravni.:alko::alko:

Jah, saj veš, da bova pol spet ceu večer Rossija hvalila pa Wamaho ... In izmenoma plačevala runde ... pol pa odprdela vsak v svoj konc ... trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

točno tko kot pravi malo višje mojster rot, dodal bi le še čestitke Valetu za zmago :hooray: ostali po pričakovanju, le Melandri me skrbi,k se s Hondo pelje slabše kot s Hayatejem :eek:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je bil denimo v 5. krogu za več kot sekundo hitrejši od rossija in več kot 8 desetink od dovija... če bi stoner vozil take čase kot ga je postavil v 5. krogu bi bil konstantno hitrejši od rossija za sekundo na krog... pa je bil v 6. krogu še hitrejši v T1... res nevem kaj je hotel... zmagat za krog? mi lahko kdo razloži, ker počasi me res skrbi za caseyja... nima mere... tudi če bi namesto 1.55.5 vozil 1.56.0 bi bil pou sekunde hitrejši od ostalih...

Po moje je dobu vročino... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj sedaj prišel h sebi. :D Ena izmed boljših dirk v MotoGPju meni osebno. Zakon! Vidim, da bo letos kar izenačeno, saj že dolgo časa ni bilo tako na tesno do zadnjega ovinka. Legenda pa ostaja legenda. Rossi #46

Najpočasnejši na progi in zmaga. Spet je dokazal kar vedno trdi. Pomemben je dirkač in ne motor! ;)

Drugače pa...vse moje motogp stave in napovedi zadete in še nekaj plusa, kar se tiče finančnega področja :010:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi Valentino se pelje s komolcem na tleh, pa ne zgleda kot razmazana banana na motorju... :whistle:

Ha, ja zato ker je CAR!!!

Kapo dol tudi Hondi!! :worship: :worship:

post-5704-127104851543_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhej1 počelo! z ognjemetom!!! :D

moto2 je točno tak kot sm si ga predstavlal, le malo počasnejši. 2 sec počasneje od 250cccm se mi zdi precej. super dirkanje bo. očitno je dunlop naredu dobre gume, in majo piloti dobr filing na žlajfih, tam pa je zdej edina pot mimo. slipstreama skor nebo, na ravninah pa so razlike premajhne da bi kdo padel kar mimo. . . perfect!!

MotoGp pa zgodba zase. Honda je nardila tisto ka se je od nje pričakovalo, fantastičn motor ki bo po vsej verjetnosti brez problemov zdržal tri vikende in bil še zmer zelo konkurenčen. Pedroso pa neki jebe. podobno se je dogajalo Biaggiju pr Repsolu. nikakor niso znali naštelat vzmetenja, čeprav je bil na satelitski hondi čist konkurenčen, je na fabriški popušil na veliko. Stoner prepotenten as usual, ga je po dolgem času spet usral kot zna, 46 pa je pričakovano unovčil tole darilce. A je kdo bral/slišal zakaj je mel najnižji top speed? na italjanski tv je reku da je bil Jorge hitrejši zaradi slipstreama, in da so Yamahe podhranjene, me pa zanima če je še kje omenjeno zakaj je bil ZADBJI na topspeed lestvici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žijo Super dirka škoda da je stoner padu,ker če ne bi bila dirka še bolj zanimiva.Ja pohvala Rosiju in vsim ostalim seveda.No tudi hondo smo videli na vrhu in upam,da bodo taki rezultati se nadaljevali skos celo sezono.Še enkrat vsim dirkačom :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi Valentino se pelje s komolcem na tleh, pa ne zgleda kot razmazana banana na motorju... :whistle:

Ha, ja zato ker je CAR!!!

Kapo dol tudi Hondi!! :worship: :worship:

no ja tuki je rossiju 20cm pomagal robnik... ben pa po asfaltu podrgne s komolcem in ne samo to... dobesedno se butne s komolcem ob tlaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2:

Žijo Super dirka škoda da je stoner padu,ker če ne bi bila dirka še bolj zanimiva.Ja pohvala Rosiju in vsim ostalim seveda.No tudi hondo smo videli na vrhu in upam,da bodo taki rezultati se nadaljevali skos celo sezono.Še enkrat vsim dirkačom :worship: :worship: :worship:

potem bi blo zanimivo samo za 2. mesto... casey bi se odpeljal... mel je že 2 s prednosti...

Po moje je dobu vročino... :whistle:

D.

očitno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

“The bike closed up at the front a few times but I had managed to control it, so I tried to make the turns more open. However, in the sixth lap, when I lost the front there was absolutely nothing I could do to control it. It was a big mistake, a stupid one,” said Stoner.

oooo ne a res? dojel je haha :D

“Let’s look at it this way: Last year I started the Championship very well and ended it badly. Now we can do it the other way around. Without doubt no points from the first race is the worst start, but on the other hand my Ducati has improved a lot and Hayden confirmed that with his fourth place. It was a real shame that Nicky did not make the podium.”

tole mi je všeč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!