Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

aj lajk it biggrin.gifbiggrin.gif jasno je da je bil rossi danes najboljši... casey pa največji butl... ampak od bedaka do junaka je le ena zmaga tongue.gif

To ti misliš..... Kameni dokazuje,da je en navaden zelenc, ki ne zdrži pritiska.....že kar nekaj sezon, tako da bi počasi že lahko dozorel...trance_25_naughty.gif ...al pa nikoli ne bo, ker mu pač manjka tisto "nekaj".

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dalo videt posnetek dirke?Hvala za odg.

Probaj tu: MotoGP 2010 - isoHunt samo počakat moraš, da jo naložijo trance_44_wink5.gif

Za MotoGP bi se strinjal z @Rotom, @Suzukijem & @Cartmanom biggrin.gif

Moto2 in 125 bo pa potrebno še gledat cool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so mislili s tole statistiko na mgp strani?

Rossi’s victory also made him only the third rider in history to achieve 200 point-scoring finishes in Grands Prix, the others being Loris Capirossi and Alex Barros.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so mislili s tole statistiko na mgp strani?

Rossi’s victory also made him only the third rider in history to achieve 200 point-scoring finishes in Grands Prix, the others being Loris Capirossi and Alex Barros.

...da je rossi šele 3. v zdodovini, ki je dokončal 200 dirk na mestih, ki prinašajo točke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti misliš..... Kameni dokazuje,da je en navaden zelenc, ki ne zdrži pritiska.....že kar nekaj sezon, tako da bi počasi že lahko dozorel...trance_25_naughty.gif ...al pa nikoli ne bo, ker mu pač manjka tisto "nekaj".

on je že dostkrat dokazal da zdrži pritisk... da ne, pravte vsi fanatični rossi fani, ki se slepite...

glede na to da je vozil stoner sekundo na krog hitreje kot ostali bi vsak normalen človek rekel, da je bila njegova zandja misel tisti trenutek rossi in da se je enostavno osredotočil na svoje dirkanje, na svoje čase... ampak enostavno je bil prehiter... očitno mu res manjka tisto "nekaj" čemur bi lahko rekli kolešček v glavi... že večkrat je dokazal da brez pravega razloga goni tisto garo po pisti 2x hitreje kot je potrebno...

ampak glede na to kako hiter je, mu naslov ne uide ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on je že dostkrat dokazal da zdrži pritisk... da ne, pravte vsi fanatični rossi fani, ki se slepite...

glede na to da je vozil stoner sekundo na krog hitreje kot ostali bi vsak normalen človek rekel, da je bila njegova zandja misel tisti trenutek rossi in da se je enostavno osredotočil na svoje dirkanje, na svoje čase... ampak enostavno je bil prehiter... očitno mu res manjka tisto "nekaj" čemur bi lahko rekli kolešček v glavi... že večkrat je dokazal da brez pravega razloga goni tisto garo po pisti 2x hitreje kot je potrebno...

ampak glede na to kako hiter je, mu naslov ne uide ;)

če bi bil osredotočen na dirkanje nebi padelclosedeyes.gif

mislim da ti sam sebe slepištrance_25_naughty.gif pač dobrodošel v real life( ker dežela petra pana ni več zate) si prestarrolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti je povedal zakaj je padel... in nevem še vedno neki natolcuješ in odkrivaš toplo vodo, če je vse več ali manj jasno...

kdo je rekel da je ravno na rossija mislil... morda je take čase postavljal zato, ker mu je adriana rekla da mu bo dala takoj po dirki in da bo neki posebnega :boobies: :naughty: in zato je želel 10 sekund prej končat kot bi če bi vozil malce počasneje...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on je že dostkrat dokazal da zdrži pritisk... da ne, pravte vsi fanatični rossi fani, ki se slepite...

glede na to da je vozil stoner sekundo na krog hitreje kot ostali bi vsak normalen človek rekel, da je bila njegova zandja misel tisti trenutek rossi in da se je enostavno osredotočil na svoje dirkanje, na svoje čase... ampak enostavno je bil prehiter... očitno mu res manjka tisto "nekaj" čemur bi lahko rekli kolešček v glavi... že večkrat je dokazal da brez pravega razloga goni tisto garo po pisti 2x hitreje kot je potrebno...

ampak glede na to kako hiter je, mu naslov ne uide ;)

Hola,

kot navijač Elbowza se absolutno strinjam s Kennyjem: glede na to kako vozi (in če bo tako še naprej), Stonerju naslov zagotovo ne bo ušel!!! le da mislim da to ne bo naslov svetovnega prvaka ampak en mal drugačen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem me moti to, da ko je padel casey je takoj ena krešalica pa bo tako še na preostalih dirkah...

če bi padel rossi je to lih slučaj za katerega je kriv slab položaj zvezd in se to zagotovo nebo več ponovilo...

kdo je bil lani več na tleh? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem me moti to, da ko je padel casey je takoj ena krešalica pa bo tako še na preostalih dirkah...

če bi padel rossi je to lih slučaj za katerega je kriv slab položaj zvezd in se to zagotovo nebo več ponovilo...

kdo je bil lani več na tleh? :unsure:

Rossi je svojo konstantno odlično formo in sposobnost fokusiranja dokazal že 8-krat, če se ne motim. Stoner pa ... kolikokrat že? 1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je svojo konstantno odlično formo in sposobnost fokusiranja dokazal že 8-krat, če se ne motim. Stoner pa ... kolikokrat že? 1?

kaj ma to veze s tem kolkrat bo kdo padel? dej te no... najbolje da se naslov prvaka začne talat na račun zmag iz prejšnjih sezon... res ste bedni... nimate enakega kriterija za vse dirkače, ker vam je en preveč v rit zlezel... nevrjetni ste res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem me moti to, da ko je padel casey je takoj ena krešalica pa bo tako še na preostalih dirkah...

če bi padel rossi je to lih slučaj za katerega je kriv slab položaj zvezd in se to zagotovo nebo več ponovilo...

kdo je bil lani več na tleh? :unsure:

Sej ni mogu bit na tleh, če je pa skoz vročino mel, pa slabo se počutu, medtem ko so ostali dirkal!

Sej to je tko kot tist k ne dela ne more za.ebat!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja tuki je rossiju 20cm pomagal robnik... ben pa po asfaltu podrgne s komolcem in ne samo to... dobesedno se butne s komolcem ob tlaaaaaa :kva2: :kva2: :kva2:

Saj zato pa pravim, da Spies zgleda kot razmazana banana na motorju... Ampak ti Kenny, že veš kako in kaj! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni mogu bit na tleh, če je pa skoz vročino mel, pa slabo se počutu, medtem ko so ostali dirkal!

Sej to je tko kot tist k ne dela ne more za.ebat!

Lp

no tistih pol dirk kolkr jih je zdrav odpeljal jih je pol zmagal pa nikoli padel, tako da pšššššt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj je uradno alergija na laktozo( zato je na strogi dieti) piz... jaz bi brez mleka umrlheadbang.gif

no po enih 3 dirki bo alergija na rossija spet

kenny glej mi smo realni da pač bo stoner prišel do svojih naslovov ko bo 46 nehala dirkatwinkiss.gif to pa se pomojem nebo tak hitro.

aja glede vcerašnih komentatorjev( odločil sem se da gledam na mute kakor košarko, ker mi gre škripanje športnih copatov na k....) ker ta dva pacjenta sta pa fenomena...

rossi ne more zmagat, upata da se stoner ne bo odpeljal naprej hmmmm aja nicky bo zmagal....... je zmožen premagat 46.....

46 ne bo vrjetno več dirkal če bo motor nekonkurenčen itn...... da bo mu zmanjkalo motivacije..........

mislim da bom novo temo odprl najboljšis izjav teh 2 patronovtrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sta se pa včeri prov dopadla. Lepo sta uigrana, lepo se prekinjata :D, gaber še kako butne, ampak ni krize.

Škoda za stonerja, je pa letos gotovo v boju za naslov :), vsaj po prvi dirki se obeta bistveno bolj zanimiva sezona kot lani.

Mene je Spies navdušil, tko da letos navijam zanj in za legendo capirexa :)

(še zmeraj pa daleč od zanimivosti wsbkja :D)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tistih pol dirk kolkr jih je zdrav odpeljal jih je pol zmagal pa nikoli padel, tako da pšššššt....

Razumem, vseved..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa leotšnji ducati definitivno njalepši gp moped letos. Dizajn je res vrhunski. Vesel sem za Haydena ker je res pokazal da ni zastonj GP dirkač!

Rossijada pa mi že najeda. Sem bil vrsto let na strani rossija, ampak ga imam po pravici povedano zdaj že mal pouhn piskr :)

Osebno pa navijam za Ben Spiesa, za katerega sem že lansko leto v WSBK. Menim da bo letos hudo pomešal štrene v GP-ju, samo da pride na dirkališča, ki jih pozna bolje kot katar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossijada pa mi že najeda. Sem bil vrsto let na strani rossija, ampak ga imam po pravici povedano zdaj že mal pouhn piskr :)

worship.gif

Naj da prednost mlajšim dirkačem trance_33_sleep.gif

Lorenzotu, naprimer trance_18_groupwave.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje se mi dopade ta komentar na "moto-Gp" temi evilgrin.gif :

"Guys, Stoner didn't fall off because of pressure,­ but because he is not as a great talent everybody­ thinks he is. If you read any post-race comments by­ different riders, they say that the track surface was­ very slippery. Now, with such track conditions, Stoner­ was comfortably faster than anyone else, and by­ comfortably I mean "comfortably", without any­ sort of risky riding. Now tell me, doesn't this­ mean that Stoner cannot judge correctly what's­ happening underneath him, which is the most important­ thing in motorcycle racing??? Rossi and Lorenzo have­ dropped the bike in the past only because­ absolute-limit riding was needed by the circumstances,­ they never dropped it like idiots while riding alone at­ the fornt...."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif

Naj da prednost mlajšim dirkačem trance_33_sleep.gif

Lorenzotu, naprimer trance_18_groupwave.gif

Zakaj bi dajal prednost mlajšim? Naj si jo priborijo...

Je bil pa dober komentar v slogu, da bo Rossija treba s kuglo sklatit, ker ga bo edino to ustavilo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ma to veze s tem kolkrat bo kdo padel? dej te no... najbolje da se naslov prvaka začne talat na račun zmag iz prejšnjih sezon... res ste bedni... nimate enakega kriterija za vse dirkače, ker vam je en preveč v rit zlezel... nevrjetni ste res...

Word, man!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!