Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Od pol dirk jih je pol zmagal,ka pa pol

Zdej ga je pa Rossi spet bolanga naredu

no tudi na tistih katerih ni zmagal jih je bil večino pred rossijem... aja no mal sm lapsus naredu... na zadnji dirki je stoner padel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo gledal prenos dirke preko interneta oziroma posnetek dirke? Rad bi pogledal dirko moto2 serije, pa je ne najdem na 24ur.com. A niso rekli, da bodo letošnji posnetki dirk na internetu?

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal Moto2, zelo všečna zadeva, Tiger Tony & Debon se skor med sabo pometeta z asfalta, 42 juncov na "gridu" lačnih zmage, mislm

mal mi je žal, tistih pilotov, ki so popadal, ampak konc koncev bodo zanimivejše dirke kot MotoGp, pa nimam nič proti Gp-eju whistle.gif .

post-5113-127123379091_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Fiat Yamaha rider suffered no serious injuries in the training fall and will take part in the Grand Prix of Japan next weekend. TRAINING FALL

So, he is Human, afterall. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu naj bi bila dirka naslednji konec tedna na Japonskem res odpovedana. In sicer zaradi nam vsem poznanih razlogov-vulkanski prah iz Islandije. To dirko naj bi izpeljali oktobra.wacko.gif

odpoved

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mora ben že kr takoj prvi dan na pisti ki jo vidi prvič nabit vse? je čist dobro pelu... na začetku je bil sploh super... čaki da nastavitve dobi...

in kje je stoner :naughty: menda je bil najhitrejši?

stoner kljub temu da je usu prvi... na koncu ko je bla večina z mehkimi je on šel s trdimi gumami pa vozil še vedno zelo hitro... tako da za ju3 in pa nedeljo je potencial...

lepo vidt nickyja tk visiko... očitno bo letos hiter... samo počakat je blo treba da se navadi...

lorenzo in dani že kažeta zobe...

tudi rossi je blizu, vprašanje kolk ga bo poškodba ovirala... na dirki zna na koncu popustit...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

GRAN PREMIO bwin DE ESPAÑA

MotoGP Free Practice Nr. 1 Classification

Jerez de la Frontera, Friday, April 30, 2010

Pos. Num. Rider Nation Team Bike Km/h Time Gap 1st/Prev.

1 27 Casey STONER AUS Ducati Marlboro Team Ducati 274.9 1'39.731

2 99 Jorge LORENZO SPA Fiat Yamaha Team Yamaha 276.3 1'39.875 0.144 / 0.144

3 69 Nicky HAYDEN USA Ducati Marlboro Team Ducati 279.9 1'40.148 0.417 / 0.273

4 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 275.7 1'40.200 0.469 / 0.052

5 46 Valentino ROSSI ITA Fiat Yamaha Team Yamaha 271.4 1'40.359 0.628 / 0.159

6 65 Loris CAPIROSSI ITA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 273.7 1'40.716 0.985 / 0.357

7 5 Colin EDWARDS USA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 271.4 1'40.913 1.182 / 0.197

8 40 Hector BARBERA SPA Paginas Amarillas Aspar Ducati 260.9 1'41.034 1.303 / 0.121

9 19 Alvaro BAUTISTA SPA Rizla Suzuki MotoGP Suzuki 276.2 1'41.093 1.362 / 0.059

10 33 Marco MELANDRI ITA San Carlo Honda Gresini Honda 278.9 1'41.190 1.459 / 0.097

11 11 Ben SPIES USA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 275.5 1'41.200 1.469 / 0.010

12 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Repsol Honda Team Honda 273.6 1'41.277 1.546 / 0.077

13 14 Randy DE PUNIET FRA LCR Honda MotoGP Honda 271.2 1'41.293 1.562 / 0.016

14 36 Mika KALLIO FIN Pramac Racing Team Ducati 271.6 1'41.297 1.566 / 0.004

15 58 Marco SIMONCELLI ITA San Carlo Honda Gresini Honda 264.2 1'41.533 1.802 / 0.236

16 41 Aleix ESPARGARO SPA Pramac Racing Team Ducati 270.8 1'41.742 2.011 / 0.209

17 7 Hiroshi AOYAMA JPN Interwetten Honda MotoGP Honda 272.2 1'41.837 2.106 / 0.095

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mora ben že kr takoj prvi dan na pisti ki jo vidi prvič nabit vse? je čist dobro pelu... na začetku je bil sploh super... čaki da nastavitve dobi...

in kje je stoner :naughty: menda je bil najhitrejši?

stoner kljub temu da je usu prvi... na koncu ko je bla večina z mehkimi je on šel s trdimi gumami pa vozil še vedno zelo hitro... tako da za ju3 in pa nedeljo je potencial...

lepo vidt nickyja tk visiko... očitno bo letos hiter... samo počakat je blo treba da se navadi...

lorenzo in dani že kažeta zobe...

tudi rossi je blizu, vprašanje kolk ga bo poškodba ovirala... na dirki zna na koncu popustit...

otrok replika na tvoje blodnje

ssi je na prizorišču prve letošnje evropske preizkušnje izrazil skrb, da se zaradi nategnjenih vezi v desni rami morda sploh ne bo mogel boriti za zmago. Poleg tega je razkril, da je ob padcu na motokros stezi Forli utrpel celo manjši zlom, ki pa naj ne bi bil tako moteč kot bolečine, ki mu jih povzoročajo poškodovane vezi. Tako je šele zdaj jasno, zakaj se je 31-letni Italijan tako ‘razveselil’ zaradi izbruha islandskega vulkana prestavljene dirke na Japonskem: “Na žalost nisem 100-odstotno fizično nared. Imel sem veliko srečo, da je bila dirka odpovedana. Še vedno me mučijo bolečine. Pred odhodom v Jerez sem lahko brez težav vozil TMAX (Yamahin skuter), a obremenitve pri vožnji z motoGP motociklom so povsem nekaj drugega. Pri nekaterih gibih ne čutim nobene bolečine, spet pri drugih me zelo boli,” je bil nič kaj dobro razpoložen Doktor, z osmimi zmagami najuspešnejši dirkač v Jerezu.

o izpaha rame sicer ni prišlo, a ni dosti manjkalo. Imel sem srečo, saj bi bila v tem primeru poškodovana tudi mišica. Take vrste poškodba po navadi potrebuje tri tedne za okrevanje, od nesreče pa je minilo šele 14 dni. Potrebujem torej še teden dni, da bom povsem nared,” je še dejal Rossi, ki je dodal, da mu bo dodatno motivacijo ta konec tedna dala uvrstitev njegovega priljubljenega moštva Inter v finale Lige prvakov, potem ko je v sredinem obračunu izločil branilca naslova Barcelono.

closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm še zmerej optimist,na lanski dirki jih je po 4. mestu na kvalifikacijah za šalo prehitel med dirko.

preseneča me pa hayden,zgleda so tut ducatija nardil mal bl voznega.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se stav tiče...

Danes sem odigral Pedroso proti Rossiju, ker vidim Danija v TOP 3, Valeta pa zaradi poškodbe in ker ni še 100% tam okrog 6. mesta. Tudi jutri mislim da se ne bo boril za zmago in dvomim da bo na stopničkah...

Tale vikend vidim Lorenza z zmago na kvalifikacijah dane, jutri štart z prvega mesta in če ne bo padel kot lani tukaj bo verjetno zmagal. Prej pa moramo videti še kvalifikacije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da bo zmagal Stoner.. Pesti pa kot vedno držim za Haydna :) No, pa še za Bena zraven.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Izidi:

– razred motoGP:

1. Dani Pedrosa ŠPA Honda 1:39.202

2. Jorge Lorenzo ŠPA Yamaha 1:39.487

3. Casey Stoner AVS Ducati 1:39.511

4. Valentino Rossi ITA Yamaha Team 1:39.558

5. Nicky Hayden ZDA Ducati 1:39.560

6. Randy de Puniet FRA LCR Honda 1:39.591

7. Colin Edwards ZDA Yamaha Tech 3 1:39.970

8. Ben Spies ZDA Yamaha Tech 3 1:39.989

9. Andrea Dovizioso ITA Honda 1:40.021

10. Marco Melandri ITA Honda Gresini 1:40.027

Rossi se je kar dobro držal, Nicky tudi, tako da upam na zanimivo dirko jutri :) Pa čestitke Daniju za pole, če bo še dirko zdržal, se bo nov motocikel dobro obrestoval.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvalifikacije

kvalifikacije.jpg

Španca najboljša!

Napete kvalifikacije, ki jih je zasluženo dobil španec Dani Pedrosa, ki je slabše začel, potem opravil par nastavitev motocikla in v zadnjih minutah gladko prevzel vodstvo in zatem samo še izboljševal čase. Tudi drugi domačin Jorge Lorenzo zelo dober na drugem mestu z samo dobrimi dvemi desetinkami zaostanka za Danijem. Prav tako slabše začel in na koncu že skoraj ogrozil Danija.

Iz tretjega mesta bo jutrišnjo dirko pričel avstralec Casey Stoner, ki je skoraj izenačen z Lorenzom.

Rahlo poškodovan italijan Valentino Rossi zelo dobro 4. mesto, s tem da je na začetku in do polovice kvalifikacij vodil in tudi proti koncu skoraj ogrozil oba španca, a kljub temu je 4. mesto odlično izhodišče za Italijana, ki je kljub poškodbi rame odličen tukaj v Jerezu.

Na 5. mestu samo z 2 tisočinki sekunde razlike američan Hayden, ki je tukaj v Jerezu zelo dober.

Randy de Puniet spet pokazal eno dobro predstavo in nekaj časa bil celo na 3. mestu, a na koncu odlično izhodišče in 6. štartno mesto za rahlo presenečenje letošnje sezone.

Na 7. in 8. mestu obe tech3 yamahi z Edwardsom in Spiesom, ki spet kaže odlično vožnjo, rahlo razočaranje na 9. mestu pa španec Dovizioso, od katerega se je pričakovalo več tukaj, saj je sezono dobro začel in sigurno bo jutri na dirki veliko boljši kot danes na kvalifikacijah.

Za konec naj omenim še Melandrija na 10. mestu in napredek je viden, saj je bil nekaj časa celo v top 6, tako da vidimo da je rezultat veliko boljši kot na 1. dirki, ko je italijan zelo razočaral.

Jutri lahko pričakujemo še eno dobro dirko, z verjamem da spektakularnim štartom Pedrose in samo upam da se ne bo že na začetku dirke preveč oddaljil in da bo dirka vsaj tako izenačena in dobra kot je bila prva dirka sezone v Katarju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si želim zmage Pedrose, čimboljše uvrstitve Capirossija, ne želim pa Rossija, Lorenza in vseh yamah pri vrhu.

Torej za hondo in suzukija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da Lorenzo zmaga jutri, absolutno pa ni sigurno in upam da bomo videli spet kakšno tesno dirko in da se ne bo Pedrosa preveč oddaljil že na štartu in potem dolgočasno vodil celo dirko. Itak pa Pedrosa vedno odlično štarta, pridobi par mest, potem pa proti koncu dirke vedno za par mest pade, tako da mislim da bo jutri enako, čeprav je na tej progi vedno dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!