Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Huh, z mojo napovedjo o Stonerjevi zmagi ne bi moral bolj ustreliti mimo :whistle:

No, ampak mi je bolj všeč tako! :D Sicer sem upal, da bom videl Nickya na podiumu, ampak že to, da je končal pred Caseyem, kljub temu da je štartal za njim, me zelo razveseljuje :OK:

Drugače pa čestitke prvim trem, Dani je bil celo dirko hiter, Rossi se je tudi fajn držal, Lorenzotu pa kapo dol! To zmago mu resnično privoščim :trance_27_notworthy:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo je res norc! Dirko je odpeljal več kot odlično.

Moto2 je pa enostavno zadetek v polno !!!! komaj čakam naslednjo dirko. Pravo hard core / old school dirkanje. Brez nepotrebne elektronike, lepi power slidi in nora prehitevanja..... Sploh me ne moti, da ni tehničnega napredka in da imajo vsi eneke pogonske agregate (kar bi me v MotoGpju motilo). Po časih sploh niso kaj dosti hitrejši od 125 (mislim da cca 2 sek). So pa pravi adrenalin šus.

Popravljeno . Popravil IBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, kakšno srečo je imel Lorenzo, kajti od kdar pomnim, ko je hotel stisniti do skrajne meje mu enostavni ni zneslo in je pristal v pesku. Danes sem pa samo čakal kdaj se bo to zgodilo, ko sem gledal zadnje 3 kroge sploh nisem mel časa dihat, sam napeto sem gledal, kaj se bo izcinilo :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nevem če je to ravno sreča... srečo je imel samo takrat ko sta se z danijem ruknla... drgač je pa pokazu kako se pelje ;) :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

današnja dirka je bla do zadnjih nekaj krogov precej dolgočasna, nato je postalo zelo napeto ;) škoda ker niso raje kazali borb za nižja mesta, tam je kar naprej dogajalo :wacko: in škoda ker je Benu umrla Yamaha, pa še pohvala Nickyju, zgleda mu je hujšanje res prineslo boljše cajte :P

je bla pa FULL zanimiva dirka Honda-cupa :yea2: škoda za Kennyja in Gaborja, sem upal da bosta bolj spredaj

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi je lani ene parkrat bil Lorenzo čist okej dirkač, se je danes po dirki vedel res kretensko in samo upam, da ne bo ta model prevzel Rossijeve štafete in zmagoval naslednjih X let ...

Dirkanje niso samo pokali, je tudi 'format' dirkača ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zaradi mene naj delajo na koncu kar jim paše, saj si nekako zasluži, tistih 5min slave naj živijo. Važno je da je sama dirka zanimiva, da ko sedim v naslonjaču enostavno uživam in ne mislim na nič drugega :)

Mogoče se je na trenutke že res malo preveč izpostavljal, mogoče je pa le spoznal, da je imel res sakramensko srečo glede na to, kako je dvakrat ležal na Pedrosovvem motorju.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi je lani ene parkrat bil Lorenzo čist okej dirkač, se je danes po dirki vedel res kretensko in samo upam, da ne bo ta model prevzel Rossijeve štafete in zmagoval naslednjih X let ...

Dirkanje niso samo pokali, je tudi 'format' dirkača ...

Mislim, da je edini on sposoben nasledit Rossija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi je lani ene parkrat bil Lorenzo čist okej dirkač, se je danes po dirki vedel res kretensko in samo upam, da ne bo ta model prevzel Rossijeve štafete in zmagoval naslednjih X let ...

Dirkanje niso samo pokali, je tudi 'format' dirkača ...

in kaj je bilo narobe s tem ko je skočil v bazen? ko je pa rossi izvajal svoje "vragolije" je bil pa car...

glede tistega napenjanja na ograji pa... verjetno mu je domača zmaga V TAKEM SLOGU res veliko pomenila in to je fant želel pokazat... in pokazal je :trance_27_notworthy:

nisem njegov fan, sicer mi ni antipatičen, pravtako pa nimam nikakršnih simpatij do njega, ampak vseeno mislim da se je obnašal okej in da je blo ql... veselje iz srca, ne pa neke makaronarske ciganske fore z grupo ovc okrog sebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se moram strinjat z mashino pa čeprov je ashole in ma zmeri bedne pripombe... no uglavnem tokrat ma čist prou, lorenzo je in vedno bo nek frajerčk k se nezna drugača veselit uspeha kot da se neki vn meče in misle da je bog i batina.. rossi, pedrosa,.. in podobni dirkači se čist drugač veselijo in jih je prou veselje gledat, medtem ko lorenzo.. :SS antipatičen do daske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se moram strinjat z mashino pa čeprov je ashole in ma zmeri bedne pripombe... no uglavnem tokrat ma čist prou, lorenzo je in vedno bo nek frajerčk k se nezna drugača veselit uspeha kot da se neki vn meče in misle da je bog i batina.. rossi, pedrosa,.. in podobni dirkači se čist drugač veselijo in jih je prou veselje gledat, medtem ko lorenzo.. :SS antipatičen do daske

Ko bo nekdo od nas nabil svetovno konkurenco tako kot jo je danes Lorenzo, potem smo lahko pametni. Do takrat, pa zaradi mene če na glavo v bazen skače ali pa prevale dela na štartno-ciljni ravnini. Danes jih je povozil tako, kot jih že dolgo ni nihče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se moram strinjat z mashino pa čeprov je ashole in ma zmeri bedne pripombe... no uglavnem tokrat ma čist prou, lorenzo je in vedno bo nek frajerčk k se nezna drugača veselit uspeha kot da se neki vn meče in misle da je bog i batina.. rossi, pedrosa,.. in podobni dirkači se čist drugač veselijo in jih je prou veselje gledat, medtem ko lorenzo.. :SS antipatičen do daske

če se kdo vn meče je to rossi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se kdo vn meče je to rossi...

vn meče.. sm ne tko kt lorenzo.. pa se loh userješ. tkoj k ga pokaže na tv že vidiš un fris samovšečen.. uglavnem,se mi ne da nakladat več in pametovat , si že ti za to kle.. sam mnenje povem tko kt ostali. LP :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je edini on sposoben nasledit Rossija.

Ma Lorenzo je jadan, kar se njegovega karakterja tiče. Meni osebno ni všeč in lani ko so govorili da bo šel letos h Hondi sem bil zelo vesel. Ali pa primer. Ko je prišel v motogp je stalno govoril da je Rossijev velik fan in oboževalec, zdaj pa ga ne more videti in Rossi mu lepo vrača :yea1: jaz bi rad videl v prihodnje v istem moštvu Rossija in Spiesa..zakon! Ne pa ta jadan Lorenzo (meni osebno). Kar se pa vožnje tiče ok, kar se karakterja tiče NOOOT!

Zdej mi pa filajte minuse :yea2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k majo zatemnjene vezirje in se ne vid kake grimase delajo ob takih priložnostih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vn meče.. sm ne tko kt lorenzo.. pa se loh userješ. tkoj k ga pokaže na tv že vidiš un fris samovšečen.. uglavnem,se mi ne da nakladat več in pametovat , si že ti za to kle.. sam mnenje povem tko kt ostali. LP :zzz:

Hahahaha pa še res je. AGREE :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns jih je lorenzo pošteno nabil :trance_27_notworthy:

a mogoče kdo ve kaj je vzrok odstopu spiesa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo vrhunsko prvenstvo closedeyes.gif

ampak z tako brezkompromisno vožnjo oz borbo kot sta jo danes ta 2 cicibana prikazala se ne da osvojit prvenstva( ker se bo zgodilo da se bo prej ko slej nekdo kotalil)

stoner bo v svojem timu letos imel hudo konkurenco tako da ne vem kako bo kaj

rossi je tako navajen da je lorenzo iz leta v leto boljši( a izkušnje odigrajo veliko vlogo)

no pustimo se presenetit...

malce se bo treba sintisajzer pošraufat, ker je honda delovala hitrejše na ravnicahclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je škoda, ker je Pedrosa popustil na koncu. Je pa res, kar se je videlo in so potrdili komentatorji, da ima yamaha prednost v voznosti, honda pa nekaj v agregatu. Tale steza je bila glih za minimum v korist yamahi.

Ves čas sem navijal, da bi Daniju uspel pobeg, vendar ni zmogel, kakor je to delal včasih Doohan. Komaj čakam kakšne hitrejše piste, kjer bolj pridejo do izraza honda, ducati, pa tudi suzuki. Slednji me presenetljivo ni razočaral, saj je Loris začel celo prehitro, s padcem. Bautista pa niti ne slabo, pričakoval sem celo slabše. So nekje v sredini med poltovarniškimi hondami, yamahe pa so nabili, kar me skrajno veseli :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama sem bla s kremplji v kavcu absolutno za Rossija, ampak jim je Lorenzo res dal po p**** (ceprav mogoce mal nespametno in agresivno...sem cakala, da se bo zvaljalwhistle.gif ), tko da vsa casttrance_27_notworthy.gif ..glede na neumnosti, ki jih je izvajal po koncu dirke je tudi precej razvidno, da mu ne primanjkuje energije in moci, tko da v tem pogledu je konkurencen (upajmo na spremembo vedenjawink.gif )... na tiskovki se mi je pa zdelo, da je Pedrosa nekako nepreprican vase, zato mu je mogoce spolzela tale zmaga med prsti..

...Spiesu ne vem ce ni odpovedal motortrance_11_confused.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo je včeraj rešil dirko pred tem, da bi bila ultradolgočasna. hudo dobra vožnja na nož je bila, ko bi le v vsaki tekmi doživeli kaj takega, ne nujno z istimi akterji!

dejstvo je, da lorenzo dobro vozi in da je dokazano dober...

vemo pa, da skuša biti kopija rossiju, vsaj kar se nastopaštva po zmagi in obnašanja tiče. toda kopija je vedno slabša od originala, to se ve... lorenzo nima niti obraza niti primerne karizme za vso to zabavljaštvo.

včeraj je pretiraval, enostavno pretiraval! pocukrano. kot en ciciban z največjo liziko...

eh, bo že...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner ima po dveh dirkah 11 točk, hayden pa 26. zdej ga je nabil v boju ena na ena. hecno. to, in Lhutijeva predstava v megadirki moto2, nam lepo in zelo jasno kaže, da svetovni prvak nisi po nesreči, slučajno, ker so drugi zayebali. respect! Spiesa je ustavil problem na prednjem kolesu. Yamaha je klecnila in po dveh kritičnih situacijah je zapeljal v bokse.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, morte vedet, da ima fant 23 let - adrenalin šprica (Rossi je za njega starček). Le tak začetnik lahko uspe. Karizmo si bo še zgradil (oz mu jo bodo zgradili sponzorji) samo, da ustvari rezultate na pisti.

Pravi Španec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nj si Lorenzo malo privoči... itak si bo to redko :P ... žal mi je za Bena :cry: ... drugač pa ... dobra dirka (vsaj proti koncu, še dobr, da sem se zbudu :P ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!