Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Uff kje je še to. Ne prehitevaj! :D

Prej moramo v Le Mansu zmagat :naughty: velikokrat pride deževno, kar bi ustrezalo za dvoboj Rossi - Lorenzo :evilgrin:

Lizika bi itak šla v pesek pol :grim :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo je včeraj rešil dirko pred tem, da bi bila ultradolgočasna. hudo dobra vožnja na nož je bila, ko bi le v vsaki tekmi doživeli kaj takega, ne nujno z istimi akterji!

dejstvo je, da lorenzo dobro vozi in da je dokazano dober...

vemo pa, da skuša biti kopija rossiju, vsaj kar se nastopaštva po zmagi in obnašanja tiče. toda kopija je vedno slabša od originala, to se ve... lorenzo nima niti obraza niti primerne karizme za vso to zabavljaštvo.

včeraj je pretiraval, enostavno pretiraval! pocukrano. kot en ciciban z največjo liziko...

eh, bo že...

res ste omejeni... druge besede ne najdem... spuščate se v to kako se je nekdo veselil... pred domačimi navijači si je dal duška... zato ker je vedel kako je odvozil... ponosn je bil sam nase in to res upravičeno... in vi začnete s takimi bednimi komentarji... in to ravno tisti ki ste privrženci največjega klovna v motogp... se vidi da ne prenesete poraza in se kujate na tak način... sram vas je lahko vseh...

sam osebno ne maram kakih pretiranih skečev po dirki... ampak lorenzev skok v vodo je bil ql... dejansko ni nič režiral kot strojan#46 ampak se je enostavno vrgel v vodo... glede šopirjenja v pedoku pa... lorenzo se je res imel za kaj šopiriti... ta predstava je bila izjemna... naši so bili peti pa nisem pol tolk užaljen kolkr vsi rossi fani, pa je bil rossi na podiumu...

stoner ima po dveh dirkah 11 točk, hayden pa 26. zdej ga je nabil v boju ena na ena. hecno. to, in Lhutijeva predstava v megadirki moto2, nam lepo in zelo jasno kaže, da svetovni prvak nisi po nesreči, slučajno, ker so drugi zayebali. respect! Spiesa je ustavil problem na prednjem kolesu. Yamaha je klecnila in po dveh kritičnih situacijah je zapeljal v bokse.

al pa če je stoner padu na polovici dirk in se je sezona šele začela? sploh pa je bila zadnja dirka jerez... od tebe bi človek pričakoval večjo objektivnost... ampak neee... napišeš vsako bedarijo ki kaže v škodo stonerju... kaj se sploh utikaš vanj če je tako slab... res si omejen...

spies je pa šel v zadnjem ovinku po nekaj korgih čist na komolec izgledalo je kot da bi se s komolcem od tal odbil :D

Uff kje je še to. Ne prehitevaj! :D

Prej moramo v Le Mansu zmagat :naughty: velikokrat pride deževno, kar bi ustrezalo za dvoboj Rossi - Lorenzo :evilgrin:

Lizika bi itak šla v pesek pol :grim :010

kdo je že lani stresu svoj moped v pesek v deževnem le mansu? :O

rossi je bil prav tako (kot tudi jorge) v pesku v deževnem doningtonu :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem Honde je samo ta, da NIMA dirkača, ki bi bil format prvaka, šampijona. Pedrosa je navaden drekač, ki za svoje neuspehe išče izgovore v motorju, a je že prevečkrat dokazal, da NI sposoben odpeljati cele dirke tako kot bi jo moral! Drugače pa KAPO dol, Lorenzo je dokazal da je iz pravega "TESTA"!!! Ampak, Rossi še bo vozil celo sezono in še več... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem Honde je samo ta, da NIMA dirkača, ki bi bil format prvaka, šampijona. Pedrosa je navaden drekač, ki za svoje neuspehe išče izgovore v motorju, a je že prevečkrat dokazal, da NI sposoben odpeljati cele dirke tako kot bi jo moral! Drugače pa KAPO dol, Lorenzo je dokazal da je iz pravega "TESTA"!!! Ampak, Rossi še bo vozil celo sezono in še več... :worship:

Najbrž to kar drži. taljanski novinarji so pedroso po dirki precej okrcali. Dečko ima definitivno dovolj izkušen in predvsem podpore v hondi, da bi že moral bit prvak. Zdi se mi še najbol podoben Biaggiju, le da italjan take podpore v Hondi ni imel, v kategoriji 250 pa sta oba postavila konkurentom previsoke standarde. Priznat moramo, da je Honda nardila veeelik korak naprej, danes tudi testirajo nov motor, ki naj bi odpravil problem v srednjem območju vrtljajev, kar bo pedroso 100% pognalo do parih zmag v sezoni. kar za naslov ni zadosti, kar nam je najlepš pokazal 46, tretji, precej konkurenčen, kljub poškodbi in(po njegovih besedah) slabo naštelanem motorju, finetunung na treningih je odpadel, ker je bolelo preveč, in se je šparal za dirko.

Jorge je bil že lani konstantno konkurenčen, in letos suvereno nadaljuje kjer je končal lani. najbrž bi bil sposoben hondino ekipo potegnt naprej, izzivat Yamaho in ducati s stonerjem ikn haydnom, ko se ta sestavi, če mu ta konc sezone fiatovci odrečejo gostoljubje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž to kar drži. taljanski novinarji so pedroso po dirki precej okrcali. Dečko ima definitivno dovolj izkušen in predvsem podpore v hondi, da bi že moral bit prvak. Zdi se mi še najbol podoben Biaggiju, le da italjan take podpore v Hondi ni imel, v kategoriji 250 pa sta oba postavila konkurentom previsoke standarde. Priznat moramo, da je Honda nardila veeelik korak naprej, danes tudi testirajo nov motor, ki naj bi odpravil problem v srednjem območju vrtljajev, kar bo pedroso 100% pognalo do parih zmag v sezoni. kar za naslov ni zadosti, kar nam je najlepš pokazal 46, tretji, precej konkurenčen, kljub poškodbi in(po njegovih besedah) slabo naštelanem motorju, finetunung na treningih je odpadel, ker je bolelo preveč, in se je šparal za dirko.

Jorge je bil že lani konstantno konkurenčen, in letos suvereno nadaljuje kjer je končal lani. najbrž bi bil sposoben hondino ekipo potegnt naprej, izzivat Yamaho in ducati s stonerjem ikn haydnom, ko se ta sestavi, če mu ta konc sezone fiatovci odrečejo gostoljubje.

ja pedrosa je biu dns prvi na testiranjih v jerezu 0.055sec pred rossijem in še en drobiž več pred lorenzom.

cartman,v primeru da letos lorenzo osvoji naslov,ali misliš da se mu bojo fiatovci odrekli? dvomim, potem valeta vidm idin še na dučeju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pedrosa je biu dns prvi na testiranjih v jerezu 0.055sec pred rossijem in še en drobiž več pred lorenzom.

cartman,v primeru da letos lorenzo osvoji naslov,ali misliš da se mu bojo fiatovci odrekli? dvomim, potem valeta vidm idin še na dučeju.

če sm čist iskren, Lorenza letos ne vidim kot prvaka. Zdi se mi, da je Rossi zelo zelo motiviran. Tak pa je malodane nepremagljiv. Vem da so mimo samo dve dirki, ampak že štart v Jerezu nam je dooosti povedal, kako misli na točke in naslov. ve, da se potolčen nemore/nesme spustit v dogfight, zato je štartal kot le redko. je pa možno da 99 zmaga. mislim da bodo njegov pogajalski manevrski prostor omejevali velik Ego zahteva po veliki plači Rossi in Spies. . . tako de izid nas lahko tud preseneti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR, če si ti dal meni minus, sem ga še jaz tebi :D:P :grim

Drugač pa, kdo je užaljen ker je Rossi bil (po tvoje) SAMO 3ji. To je ODLIČEN rezultat, jaz ga nisem vidu na stopničkah pred tekmo. Pejdi ti na motogp motor in vozi napol polomljen. Kot sem že rekel...še en dokaz da je Rossi legenda legend.

Lorenza pa tudi jaz ne vidim kot prvaka in se strinjam z Cartmanom, da je Rossi letos zelo motiviran, pred sezono je tudi sam rekel da v svoji karieri še ni bil tako motiviran kot to sezono, čeprav mislim da je malo pretiraval. Lovi okrogel naslov in letos mislim da ga bodo težko drugi lovili, čeprav kot zdaj zgleda je hvala bogu zelo zanimiva sezona, vsaj začetek in zgleda zelo izenačeno, čeprav Stoner pomoje kar je zdaj pokazal nima šans in tudi že veliko zaostaja za Rossijem in Lorenzom, ker je prvo dirko pač pokazal svojo nesposobnost in ni mogel zdržati pritiska na eni dirki, kljub temu da je razbil vse po vrsti na treningih in kvalifikacijah. Pedrosa z novim paketom izgleda veliko boljši in bo lahko ogrozil letos prva dva, ga pa ne vidim kot prvaka, saj smo lepo videli včeraj tisto kot že tok časa pri njemu...odličen štart in potem nekonstantna vožnja, ter padec na 2. mesto, kljub temu da je že imel skoraj zmago v žepu in če bi bil naprimer Rossi (tudi Lorenzo pomoje oz. kakšen drugi podoben dirkač) na mestu od Pedrose včeraj, ni šans da bi končal na 2. mestu. Rossi bo prvak in konc debate :010:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pedrosa je biu dns prvi na testiranjih v jerezu 0.055sec pred rossijem in še en drobiž več pred lorenzom.

cartman,v primeru da letos lorenzo osvoji naslov,ali misliš da se mu bojo fiatovci odrekli? dvomim, potem valeta vidm idin še na dučeju.

Upam da bo res šel h Ducatiju, zato ker si želim malo akcije in spremembe in verjamem da tudi Rossi, kot takrat ko je bil pri Hondi, res pa da je velika razlika bila takrat v situaciji, saj so pri Hondi jadniki v vodstvu, kot je tudi sam Rossi povedal, h Yamahi pa je šel ker je hotel dokazat da motor ni pomemben ampak voznik, saj je bila takrat Honda najboljši motor v motogpju, brez konkurence, šel pa je h yamahi ki so bili nula proti hondi. Letos pa ima yamaha najboljši motor v motogpju, pa tudi končno hitrost so izboljšali izpred let...pa še nekaj je. Pri hondi ne poznajo poraza, če je Rossi kdaj končal drugi so bili jezni, če je zmagal kot vedno pa ni bilo nič, saj se za njih zdi zmaga samoumnevna in tudi letos so napovedali da bo Pedrosa prvak... :whistle:

+ lepo vidimo kdo je pri Yamahi boss, kako Rossi v garaži med treningi "dirigira" mehanike, Brivia, itd. pri Hondi ni šans da bi to delal, saj so tudi vsi bolj resni, itd. kot je sam Rossi povedal. Pri ducatiju ima par prijateljev in velikokrat mu govorijo naj pride h njim in dirka z italijanskim motorjem in upam da gre h njim, res pa da se bi na začetku malo privajal sa jej Ducati čisto drugi stil vožnje od yamahe in dvomim da bi bil takoj prvo sezono prvak z ducatijem...sigurno pa raje h ducatiju kot v F1, res pa da če bo Rossi rabu €€€ bo sigurno šel v F1, kjer se obračajo veliko večji €€ kot v motogpju + ne pozabimo nekaj. Kje je Rossi začel? Na gokardu in takrat če bi imela družina Rossi dovolj denarja Rossi ne bi šel v motošport, ampak bi nadaljeval dirkanje z gokardi in ko je bil mali je imel ogromno željo dirkati v F1, tako da se ne čudim zakaj ga toliko vleče v F1...upam pa da ne bo šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem Honde je samo ta, da NIMA dirkača, ki bi bil format prvaka, šampijona. Pedrosa je navaden drekač, ki za svoje neuspehe išče izgovore v motorju, a je že prevečkrat dokazal, da NI sposoben odpeljati cele dirke tako kot bi jo moral! Drugače pa KAPO dol, Lorenzo je dokazal da je iz pravega "TESTA"!!! Ampak, Rossi še bo vozil celo sezono in še več... :worship:

ne bom pozabil sezone 2008, ko je bil dani vodilni v prvenstvu na za moje pojme slabši hondi in celo v nemčiji je vodil za 10 s pa potem pogrnil in si zajebal celo sezono s poškodbo... takrat mislm da je dokazal da je lahko prvak... lani je mel mal smole sploh ko je bil na začetku polomlen... letos bomo vidl... ampak jst vrjamem da je dani zmožen postat prvak, samo v tej konkurenci je to mal težje, kot je bilo pa rossiju od 2001 do 2005... pa tud motor ni več kar je bil...

KennyJR, če si ti dal meni minus, sem ga še jaz tebi :D:P :grim

nisem ti dal minusa ker se ne minusam in plusam sploh nikol in nevem če sm že podelil več kot pa 3 minuse vsega skupi... nism tak kot vsi ostali ki na komentar rossi car dajo + in na komentar stoner je hiter minus... kot da bi bili na 24ur.com... u bistvu slabše... ker tam je to normalno... čeprav mislm da vas ima itak 90% tudi tam račun in veselo nabijate komentarje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne komentiram na 24.ur, ampak samo tukaj na motosvetu, pa še to samo zato ker vem da so eni legende in spremljajo motogp u nulo kot tudi sam in povedam kakšno moje mnenje, predvsem pred dirko, pa tudi na moj forum veliko pišem o motogpju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo da povedaš haha :)

ne nism ciljal nate... tvoji komenarji so še dokaj normalni, tako da predvideva da te na 24ur ni ;)... sploh ne favoriziraš rossija tako kot nekateri, katerim je dejansko samoumevno da mora rossi zmagat, če pa ne, je pa takoj kak razlog zakaj ni zmagal... da bi pa priznali, da ne more biti vsako dirko najboljši pa ne.. tukaj predvsem mislim kakega hiltona, ki kar misli da bi moral rossi vse dirke zmagat, da bo svet pravičen... jejjej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vemo pa, da skuša biti kopija rossiju, vsaj kar se nastopaštva po zmagi in obnašanja tiče. toda kopija je vedno slabša od originala, to se ve... lorenzo nima niti obraza niti primerne karizme za vso to zabavljaštvo.

včeraj je pretiraval, enostavno pretiraval! pocukrano. kot en ciciban z največjo liziko...

Dovolj o njem je povedalo že to, da je skočil v bazen, iz katerega sam ni mogel zlesti niti pod razno ...

Pravi Španec

Ja, isti so, ko Grki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ste omejeni... druge besede ne najdem... spuščate se v to kako se je nekdo veselil... pred domačimi navijači si je dal duška...

Sploh si ga ni dal - samo nekaj se je na silo napenjal ... saj v tem je fora (oziroma "problem").

Tale prenapetež bo še kakšno pizdarijo letos naredil ... Vozil je tudi kot kreten v zadnjih krogih ... me spominja na nekega drugega Španca, ki je prav zaradi take prenapetosti bil dokaj tragičen lik MotoGP-ja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo da povedaš haha :)

ne nism ciljal nate... tvoji komenarji so še dokaj normalni, tako da predvideva da te na 24ur ni ;)... sploh ne favoriziraš rossija tako kot nekateri, katerim je dejansko samoumevno da mora rossi zmagat, če pa ne, je pa takoj kak razlog zakaj ni zmagal... da bi pa priznali, da ne more biti vsako dirko najboljši pa ne.. tukaj predvsem mislim kakega hiltona, ki kar misli da bi moral rossi vse dirke zmagat, da bo svet pravičen... jejjej...

Jaz ljubim motogp in uživam ob gledanju tega športa, spoštujem pa vse dirkače, ki dirkajo, tudi če se vozijo na zadnjem mestu, res pa da jih veliko poznam tudi zelo podrobno, predvsem rossija od katerega sem največji fan že od malih nog. Nekateri dirkači pa mi niso všeč, kot naprimer Lorenzo, nikoli pa nisem rekel da ga ne spoštujem in tudi priznam da je dober dirkač, všeč pa mi ni in pika. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom pozabil sezone 2008, ko je bil dani vodilni v prvenstvu na za moje pojme slabši hondi in celo v nemčiji je vodil za 10 s pa potem pogrnil in si zajebal celo sezono s poškodbo... takrat mislm da je dokazal da je lahko prvak... lani je mel mal smole sploh ko je bil na začetku polomlen... letos bomo vidl... ampak jst vrjamem da je dani zmožen postat prvak, samo v tej konkurenci je to mal težje, kot je bilo pa rossiju od 2001 do 2005... pa tud motor ni več kar je bil...

Zdaj pa res ne vem več, ali si debil, ali pa nepismen.... :wallbash:

Zakaj že je bil Dani polomljen??? Ker vozi kot kak prvak, ali zato ker se kotali kot prvak?!? Pa da od 2001 do 2005 NI bilo konkurence?!? Hahaha, prav nasmeji me tvoja otroška naivnost.. Daj mali, še nisi skapiral, da so vsi tvoji komentarji nesmiselni??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa res ne vem več, ali si debil, ali pa nepismen.... :wallbash:

Zakaj že je bil Dani polomljen??? Ker vozi kot kak prvak, ali zato ker se kotali kot prvak?!? Pa da od 2001 do 2005 NI bilo konkurence?!? Hahaha, prav nasmeji me tvoja otroška naivnost.. Daj mali, še nisi skapiral, da so vsi tvoji komentarji nesmiselni??

@Demon,

nima se smisla kregat in obremenjevat s prepirljivim mulcem, ki hoče imeti vedno prav in vidi cela 2m pred sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom pozabil sezone 2008, ko je bil dani vodilni v prvenstvu na za moje pojme slabši hondi in celo v nemčiji je vodil za 10 s pa potem pogrnil in si zajebal celo sezono s poškodbo... takrat mislm da je dokazal da je lahko prvak...

Ravno s tem je dokazal, da ni iz pravega testa. Treba je celo sezono odpeljat.

Moj favorit je itak Ben ... ne glede, če zmaga in, če se bo vrtel okol petega mesta, je zame že car :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Demon,

nima se smisla kregat in obremenjevat s prepirljivim mulcem, ki hoče imeti vedno prav in vidi cela 2m pred sabo

Saj imaš prav.... Bom popustil in se enostavno samo nasmejal njegovim komentarjem.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh si ga ni dal - samo nekaj se je na silo napenjal ... saj v tem je fora (oziroma "problem").

Tale prenapetež bo še kakšno pizdarijo letos naredil ... Vozil je tudi kot kreten v zadnjih krogih ... me spominja na nekega drugega Španca, ki je prav zaradi take prenapetosti bil dokaj tragičen lik MotoGP-ja ...

ja jest upam de te NE spominja na Gibernaua, ker tacga kot je bil Sete pač ni. Diploma iz španske književnosti in poliglot, španec k je angleško lepš govoru in bolš izbiral besede k vsi američani skupej. nikoli ni mel fabriške honde, in nikoli ni podkajlal svojga timskega tovariša. Do Seteja mam totaln respect, ker je bil precej več, kot sam dirkač. Knižni molji včasih ratajo mal sentimentalni, in ne razumejo, zakaj je reba ludem belance rint pod rebra. Škoda de ni šu u penzijo, ampak k ducatiju. in še večja škoda, de se je lani spet nek sral. Po drugi strani, sm 100% de ko bo pedrosa enkat odletu iz motogp, nebo nikoli več pršu nazaj, kot sta to nardila Sete in Barros. za razliko od pedrose sta ta 2 večino problemov pripisala sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest upam de te NE spominja na Gibernaua, ker tacga kot je bil Sete pač ni. Diploma iz španske književnosti in poliglot, španec k je angleško lepš govoru in bolš izbiral besede k vsi američani skupej. nikoli ni mel fabriške honde, in nikoli ni podkajlal svojga timskega tovariša. Do Seteja mam totaln respect, ker je bil precej več, kot sam dirkač. Knižni molji včasih ratajo mal sentimentalni, in ne razumejo, zakaj je reba ludem belance rint pod rebra. Škoda de ni šu u penzijo, ampak k ducatiju. in še večja škoda, de se je lani spet nek sral. Po drugi strani, sm 100% de ko bo pedrosa enkat odletu iz motogp, nebo nikoli več pršu nazaj, kot sta to nardila Sete in Barros. za razliko od pedrose sta ta 2 večino problemov pripisala sebi.

edwards se verjetno nebi strinjal...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh si ga ni dal - samo nekaj se je na silo napenjal ... saj v tem je fora (oziroma "problem").

Tale prenapetež bo še kakšno pizdarijo letos naredil ... Vozil je tudi kot kreten v zadnjih krogih ... me spominja na nekega drugega Španca, ki je prav zaradi take prenapetosti bil dokaj tragičen lik MotoGP-ja ...

V zadnjih krogih je vozil izredno in na račun njegove vožnje se bo še dolgo omenjalo to dirko. Zaradi takih prehitevanj navijačem zastane dih in zaradi tega si ta razred zasluži, da se mu reče kraljevi razred, oz. MotoGP.

Tisto po dirki pa mene niti ne gane, so tud Rossijeve fore meni osebno mim.

Popravljeno . Popravil rot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edwards se verjetno nebi strinjal...

Can You be more specific?

seveda sm govoril o pedrozinem poskusu sabotaže Haydnovega naslova. kar najbrž edinstven primer v zadnjih, huh, 20 letih v motogp? WSBK in Fabrizio Vs Haga ne velja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Can You be more specific?

seveda sm govoril o pedrozinem poskusu sabotaže Haydnovega naslova. kar najbrž edinstven primer v zadnjih, huh, 20 letih v motogp? WSBK in Fabrizio Vs Haga ne velja :P

edwards je v nekem intervjuju povedal, da je bila setejeva(good guy)drža ena velika fasada za medije in za doseganje svojih ciljev(tudi v moštvu) ni izbiral sredstev, dobra moštvena kolega sta bila samo za medije, v resnici pa stvari niso bile tako rožnate

kar se pa danija tiče...

ne verjamem, da je bil takrat poskus sabotaže

dani je pač imel majhno matematično možnost osvojiti naslov zaradi katere je takrat malce brezglavo vozil in brez pravih izkušenj na 990ccm dirkalniku so mu stvari ušle izven kontrole

verjamem pa, da nenamerno

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!