Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

za odtenek slabši štarta prvi :worship:

ja... na trdih gumah je bil še vedno počasnejši... aja sam res... na koncu kvalifikacij so vozili pa na mehkih in s prazno posodo... verjetno bodo tako vozili tudi na dirki ane? :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... na trdih gumah je bil še vedno počasnejši... aja sam res... na koncu kvalifikacij so vozili pa na mehkih in s prazno posodo... verjetno bodo tako vozili tudi na dirki ane? wallbash.gif

Tok si pameten, da ti že škodi.wallbash.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ne moreš sprijaznit da tudi tisti ki niso za rossija lahko povejo kaj tehtnega? oz da je nekaj kar je rossiju v "škodo" tehtno?

ni vam pomoči... res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP in stave jutri? :?

Igram Rossija proti Lorenzu, De Punieta proti Edwardsu in Stonerja proti Pedrosi.

Mnenja? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP in stave jutri? :?

Igram Rossija proti Lorenzu, De Punieta proti Edwardsu in Stonerja proti Pedrosi.

Mnenja? :grim

Za prvo si nebi upal stavit,ostali dve pa.

Ima pa Rossi lepo motivacijo glede na to da je Inter.... :whistle::fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvo si nebi upal stavit,ostali dve pa.

Ima pa Rossi lepo motivacijo glede na to da je Inter.... :whistle::fight1:

se nebi mogel bolje strinjati...

jogre je hiter... torej ne bo pustil rossiju kar tako... mislm da če mu uspe vse po načrtih pol bi šlo...

tukaj bi dodal še caseya proti daniju, ker casey lahko zajebe... je že 2x letos, torej 100% zajeb...

randy pa vprašanje kolk krogov bo prevozil.... samo ti stavi... če bo ble stave tolk na izi bi vsi zadeli, tak pa zadane samo un ko ma jajce pa srečo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravte na scenarij v smislu..

Rossi ali Lorenzo končata na prvem ali drugem mestu, Stoner in Dani se udarta za tretje in gresta v maline, Nicky pride na podium :whistle::D

Nobenmu drugač ne želim nič slabega, sam Haydna bi rad na stopničkah vidu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravte na scenarij v smislu..

Rossi ali Lorenzo končata na prvem ali drugem mestu, Stoner in Dani se udarta za tretje in gresta v maline, Nicky pride na podium :whistle::D

Nobenmu drugač ne želim nič slabega, sam Haydna bi rad na stopničkah vidu :rolleyes:

mislim da je 10x večja možnot da se ne končata rossi in lorenzo, ker sta oba preveč brezkompromisna... dani in stoner bi se že mal bol u izi zmenla...

pomojem hayden na tej dirki nima tolk velikih možnosti... če bo pa randy mal razredču konkurenco na štartu pa mogoče ;)

veliko sem pričakoval od bena.. sedaj pa nevem kako bo na dirki :/...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nebi mogel bolje strinjati...

jogre je hiter... torej ne bo pustil rossiju kar tako... mislm da če mu uspe vse po načrtih pol bi šlo...

tukaj bi dodal še caseya proti daniju, ker casey lahko zajebe... je že 2x letos, torej 100% zajeb...

randy pa vprašanje kolk krogov bo prevozil.... samo ti stavi... če bo ble stave tolk na izi bi vsi zadeli, tak pa zadane samo un ko ma jajce pa srečo ;)

Zakaj imam potem jaz tak plus na stavah? Se pa strinjam da stave niso izi, ne strinjam pa se da rabiš srečo, saj lahko vpliva samo 10% sreča. Res pa da je ptorebno vse zanalizirat, če hočeš narediti kaj dobička in s tem gre tudi toliko časa... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo opozarjam na pasti ki te čakajo :D

drugače pa:

jaz bom stavil na nika terola, ti boš stavil na pola espargaroja, kot ponavadi boš izgubil in stvar bo končana :fight1: :fight1: :fight1: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

aja če kdo ni gledal.. izjava skubica proti gabru :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mene opozarjaš? :D

Igram stave že 4 leta, tako da vem kako se to dela in dokler bom v takem plusu kot do sedaj, ne mislim končat .)

Danes pa prvič po 3 letih ne bom mogu gledat dirke v živo :headbang:

Warm up:

warm-up.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom gledal, potihem pa upam na polom yamahe in zmago honde. Vsaj teooretično, lahko upam.

Pa tudi scenarij zadnjih let je nezanimiv za gledat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zmagal je samovšečnež z rdečim X na betici, drugi je biu pa care rossi :yea1: Kr zanimiva dirka vsaj na začetku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc pa Stoner. Al nej se v red sprav al nej gre pa minimoto vozit.

Lorenzo pa suvereno. Se mi zdi, da bo počasi začel Rossi čez pregrado gledat kako Lorenzo nastavlja motor... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc pa Stoner. Al nej se v red sprav al nej gre pa minimoto vozit.

Lorenzo pa suvereno. Se mi zdi, da bo počasi začel Rossi čez pregrado gledat kako Lorenzo nastavlja motor...

Tale Lorenzo mi je dost kretenčkov.

Upam, da bo Rossi drugo leto zajahal Ducatija in zmagal še kaki 2 sezoni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc pa Stoner. Al nej se v red sprav al nej gre pa minimoto vozit.

Lorenzo pa suvereno. Se mi zdi, da bo počasi začel Rossi čez pregrado gledat kako Lorenzo nastavlja motor... :whistle:

ma ja... bil je ponovno najhitrejši... ko je prehitel nikija jih je ujel v dveh ovinkih :D

potem pa spet baaaaang... res nevem v čem tiči razlog za tako pogosto padanje, glede na to da je vsaj tolk hiter kot ostali...

čeprav danes je bil padec kar nekoliko čuden... sploh pa zdrs zadnjega kolesa ni ravno običajna stvar... očitno stonerju ne paše ravno TC...

za lorenza bi reku da bi lahko peljal še hitreje kot je sicer če bi bilo treba...

rossi je takoj popustil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke Lorenzotu.. Pozabljate pa da je biu Rossi še zmeraj rahlo poškodovan in bomo vidl naslednjo dirko kako in kaj bo... Navsezadnje pa naj zmagujejo tudi kakšni drugi dirkači da bo bolj zanimovo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja... bil je ponovno najhitrejši... ko je prehitel nikija jih je ujel v dveh ovinkih :D

potem pa spet baaaaang... res nevem v čem tiči razlog za tako pogosto padanje, glede na to da je vsaj tolk hiter kot ostali...

čeprav danes je bil padec kar nekoliko čuden... sploh pa zdrs zadnjega kolesa ni ravno običajna stvar... očitno stonerju ne paše ravno TC...

za lorenza bi reku da bi lahko peljal še hitreje kot je sicer če bi bilo treba...

rossi je takoj popustil...

Jst mislim,da ni boljši od njega,pri Rossiju je problem,ker je poškodovan,pa se mal špara.Je pa res,da ima Lorenzo mal več zagona in ve da je trenutno v prednosti pred Doctorjem zaradi pooškodbe in hoče to dobro izkoristiti.Drugač pa mislim,da je ROssi velik boljši dirkač od Lorenza.Pač moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo sezona pokazala... samo lorenzo je letos na vseh dirkah bil precej hitrejši od rossija... v qatarju je bil na začetku res preveč zadaj in ga na koncu ni mogel ujeti...

kadar lorenzo dobro štarta ga lahko premaga samo stoner, ampak na obeh dirkah ko je bilo to možno je stoner zlo hitro opravil vse skupi :D

glede rossijeve poškodbe pa vprašanje kolk je vse skupi res... če bi bil to stoner bi bil ena velika jokica...

samo mislm da rossi ne čuti kakih prevelikih bolečin ali česa podobnega, po dirki se je še fajn po tazadnem vozu... tko da mu hudega ne more bit...

je bil pa kr precej rdeč v glavo... samo to bodo bolj leta :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka:

dirka.jpg

Nisem zadovoljen. Dirke si nisem uspel pogledati, prvič po 3 letih, do sedaj sem vse gledal, a moram zloudat z neta, ko dajo gor posnetek z pop tvja.

Drugače pa zmaga Lorenza mi ni všeč. Pobegnil je že za 9 pik pred Rossijem in zdaj v Mugellu ima da Rossi zmaga, ker če tole Lorenzo spet dobi...potem bo heba :whistle:

Stonerju se pa samo smejem v tej sezoni :D:OK: Čestitke pa Doviju in Haydnu :trance_27_notworthy:

Ostalo pa več po dirki, ko mi uspe pogledat... =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!