Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Opažam, da vas je kar nekaj, kateri se spuščate le v komentatorje dirk (v dirke bolj malo)na pop-u, mogoče se res kdaj zmotita vi vsi se verjetno nikoli??!!! .................znanja ter izkušenj imata tudi kar nekaj predvsem Skubic aja vi jih imate spet več a ne..........res ste po moje sami "hudi rejserji" ste poleg na PS3 odpeljali še kakšno dirko??? Če pa vas seveda moti slovenski jezik je varianta za take še kakšna Al Jazeera ziher se tam bolje spoznajo :headbang:

Toliko nas je kot malo večjega predmestja evropskih mest in imamo prenose motoGP......precej večji narodi jih nimajo.......imejte "moto učenjaki" vsaj malo tolerance ter strpnosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam, da vas je kar nekaj, kateri se spuščate le v komentatorje dirk (v dirke bolj malo)na pop-u, mogoče se res kdaj zmotita vi vsi se verjetno nikoli??!!! .................znanja ter izkušenj imata tudi kar nekaj predvsem Skubic aja vi jih imate spet več a ne..........res ste po moje sami "hudi rejserji" ste poleg na PS3 odpeljali še kakšno dirko??? Če pa vas seveda moti slovenski jezik je varianta za take še kakšna Al Jazeera ziher se tam bolje spoznajo :headbang:

Toliko nas je kot malo večjega predmestja evropskih mest in imamo prenose motoGP......precej večji narodi jih nimajo.......imejte "moto učenjaki" vsaj malo tolerance ter strpnosti :)

Če lahko Keržišnik komentira dirke, lahko bilo kdo komentira Keržišnika... :P

Žal mi pogosto ubije voljo do gledanja prenosa, pa zato raje počakam in dolpotegnem posnetek Eurosporta s 'pravimi' komentatorji. Jih je lažje poslušat, čeprav tudi oni niso nezmotljivi...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gaber pa Skuba sta vceraj med prenosom povedala, da je Caseyu zdrsnil zadnji del motorja in tud in na posnetku se je res videlo tako. No, a Casey je po dirki povedal, da je v bistvu zdrsnil prednji del.

Je pa ta tezava zanimiva v toliko, ker je tud Hayden po dirki govoril o tem problemu. V bistvu se prednji del samo malo premakne prio zdrsu, kar bi bilo mogoce celo ujeti..a ob tem potem mocno zdrsne zadnji del..in pol crash...

torej sta mela fanta kar prav...ceprav zdrsne najprej prednji del, pa dejanski padec povzroci hud zdrs zadnjega dela motorja

takole je povedal Nicky:

The front? No, not really. I mean, some ... like my crash at Jerez, and his, it was really the front goes, and then the rear, actually, is what gets you. Like the front you can save, but the rear comes around. Naw. We have more grip with this engine, and some things. We got more grip in the rear. So we need to probably find more grip in the front to make the balance better.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju sta se Skuba in Gaber zelo popravila pri komentiranju in vse skupaj le ni tako slabo. Meni se zdi, da je napredek očiten in sedaj lahko brez problema dirke gledam tudi na POP-u. Le te reklame ...

Kar se dirke tiče, sam sem kot navijač Kamenega razočaran, fantu počasi zmanjkuje prostora za napake. Ob taki konkurenci, ga bosta dve ničli drago stali. Upam, da se spet najde in bo mešal štrene povsem pri vrhu. Ne vem, zakaj je Edwards vedno tako slab na dirki, na treningih pa ponavadi zelo visoko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so predvsem všeč občasni "smešni" komentarji Gabra, predvsem kadar je akcija in kdo koga prehiti :D nimam kaj rečt no. Z kakim eurosportom se itak ne morejo primerjat, ampak kot za slo je Gaber in letos odlično še to da je Skubic zraven...nimam kaj rečt. Super.

Gaber: "In sedaj je Rossi odrezal Lorenza kot potico" :OK: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra sta ja, edino kar me včash zmot je to da gaber sokomentatorju skače v besedo.. drgač pa v primerjavi s komentatorjema F1 sta profija 1a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal trapasto je kadar ne dojameta da je bil pač obakrat tomizava v akciji... najprej ko je padel de rosa in je šel tomizava samo malo vn in potem še ko je padel skupaj s pasinijem... pa je bilo vse čist logično... celo gaber je tisti prvi padec ki ga je le bežno pokazalo v ozadju opazil, pa ni mogel dojet kaj se je pravzaprav zgodilo... in potem kr neki nabijata da se je zmotil režiser in nevem kaj še vse... al pa če onadva ne morta dojet...

pa tista iz 125... ko je espargaro prehitel terola in se je gaber po enem krogu začel dret da ga je prehitel... ja al je tolk zabit da ne dojame... al je gledu skubica v učke tist ceu krog?

in potem se kr neki zmisl da je terol prehitel nazaj espargara... pa kako če je espargaro še vedno prvi in če sploh ni bilo nobenega prehitevanja.. in spet dretje 20 sekund v prazno...

to zame ni lih nevem kako dobro komentiranje...

aja... ko je bradleja mal ruknlo na pospeševanju, da je izgubil mesto... temu je gaber reku "kakšna neumnost"... ma neumn je on... al pa če je bradley gonu do konca, ker je mel na riti marca in se je pač zgodilo da ga je mal ruknl... neumnost je zame če vodiš za 20 sekund pa padeš 2 kroga pred koncem...

pa takih primerov je bilo tekom vikenda več...

in ko terol na kwalifikacijah vozi čase za 4. mesto je to že katastrofa? ah...

in potem pri prednosti lorenza 4 sekunde izjavi da ga bo rossi težko ujel... ja ne a res... čudno da se na koncu ni pohvalil da je pravilno napovedal...

smešn mi je skubic ko mu ne gre z jezika razred do 125 kubičnih centimetrov :D

pa njegova izjava za gabra: jaz bom stavil na terola, ti pa na espargara, kot ponavadi boš izgubil in stvar bo zaključena :evilgrin:

nimam "nič" proti komentatorjema... pa naj se zmotita... najbol bedno je to da nabijata (večinoma gaber)... kr ene bedastoče, kot so zgoraj naštete stvari...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam "nič" proti komentatorjema... pa naj se zmotita... najbol bedno je to da nabijata (večinoma gaber)... kr ene bedastoče, kot so zgoraj naštete stvari...

Mislim, da bo tole, kar si izjavil, držalo tudi za večino tvojih postov v tej temi....pa brez zamere, vzami to kot dobronamerno kritiko.

ena lepa iz Le Mansa, da ne bom samo nabijal :blush:n510054_lorenzo.onboard_0.preview.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če te kaj potolaži ti sporočam da vnaprej nebo nič drugače... ne mislim pisat... rossi je najbolši, prihaja mi na rossija, samo zato da bi bili drugim moji posti všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če te kaj potolaži ti sporočam da vnaprej nebo nič drugače... ne mislim pisat... rossi je najbolši, prihaja mi na rossija, samo zato da bi bili drugim moji posti všeč...

Pa saj te noben ne zatira, ti samo preveč nakladaš v tej temi.

Sploh pa ni zanimive debate, tudi po tvoji zaslugi, govori se samo o dirkačih in kdo je boljši od koga.

Nič pa o motorjih, kar je navsezadnje najbolj zanimivo, tehniki, agregatih, elektroniki, šasijah, gumah...

Vsi vemo, da je Rossi pač na vrhu, ampak kaj je treba to kar naprej ponavljat?? Brezveze.

Pa tudi za ostala moštve, kot da jih ni, jst bi z veseljem rekel kakšno o suzukiju, pa o satelitskih hondah,

saj ravno tako dirkajo in si morjo zaslužit tud naše zanimanje.

Tako pa samo fiat yamaha, Stoner, Pedrosa, nekaj časa je bil Spies aktualen in potem konec.

Je pa navsezadnje res, da so mi tako Rossi in Lorenzo, pa tudi yamaha zadnje stvari, za katere želim da zmagujejo.

Bi pa zelo užival recimo suverene zmage Pedrose in vrhunske uvrstitve suzukija.

Nekdo drug pa kontra. Normalno, zato pa je dirkanje, da se tekmuje.

Ampak nazadnje je to še zmeraj le šport.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nebi jst pisal bi ta tema mela lih ene 15 strani... posti bi se pa nabiral po eno stran na dirko, pa še to samo v stilu... a ma kdo kak posnetek... joj nebom gledal v živo... pa 2 linka s 24ur.com :D

pa tud tko je, da vi tud če so moji komentarji vmes še vedno lahko debatirate o suzukiju, pa randyju na hondi pa newem še čem, sam zgleda ni interesa...

drgač pa newem no jst rossija ne vidm na vrhu... sploh pa na pogled ne deluje ravno najhitrejši, celo ne 2. najhitrejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on je že dostkrat dokazal da zdrži pritisk... da ne, pravte vsi fanatični rossi fani, ki se slepite...

glede na to da je vozil stoner sekundo na krog hitreje kot ostali bi vsak normalen človek rekel, da je bila njegova zandja misel tisti trenutek rossi in da se je enostavno osredotočil na svoje dirkanje, na svoje čase... ampak enostavno je bil prehiter... očitno mu res manjka tisto "nekaj" čemur bi lahko rekli kolešček v glavi... že večkrat je dokazal da brez pravega razloga goni tisto garo po pisti 2x hitreje kot je potrebno...

ampak glede na to kako hiter je, mu naslov ne uide trance_44_wink5.gif

Čemu glavca med rokami Kamenega in neko šmrkanje??trance_25_naughty.gif Pa neka teorija da Hayden ne vozi sovjga motorja na limitu tako kot on?? Da ne bom pokno od smeha....trance_41_w00t2.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu glavca med rokami Kamenega in neko šmrkanje??trance_25_naughty.gif Pa neka teorija da Hayden ne vozi sovjga motorja na limitu tako kot on?? Da ne bom pokno od smeha....trance_41_w00t2.gif

čaki... lemans 2006... pa laguna 2006... khm khm...

ti kar pokaj od smeha... jst bom pa na koncu leta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki... lemans 2006... pa laguna 2006... khm khm...

ti kar pokaj od smeha... jst bom pa na koncu leta...

Ti govoriš samo na pamet, zgodovinska dejstva. Dirkač lahko suvereno zmaga ne da bi vozil limit.

Moraš pa tudi vedeti kaj je limit..To je zame hitra vožnja na meji motorja in padca.

Honda je bila takrat najmočnejši paket, obe steze ki jih omenjaš pa to tudi zahtevata (agregat!).

Nebi rekel da je Hayden dirkač ranga Rossija. Prav tako Kenny Jr., čeprav sta oba osvojila naslov.

Ko omenjaš sezono 2006- Capirossi je sezono končal tik za Rossijem (3.), na ducatiju. Pa zanimivo, dosegel je zmage v zaviti Španiji, hitri Češki in 'srednji' Japonski. Ne samo eno drugo mesto. Ko govorijo vsi, da je ducatije reševal samo agregat. Kolega Gibernau si je nakopal 13.mesto sicer zaradi poškodb pa vseeno. A zanimivo, vse dirke ko je vozil zdrav je bil precej za capirexom.

Ravno ko govorimo o limitu imamo tu Capirossija- kolikokrat je že s slabim motorjem prišel visoko, kolikokrat pade ker hoče

prek limita čim višje. To je slabo obvladovanje ampak dejstvo da dirkač vozi na vrhuncu.

Je naključje, da je po končani dirki vedno pred mlajšim kolegom, čeprav je najstarejši v karavani?

Nočem ga prehvalit, ampak res mi je dober dirkač in zato tudi navijam zanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno veliko spremljam poleg motogpja tudi Formulo 1. Kaj če bi pod športni motociklizem odprli novo podobno temo kot je tale z naslovom Formula 1? Res pa da malo čudno, ker je ravno športni MOTOCIKLIZEM in potem noter F1...ali je že kje na forumu tema glede F1, da sem jaz spregledal? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam iti s familijo v Mugello. To bo prvi ogled Moto GP-ja in ne vem kako je s kartami za ogled, cena, kje se jih kupi itd. Prosim za kakšne informacije (tudi o poti, km ter ali bi prišel na ogled dirke, če bi šli rano zjutraj v nedeljo na pot (Štajerska))?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam iti s familijo v Mugello. To bo prvi ogled Moto GP-ja in ne vem kako je s kartami za ogled, cena, kje se jih kupi itd. Prosim za kakšne informacije (tudi o poti, km ter ali bi prišel na ogled dirke, če bi šli rano zjutraj v nedeljo na pot (Štajerska))?

- ko sva bila z bratom tam, so se karte kupile na prizorišču. Znotraj prizorišča je možno kampirati, ampak spal kaj dosti ne boš.

- Klasična pot po zemljevidu je dolgcajt živi. Najboljše po avtocesti do Bologne, če greš z avtom, sicer si vzami kaj več dni in šibaj preko Dolomitov :)

- Ni šans, da bi prišel do dogajanj če greš zjutraj. Če ne drugega boš tik pred dirkališčem obstal v kakšni gužvi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam iti s familijo v Mugello. To bo prvi ogled Moto GP-ja in ne vem kako je s kartami za ogled, cena, kje se jih kupi itd. Prosim za kakšne informacije (tudi o poti, km ter ali bi prišel na ogled dirke, če bi šli rano zjutraj v nedeljo na pot (Štajerska))?

Karte niso problem,vrsta je ampak boš karto dobil v desetih minutah,ker to laufa hitro!mi smo šli lani iz Vrhnike ob treh zjutraj in smo bili ob osmih že na dirkališču!Super se vidi,bili pa smo tik zraven ducatijeve tribune. Z Vrhnike je mislim da 450 km.Mi gremo v nedeljo ob dveh zjutraj, eno uro prej kot lani,da bo bolj na komot, tebi pa svetujem,če si iz Maribora,da štartaš ob ene enih .Pa uživaj ob dirki in norih italijanskih navijačih! LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!