Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Že dolgo niso bile tako zanimive kvalifikacije, super res. Upajmo da bo tudi dirka jutri vsaj tako zanimiva, razlike so res majhne. :D

Spies :worship: Rossija bi si želel malce višje, ampak bo vsaj nekaj prehitevanja jutri

Vale je bil na poti do drugega/tretjega mesta. z zelo dobrimi vmesnimi časi, pa je v zadnji šikani zdrsnil.

pedrosa se je pa res konkretno odpelau naprej :blink:

škoda za padec rossija k je biu v svojem najhitrejšem krogu :closedeyes: za bena pa itak ni kej dodat :grrr

Pedrosa se mi zdi da ni delal tako hitrih krogov kot Jorge. sta bla sicer zelo izenačena, do zadnjega kroga ko je Pedrosi uspel res odličen krog lorenzo pa je malo zajebal in poslal motor na ograjo. Za dirko ebem če je tako suveren kot zgledajo rezultati.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če bi vozil počasneje pa nebi zdrsnil... :closedeyes:

mene bolj zanima kako lahko bautista vozi warmup, če ga včeri ni bilo na QP?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če bi vozil počasneje pa nebi zdrsnil... :closedeyes:

mene bolj zanima kako lahko bautista vozi warmup, če ga včeri ni bilo na QP?

Zato ker je na prostem treningu dosegel 107% (ali pač tolk koker je treba)najboljšega kvalifikacijskega časa. Štartal bo pa z zadnjega mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je na prostem treningu dosegel 107% (ali pač tolk koker je treba)najboljšega kvalifikacijskega časa. Štartal bo pa z zadnjega mesta.

torej kvalifikacije sploh niso nujne? to se mi zdi čudno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totalno nezanimiva dirka.

Rossi me je pa razočaral danes :?

Popravljeno . Popravil karlovacko
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism gledal, pa mi ni žal, še župnika je v nedeljo lepše poslušat, kakor pa nekega dirkača gledat, ki mi ni vreden da sploh sede na motor. Bolj bedasta kombinacija bolj zmaguje. Vsaj rossi naj bi zmagal če že mora yamaha.

Lepo nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini ki me je nadirki navdušil je bil rossi :notworthy:

ostali pa kot vedno... ni zanimivo če ima lorenzo precej boljši motor, stoner pa slabega... nevem kaj misli rossi... a je slep??

čeprav rossijeve predstave govorijo v prid lorenzu, pa vseeno, verjetno je imel v glavi kaj bo povedal na tistkovni, pa še poškodovan je :surrender:

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je potrdila odhod, Ducati je potrdil prihod številke 46, nikjer pa nisem zasledil besedice o prestopu Burgeesa in ostalih mehanikov :hmm:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da sploh ne pride do prestopa... so mi čist všeč pri yamahi... čeprav bi bilo mogoče bolje da bi odšli, ker je yamaha zares dominantna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha je potrdila odhod, Ducati je potrdil prihod številke 46, nikjer pa nisem zasledil besedice o prestopu Burgeesa in ostalih mehanikov :hmm:

ko sm gledej učerej kvalifikacije,burgesa in rossija v garaži,ne vem tak občutek sm imel da mu je burges kot oče :closedeyes: tko da upam da gre z njim :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alex hoffman ki komentira za sport1 (bivši DSF) je že danes med dirko rekel da je prestop 100% in da se govori, da naj nebi prestopil samo Burges ampak po eni verziji kar 12 mehanikov.

no pa še nekaj govoric (po Hofmanu):

- melandri v superbike, mogoče celo k BMW-ju

- aprilia v 2012 v MotoGP

- capirossi k privat ducatiju

- na prosti sedež suzukija randy de puniet ali toni elias

- spies na rossijevo yamaho

no je bilo še več ampak to sem si zapomnil.

ja, bo še zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism gledal, pa mi ni žal, še župnika je v nedeljo lepše poslušat, kakor pa nekega dirkača gledat, ki mi ni vreden da sploh sede na motor. Bolj bedasta kombinacija bolj zmaguje. Vsaj rossi naj bi zmagal če že mora yamaha.

Lepo nedeljo.

Župnik bo zelo vesel ker boš vsako nedeljo pri maši pridno poslušal, saj je tvoj pogled na šport zelo beden. Nevem a tako boli če je Honda na 2 mestu da kar ne moreš gledati? Še dobro da nisi fan suzukija če ne bi ti ziher prodal motor .... zafrustriran do konca...

alex hoffman ki komentira za sport1 (bivši DSF) je že danes med dirko rekel da je prestop 100% in da se govori, da naj nebi prestopil samo Burges ampak po eni verziji kar 12 mehanikov.

no pa še nekaj govoric (po Hofmanu):

- melandri v superbike, mogoče celo k BMW-ju

- aprilia v 2012 v MotoGP

- capirossi k privat ducatiju

- na prosti sedež suzukija randy de puniet ali toni elias

- spies na rossijevo yamaho

no je bilo še več ampak to sem si zapomnil.

ja, bo še zanimivo

Zelo se veselim MR. Elbowsa na tovarniški M1. Zna biti zelo nevaren za trenutne vesoljce(rossi,lorenco,pedrosa,stoner). Uspeh je v veliki meri odvisen tudi od ekipe mehanikov in zato sem prepričan da grejo mehaniki z njim. Združili bodo najbolše iz yamahe in ducatija skupaj in naredili enkraten motor. Osebno si rossija v rdečih barvah težko predstavljam. Kdorkoli bo zmagoval v 2011 mu bom privoščil, saj nobenemu ni nič podarjeno in vsi trdo delajo in se maximalno trudijo....

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!