Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Shoya Tomizawa R.I.P. :cry::(

Glede same dirke, pričakovano Pedrosa, sem pa zelo vesel za Rossija da je končno spet na stopničkah. Navijači pa čisto nori :kva1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shoya Tomizawa R.I.P. :cry::(

Glede same dirke, pričakovano Pedrosa, sem pa zelo vesel za Rossija da je končno spet na stopničkah. Navijači pa čisto nori :kva1::yea1:

Res tragično. RIP Shoya

Navijači rossija so pa zelo nešportno vzklikali lorenzotu. sramota

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aj jaj jaj, ravno prižgal sem prenos in minuto zatem naletim na to nesrečo. Grozno je zgledalo že takoj, ko se je videlo da ga je drugi zadel nekje v trebuh ali medenico.

Tisti delavci ob progi so bili pa res nesposobni, ko so tistega dirkača(ni bil Tomizawa), ki je končal v pesku, kar obrnili kot čevap na nosila, pa potem ko so hiteli v zaklon, se je še en spotkanil in spustil nosila na tla.

Organizator sicer za smrt ne nosi odgovornosti, pride pač takšno naključje...

GP dirka pa dolgočasna. Na kvalifikacijah se jih 10 zloži v 1 sekundo, potem pa vozijo vlakec na razdalji 3 sekund na dirki. Brezvezno, bolj ali manj. Razvoj Honde in Yamahe je šel precej naprej, Ducati pa kot da je nekje obstal v slepi ulici. Pa prve kroge je Stoner še držal tempo, potem pa spet ni nikamor mogel, ko so ostali dvignili tempo.

Pedrosa in Lorenzo kot robota brez napak. Rossi pa ni več 10 sekund od zmage, ampak samo še enih 5. Kar se v GP razredu šteje za celo večnost.

Skrajni čas, da malo razhajkajo to monotonost z novimi pravili.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda talentiranega dirkača....... matr majo japonci smolo... Kato.. Abe......

samo to pa res!!! Japonci ga naj**** vedno najbolj! pa ko bi še jih kaj več blo kot ostalih, pa jih ni! JOOOJ!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res žalostna novica, motošport zna biti nevaren. Vesel pa sem za zmago Pedrose.

Malo iz teme, ni mi recimo všeč izraz rip, ki ni niti slovenski niti primeren, prej neko nujno zlo isto kot kosi plastike

na pokopališču. Ampak brez zamere, če nekdo pač nima kaj drugega napisati in samo s tem nekaj izrazi.

Tudi pregled forumske teme s temi kraticami je brezoseben in pust.

Škoda je mladega, talentiranega dirkača, z vsakim takim dogodkom tekmovanje nekaj izgubi.

Prav je, da se jih spomnimo iz spoštovanja, tako kot recimo Kata, Senne in drugih, iz izrazov kot sem omenil pa tako ostane samo navlaka, čeprav mogoče kdo ne misli tako. Tako si jaz razlagam stvar.

Toliko, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res žalostna novica, motošport zna biti nevaren. Vesel pa sem za zmago Pedrose.

Malo iz teme, ni mi recimo všeč izraz rip, ki ni niti slovenski niti primeren, prej neko nujno zlo isto kot kosi plastike

na pokopališču. Ampak brez zamere, če nekdo pač nima kaj drugega napisati in samo s tem nekaj izrazi.

Tudi pregled forumske teme s temi kraticami je brezoseben in pust.

Škoda je mladega, talentiranega dirkača, z vsakim takim dogodkom tekmovanje nekaj izgubi.

Prav je, da se jih spomnimo iz spoštovanja, tako kot recimo Kata, Senne in drugih, iz izrazov kot sem omenil pa tako ostane samo navlaka, čeprav mogoče kdo ne misli tako. Tako si jaz razlagam stvar.

Toliko, lp

In kaj ti ni všeč pri izrazu "naj počiva v miru"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda talentiranega dirkača....... matr majo japonci smolo... Kato.. Abe......

samo to pa res!!! Japonci ga naj**** vedno najbolj! pa ko bi še jih kaj več blo kot ostalih, pa jih ni! JOOOJ!!! :hmm:

dejstvo je da to pač ni naklučje in da so japonci tisti od koder izhajajo kamikaze...

šoja je bil letos udeležen v precej nesreč, katerih krivec je bil sam... tokrat je imel smolo :(

precejkrat je šel čez mejo, bil je res pravi borec in pravi dirkač... sigurno moj najljubši v moto2 :(

moto2 razred brez njega sigurno nebo enak... in vedno bo ostal zapisan v zgodovini kot prvi dirkač ki je zmagal v tem razredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker tako dobrega dirkača nebomo več gledali, pomoje bi kaj kmalu prišel v razred moto gp s takim talentom,

saj je namreč zmagal na prvi dirki razreda moto 2, na drugi driki pa je bil drugi...

R.I.P. Shoya Tomizawa :(:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker tako dobrega dirkača nebomo več gledali, pomoje bi kaj kmalu prišel v razred moto gp s takim talentom,

saj je namreč zmagal na prvi dirki razreda moto 2, na drugi driki pa je bil drugi...

R.I.P. Shoya Tomizawa :(:(

ja, marsikdo ga je mel za naslednjega Daijira Kata. Žal, ga je doletela tudi enaka usoda.

Drgač pa jeMelandri zadnjič pomahal svojim fanom z MotoGP motorja, drugio leto bo vozil WSBK sterilgarda yamaho, Crutchlow pa se tudi uradno seli na Tech3. Da gre Marco na Yamaho in ne k BMW je očitno delo Davidea Tardozzija, ki se je pri bavarcih skregal in se seli k Yamahi :hmm: morda išče pot nazaj v Ducati, kjer bi z V4 strojem v slogu aprilie, zasnovanim predvsem za nadalni razvoj v MotoGp po pravilih leta 2012 in melandrijem rad zmagal WSBK Vale pa bi z litrškim ducatijem pobral še motoGP hehe. . . teorija za taljane. sam še Preperelli de zamenja Bridgestone . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da gre Marco na Yamaho in ne k BMW je očitno delo Davidea Tardozzija, ki se je pri bavarcih skregal in se seli . . .

Komentatorja na Eurosportu sta neki omenjala da pri WSBK BMW-ju neke čistke delajo. Če nisi Nemec... Adijo. Nisem pa čist zihr, sm bil že napol v spanju :blush: . Lahko, da ma tud to kej veze z omenjenim odhodom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentatorja na Eurosportu sta neki omenjala da pri WSBK BMW-ju neke čistke delajo. Če nisi Nemec... Adijo. Nisem pa čist zihr, sm bil že napol v spanju :blush: . Lahko, da ma tud to kej veze z omenjenim odhodom.

a pol bo drugo leto Neukirchner pr njih vozil? nad hondo je ekstremno razočaran, in res je, da se z tem cbr samo Rea dobro pelje . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentatorja na Eurosportu sta neki omenjala da pri WSBK BMW-ju neke čistke delajo. Če nisi Nemec...

. . . si turk z nemškim potnim.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!