Skoči na vsebino

MotoGP 2010


Jure

Priporočene objave

Drugi prosti trening:

1. Jorge Lorenzo ESP Fiat Yamaha Team 2m 1.949s

2. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team 2m 1.971s

3. Valentino Rossi ITA Fiat Yamaha Team 2m 2.192s

4. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 2m 2.311s

5. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 2m 2.543s

6. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 2m 2.617s

7. Randy de Puniet FRA LCR Honda MotoGP 2m 2.638s

8. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 2m 2.774s

9. Hector Barbera ESP Paginas Amarillas Aspar 2m 2.796s

10. Ben Spies USA Monster Yamaha Tech 3 2m 2.818s

11. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro Team 2m 2.849s

12. Aleix Espargaro ESP Pramac Racing 2m 2.921s

13. Hiroshi Aoyama JPN Interwetten Honda MotoGP 2m 3.069s

14. Marco Melandri ITA San Carlo Honda Gresini 2m 3.456s

15. Mika Kallio FIN Pramac Racing 2m 3.711s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi trije so pa čisto skupaj, bo še zanimivo.

Drugače je prenos kvalifikacij tudi na DSF-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke rossiju za zmago, dovi se je dobro držal... videlo se je da je bil vsaj tako hiter kot rossi, ker ga je proti koncu kar nekajkrat spet ulovil... ampak za zmago pač ni bil dovolj dober...

lorenzo je tako ali tako le pripeljal do cilja in čestitke tudi njemu za naslov...

tudi borba za nižja mesta je bila super...

stoner pa... nevem kaj reči, izgleda, kot da se mi gladko jebe, lahko bi vsaj začel nekoliko bolj previdno :)

mislim da je bil danes poleg rossija glavin favorit za zmago... že na warm upu je imel ubijalski tempo, sploh v uvodnih krogih, ko so bili ostali več kot pol sekunde zadaj...

no tudi rossiju privoščim zmago, casey pa bo imel novo priložnost že naslednji teden... neglede na to da je padel je bil še vedno hiter če ne najhitrejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: ... še se bodo morali mladci zelo truditi ... go doctore ... go vale ... :notworthy: :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra dirka Valentino je nazaj pokazal,da je pravi CAR :worship: bravo tudi drugim :yea1: Lorenco pa prvak :hooray:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neglede na to da je padel je bil še vedno hiter če ne najhitrejši...

Seveda, zato pa je 'prvi' zaključil... :slap:

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, zato pa je 'prvi' zaključil... :slap:

D.

in kaj ma to da prvi padeš veze s tem kolk si hiter?

s temi vašimi nezrelimi komentarji ste že prav bedni...

dejstvo je da je bil hiter...

padec je bil posledica pač pretiravanja na začetku, hladna guma...

zanimiv mi je hayden... na kwalifikacijah lahko odpelje zelo hiter krog, ker si lahko nastavi elektroniko na mal manj občutljiv nivo... na dirki pač negre, ker nebi prišel skoz z bencinom in zato elektronika dela na ful...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj ma to da prvi padeš veze s tem kolk si hiter?

s temi vašimi nezrelimi komentarji ste že prav bedni...

dejstvo je da je bil hiter...

Kako lahko rečeš, da je bil hiter, če pa niti enega kroga ni končal? :rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko rečeš, da je bil hiter, če pa niti enega kroga ni končal? :rolleyes:

D.

am... tekom celega vikenda mislim... predvsem warm up danes zjutraj... tisto je obetalo... sicer ga je dobil rossi, ampak stoner je vmes menjal motor in s tistimi prvimi nastavitvami naredil 3 kroge čas pa je bil za odtenek slabši od rossijevega 9 kroga... ni bilo primerjave...

nevem kaj opevate to vašo zmago...

rossi zmaga 1x po nevem kolkem času in takoj je že skor prvak... ena lastovka ne prinese pomladi...

vzemite v zakup da je bil dani poškodovan... da je stoner padel... da je jorge vozil za naslov... no v drugačnih okoliščinah mogoče še na štengce nebi prišel... vi pa pravite kaj jim je naredil... ja jim je...

ni kaj... lepa predstava, zaslužena zmaga... lepo je nascal dovija... vse čestitke...

samo ni blo pa lih za knjigo napisat no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... tekom celega vikenda mislim... predvsem warm up danes zjutraj... tisto je obetalo... sicer ga je dobil rossi, ampak stoner je vmes menjal motor in s tistimi prvimi nastavitvami naredil 3 kroge čas pa je bil za odtenek slabši od rossijevega 9 kroga... ni bilo primerjave...

nevem kaj opevate to vašo zmago...

rossi zmaga 1x po nevem kolkem času in takoj je že skor prvak... ena lastovka ne prinese pomladi...

vzemite v zakup da je bil dani poškodovan... da je stoner padel... da je jorge vozil za naslov... no v drugačnih okoliščinah mogoče še na štengce nebi prišel... vi pa pravite kaj jim je naredil... ja jim je...

ni kaj... lepa predstava, zaslužena zmaga... lepo je nascal dovija... vse čestitke...

samo ni blo pa lih za knjigo napisat no...

Ja pa kaj, točke se delijo na dirkah!

Najprej poglej Stonerja kdaj je letos zmagal svojo PRVO dirko, potem pa govori za Rossija.

Pa povem ti da si kreten, če še tega morda nisi vedel. :slap:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem dejal da je stoner kaj boljši... pa nisem rekel nič slabega o rossiju...

samo ko je končno stoner zmagal letos jst nism trdil da jih je nažgal ko majmune... rossi pa je v okrnjeni konkurenci zmagal z majho prednostjo in vsi se vžigate...

glede tega da je bil hiter sem rekel samo to da je dober obet za naslednjo dirko... če neznaš brat ti pa lahko povem da si kreten ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi blo, če je Rossi začel prvo dirko z zmago na Yamahi, nej še konča zadnjo dirko z zmago na Yamahi...

post-8975-001553800 1286732474_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!