Skoči na vsebino

ZDAJ GRE ZARES: PREPREČIMO OBČUTNE PODRAŽITVE MOTOCIKLOV


Noise

Priporočene objave

V petek bo sprejeta nova obdavčitev koles z motorjem in motornih koles, ki bo občutno zvišala njihove cene. Od 4% za motorje do 25 kW moči do 9% za motorje nad 100kW moči.

Edini, ki to lahko še preprečimo, smo motoristi sami. Kako? Ukrepajte še danes!

--> http://www.motosvet....motociklov.html

Je kdo že poklical svojega lokalnega poslanca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se s kakimi protestnimi shodi in raznimi pobudami ne reši nič, predlagam da jim nekaj zažgemo.... npr. parlament.

jaz sem za! če zažgeš ti :evilgrin:

jaz bom pa snemal kako te bodo že na pločniku varnostniki razbili ko boš kantico in baklo nosil!

če ne kapiraš pobude je žalostno. vse kar je potrebno je da pokličeš poslanca iz tvojega kraja ali predsednika lokalnega odbora njegove stranke in mu poveš da si boste motoristi občine X drugo leto na volitvah zapomnili kdo vam je to izglasoval!

rezultate glasovanja (poimensko za poslance) bomo na MS objavili, tako da se bo vedlo "KDO NI NAŠ!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za! če zažgeš ti evilgrin.gif

jaz bom pa snemal kako te bodo že na pločniku varnostniki razbili ko boš kantico in baklo nosil!

če ne kapiraš pobude je žalostno. vse kar je potrebno je da pokličeš poslanca iz tvojega kraja ali predsednika lokalnega odbora njegove stranke in mu poveš da si boste motoristi občine X drugo leto na volitvah zapomnili kdo vam je to izglasoval!

rezultate glasovanja (poimensko za poslance) bomo na MS objavili, tako da se bo vedlo "KDO NI NAŠ!"

glede da so danes skoraj vso policaji v mariboru, bi pomojem mu se kje uspelo kakšen mali kres zakurittrance_33_sleep.gif

aja glede zakona pa dvomim , da bomo kaj rešili, ker tudi avstričeki majo isto sranje ze x let.

aja podpisal seveda bom takoj, ker fuck the vladoheadbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za punt!!! takoj!!! na vrbe z njimi!!!!

ekološko,seveda..... se strinjam... ampak šele, ko bodo trgovine nehale osvetljevat izložbe ali pa kar cele prostore ponoči.... ampak kaj ko potem spet ne bodo tolk kasiral....

na vrbe!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja glede zakona pa dvomim , da bomo kaj rešili, ker tudi avstričeki majo isto sranje ze x let.

aja podpisal seveda bom takoj, ker fuck the vladoheadbang.gif

hilton - ti pa pesimist???

če probaš nekaj spremenit lahko saj rečeš da si probal. če se vdaš takoj v usodo ti ostane samo (tako zadnje cajte popularno) jokanje na forumu in za šankom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za! če zažgeš ti :evilgrin:

jaz bom pa snemal kako te bodo že na pločniku varnostniki razbili ko boš kantico in baklo nosil!

če ne kapiraš pobude je žalostno. vse kar je potrebno je da pokličeš poslanca iz tvojega kraja ali predsednika lokalnega odbora njegove stranke in mu poveš da si boste motoristi občine X drugo leto na volitvah zapomnili kdo vam je to izglasoval!

rezultate glasovanja (poimensko za poslance) bomo na MS objavili, tako da se bo vedlo "KDO NI NAŠ!"

Ma ne Pervy.. dobr štekam in ja mate prov...... sam za kak tak vpis ma mal vpliva moja temna stran, ki pravi da ma pun k*rac tega, da se nas vedno bolj obdavčuje, skoraj direktno jebe u glavo..... naš keš mečejo skozi okno (avtoceste, raznorazni tuneli, pediatrična(leti na to koliko smo te stvari preplačali) itd..), mi Slovenci pa to vedno bolj anemično opazujemo in smo tiho... mislim da ni daleč dan, ko bo povprečen Slovenec doma po službi jedel kosilo, skozi vrata bo prišel poslanec katerega je ta oseba volila, mu bo slekel hlače in ga na pire krompirju in šniclu nabrisal in lepo šel..... naš junak se bo lepo nazaj vsedel in mirno pojedel kosilo do konca......

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hilton - ti pa pesimist???

če probaš nekaj spremenit lahko saj rečeš da si probal. če se vdaš takoj v usodo ti ostane samo (tako zadnje cajte popularno) jokanje na forumu in za šankom!

se spomniš glede zakona o zaprtju trgovin v nedeljo in se kakšnih podobnih storijtrance_33_sleep.gif

Pervy jaz sem realen( oz imam realno sliko o naši prelepi državici) in se tudi ne bom jokal o tem v gostilni, plačal bom in jebat ga.headbang.gif

Ker če ne bodo volili x bodo pa y trance_33_sleep.gif

bom zdaj našega župana poklical pa mu rekel, da če bo podpisal mu z kroserjem hof gor zorjemevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če probaš nekaj spremenit lahko saj rečeš da si probal. če se vdaš takoj v usodo ti ostane samo (tako zadnje cajte popularno) jokanje na forumu in za šankom!

jaz bom nosila gajbo okoli, če je potrebno da gre družba stran od šanka trance_14_devil2.gif

se pa čist strinjam, da samo s pisanjem tu gor ne more noben kaj veliko pričakovat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale predlog zakona je totalen kiks in zavedno sprenevedanje politikov oz. tistih, katerim bi bil takšen zakon voda na mlin. V nobenem primeru pa ni v dobro okolja in varnosti motoristov, kar naj bi bil njegov osnovni namen. Kot je že v članku povedal Igor iz KTM Slovenija, proizvajalci že nekaj let v homologaciji motorja navajajo izpuste in menim, da bi ta kriterij moral veljati kot osnova za obdavčitev. To bi bila rešitev v pravo smer, ki bi spodbudila proizvajalce k čistejšim tehnologijam. Škoda zgubljati besede! Ne morem verjeti, da živim v takšni državi. Sram me je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslal mail poslanki državnega zbora iz mojega kraja.

Vedite pa, da vpliva mi NE bomo imeli, saj v proračunu zeva tako velika luknja, da bi lahko notri skrili celo Prekmurje, pa nihče ne bi vedel. Davek bo tako ali tako šel v integralni proračun in se potem razpršil, kot ste že v članku napisali.

Iz enega zabavnega filmčka: ''Gnar se nuca!!!''

Zakaj je temu tako, pa presodite sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že v članku povedal Igor iz KTM Slovenija, proizvajalci že nekaj let v homologaciji motorja navajajo izpuste in menim, da bi ta kriterij moral veljati kot osnova za obdavčitev. To bi bila rešitev v pravo smer, ki bi spodbudila proizvajalce k čistejšim tehnologijam. Škoda zgubljati besede! Ne morem verjeti, da živim v takšni državi. Sram me je!

Gospod teh podatkov morda ni najbolj natančno pogledal. Če bi šel gledat, bi videl, da bi bili potem motorji verjetno še bolj obdavčeni, kot bodo sedaj, saj večina motorjev ustreza zastareli normi Euro3 (ki je skoraj enaka kot za avtomobile) - tudi avti s takimi izpusti pa bodo bistveno bolj obdavčeni po novem ...

Žal je tako. Vsi si želimo, da bi bilo motorji zastonj - ne le brez davka, ampak da bi jih tudi prodajalci prodali brez marže in fabrka izdelala brez dobička ... ;)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kaj nam je storiti? Štrajk odpade, piromanske akcije pravtako, križem rok sedeti in mile solzice točiti tudi ni najboljša rešitev, protestna pisma pa najbrž tudi ne bodo prišla daleč :hmm:

Mogoče bi se uvozniki motornih koles povezali skupaj z motoristi in malo zaropotali kot stric od KTM....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi pa kakšna zveza , ki ima kaj veze okoli motorizma lahko kaj naredila ? mogoče vložila kakšen protest ? mogoče tistega ,ki so ga obljubljali poleti, ko ste vsi govorili da je še dosti časa ??????!!!! trance_25_naughty.gif in podpirali mirno pritoževanje čez pohlepno državo................ slap.gif

saj čas za ozimnico vlagat je šel itak že mimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi pa kakšna zveza , ki ima kaj veze okoli motorizma lahko kaj naredila ? mogoče vložila kakšen protest ? mogoče tistega ,ki so ga obljubljali poleti, ko ste vsi govorili da je še dosti časa ??????!!!! trance_25_naughty.gif in podpirali mirno pritoževanje čez pohlepno državo................

ja, daj pokaži, kaj si naredil in dosegel? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, daj pokaži, kaj si naredil in dosegel? trance_44_wink5.gif

koleno sem si toliko pozdravil da se lahko z motorčkom vozim, pa dekompresor sem zrihtal da ga lahko vžigam... a to ni zadosti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koleno sem si toliko pozdravil da se lahko z motorčkom vozim, pa dekompresor sem zrihtal da ga lahko vžigam... a to ni zadosti ?

ja kva pa pol jamraš :whistle:

jaz nisem mel cajta niti za ozimnico vložit ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva pa pol jamraš whistle.gif

jaz nisem mel cajta niti za ozimnico vložit ...

kolikor vidim jamrajo vsi ostali... pa kljub temu ne naredijo nobenega konkretnega koraka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no čakam da se najde en junak, ki bo dal nek odgovor na to zadevo. kako lahko sploh vplivamo na to? da bi kaj spremenili.trance_33_sleep.gif

Jst čakam enga moto Matijo Gubca.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sprejmejo ta zakon je lahko naše predstavnike oblasti pošteno sram. Ne vem kaj razmišljajo? Verjetno o tem kje bodo preživeli konec tedna? Sramota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sprejmejo ta zakon je lahko naše predstavnike oblasti pošteno sram. Ne vem kaj razmišljajo? Verjetno o tem kje bodo preživeli konec tedna? Sramota!

Zakaj bi jih moralo biti "pošteno sram"?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar predlagamo na MS (poskus direktnega vplivanja na poslance) je pač odraz tega, da se združenju uvoznikov in še nekaterim ni uspelo nič dogovorit z politiko. po domače - naleteli so na gluha ušesa.

sedaj ostane še samo to ker do petka ni več dosti časa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!