Skoči na vsebino

3M in Kuščer


busa

Priporočene objave

Močno me je zaskrbela ena vest.

Namreč naš "ljubitelj" g. Samo Kuščar (to je tisti ki gnjavi policiji da nas pride popisat pred 3M) :twisted: :twisted: :twisted: kandidira za mesto poslanca v mestnem svetu v Ljubljani. Mislim da bi morali motoristi pridno na volitve in voliti kakšo kontra osebo, saj če ta notri pride smo pa naj***li z kakšnimi zbori pred 3M.

Kakšno je kaj vaše mnenje ?

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno me je zaskrbela ena vest.

Namreč naš "ljubitelj" g. Samo Kuščar (to je tisti ki gnjavi policiji da nas pride popisat pred 3M) :twisted: :twisted: :twisted: kandidira za mesto poslanca v mestnem svetu v Ljubljani. Mislim da bi morali motoristi pridno na volitve in voliti kakšo kontra osebo, saj če ta notri pride smo pa naj***li z kakšnimi zbori pred 3M.

Kakšno je kaj vaše mnenje ?

busa

ne se sekirat-kuščar nima šans za kakršnokoli izvolitev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se je frajer spustil v ofenzivo. Men grejo na k...c že tiste kolesarske steze povsod po Ljubljani, ko niti na pločniku ne veš več kam stopiti. Poleg tega ti prtiši z biciklom s ceste direkt na pločnik in obratno, pa po enosmerni itd, itd.

Če pa Kuščerju rata s kandidaturo, se bomo po Lj samo še z bicikli fural. Na avte in motor pozabte, peš bo pa nevarn. Morbet bojo take vitežke oklepe prodajal za po Lublan špancirat.

Mislim, da je tip mnogo preveč radikalen in očitno tudi stremuški in zdraharski. Vsaj glede na dogajanje poleti na 3M.

Ajde vsi Lublančani na volitve. Sam dejte mi povedat, koga potlej volit, da nisi zanj?? Katero politko pa bo on zastopal? Kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekirat-kuščar nima šans za kakršnokoli izvolitev...

Iz tvojih ust v božja ušesa :) :)

busa

A- men !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se je frajer spustil v ofenzivo. Men grejo na k...c že tiste kolesarske steze povsod po Ljubljani, ko niti na pločniku ne veš več kam stopiti. Poleg tega ti prtiši z biciklom s ceste direkt na pločnik in obratno, pa po enosmerni itd, itd.

Če pa Kuščerju rata s kandidaturo, se bomo po Lj samo še z bicikli fural. Na avte in motor pozabte, peš bo pa nevarn. Morbet bojo take vitežke oklepe prodajal za po Lublan špancirat.

Mislim, da je tip mnogo preveč radikalen in očitno tudi stremuški in zdraharski. Vsaj glede na dogajanje poleti na 3M.

Ajde vsi Lublančani na volitve. Sam dejte mi povedat, koga potlej volit, da nisi zanj?? Katero politko pa bo on zastopal? Kdo ve?

Horjo ti mal pozabljaš na tiste, ki smo tudi kolesarji.

Ker so biciklisti tudi marginalci in vozijo enako samo po dveh kolesih, bi morali skup držat.

V slogi je moč (ker ni več kinopredstav).

Če bo Kuščar predsednik, ga bomo že uštimali. Mi je všeč, ker zna policijo zajebavat.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo ti mal pozabljaš na tiste, ki smo tudi kolesarji.

Ker so biciklisti tudi marginalci in vozijo enako samo po dveh kolesih, bi morali skup držat.

V slogi je moč (ker ni več kinopredstav).

Poglej kaj pise na njegovi spletni strani. Da je treba avtomobiliste in motoriste pregnati iz mestnega sredisca. HALLO!! S takim ne moremo skupaj drzat.

Mi je všeč, ker zna policijo zajebavat.

:D :D

Sem enkrat po TV videl, kako je v policaja pluval. Bolano.

Po drugi strani pa pise pisma policijskim sefom in tozari! Poglej si njegovo spletno stran.

Pa vsako sredo se obesi na 113 in tezi oz. tozari motoriste, ki se zbirajo na 3M. Enrat sem ze placal 2.500 SIT, ker so me policaji neko sredo popisali.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sem imel tudi sam v mislih, kar je Tadej napisal ! Proti takim se moramo boriti. Tudi sam gonim bicikel, ampak prioriteto ima pa sigurno motor.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sem imel tudi sam v mislih, kar je Tadej napisal ! Proti takim se moramo boriti. Tudi sam gonim bicikel, ampak prioriteto ima pa sigurno motor.

busa

A zdej se bomo šli pa, komu je kaj prioriteta? Ali nismo vsi tudi avtomobilisti, pa tle gor pljuvamo čez njih? Pa čez bicikliste. Seveda, mi smo motoristi, in vsi nas ogrožajo, od pešcev do Airbusa, ki pristane na brniškem letališču !? Raje poglejmo, kaj počnemo motoristi po cestah (včeraj sem se peljal pač v avtomobilu, in sem imel lepo priložnost videti srh vzbujajočo vožnjo dveh modelov, eden z R6 je skoraj priletel v mene, ko je na Krasu sredi ovinka nekaj zaviral, in ga je precej odneslo proti mojemu avtu, je šlo za centimetre. Dajmo nehat no, saj ne, da zagovarjam Kuščarja, prav tako, kot nikakršnih radikalnih stališč. pa naj bodo kolesarski motoristični, ali pa kakšni drugi!

Tko, zdej pa motoristi, udarmo po Lojzitu... :oops: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi kolesar in bi rad, da so razmere tudi zanje urejeno. Ampak ne na način na kakršnega se tega lotevajo g. Kuščer in njegova mreža. Marginalci niso še nikoli uspeli. Dobra šola in zgled, kako Maksi ne sme in ne bo postopal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, mislim da si malo mimo udaril in preveč posploševal zadeve. Ta tema vsekakor ni imela veze z divjanjem R6 po mestu, še manj z Airbusi na brniku. Za to obstajajo druge teme in druge aktivnosti.

Meni osebno vsekakor gre na živce, če človek klicari policijo ko imamo zbore pred 3M. Le ti se mi namreč nikakor ne zdijo škodljivi, še manj pa nevarni (tudi ti si tam, a ne?? ) in če mene vprašaš celo podpirajo turizem v našem mestu.

O tem je govorila ta tema in bi res prosil da ne posplošuješ zadeve kaj vse motoristi počnemo / nepočnemo.

Moje priioritete ? Ravno tako lahko pišem o njih na forumu, kot ti o Airbusih na Brniku.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Busa, mislim, da nisem udaril mimo, ti si napisal, da ti je motociklizem prioriteta. Mislim, ko se kolasarji vozitjo po LJ, je čisto cool, dokler ti nekdo pač ne stopi na žulj, in takrat se pač odločiš, da si biker, ali pa kej drucga.

To, kdo in kaj pa je Kuščar, pa sem mislim tudi napisal.

Če pa si odpreš svoje teme samo zato, da ti bodo ljudje prikimavali, potem se ti vnaprej opravičujem za smetenje po tvoji temi in se umikam. Se bom pač umaknil nekam, kjer so drugačna mnenja dovoljena, in celo zaželjena.

Pa lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejlaaa, Lojzi, eeeeee (to jest zdej probam bremzat :wink: )!!

Lej kako jest tole mislim:

Avtomobili pašejo na cesto. Drži?

Motoristi pašejo na cesto. Drži?

Kolesarji pašejo na cesto in fizično ločeno kolesarsko stezo. Izjema je še na pločniku, kjer se lahko tako kot rolerji peljejo največ 4km/h. Drži?

Koliko vidimo avtomobilistov voziti po pločnikih? Presneto malo! Drži?

Koliko vidimo motoristov voziti po pločnikih? Ene tolk kot avtomobilistov. Drži?

Koliko vidimo kolesarjev voziti po pločnikih in v nasprotnih smereh po kolesarskih stezah? Mnogo, mnogo in še preveč. Drži?

A še kaj o rolerjih povem??

Sorry, ampak jaz v Ljubljani na sprehodu bežim v glavnem le pred kolesarji. :evil: in rolerji.

Pa še malo na znanje. Razen rolanja, prakticiram vse zgoraj naštete načine premikanja.

Tiste kolesarske steze s paradajzom namalane na pločnike so NA PLOČNIKIH in je največja dovoljena hitrost 4 km/h! Pa se ne oglašam toliko zaradi sebe, kot zaradi ostalih pešcev. Si predstavljaš, da ti med sproščenim poletnim sprehodom po ljubljanskih pločnikih otroka povozi mozoljast študent, ki šiba po pločniku ko sneta skira!?

Ma bom nehal, ker me vedno sveta jeza zagrabi ko se spomnem kar nekaj takih že doživetih situacij.

Čez nas pljuvajo, za njih pa noben CPP ne velja! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisem ze enkrat prav prijazno predlagal, da tega kuscarja (lep priimek za kretena) lepo prijazno in nadvse prisrcno nalomimo k prasca?

A to ti misliš "z nasmeškom na licih"? :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če en drugega tako začnemo izključevati, še predno se začnemo dogovarjati, ja potem je kakor je in vsak je na svojem bregu.

Če bi začel argumente tako naštevati kot Horjo, ja pol bom rekel, raj da me desetkrat kolesar povozi kot enkrat motorist. Na tak način se ne pride nikamor.

Če bi bila Ljubljana polna ta Kuščarjevih, ne pa pleha, bi bila sigurno bolj prijazno mesto, pa tud za motoriste bi bilo več prostora in razumevanja.

Naj se Kuščar kar za pravice kolesarjev bori, motoristi zarad njega sigurno ne bomo kaj prida izgubili.

Okol 3M-a ga možakar serje, ampak saj ne ve zakaj gre.

Je pač ortodoksni kolesar. Pa ga bo življenje in policija že izpililo.

:D :wink:

A kdo kaj bere računalniško revijo MONITOR. Tam Kuščar redno čez našo voluharsko oblast dokaj argumentirano piše.

Rabimo čim več takih Kuščarjev, pa nas bo oblast s policijo vred bolj upoštevala.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN, ko si glih omenil Monitor, pa kok bi blo fejst s Kuščerjem. Ne nasedaj takim uvodnikom. Sej so fejst in imajo v sebi zrna resnice. Samo vedi, da je najlažje kritizirati in podirati.

A veš, ani so dbri za petelint se pa džumbus delat, sam men niso všeč. Res ne.

Mej se. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAN, ko si glih omenil Monitor, pa kok bi blo fejst s Kuščerjem. Ne nasedaj takim uvodnikom. Sej so fejst in imajo v sebi zrna resnice. Samo vedi, da je najlažje kritizirati in podirati.

Malo povpraš fante, ki z njim sodelujejo. Nič kaj optimističnega nisem slišal. Sami taki komentarji, ki si jih tukaj ne upam napisati. Pa tudi za nezakonit posel vem, pa ne bi prjatla nekam tunkal, ker bi nasankal ne dužen ne kriv!

A veš, ani so dbri za petelint se pa džumbus delat, sam men niso všeč. Res ne.

Mej se. :D

Ma veš kaj Horjo, najbrž res marsikaj ne vem. Manj ko veš manj te glava boli. :D

Je pa res, da predpostavljam pri vsakem, da se bori s čistimi nameni.

In ker vidim da se bori, mi je všeč.

Če so tle kakšni drugi interesi potem jaz ne morem vedeti.

Vem pa, da vsak ki hoče kaj doseči mu take in drugačne kajle nekateri podstavljajo.

Ker večinoma predpostavljam dobre namene vseh, vsako stvar jemljem z rezervo, zato da ni razočaranje večje.

Življenja ne smeš preresno jemati, pol še kar gre.

Ma spet sem se zafilozofiral, da na kocu ne vem več kaj sem hotel povedat.

Bom kar nehal.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa si odpreš svoje teme samo zato, da ti bodo ljudje prikimavali, potem se ti vnaprej opravičujem za smetenje po tvoji temi in se umikam. Se bom pač umaknil nekam, kjer so drugačna mnenja dovoljena, in celo zaželjena.

Pa lep dan!

To ti dam pa prav Lojzi. Se opravičujem in ob prvi priliki plačam pivo.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisem ze enkrat prav prijazno predlagal, da tega kuscarja (lep priimek za kretena) lepo prijazno in nadvse prisrcno nalomimo k prasca?

Ej jaz sem takoj za da ga poiščemo voluharja in nabijemo ko kozla da ne bo več tako zaostal kreten mal nej gre v evropska mesta pogledat kako tam reči tečejo brez takih kretenov !!!! Dejte mi napista njegov naslov spletne strani da kretena vprašam kaj ga moti da se tam odvijajo srečanja motoristov ob sredah in da pritegnemo toliko ljudi v center ( veste da je polno gledalcev ) lahko pa se začnemo voziti vsako sredo po strogem centru samo gor in dol kakšno uro če mu bo to bolj všeč. Kako lahko tako nerazgledan človek kar se tiče v tej smeri sploh kandidira za župana in upa na zmago kreten !!!! VOLITE KOGARKOLI SAMO NE TEGA GUMPCA DA MU VZAMEMO NEKAJ STO GLASOV !!!!!

NASLOV NJEGOVE SPLETNE STRANI PROSIM !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa si odpreš svoje teme samo zato, da ti bodo ljudje prikimavali, potem se ti vnaprej opravičujem za smetenje po tvoji temi in se umikam. Se bom pač umaknil nekam, kjer so drugačna mnenja dovoljena, in celo zaželjena.

Pa lep dan!

To ti dam pa prav Lojzi. Se opravičujem in ob prvi priliki plačam pivo.

busa

Evo, pa si spet pametnejši izpadel. Kar pa ne pomeni, da piva vseeno ne akceptiram! :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

link do kuscarjeve HP :?:

V bistvu je Kuscer, ampak ... close enough :D

Glede kolesarjev pa ... no, sam sem med njimi in dobro vem, da z biciklom delam vecjo stalo po mestu kot jo bom kadarkoli hotel/upal z motorjem. Ker pac z motorjem ne vozis po plocnikih ipd.

A je ze kdo poskusil v mraku s 35+km/h it po Copovi v petek z biciklom? :twisted: :twisted: :lilangel:

Kuscer pa za moje pojme nima razjasnjenega kaj se sme in kaj ne, se manj kaj je smiselno in kaj ni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!