Skoči na vsebino

3M in Kuščer


busa

Priporočene objave

Dovolj, da bi lahko ratala LSM - Lj segwayjevska mreža z zahtevo po segwayjevskih poteh. :lol: :wink:

8) :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da lahko kar kolovratijo in drkajo vsevprek

:?: :?: :?: :?: :?: :?:

Tadej

Na kolesarje je folk v glavnem jezen, ker ne pazijo na svoje in tuja življenja; ker jih je povsod polno - tudi izven kolesarske proge, kjer je le-ta urejena -; ker ne vozijo z lučmi niti ponoči v najhujši temi; ker so pogosto naklani kot prasci in se vozijo kar malo sem-ter-tja po voznem pasu, mogoče celo vštric; ker si študentje pogosto omisljo pecikl za 1500 SIT ali manj in z njim veselo ogrožajo pešce in avtomobiliste (saj smo že vsi videli kakšno nadvse učinkovito ustavljanje kolesarja)...

Se strinjam sam s seboj - uredit to, potem pa jim dovolit po centru vozit, ki naj bo zaprt za motorna vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da lahko kar kolovratijo in drkajo vsevprek

:?: :?: :?: :?: :?: :?:

Tadej

Na kolesarje je folk v glavnem jezen, ker ne pazijo na svoje in tuja življenja; ker jih je povsod polno - tudi izven kolesarske proge, kjer je le-ta urejena -; ker ne vozijo z lučmi niti ponoči v najhujši temi; ker so pogosto naklani kot prasci in se vozijo kar malo sem-ter-tja po voznem pasu, mogoče celo vštric; ker si študentje pogosto omisljo pecikl za 1500 SIT ali manj in z njim veselo ogrožajo pešce in avtomobiliste (saj smo že vsi videli kakšno nadvse učinkovito ustavljanje kolesarja)...

Se strinjam sam s seboj - uredit to, potem pa jim dovolit po centru vozit, ki naj bo zaprt za motorna vozila.

Čist prov maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolesarje je folk v glavnem jezen, ker [...] ker so pogosto naklani kot prasci in se vozijo kar malo sem-ter-tja po voznem pasu, mogoče celo vštric

Vseeno boljse, kot da bi bili naklani kot prasci in se potem vozili s kaksnim motoriziranim vozilom. Face it, pijan kolesar bo kvecjemu ubil samega sebe, ne pa (denimo) mlade druzinice, ki se slucajno pripelje naproti.

Ja, ja, v idealnem svetu bi bili vsi ljudje trezni ali pa bi se v pijanem stanju vozili s taksiji (tudi pijani pesci ne hodijo ravno v ravni crti). Ampak svet je, kakrsen je, in pijani kolesarji se meni osebno ne zdijo ravno na vrhu cestnih nevarnosti.

"In kaj, ce ga zbijes?!" I hear you shout. Nic - kolesarju se zivemu ali mrtvemu odvzame kri in ko ugotovijo, da je bil naklan kot krava, vidi pa se, da si ga zbil na svojem pasu, ti po moje ne morejo nic. Je pa ponoci zvito preventivno bremzati na vsak avto ali kolo - se posebej v petek/soboto zvecer.

Y.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno boljse, kot da bi bili naklani kot prasci in se potem vozili s kaksnim motoriziranim vozilom. Face it, pijan kolesar bo kvecjemu ubil samega sebe, ne pa (denimo) mlade druzinice, ki se slucajno pripelje naproti.

razen v primeru, da kolesar zapelje pred avto (motor) katerega voznik se mu poskuša izogniti in se pri tem zaleti v drevo, hišo,... oz. zapelje s ceste v prepad, reko...

"In kaj, ce ga zbijes?!" I hear you shout. Nic - kolesarju se zivemu ali mrtvemu odvzame kri in ko ugotovijo, da je bil naklan kot krava, vidi pa se, da si ga zbil na svojem pasu, ti po moje ne morejo nic.

...če si vozil v mejah dovljenega ti dejansko ne morejo nič...samo kaj ti to pomaga ko imaš razbit avto (motor), mogioče si se pri tem še sam poškodoval, kolesar pa ni zavarovan za škodo povzročeno tretji osebi...ostane ti civilna tožba s tem dodatni stroški in čakanje, da boš mogoče kdaj dobil kak tolar odškodnine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če si vozil v mejah dovljenega ti dejansko ne morejo nič...samo kaj ti to pomaga ko imaš razbit avto (motor), mogioče si se pri tem še sam poškodoval, kolesar pa ni zavarovan za škodo povzročeno tretji osebi...ostane ti civilna tožba s tem dodatni stroški in čakanje, da boš mogoče kdaj dobil kak tolar odškodnine

Ja - če ne gre za kolesarja s kolesom za 723 tolarjev, faliranega študenta, ki bi ga moral jaz kot voznik motornega vozila že itak po defaultu vedno pričakovati oz. paziti, da ga ne zbijem, ker je šibkejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, sprejem v mestni svet, zna biti dobro, ker mu bo mestni svet pokuril mnogo časa, sam pa med strankarskimi bloki ne bo mogle kaj dosti storiti za biciklistično (protimotoristično) stvar. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če si vozil v mejah dovljenega ti dejansko ne morejo nič...samo kaj ti to pomaga ko imaš razbit avto (motor), mogioče si se pri tem še sam poškodoval, kolesar pa ni zavarovan za škodo povzročeno tretji osebi...ostane ti civilna tožba s tem dodatni stroški in čakanje, da boš mogoče kdaj dobil kak tolar odškodnine

Ja - če ne gre za kolesarja s kolesom za 723 tolarjev, faliranega študenta, ki bi ga moral jaz kot voznik motornega vozila že itak po defaultu vedno pričakovati oz. paziti, da ga ne zbijem, ker je šibkejši...

Al pa če primerek ( kolesar ) umre, še predno stvar pride do sodnika. Tako kot v mojem primeru. Saj vem, sam sem si kriv, ko sem pa zbil starejšega biciklista. Bom drugič izbral mlajšega. Dober, da ni bilo velik škode na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!