Skoči na vsebino

Opravlanje izpita pozimi


pcmamut

Priporočene objave

Torej zanima me, če se da izpit opravljati tudi pozimi, mislim na vožnjo, ker cpp imam narejen, republiške teste pišem v ponedeljek, kako je pa z vožnjo, pravijo, da se ne da.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi je tako, da dokler ni snega se vožnje izvajajo. Kolega je recimo imel izpitno 6. decembra vozit je začel nekje sredi novembra, naredil je, zeblo ga je pa tud ko psa :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam kar nekaj avtošol, ki pozimi res ne prakticirajo opravljanja izpitov za motorje.

če je omejitev zakonska žal ne vem.

povprašaj. imenik v roke pa akcija!!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včerej sem vidu enga ki se je vozu po Ljubljani, tako da nevem. Po moje to zavisi predvsem od vremena.

ko bi bilo glede vremena odvisno, bi bilo v redu, ampak mislim, da ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi je tako, da dokler ni snega se vožnje izvajajo. Kolega je recimo imel izpitno 6. decembra vozit je začel nekje sredi novembra, naredil je, zeblo ga je pa tud ko psa :).

le od kje mi je to znano. :whistle:

ko bi bilo glede vremena odvisno, bi bilo v redu, ampak mislim, da ni...

po snegu ne bos vozil. vsaj enoslednega vozila ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm za A kategorijo ispit naredu 29.12.1994 mal je zebl ,bilo je tud mal snega in ledu po cesti (po stransih poteh ali ulicah) glavna cesta pa je bila kokr tolk uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm za A kategorijo ispit naredu 29.12.1994 mal je zebl ,bilo je tud mal snega in ledu po cesti (po stransih poteh ali ulicah) glavna cesta pa je bila kokr tolk uredu.

kamikaza :)

Upam da si pred vožnjo ali po njej šau na kuhanega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem še prejšnji teden videl, da se moto avtošole vozijo po Ljubljani.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma vse avtošole v Sloveniji (izjema naj bi bile primorske) praktičnega dela izpita kategorije A med 15. nov in 15. mar ne smejo opravljati.

Neka odstopanja pri datumih verjetno so, predvsem z vidika vremenskih razmer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamikaza :)

Upam da si pred vožnjo ali po njej šau na kuhanega :)

Po uspelem opravlanju izpitne vožnje smo šli usi trije (dve kamikaze in inštruktor)na per in šnops. :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpitni center Jesenice prakticira voznje tam nekje do konca decembra.

Imel izpitno voznjo enkrat sredi decembra, pa je ravno na tisti dan padel sneg. :) Problem je bil potem le v tem, da sem dobil drug termin sele aprila, ker je izpitni poligon na takem koncu, kjer je bilo potem se aprila sneg ob robu ceste in veckrat poledica, kar pa ni ravno najbolje za izpitno voznjo (Podmežaklja-kjer sonce sije samo 3letne case).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V okolici Krškega, Brežic živim, bi se dalo kje opraviti? Pa pri kerem inštruktorju?

Jaz sem delal pri Posavcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!