Skoči na vsebino

Otvoritvena vožnja nove sezone


moped

Priporočene objave

Takole, za večino od vas se je sezona končala, ostajamo le še najbolj zagrizeni, večina pa bo motorje v dveh, treh tednih pospravila na zimsko spanje, kjer bodo čakali na duro sezono. Za nekatere pa se bo sezona končala konec decembra. In začela januarja. Sam jo bom začel z vožnjo med novoletnimi prazniki, najraje prvega, in vse zagrizence vabim da se mi takrat pridružite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridružil bi se ti zelo rad, ampak na žalost imam v tistem času ful izpitov, če pa ni izpitov pa smučam. Ampak svaka čast za tako zagrizenost!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker spadam med tiste, ki tudi pozimi ne počivajo, sem zraven. V enem topicu smo se že dogovorili za nekakšne zimske vožnje-za vzdrževanje kondicije pa da nam motorji ne utonejo v zimsko spanje. Bo lažje počakat na pomlad 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jo bom začel z vožnjo med novoletnimi prazniki, najraje prvega, in vse zagrizence vabim da se mi takrat pridružite.

Lohk vam u Palestin k nimate snega.

Mi ispod kamnišlih planin si pa kej tacga ne mormo prvošt.

:usa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sva šla z Lady na Novega leta dan, je prav prijazno sončece sijalo, opoldne malo na sprehod po mestu. In sta jo primahala mimo dva motorista. Tako, da sem si tedaj rekel, naslednje leto, torej 1.1.2003 grem tudi jaz en novoletni krog po mestu, če ne bo ravno snežilo ali pa deževalo. Za otvoritev sezone :lol:

Za kakšne daljše transferje verjetno niti ne bo možnosti, niti mačkaste volje ne, ampak lahko se dogovorimo, da recimo opoldne 1. januarja vsak opravi en krog po svojem kraju, in bomo tako hkratni celo Slovenijo motoristično zakurblali. :lol:

Najbolj navdušeni pa lahko še dvakrat ali trikarat zapokajo na glavnem trgu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bom v Ljubljani in ne bo kakih padavin (ali snega po cesti) sem zraven... Sicer se bom pa tudi do takrat vozil (ob zgoraj opisanih pogojih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem se vozil celo leto. Ven sem se spravil ko so bile glavne ceste suhe, na vaških pa še kakšen led (ko še z biciklom lahko zadnjo gumo kuriš). Ko je bila v dolini dalj časa megla in tisto turobno ozračje, sem na Ambrož pod Krvavcem hodil gledat če sonce še obstaja. Zdaj mi na srečo to omogoča služba. :)

Glede na to, da imam na letošnjem motorju še boljšo zaščito proti vetru in ogrevane ročke, ni razloga da bi prekinil sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo res treba enga bmw-ja al pa urala s prikolco pa kramparcami nabavt. Itak se samo pozimi vozim, poleti pa šraufam.

Sicer bi se pa prav rad pridružil... če bo le laufala zadeva pa če bom nekje tablico si lahko sposodil. Pa če ne bo snega oz. ledu po cesti. Dež pa temperature višje od 1-2 nad ničlo me ne motijo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mpj edini pogoj je da je cesta suha. In glede na to da so zadnje zime bolj skope s snegom, upam da bo tudi ta ( v hribih naj ga bo dva metra ). Našli bi se res lahko na 3M, pol pa en krajši krog. Računam na vašo udeležbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj še Tundercat,jst jo skor vsako leto februarja mahnem do obale,in drugo leto bo isto če bojo le ceste suhe in ne bo pod ničlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jest pa "novoletno vožnjo" prepustim kar udeležencem Paris-Dakar rally-ja. Komaj čakam... :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta... Jest sm se začel vozit - to pomen, de bo kmal zima!

Ja pejd hitr dol z motorja, pa v garažo, pa petkrat zaklent. Da ne bo res kakšn sneg nametal... :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jest pa "novoletno vožnjo" prepustim kar udeležencem Paris-Dakar rally-ja. Komaj čakam... :multi:

Če bo vse po planu, jih bom tri dni spremljal v živo po Tuniziji in fural približno isti trasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jest pa "novoletno vožnjo" prepustim kar udeležencem Paris-Dakar rally-ja. Komaj čakam... :multi:

Če bo vse po planu, jih bom tri dni spremljal v živo po Tuniziji in fural približno isti trasi.

Vaaauuuuu, Gumy, če dovoliš - sem ti fouš. Pravzaprav ornk fouš. :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK

...jest odstopim svoje mesto nekomu, ki je bolj zagret (v vseh pomenih te besede )od mene...8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo sestavit spisek tistih,ki bodo 01.01.2003 na 3M,ko bo SNEZILO IN/ALI DEZEVALO. :twisted:  :lol:  :lol:

Tud lahko. Samo potem se primajem peš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!