Skoči na vsebino

Otvoritvena vožnja nove sezone


moped

Priporočene objave

Saj ravno zato se oglašamo, da ne bi kdo mislil narobe. Jutri bo eden lepših dni za motoriste. Midva sva še v polni formi. :twisted: 8)

Tudi sneg ne bi bil ovira, če bi se dobile snežne verige. :?: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ravno zato se oglašamo, da ne bi kdo mislil narobe. Jutri bo eden lepših dni za motoriste. Midva sva še v polni formi. :twisted: 8)

Tudi sneg ne bi bil ovira, če bi se dobile snežne verige. :?: :shock:

JAZ SEM PAČ MOTORIST 365 DNI V LETU. Sezona je za sezonce. Seveda pa je sneg pa led ovira, ki jo upoštevam :!: Zime pa nam lahko ponudijo tudi prijetna presenečenja, na katera moramo biti pripravljeni :!: In GOSPODJE MOTORISTI Z VELIKIM M, združimo se :!: Vas čakam - pa moj VN tudi 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sneg ne bi bil ovira, če bi se dobile snežne verige. :?: :shock:

:idea: vrv navezi okoli gume in platisca - tako se delali preden so iznasli verige za avtomobile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tudi sneg ne bi bil ovira, če bi se dobile snežne verige. :?: :shock:

:idea: vrv navezi okoli gume in platisca - tako se delali preden so iznasli verige za avtomobile.

Če ni druzga je tut špaga dobra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je letošne leto zaradi časovne stiske zame bilo precej sušno (ubogih cca. 3000 km :cry: ), se če bom v Lj. tudi jaz pridružim zimskim proletarcem!

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo še naprej tko toplo se prelem kr v kratkih hlačah in šlapih.

Uf ti bo vroče. Zakaj pa ne bi pršu u gatah pa mrbit u škornih. Veš kuko bi te veter žgečkov po jajcih :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Zaenkrat so zanimanje za udeležbo na moji otvoritveni vožnji pokazali Jason, Fifty, Strom, Mopedfan. Še kdo ? :roll: :?:

In SymRu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajmo sestavit spisek tistih,ki bodo 01.01.2003 na 3M,ko bo SNEZILO IN/ALI DEZEVALO. :twisted: :lol: :lol:

Heh, a sem lahko "only the lonely"?

Sicer pa 3M 1.1. zjutraj/dopoldan pomeni vožnjo po kozarčkih, razpočenih petardah, kozlanju, čebuli od pleskavic, steklu in podobnem - pravi off-road :arrow: fazer600enduroPRESS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat so zanimanje za udeležbo na moji otvoritveni vožnji pokazali Jason, Fifty, Strom, Mopedfan. Še kdo ? :roll: :?:

In SymRu :wink:

In Einherjer - ampak 1.1. mogoce res ni najboljsi datum (kot je SymRu povedal glede sranja po tleh), ker sem zal do 2.1. na morju... lahko pa se za tisti vikend 4.1. kaj zmenimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem ostal brez mopedov ( prodal ) moja udeležba žal ne bo mogoča. Novega pa dobim v drugi plovici januarja. Saj moped me že čaka, ampak kaj ko banka ne da prej keša iz rok. :(

Ampak potem bom pa imel svij sanjski motor ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja neki dnarja imam na banki, pa ga po pogodbi ne morem dvigniti takoj, temveč šele mesec po prekinitvi pogodbe. Ta pomemben podatek ( drobni tisk ) sem namreč spregledal, drugače bi bil pa sedaj nov moped že v garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja neki dnarja imam na banki, pa ga po pogodbi ne morem dvigniti takoj, temveč šele mesec po prekinitvi pogodbe. Ta pomemben podatek ( drobni tisk ) sem namreč spregledal, drugače bi bil pa sedaj nov moped že v garaži.

uh,"svinjarija"...... ali pa "drugic beri tudi drobnotisk". :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm za bozicka dobil cross gume,tko da ja lahk zarad mene tud sneg:)

sam ne vem ce se mi bo dal do ljublane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!