Skoči na vsebino

Otvoritvena vožnja nove sezone


moped

Priporočene objave

Okej - kdo bi potem šel 1.1. na 3M ali kam drugam na en čaj?

Jaz sem še vedno zraven. Najbolj bi mi bilo všeč, da bi se zapeljali na eno malo višjo nadmorsko višino, kjer bi pogledali ven iz morebitne nizke oblačnosti. Imat kdo kakšen predlog? Meni se po glavi mota Katarina, mogoče Črnivec?

Do konca se pa še ne da splanirat, ker ne vemo kakšno bo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil eden tistih, ki je najavljal novoletno vožnjo po Ljubljani :oops: Potem je pa prišel Klimbra s svojim Trophijem in mi podrl koncept :? Zdej pa Trophy čaka name (upam), zraven njega stoji moj VN, oba sta pa v trgovini pri Radotu :cry: :cry: :cry:

Vsem, ki boste 1.1. odpeljali furco: ČESTITKE in SREČNO. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max, Jason - če se vama ni odveč z nekom, kot sem jaz - odpadnik - počasi peljat na en čaj kam, potem bi jaz enkrat sredi dneva šel malo na furco :) Lahko tudi Katarina, zaradi mene - bi blo fajn ene borovničke butnit nekje ja :))

Se beremo še kaj tukaj -

LP, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazalo je 23:56, ko sem bil na vrhu 40m dimnika in čakal da se slavje začne, ampak...spomno sem se, da sem reko, da ob 0:00 otvorim sezono! :shock: Z maximalno možno brzino po stopnicah dol, odklenem vratarnico, vzamem ključe, prižgem TV in vidim: odštevajmo - še 13, 12, 11,...3,2,1....brrrrrrrrrrrrrmmmmmm in prva fura sezone je bla dolga 2.2km :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dajte se zdaj res izjasnit glede ure, zdaj grem spat, ob 11.00 pridem nazaj pa upam da bo že kaj znanega, ker ob 15h se mi ne splača hodit iz MB v LJ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max, Jason - če se vama ni odveč z nekom, kot sem jaz - odpadnik - počasi peljat na en čaj kam...

Se beremo še kaj tukaj -

LP, Sym

Sym Hvala za povabilo. 8)

Upam, da sem se pravocasen da bi bilo bolje tole furco kak drug dan zapeljat :roll: :P

Vceraj ves,....... :shock: ..... oziroma danes......... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :shock: :shock: :shock: :twisted: :!:

Ma sej ni okol za govort no :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem do Celja pa nazaj, ob 14:45

in prineslo ga je v lublano :)

Cestitkam za pogum in vztrajnost. 8)

Mi je zau, ma sm meu tok guzve sam s sabo da-groza. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mislil opraviti eno tako malo otvoritveno vožnjico po mestu. Recimo 1/2 ure razkazovanja po novoletnih ulicah.

Malo pred poldnevom sem se našemil v usnje, zajahal kravo in se podal v mesto CE. Med približevanjem središču sem srečal motorista, ki jo je mahal v smer, za katero sem na spletni strani enega od celjskih motorističnih klubov v zapisu pod eno od fotografij lahko domneval, da se motoristi tam tradicionalno novoletno dobivajo. V CE sem priseljenec in stikov z mestnim motorističnim okoljem nimam.

Ko sem srečal tega, sem se odločil, da ne grem nič po mestu, temveč kar pred hotel Merx, na obrobju mesta.

:shock: Tam je že bilo petnajst motociklov in novi so stalno kapljali zraven tako, da se nas je do 13. ure nabralo 55. :shock: :shock: :shock: Motocikli so bili iz CE in iz okoliških mest: Žalca, Laškega, Šentjurja, dva pa iz SG. Zadeva očitno je tradicionalna in tudi dobro obiskana. Leto nazaj se jih je zbralo 27.

Smo se razvrstili v kolono in jo mahnili v bližnji Šentjur do ene od birtij. Tam je stekla pogostitev in ogledi motorjev in kje in kako je kdo ...

Po kakšnih 20 minutah mi je bilo takega statičnega druženja dovolj in na srečo še dvema drugima tudi ter smo jo mahnili do Trojan, če je cesta že suha in motocikli na planem. S tremi bmwji smo uživali v prijetnem soncu, ki nas je oblivalo v Šentjurju, vendar, bolj kot smo se približevali Trojanam, bolj se je oblačilo in meglilo, čeprav megle ni bilo. Na Trojanah popili kavo in čaj, malo poklepetali in jo mahnili nazaj v CE.

Nameravano polurno prevažanje po mestu se je preobrnilo v motociklistični dogodek in domov sem prišel ob 15:30 uri po prevoženih nekaj čez 100 km.

Pravi uvod v novo sezono 2003. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moped kaj si naročil za en motor? Upam, da ne plavobeli propeler.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes se zbrali na bencinski crpki Pahorini, Tadej in Max. :D 8)

Za otvoritveno voznjo smo izbrali smer LJ, Skofja loka, Kranj, Brnik, Kamnik, Trzin, LJ.

Srecali smo tudi Tejko, SymRuja in Boba.

Naredili smo tudi nekaj posnetkov za arhive.

URL:

http://motosvet.tripod.com/

U bistvu je treba fotke se uploudat :wink: :roll: :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, da ne pozabim, naredili samo nekaj km tudi po LJ ulicah.

Pa se najpomembnejse :!:

Bili smo Gostje v zivo na radiu Student.

Tja nas je povabila nasa Motosvetovka LuCy :!: :!: :!:

TRI krat hip, hip, hura za LuCy.

Naredila Je/smo dobro reklamo tudi za www.motosvet.com. 8)

No ce niste slisali, pac niste, vasa skoda. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa tudi jaz spet zlaufal mašinco- tkole na kratko ene 50km mal čez planinske ride šel obrnit :D

Pa upam, da se nisem spet kaj prehladil,sem mel dovolj vročine pa angine že čez praznike :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Max res cool slikce!

A unih k ste po zadnjem vozil pa nauš gor dal! :D :oops: :shock:

Ej kako kej gume držijo na mrzlem asfaltu?

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!