Skoči na vsebino

motoristična casual oblačila


00neja00

Priporočene objave

hej...

zanima me kje v tej preljubi sloveniji lahk človek najde trgovino, ki prodaja originalna oblačila od kawasakija...

najlepša vam hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa eno neumesno vprašanje: zakaj pa original? Za rezervne dele za motor, normalno da original.

Jaz sem na Faaku gledal original Harley jakno za 1150 evrov. A kaj je zanimivo pri tem? Oblečeno sem imel povsem enako (kroj in barva), ki mi jo je naredil Jože (ne bom dal cel naziv, da ne bo reklama) za 150 evrov. Vedeti je treba, da za Harley šivajo v Pakistanu, samo etiketa je ''genuine Harley''... Pa upam stavit, da je moja kvalitetnejše usnje, kot tista s Faaka.

Povsem enako je za vse, prav za vse firme. Kawasaki prizvaja boga in pol (motorje, vlake, stroje za tunele vrtat,...), oblačil pač ne... Nemara si pa mislila na original barve Kawasakija? Če ja, poglej malo Louisa in ostale spletne trgovine. Če pa res iz Kawasakijevega asortimana, pa po naročilu prav vsak moto trgovec. Ali pa pojdi na njihovo uradno stran, pa sama naročiš po netu. Svoj čas je imel tudi Panigaz nekaj na zalogi -se medlo spominjam zelenih oblačil v salonu, ko sem plačeval servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa original?

Zato, ker so originalne kawasakijeve majice, cenovno primerljive z H&M šajsom. Evo, zato...

Drugače se pa kawasaki majice dobijo pri DKS-u v Mariboru. Če jih nimajo na zalogi, jih pač naročijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker so originalne kawasakijeve majice, cenovno primerljive z H&M šajsom. Evo, zato...

Drugače se pa kawasaki majice dobijo pri DKS-u v Mariboru. Če jih nimajo na zalogi, jih pač naročijo.

Kak pa veš,da hoče kupit majco? Kaj,če išče spodnje hlačke z napisom Kawasaki? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa veš,da hoče kupit majco? Kaj,če išče spodnje hlačke z napisom Kawasaki? :P

Ja, pa dosti špinače mora pojest, da pol ko se vserje, upraviči naziv "team green". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnjih hlačk pa Kawa nima v ponudbi.... Ima pa Harley. Sem navdušenec nad to znamko, ampak vsako leto se na Faaku nasmejim ''hodečim reklamam''. Sigurno imajo še na gatah znak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnjih hlačk pa Kawa nima v ponudbi.... Ima pa Harley. Sem navdušenec nad to znamko, ampak vsako leto se na Faaku nasmejim ''hodečim reklamam''. Sigurno imajo še na gatah znak.

Imajo :yes:

Zadaj, v toplih odtenkih rjave barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa eno neumesno vprašanje: zakaj pa original? Za rezervne dele za motor, normalno da original.

Jaz sem na Faaku gledal original Harley jakno za 1150 evrov. A kaj je zanimivo pri tem? Oblečeno sem imel povsem enako (kroj in barva), ki mi jo je naredil Jože (ne bom dal cel naziv, da ne bo reklama) za 150 evrov. Vedeti je treba, da za Harley šivajo v Pakistanu, samo etiketa je ''genuine Harley''... Pa upam stavit, da je moja kvalitetnejše usnje, kot tista s Faaka.

Povsem enako je za vse, prav za vse firme. Kawasaki prizvaja boga in pol (motorje, vlake, stroje za tunele vrtat,...), oblačil pač ne... Nemara si pa mislila na original barve Kawasakija? Če ja, poglej malo Louisa in ostale spletne trgovine. Če pa res iz Kawasakijevega asortimana, pa po naročilu prav vsak moto trgovec. Ali pa pojdi na njihovo uradno stran, pa sama naročiš po netu. Svoj čas je imel tudi Panigaz nekaj na zalogi -se medlo spominjam zelenih oblačil v salonu, ko sem plačeval servis.

1150 evrov za jakno je bolano in je pač posledica da je HD malo bolj "fancy" znamka. 600 evrov za kompleten dvodelen Yamaha dainese kombinezon se mi ne zdi veliko in niti pomislil nebi, da bi kupil kakšen ponaredek(že zaradi vidika varnosti ne)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1150 evrov za jakno je bolano in je pač posledica da je HD malo bolj "fancy" znamka. 600 evrov za kompleten dvodelen Yamaha dainese kombinezon se mi ne zdi veliko in niti pomislil nebi, da bi kupil kakšen ponaredek(že zaradi vidika varnosti ne)...

Ponaredek česa -Yamahe ali Dainesa? Ali pa leti na to, da imam ''ponaredek'' Harleyeve jakne? Naj te potolažim, -Jože ima butično delavnico in precej let že dela usnjene reči. Torej je tudi Borko ponaredek? Če sem razumel napak, se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa eno neumesno vprašanje: zakaj pa original? Za rezervne dele za motor, normalno da original.

Jaz sem na Faaku gledal original Harley jakno za 1150 evrov. A kaj je zanimivo pri tem? Oblečeno sem imel povsem enako (kroj in barva), ki mi jo je naredil Jože (ne bom dal cel naziv, da ne bo reklama) za 150 evrov.

Za usnjeno jakno ne rečem.Sam pa sem imel že res dost različnih jakn za na motor-same firme.In res edina primerljiva tej kawasaki,ki sem jo kupil je bila dainese,ki pa je bila glih enkrat dražja kot ta kawasaki!Ker sem le hotel malo kvalitetnešo in ne najcenejše od dainese oziroma primerljivo tej!

Pogoj kvaliteten material,točno zašivana,na rokavih za zategnit,snemljivi ščitniki komolcev,ram,hrbtenice,"zimska" snemljiva podloga,letna podloga.Dost žepov...Z konkretnim popustom pa je stala toliko,da nihče doma ne more takšno jakno skupi spocat za isti denar-že za enkrat višji zelo težko-prej nemogoče!

Recimo polo majice ali srajce so pol ceneje kot lacoste(pa še težko dobiš original)Kvaliteta pa je prej višja kot nižja!Imam majce-srajce od ducati,yamaha,Axo,kawasaki.dainese pa moram rečt,da so res kvalitetne!Pa se non-stop perejo...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponaredek česa -Yamahe ali Dainesa? Ali pa leti na to, da imam ''ponaredek'' Harleyeve jakne? Naj te potolažim, -Jože ima butično delavnico in precej let že dela usnjene reči. Torej je tudi Borko ponaredek? Če sem razumel napak, se opravičujem.

Za Yamaho izdeluje kombinezone Dainese. En link za primer http://yamaha-kmc.si/si/yamaha-dainese-kombinezon-mako-crna-i8802.shtml

Malo nerodno sem vse skupaj napisal.Hotel sem primerjati Kombinezon in jakno, kar je pa brezveze ker sta dve popolnoma drugačni stvari in namenjene za različne namene. Ene stvari se splača kupit ponaredek(harleyeva jakna je definitivno med njimi,sploh dobre izdelave), medtem ko se žal dosti drugih ne splača. Moje izkušnje so take, da ponaredek ponavadi samo razočara ker se prehiter obrabi/crkne/zgubi barvo in zato raje kupim original.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa leti na to, da imam ''ponaredek'' Harleyeve jakne? Naj te potolažim, -Jože ima butično delavnico in precej let že dela usnjene reči. Torej je tudi Borko ponaredek? Če sem razumel napak, se opravičujem.

HD jakno že ponaredek,oziroma bolje original v Ameriki kupit!

Sam se gledal usnjeno žensko dainese-yamaha jakno prav iz vzroka,da bi jo dal naredit!Pa ko sem jo dobro pregledal sem ugotovil,da bo kr potrebno skašljati teh 283eu-bomo še uredili popust!Ker je enostavno veliko bolj kvalitetna od te,ki jo naredi Jože!Že sama podlaga je razred zase!

Razlike v ceni pa bo recimo 100eu.Saj pa jakne ne kupujemo za leto ali dve!Tako,da v veliki večni primerov se kar splača kupit original!Recimo usnjeno jakno MV-avgusta mi sploh ne more ponaredit....

Borko kopira jakne po kom?Da bi bili lahko ponaredki?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ponaredek ponavadi samo razočara ker se prehiter obrabi/crkne/zgubi barvo in zato raje kupim original.

Morda, vendar je razočaranje še toliko večje, če drago plačani original ne upraviči pričakovanj in denarja, ki si ga odštel zanj. Resnica je, kot si že ugotovil, nekje vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,razumel. Dainese je izak zakon, tu ni dvoma. Pri varnosti ne gre varčevati.

Tudi jaz sem se že malo nasral, ne s ponaredkom, pač pa z usnjeno jakno slabe kvalitete. Je bila z vampa krave -kot en gumi. No, zdaj me ne morejo več nategniti, malo sem pa v teh parih letih že spoznal kvaliteto usnja. Me v službi kar srce boli, ko vračamo usnje nazaj dobaviteljem. Kupci so picajzlasti ratali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje najlepša hvala za pomoč...

original pulover ali majico z dolgimi rokavi (tudi spodnjice bi kupla:D)..hočem pa zato, ker bo to darilo za božič mojemu fantu, ki vozi kawasaki Z750 in si to res želi, in mu za darilo res ne bom dala ponaredka...

uglavnem fantje hvala!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!