Skoči na vsebino

moto.it


typeR

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Zanima me, če se lahko preko te italjanske strani išče poškodovana motorna kolesa, namreč meni ni uspelo najti opcije, kjer bi lahko iskal tudi samo poškodovana motorna kolesa.Prosim, če mi lahko kdo posreduje kakšno italijansko spletno stran, na keteri bi lahko našel tudi poškodovana motorna kolesa.

Hvala

...pa srečen božič vsem skupaj! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Zanima me, če se lahko preko te italjanske strani išče poškodovana motorna kolesa, namreč meni ni uspelo najti opcije, kjer bi lahko iskal tudi samo poškodovana motorna kolesa.Prosim, če mi lahko kdo posreduje kakšno italijansko spletno stran, na keteri bi lahko našel tudi poškodovana motorna kolesa.

Hvala

...pa srečen božič vsem skupaj! :rolleyes:

Mogoče si lahko pomagaš tako, da izbereš "ricerca avanzata" (napredno iskanje) ter v okence "parola chiave" (ključna beseda) vpišeš "incidentata" (poškodovan). Nekateri v opisih napišejo tudi v stilu "nikoli poškodovan", tako da ti tudi take prikaže... upam da vsaj kej malega pomaga.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si lahko pomagaš tako, da izbereš "ricerca avanzata" (napredno iskanje) ter v okence "parola chiave" (ključna beseda) vpišeš "incidentata" (poškodovan). Nekateri v opisih napišejo tudi v stilu "nikoli poškodovan", tako da ti tudi take prikaže... upam da vsaj kej malega pomaga.   

Hvala za nasvet...čeprav, kot si sam napisal, v veliki večini ljudje pišejo "nikoli poškodovan", prepričan sem, da obstajajo še sigurno kakšne spletne strani, katere imajo opcijo iskanja poškodovanega motorja..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj malo pobrskat. Jaz sem enkrat slučajno naletel na stran enega večjega podjetja, ki je prodajalo samo poškodovana motorna kolesa in samo za izvoz. Sicer se ne spomnim kako ampak ni bilo prek portala ala moto.it ampak mislim, da preko alta viste s ključno besedo rabljeni motorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem še poglobljeno brskal, ampak nisem našel podatka, ali gre za internetno prodajo, ali pa tudi klasično. In kje je ta firma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!