Skoči na vsebino

Vzdržljivostne enduro dirke


nikslo

Priporočene objave

Zdravo

Vsi off road navdušenci poznamo Dakar rally. Najtežji in najdaljši vzdržljivostni rally na svetu (tudi za avtomobile/tovornjake/quade).

Zanima pa me če kdo pozna (iz lastne roke) kakšne krajše rally po Evropi ali severni Afriki. Tu imam v mislih dirke dolge nekaj dni, primerne za začetnike v teh športih in tudi tiste z malo bolj plitkimi žepi.

Torej kako ste seznanjeni z raznimi rally-i po Španiji, Nemčiji, Franciji, Skandivaniji, Maroko, Libija, Tunizija.

Ta tema lahko postane nekakšna odskočna deska za začetnike v vzdržljivostne off road motociklizmu ;-)

Lep pozdrav do naslednjič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej malo po:

- Nemčija probaj rally Dresden - Breslau

- Afrika Tuareg rally lahko greš že marca :)...

Če mi kdo pomaga financirat pa šefa prepriča za tri tedne dopusta v enem kosu grem še jaz zraven na Tuarega...

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na DSF-u sem že večkrat videl reportažo. Po videnem sicer sklepam, da ni za začetnike, finančno pa po moje ne bi smel biti prevelik zalogaj, sploh, če greš tja z bolj skromnimi cilji.

Mislim, da se dirki reče Red Bull Romaniacs, kot že ime samo pove, se dogaja v Romuniji, traja pa nekje 3-4 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marca imaš Maroko in Dubai

- oktobra-Tunizija

- Dresden-Breslau

- Budapest-Bamako

- Italjansko prvenstvo Motorally

- Transiberia :D

.....

Stanejo te od 1500 eur dalje.

A bi šel na kaj od tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na DSF-u sem že večkrat videl reportažo. Po videnem sicer sklepam, da ni za začetnike, finančno pa po moje ne bi smel biti prevelik zalogaj, sploh, če greš tja z bolj skromnimi cilji.

Mislim, da se dirki reče Red Bull Romaniacs, kot že ime samo pove, se dogaja v Romuniji, traja pa nekje 3-4 dni.

Romaniacs ni Rally, je Hard enduro dirka na sistem Erzberg, hells gate,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romaniacs ni Rally, je Hard enduro dirka na sistem Erzberg, hells gate,...

Aha, OK. Priznam, da ne poznam razlike, za mene, kot "cestakarja" je oboje eno in isto. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Erzberg, Romaniacs, Hell Gate pa še tista v UK to so res dirke za norce :-)

janktm točno o podobnih dirkah sem razmišljal. Spomnim se samo še ene v Španiji, pa mi je ime ušlo iz glave. Predvsem bi šol se prvič učit in najbolj se mi lušta probat sipine. Mislim, da bi bil Tunizija letos jeseni kar prava opcija ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!