Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 91 STREETFIGHTER


streetstric

Priporočene objave

da ni slučajno tale http://www.bolha.com/oglas383660530/suzuki-gsxr-1100ccm-streetfighter

Se je pred kratkim pojavu....letnik 91 pa še iz Celja-možnosti so lih tam nekje.... Konckoncov-zlo lep fighter, kako se bo pa prodal pa ne vem...take stavri ponavad težko grejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nima slik nima slik Imam SLIKE sm neznam gor nalepit!!! Sram me je Prosim pomoč! sem novi

priponka? trance_17_emot-angel.gif

...ko dodajaš odgovor.

ti to resno misliš? slap.gif

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priponka? trance_17_emot-angel.gif

...ko dodajaš odgovor.

ti to resno misliš? slap.gif

ja neredil sem tako kot si napisal pa ne gre ne vem zakaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja problem je bil v moji hitrosti neta in velikosti slike ook že deluje!

Tu imam prašno lakiran okvir gsxr-ja predelan za višji zadek in še sprednjo polirano felgno. Imam veliko slik tk da čas si bo treba vzet za vas.

Trojan69 Fighter na netu je za prodat ampak tu v sloveniji je se vse tako čudno ne znajo cenit predelane motorje vem da si ti tudi naredil en motor ves kako je to! Tale na netu je pravi nemški fighter in zakaj se teško proda! Se ne gre kot za med ampak ne v sloveniji ker vam je še tuje povem ti danes je bil en iz Gradca, kličejo iz nemčije, pišejo belgijci itd... Problem je v transportu

post-26384-126307385208_thumb.jpg

post-26384-126307394676_thumb.jpg

post-26384-126307417547_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Trojan69 Fighter na netu je za prodat ampak tu v sloveniji je se vse tako čudno ne znajo cenit predelane motorje vem da si ti tudi naredil en motor ves kako je to! Tale na netu je pravi nemški fighter in zakaj se teško proda! Se ne gre kot za med ampak ne v sloveniji ker vam je še tuje povem ti danes je bil en iz Gradca, kličejo iz nemčije, pišejo belgijci itd... Problem je v transportu

post-26384-126307721198_thumb.jpg

post-26384-126307722427_thumb.jpg

post-26384-126307725242_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja problem je bil v moji hitrosti neta in velikosti slike ook že deluje!

Tu imam prašno lakiran okvir gsxr-ja predelan za višji zadek in še sprednjo polirano felgno. Imam veliko slik tk da čas si bo treba vzet za vas.

Trojan69 Fighter na netu je za prodat ampak tu v sloveniji je se vse tako čudno ne znajo cenit predelane motorje vem da si ti tudi naredil en motor ves kako je to! Tale na netu je pravi nemški fighter in zakaj se teško proda! Se ne gre kot za med ampak ne v sloveniji ker vam je še tuje povem ti danes je bil en iz Gradca, kličejo iz nemčije, pišejo belgijci itd... Problem je v transportu

Ja, ni še najbol razvita scena pri nas-sploh nemški stil fighterjev ni kej preveč poznan-včasih lude gledajo kot bi z lune padu, 90% jih pa vpraša kje maš pa sedež hahaha -pač ni pene ampak spolirana 3mm alu plošča. Ampak sej bodo počas te stvari tud k nam prišle...

Maš v namenu delat še kakšnega streetfighterja oz. si kakšnega naredu že prej? Jst sem zdej pri svojmu 1-ga pa mam namen še mal dodelat ko bo pa mal več denarja se bom pa lotu še kakega projekta-sam je sranje ker ga nikol ne morš prodat za tok kot si v njega vložu (da dela sploh ne upoštevam), da bi pa motorje v garaži zbiral mi pa tud ni.

Za tvojga pa upam da bo našu primernega lastnika, ker je res lep, pa tud cena je zlo OK pomoje. Od kterga je pa nihajka pa kaj je tist na začetku tanka?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja problem je bil v moji hitrosti neta in velikosti slike ook že deluje!

Tu imam prašno lakiran okvir gsxr-ja predelan za višji zadek in še sprednjo polirano felgno. Imam veliko slik tk da čas si bo treba vzet za vas.

Zadek ti je res odlično uspel. Imaš prakso od prej ali je tvoj prvi streetfighter?

Edino tisti bar-end žmigavci (Louis roba?) in ogledala, ki izgledajo kot ščipalke za perilo mi niso všeč. Morda bi bilo bolje, če bi dal bar-end špegle pa žmigavce na prednje vilice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni nasploh i všeč.

pač ni po mojem okusu, ampak svaka ti čast da si kaj takega skup spravo!

kak pa je kaj zakonodaja v primeru take predelave? to je za na cesto?

jaz namreč za avspuh nimam papirov in mi ni blo vseeno oz. sem še zmeraj v rahlih skrbeh... laugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da je za na cesto :wacko: . Kazen za nehomlogirane iizpuhe je okol 500 eur zdej pa odvisno na koga naletiš. Drugač se pa take zadeve homologirajo kot celota (ker je večja predelava), ampak večina pomoje te homologacije nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da je za na cesto :wacko: . Kazen za nehomlogirane iizpuhe je okol 500 eur zdej pa odvisno na koga naletiš. Drugač se pa take zadeve homologirajo kot celota (ker je večja predelava), ampak večina pomoje te homologacije nima.

no, pa to sem mel v mislih.

kak izvest da bo taka predelava homologirana.

če je vso "doma nareto" pol ravno tak nima nobenih papirjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je predelava, ki se homologira v celoti tako da so drugačna pravila. V prometni se mi zdi da ti pol piše unikatno vozilo al neki takega. Za dele morš met homologacijo oziroma TUV, za druge stvari (npr.: subframe) pa preračune nosilnosti, potrdilo varilca. Morš narest skice, vgradit komponente v skladu z specifikacijami koker se spomnem TSV308 itd. Svetlobna telesa morjo met E oznako...

So pa to druga pravila kot če bi npr. samo zamenjal nosilec tablice na cestaku-tega ni šans da homologiraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ni še najbol razvita scena pri nas-sploh nemški stil fighterjev ni kej preveč poznan-včasih lude gledajo kot bi z lune padu, 90% jih pa vpraša kje maš pa sedež hahaha -pač ni pene ampak spolirana 3mm alu plošča. Ampak sej bodo počas te stvari tud k nam prišle...

LP

Pri nas je predvsem problem v tem, da se je spremenila scena v moto klubih ( MK / MC) ki so po motorjih postali bolj ali manj touring klubi. Nekateri mislijo da imajo streetfighterja, pa imajo gor top case, :headbang: drugi spet vozijo nakrancljano cestno zofo, pa pravijo da imajo čoperja..... :naughty: :naughty: Čuden svet, sploh pa pri vsej tej dostopnosti informacij preko neta. :headbang:

Včasih so klubi tekmovali kdo ima lepše motorje....danes, pa je večinoma ena sama siva konfekcija. Višek predelave je Akrapovič in top case. Čast izjemam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihajka je k5 ter armotizer na tanku je zračnik za okras!! Imam še enega suzukija gsxr 91 za oklep k1 zato sem odpru temo ta streetfighter še zdaleč ni podoben mojemu...

Tega delam zelo natančno poglej slike rad bi začel od začetka! Kaj Pravite!!

post-26384-126314377018_thumb.jpg

post-26384-126314383147_thumb.jpg

post-26384-126314388121_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trojan69 pošli mi email ti pošlem vse tuv certifikate za streetfighterja tudi za varjenje svetlobna telesa morajo imet oznako E 11 ter vse pogoje ima slovenija sm ne znajo vnovčit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to misliš dat cel oklep al samo zadni del? Lahko bi dal spredaj še 6batne zavorne čeljusti-se mi zdi da pašejo od Nissina te, ki so na mal novejših Suzukijih tam od 93-94 naprej (na gsxr-ih, banditih, katanah,...) pa opletnene zavorne cevi, Pa okvir je mal čohnen?-al se samo tko na sliki vid? Vilice si barval, prašno al anodiziral?

Nihajko boš mel enako al bo kaka druga? Drugač pa lepo!! Upam da ti bo še bolš ratu kot prvi!! Do kdaj pa misliš da bo približno-še to sezono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!