Skoči na vsebino

Victory Vision


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Meni je iz Milana ostal v spominu predvsem po tem, da se sedi na njemu kot v fotelju. Mi je bl ljubši kot HD, GW, BMW,...

O obliki pa naj sodi vsak sam.

Drgač pa itak; never say never ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl na cesti in na parkingu. po velikosti je tak ko kak clio :headbang:

no meni je grd ko smrt ampak seveda dovoljujem drugačna mnenja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...men izgleda resnično the best!... kar se dizajna tiče je gotovo "posekal" EG, Voyagerja, Wingo...:worship::worship:

Bo pa zelo zanimivo počakat na popolnoma NOV HONDIN odgovor čez kako leto, dve... se že kaj šušlja ? al bo prišla v stilu VFR? Brez vohunov...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...men izgleda resnično the best!... kar se dizajna tiče je gotovo "posekal" EG, Voyagerja, Wingo...:worship::worship:

Bo pa zelo zanimivo počakat na popolnoma NOV HONDIN odgovor čez kako leto, dve... se že kaj šušlja ? al bo prišla v stilu VFR? Brez vohunov...:rolleyes:

no jaz se nebi preveč veselil novih modelov hitro. dokler bo stanje na trgu takšno in to je zelo resno ne bo kaj dosti novega. ne mislit da se v SLO pozna prava kriza v moto branži, še dosti hujše je na najpomembnejšem trgu - ZDA.

ta segment je najdražji in zdaj najbolj na udaru ob tem pa ima honda legendo GW in sigurno ne bo delala motorja konkurenčnega temu. za sport turer ima novo VFR in ne vidim kaj dosti prostora za nekaj med GW in VFR. vsaj ne v kratkem, bo pa verjetno malo prenovljena GW ampak pomoje bo to vse.

mislim da se bomo mogli pri motorjih malo navadit da ne bo zdaj vsako leto 200 novih modelov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, saj v mislih sem imel konkretno novega Gold Winga (in ne samo prenovljenega)... sedanji (dizajnersko) je na trgu že enih 8 let in edino v tej, novi zadevi vidim v prihodnje eno konkurenco Visionu.:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz se nebi preveč veselil novih modelov hitro. dokler bo stanje na trgu takšno in to je zelo resno ne bo kaj dosti novega. ne mislit da se v SLO pozna prava kriza v moto branži, še dosti hujše je na najpomembnejšem trgu - ZDA.

ta segment je najdražji in zdaj najbolj na udaru ob tem pa ima honda legendo GW in sigurno ne bo delala motorja konkurenčnega temu. za sport turer ima novo VFR in ne vidim kaj dosti prostora za nekaj med GW in VFR. vsaj ne v kratkem, bo pa verjetno malo prenovljena GW ampak pomoje bo to vse.

Sploh pa med VFR in GoldWingo kraljuje K1300GT :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa med VFR in GoldWingo kraljuje K1300GT :-)

OK no, nisem hotel delat reklame da me kdo ne obtoži kaj. no med VFR in GW sta K1300 S in GT, jaz sem za prvega :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK no, nisem hotel delat reklame da me kdo ne obtoži kaj. no med VFR in GW sta K1300 S in GT, jaz sem za prvega :evilgrin:

Pozabil so na Panko katera edino kraljuje med VFR in GW ostali so ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pan-ka gre počasi iz proizvodnje. ali jo bo nadomestila nova pan-ka (dobro ime) ali pa bo v resnici prišla samo bolj razkošna verzija VFR.

Sta pa pan-ka in fjr po trenutnih standardih zastareli :whistle: nič elektronike, ele. nastavljivih podvozij itd. nekaterim to paše, drugim pa ne. če bi se že spuščal v ta luksuz razred bi imel BMW predvsem zaradi elekt. nastavljivega podvozja in ostalih elektronskih igrač. da ne bomo :topic:

tudi victory in harley sta zastarela :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vision je morda malo zastarel zgolj zaradi agregata... morda... tega ne trdim... bi bil pa verjetno krasno posrečena kombinacija Vision z GW-jevim 6 valjnikom...:whistle::whistle:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en test

:rolleyes::rolleyes:

še en test

STA pa oba zanimivo branje in primerjava... favoriziran je sicer HD-EG, ob racionalno logičnem zaključku pa seveda Goldwing... Presenetljivo slabo je v drugi primerjavi ocenjen nov Voyager... sumim, da se ga Američani zgolj malo bojijo... no vsak si lahko ob branju ustvari svoje mnenje... Vision je v zadnji primerjavi postavljen le pred Voyagerja in za Royal Stara ter HD-EG...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!