Skoči na vsebino

nova Jawa 350


trojan69

Priporočene objave

Se mi zdi da se za tole spodobi odpreti novo temo. Skratka legendarna Jawa 350 se vrača na evropska tržišča. Sicer v za spoznanje dodelani obliki, po srcu pa še vedno dobri stari 350ccm 2cilindrski 2takter. Ne predrag motorček za uživače, nostalgike ter tiste, ki si želijo poceni in agilno prevozno sredstvo.

http://www.jawamotor....uk/models.html

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa ali ne... Ne vem no. Kakor za koga. Vendar pa zagotovo prodajna uspešnica ne bo. So že več stvari naredili v stilu starega pa ni bilo dosti zanimanja. Mislim, da bo tu podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res ni prov poceni hmmmm.....to je pomoje nadaljevanje Jawe iz začetka 90-ih-so mele tako obliko, drugač so pa stare itak lepše. Je pa zanimnivo, da ima zadeva praktično isto mašino kot stare 350 z izjemo elektronskega vžiga pa štarterja. Me prov zanima če ma še stri Jikov frgazer hehe

Drugač pa to pomoje ni nek poskus upeljevanja retro scene ampak kr resno nadaljevanje čeških 2tkaterjev hahahaha

Evo še slikca moje Jawe 350 TS, 1988 letnik-kr hvaležen delovni koniček, lahek za popravila (če zna človk vsaj kluč pa kladu v roke prjet) pa ubistvu nč stroškov vzdržvanja...

post-20343-126295183398_thumb.jpg

post-20343-126295184625_thumb.jpg

post-20343-126295189903_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa od motorja kar se oblike tiče..

100x raj imam tastaro Jawo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O motorju ne bi izgubljal besed. Kar se pa tiče prikolice, to pa to. Resnično upam, da se bo našel uvoznik zanje. PAV-40 je bila uspešnica, tudi ta zna biti. Vsaj nekaj dobrega znajo narediti. Poleg piva seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel pa punco, ki je imela Jawo350... -1968 letnik. Punca, za Javo ne vem niti kake barve je bila. Mislim pa, da svetlo zelena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tiste čase sicer zaprisežen MZ-tkar :rolleyes: , ampak ja, Jawa ni bila slab motocikel. Sicer si jo malo težko dobil, ker so pri nas večinoma prodajali ČZ - je Imela je sicer svoje muhe, sploh okrog elektrike, pa kadila je kot tovarniški dimnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Indiji jih sami proizvajajo pa tud ogromno jih tja izvažajo-ker v evropi ne dosežejo okoljevarstvenih standardov, da ne omenjamo kopij ala Jezdi al neki takega, ki jih je indija polna. Tale je narjena prov za evropski (oz. britanski trg).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!