Skoči na vsebino

MCN razglasil motocikle leta 2009


sesir

Priporočene objave

PS: triumph 3-valjni je res vredu stvar za vsak normalni motor ampak osebno, ga vsaj za sportaka z 1000 ccm preko inline 4 ni. zadeva se pač lepo suče in dere. včasih je bila to domena japoncev zdaj pa bo zgleda BMW močna konkurenca.

PEACE!

No tudi sam sem mnenja da 1000 cestak more bit 4inline in ne 3. Je pa moj 3 valjnik pač vsaj za moje potrebe najbolj primeren na moji endurci ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En triumph mi je pa res všeč :whistle:

No pa če že glih primerjava z kawasakijem....Kaj takega ne vem,če je še kateri proizvajalec naredil :naughty: 48cilindrov :whistle:

post-18324-126311750779_thumb.jpg

post-18324-126311760229_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm... :hmm: Dost triumpha... naked, cruiser, pa manufacturer... :D

Glej, za lani seveda dosti Triumpha, ker so poleg standardno dobrih (ze uveljavljenih) tricilindrakov :OK::OK::OK: naredili se novega (zgleda da zelo dobrega) Thunderbirda. :trance_33_sleep: Naslednje leto bo mogoce drugace. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj že ? :unsure:

ja zakaj zakaj ? Ker neumesen vprašanje.... ddd

Zato ker ga mam pač jst ane - zato !

p.s.: vidm da ste ubistvu najbolj sodelujoči na tem forumu, najbolj občutljivi na kritike saj mislite da

ste vsi po vrsti bog i batine - evo to je to... mene boli kurac kaj vozim, važn da se pele pa da morm ketno mazat!

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler mam Yamaho, je Yamaha ibber aless :P .. pa se teli testi lahko pišejo kokr čjo. Pa ne samo Yamaha... FZ1S je ZAKON :worship: .... moj je, pa ga cenim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja in primerjava fz1 in speed tripla je zopet nesmiselna, ker je yahama v klasi 1000ccm nejkedov bila slaba.

aja pardom trumf ma 50ccm več in so what

aja pa 1 cilinder majn tuditongue.gif

...tko kot je reku @Pervy...men je FZ-1, ravno zaradi njenih kao pomanjkljivostih proti drugim naked mašinam, všeč...čist subjektivno...mi je pač všeč, da se ne začne mašini takoj na polno dogajat, na vrhuncu pa omaga...pač raje mal več šaltam, pa še kaj takega bi se našlo...mi pa še vedno na kožo najbl pašejo japonerji, sploh Yamaha in Kawa :grim ...slednji ima mimo grede tudi največ duše - lean mean grenn machine - 1x morm met zelenga :kva2: ..samo IMHO...sicer smo pa že :topic:

...čim manj snega pa varno v 2010!!! :P :grim :D

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam

ampak vseeno uzivam v tem whistle.gif

ja...

hilton je pa vzgojiteljica v vrtcu.

tistu hudobna ko te je silila da si mogo zmeraj vse pojest, pol pa it spat! trance_13_cry.gif

trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!