Skoči na vsebino

NOVA trgovina grosuplje


matjazR1

Priporočene objave

Frend mi je omenil, da se nekje blizu Kongota-Grosuplje odpira nekaj nova trgovina z opremo za motorje. A kdo kaj ve in kdaj naj bi bila zadeva odprta.

Zanima me ker naj bi imeli precej robe katere ni v Sloveniji v trgovinah in baje hude cene.

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj v Ljubljani nisem zasledil nekaterih znamk Sidi, spidi, spyke, MSR, Monster , THOR, No fear, Troy lee designs

Sej ne vem a bodo imeli te znamke, zato vprasam ce kdo kaj ve.

Vem da imate v MS veliko robe le tako naprej, samo okol Ljubljane ni glih kaksne hude ponudbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj v Ljubljani nisem zasledil nekaterih znamk Sidi, spidi, spyke, MSR, Monster , THOR, No fear, Troy lee designs

Sej ne vem a bodo imeli te znamke, zato vprasam ce kdo kaj ve.

Vem da imate v MS veliko robe le tako naprej, samo okol Ljubljane ni glih kaksne hude ponudbe.

spayke je na vranskemwhistle.gif

sidi ma habat whistle.gif

tak da monster bos moral pri sv sosedih iskat, kaj se izbire tiče

thor tudi......

malce poguglaj vse se najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi blo pa res met tud pr nam eno vecjo trgovino samo z opremo in podobnimi recmi, pa se kak oddelk z rabljenimi npr..in primernimi cenami seveda...bi blo velik lazje in hitreje kt pa klicat in hodil okrog....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale zadnja izjava je pa res bolana.

Potem ti ko bos unicil kaksno zadevo bos sel rajsi do "nemcije" na turo kot da bi kupil blizu doma za enako ceno.

Halo sem mislil da bo padla kaksna konkretna informacija ne pa neke bedne izjave

Ta trgovina se bo predvidoma odprla konec februarja ali v marcu.Lastnik,znan slovenski" avtotuner"in uspešen "enduraš" se še dogovarja za zastopstva na področju moto opreme.

Trgovina naj bi nudila pnevmatike,motorje ,rezervne dele ,oblačila in drugo motoristično opremo.Sicer pa počakajmo na otvoritev.Lokacija je res v bližini "KONGA" v Grosuplju.Naj ti povem da bo poleg moto tudi avto-tuning trgovina in pa delavnica za predelavo in dodelavo vozil.Za več informacij pa se lahko obrneš direktno na lastnika ki ti bo rad pomagal.Da mu ne delam reklame ,pa lahko dobiš tel. št.pri meni preko ZS.Lep pozdrav!

.

post-16964-126312945624_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več trgovin, večja konkurenca, ni monopolov, manjše marže, nižje cene. Pogledaš po netu, na ebayu, vzameš kalkulator in se odločiš ali boš kupil v EU, v ZDA, v Louisu ali v Grosuplju. Vsaj kot potrošniki se obnašajmo kot državljani sveta! :naughty:

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roko hvala za normalen odgovor mi je ta frend se omenil zdej da bo to neka podružnica od AUNER-ja in LOUIS-a iz avstrije.

Pustimo se presenetit, baje pa da neka nova hala tam ze stoji.

Matjaz

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ta trgovina se bo predvidoma odprla konec februarja ali v marcu.Lastnik,znan slovenski" avtotuner"in uspešen "enduraš" se še dogovarja za zastopstva na področju moto opreme.

Trgovina naj bi nudila pnevmatike,motorje ,rezervne dele ,oblačila in drugo motoristično opremo.Sicer pa počakajmo na otvoritev.Lokacija je res v bližini "KONGA" v Grosuplju.Naj ti povem da bo poleg moto tudi avto-tuning trgovina in pa delavnica za predelavo in dodelavo vozil.Za več informacij pa se lahko obrneš direktno na lastnika ki ti bo rad pomagal.Da mu ne delam reklame ,pa lahko dobiš tel. št.pri meni preko ZS.Lep pozdrav!

.

Živjo,

Jaz bi potreboval telefonsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zelo zadovoljen z nakupom :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: primerne cene in prijaznost...na koncu pa seveda primeren popust :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vdveh dneh bil parkrat tam...kupoval material za muziko na motorju (pa ne mojem, da ne bo pomote...). Prijaznost,strokovnost ter prisluh kupcu....skratka zadovoljen in priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vdveh dneh bil parkrat tam...kupoval material za muziko na motorju (pa ne mojem, da ne bo pomote...). Prijaznost,strokovnost ter prisluh kupcu....skratka zadovoljen in priporočam.

Se strinjam.

Tudi kupoval materijal za moto musko. Fantje obvladajo delo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pripravili smo akcijo z SHOEI XR 1100 čeladami katera pri nas znaša 419 euro

Lp jaka

kaj pa 5 let garancije in brezplačnega servisa? pač informativno........

drugače pa dobra cena podobna kot AC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka na FB naredi skupino, pol pa akcije udeležencem pošiljaj, jest mam tko za motul narejeno, pa mi je všeč, čeprav še ni bilo akcije zame :)

Drugač pa vse pohvale, zgleda uredu in se mormo obvezno ustavt.

Frips : lohka se 29.5.prej dobimo, pa gremo pogledat pred furo :), bi se pa najdla tud kakšna pojstla, če bi že v petek pršu, pa še do vaških gremo lahko pol :)

LP

Uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!