Skoči na vsebino

12.TRADICIONALNI VELESLALOM MOTORISTOV IN MOTORISTK SLOVENIJE


GRUNF

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

še dobro da se solo rider-ji nismo v večjem številu odzvali na tekmo, saj bi izpod pohorja ziher odnesli še kakšen pokal več (in grobniške vožnje) ! evilgrin.gif

ni kaj ! dnevna sončna kulisa in ustrezen faktor je samo pripomogla k nočnemu drvenju med vratci iznad maribora !

in to ne samo enkrat, celi dve vožnji si moral oddrajsat ! kar so obljubljali MCM v vabilih so tudi izvedli ! worship.gif

pripomb ni, pohvale so !

Vapo in Furi bosta pinesela opravičilo od ta starih ker ju ni bilo, z Grunfom pa sva kako o motorjih rekla in mi zaupa:

"Moj motor-kotač, moj divni motor-kotač! Tako divan model! Utrošio sam na njega dolar i 65 centa, a sad če mi za sastavljanje i popravak biti potrebno najmanje 3 i 14! Nemam sreče u životu! " trance_43_wavetowel2.gif

Ormoški Tomba, kak se pa ti pelaštrance_25_naughty.gif ....samo bom pa drugo leto dal svoj skromni doprinos , da soloti neote zmagali.evilgrin.gif ..drugače pa, fajn je blo (sine je pa tud preživel-sicer je kr od sile vročino dobo)....rolleyes.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cestitke organizatorjem:trance_27_notworthy:

morda samo en predlog za v prihodnje - ce bi bilo mozno, da se vsaj 2 vikenda prej organizira, ko se ni taksne odjuge?

ali ima sc pohorje ze vse termine zasedene?

vprasanje/prošnja organizatorjem...

bi bilo mozno objaviti rezultate po kategorijah in ekipno, prosim?

ali bi bilo v nasprotju s pravili - objava imen in priimkov, letnice rojstev, klubov,...?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

cestitke organizatorjem:trance_27_notworthy:

morda samo en predlog za v prihodnje - ce bi bilo mozno, da se vsaj 2 vikenda prej organizira, ko se ni taksne odjuge?

ali ima sc pohorje ze vse termine zasedene?

vprasanje/prošnja organizatorjem...

bi bilo mozno objaviti rezultate po kategorijah in ekipno, prosim?

ali bi bilo v nasprotju s pravili - objava imen in priimkov, letnice rojstev, klubov,...?

lp

Imeli smo ga že prej...lani npr. je  ,misli da je bilo, 5 februarja lilo kot iz škafa, npr. ta vikend pa je bilo na stadionu fantastično: trdo-ledeno, sončno in ravno kot miza (torej teden dni po veleslalomu).....datumi so čista loterija (tako kot vreme)....

  Ko jih dobim, jih pripopam sem gor---

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sem slisal da je lani lilo in bilo mrzlo ko sv....

letos pa ni bilo ravno trdo, saj po takih luknjah še nisem vozil - pa ceprav sem ogromno na kole prevozil.

če bi bili žlebi ali bob steza ob vratcih me ne bi motilo, tako pa so bile luknje in nisem vedel ali naj stisenem na robnike ali naj se nazaj nagnem ali raje preskocim ali...

v vsakem teku me je ena 2-3x tako nabilo v pokostnico, da sem mislil, da mi je počila kost ;(

ne bi bilo vredno, da bi si zlomil nogo na koncu smucarske sezone in bi zato trpela moto sezona :) :) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!